Opinie o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EACTIVE wiemy jak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EACTIVE wiemy jak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

Mina Wetp

Żeby nie pan Krzysztof to bym nie poznała tej firmy więc jemu wielkie pochwały, walczył bardzo długo, aby mnie zainteresować tą firmą. Sprawił, że z niechętnej osoby weszłam we współpracę, ale to głównie dzięki niemu, bo zrobił wszystko, abym nie musiała zbyt mocno angażować swój czas a korzystać w propozycji firmy. Jestem zadowolona! :-) Pozdrawiam

mat

Pracuje mi się znakomicie w formie zdalnej. Wypłaty w terminie. Firma potrafi docenić zaangażowanie pracownika, współpraca z Panem Jakubem K jest super . Porzadna firma

Mefju

Polecam. Wypłaty na czas, wszystko w terminie. Rzetelna i ucziwa firma, pracuje zdalnie. Że świecą szukać takich dobrych firm !:)

toma

A ja pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Fakt, nie ma tu miejsca dla kogoś kto chciałby się obijać. Dla tych którzy są naprawdę dobrzy i ambitni warunki są rewelacyjne. Z moich obserwacji wynika, że mamy wysoko postawioną poprzeczkę i niewiele osób ją chce przeskoczyć. Pozdrawiam wszystkich z ekipy.

@toma

eve podaj stanowisko, dział i zakres obowiązków do tej kasy, bo 1700 to rzeczywiście trochę mało jak na te branżę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EACTIVE wiemy jak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
eve

pracowalam , odeszlam i w koncu mam normalna prace z normalnymi zarobkami, non stop robia rekrutacje i szukaja pracownikow, bo po kolej kazdy sie zwalnia. Wiecej niz 1700zl nie zarobisz, atmosfera sztywna,ciagle patrza w monitor,czy przypadkiem nie zajmujesz sie czyms niezwiazanym z praca.

Agnieszka Karkosza

Współpracuję z firmą Eactive od niedawna ,jednak już od początku byłam bardzo zadowolona.Trafiłam na solidnych , rzeczowych pracowników tej firmy - opiekunów wykonywanych przeze mnie zleceń za pośrednictwem internetu. Polecam w szczególności pana Krzysztofa Krakosa.Niezwykle sympatyczny a zarazem solidny pracownik. Solidnie wypełnia swoje zadania, błyskawicznie odpisuje na każdy e-mail.Pomaga rozwiązać każdy problem.Oby więcej takich pracowników. Ja ze swojej strony polecam gorąco firmę!

Kapuczina

Współpracuję zdalnie z agencją EACTIVE oraz Panem Krzysztofem K. Cenię ich za bardzo dobry kontakt, szybkie rozliczenie, bezkonfliktowość. Serdecznie polecam!

Agnieszka W.

Jestem bardzo zadowolona z Eactive. Rzetelni pracownicy, szybkie rozliczenia, bardzo dobra obsluga :) kontakt jest szybki i łatwy, sa otwarci na nasze opinie i propozycje. Nie moge narzekac ;)

Julia J

Pracuję z EACTIVE już prawie rok. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Jak dotąd miałam okazję pracować z Panem Krzysztofem i Janem, bardzo miło wspominam obie współprace. Profesjonalne podejście, pomoc, świetny kontakt i ekspresowe odpowiedzi na moje maile. Polecam!

Dominik

Moja dotychczasowa współpraca z firma przebiega pozytywnie. Wszystko odbywa się w terminach i nie ma zgrzytów. Mam nadzieję, że nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie.

Chmielewska

Współpraca przebiega bez problemu. Koordynator Krzysztof K.jest bardzo miły, pomocny. Kontakt z nim jest ekspresowy. Zawsze mozna liczyc na jego pomoc.

dziewczynazjasla

Moja współpraca z firmą przebiega do tej pory bez zarzutu. Jestem zadowolona z wysokości wynagrodzenia które uważam jest adekwatne do wykonywanej pracy i zawsze pojawia się w umówionym terminie. W razie problemów zawsze mogę liczyć na pomoc.

Prac2015

Dość ciekawa firma. Pracuję od niedawna i już widzę różnicę w stosunku do moich byłych pracodawców. Pieniądze bardzo dobre, atmosfera też, produkt też. Panowie próbują zrobić coś ciekawego, innego. Mam nadzieję, że to się utrzyma bo różnie z tym bywa. Na razie mogę polecić.

Mała Mi

Współpracuję z eactive zdalnie od grudnia i jestem bardzo zadowolona. To moja praca dodatkowa i spokojnie mogę wyciągnąć najniższą krajową. Nigdzie nie dostałam tyle za pisanie wieczorami w domu. Kontakt z moim opiekunem Robertem J. przebiega bezproblemowo. Jest wymagający ale bardzo pomocny. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę.

majka

Myślę nad podjęciem pracy zdalnej u nich. Czy umowy/wypłaty/ rozliczenia są bezproblemowe?

praca zdalna

Firma na maksa tnie koszty. Nigdy nie wiadomo ile dostanie się zleceń, więc trudno planować przychody i wydatki. Na plus przemawia doskonały kontakt z koordynatorem - sympatycznym i pomocnym. Po pół roku współpracy oceniam firmę ogólnie dobrze (szału nie robi, ale jest ok).

Piotrek

Współpracę oceniam ogólnie dobrze. Wiadomo, że tak jak w życiu są lepsze momenty i te gorsze. Sprawny i szybki kontakt z pracownikami. Myślę, że warto było pracować. Pozdrawiam.

a mi się z nimi super współpracuje, pracuje zdalnie a zarabiam jak na etacie, polecam pracowitym i tym, którzy potrafią się przyłożyć i dobrze zorganizować sobie prace, nie rozumiem tych którzy nie dają negatywy, pewnie nic z siebie nie potrafią dać i wszędzie i każdemu tylko marudzą ...

Szkoda czasu i nerwów. Nie polecam.

ktoś

Moja opinia jest taka, że nie warto z nimi współpracować.

Zostaw merytoryczną opinię o EACTIVE wiemy jak - Wrocław

• Jak się pracuje w EACTIVE wiemy jak?

Zobacz opinie na temat firmy EACTIVE wiemy jak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EACTIVE wiemy jak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EACTIVE wiemy jak

EACTIVE wiemy jak