Opinie o WUWER Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WUWER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WUWER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WUWER Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Wojerysta

Witam. Ktoś tu wspominał o mocnej psychice aby móc pracować w firmie Wojeryzm Wuwer. Jest znacząca różnica pomiędzy mocną psychiką a poczuciem godności i szacunku w miejscu pracy. Podglądanie przez kamery (wojeryzm) nie tylko wyczerpuje znamiona (usunięte przez administratora)ale też podchodzi pod niesmaczne (usunięte przez administratora) właściciela, odzierając właśnie ludzi z szacunku. Tylko masochiści to wytrzymują. Są miesiące gdzie nie ma dużo pracy i wtedy zaczyna się prawdziwe przedstawienie załogi udającej zaangażowanie, i oddanie firmie bo polski Niemiec patrzy. Tam się jest bardziej aktorem niż pracownikiem. Tyle że za marny grosz.

Wojeryzm

Ano w tym rzecz, że jest to taki portal do wyrażania opinii o pracodawcach i w legalny sposób z niego korzystam zdając sobie sprawę, że moje spostrzeżenia mogą okazać się smutne dla pracujących osób, wolących akceptować pewne fakty. Ja natomiast piszę bardziej dla potencjalnych kandydatów bo polemika z.obecnie pracującymi zupełnie mnie nie obchodzi.

Ewka Nowy wpis

Dzień dobry, partner chciałby zatrudnić się jako spawacz. Nie mogliśmy przy tym odszukać takiej aktualnej oferty w sieci, na stronie podobnie zakładka z pracą jest pusta. Czy spawacze są przyjmowani? A jeśli tak to czy możecie określić zarobki dla kandydata o 4-letnim stażu?

Wojerysta

@Wojerysta

A na podstawie tych materiałów z kamer są jakieś konsekwencje? Zwolnienia albo jakieś kary finansowe?? To jest obserwacja, po to aby np. odjąć komuś premie albo właśnie zwolnic, nie przedłużyć umowy?

Wojeryzm Nowy wpis

Pewnie 25 lat temu, gdzie było bezrobocie wywalali by ludzi bez żadnych ceregieli, bo przecież za bramą stało stado chętnych z CV w zębach. Tak więc obserwacja i telefoniczne skargi prezesa siedzącego w Niemczech do kierownika w polsce na pracowników, którzy według niego pracują za mało wydajnie musi wystarczyć, bo kto mu inny przyjdzie? I tak niezależnie od odpowiedzi na powyższe pytania (usunięte przez administratora)proceder jest kary godny i podchodzi pod (usunięte przez administratora) I koniec tematu.

Wojeryzm Nowy wpis

Jaka jest umowa w firmie WUWER Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Programista PLC zatrudniają na umowę zlecenie?

W WUWER Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Konstruktor - Projektant. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

krs

Jak jesteś silny psychicznie i technicznie to miejsce idealne, jak "słaby" to nie wytrzymasz miesiąca;

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Konstruktor w firmie WUWER Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Darmowy pracownik

Pół roku czekam na pieniądze za wykonaną dla firmy pracę. Automatyk, z którym współpracowałem zarozumiały, wredny i dwulicowy. Organizacja pracy tragedia. Nie polecam!

Kokot
@Darmowy pracownik

Ja również nie dostałem pieniędzy

Przemysław
@Kokot

Jak się tłumaczą dlaczego nie ma pieniędzy i jak długo czekasz?

księgowość
@Darmowy pracownik

Prosimy o ujawnienie się, żebyśmy mogli dokonać zapłaty zaległej faktury, jeżeli ją wystawiłeś i taka będzie w naszych dokumentach.

księgowość
@Darmowy pracownik

albo przynajmniej podaj nr faktury. Taka prośba także do kolegi ,który ponizżj się również wypowiadał

Darmowy pracownik
@Darmowy pracownik

Nie wiem czy to przez wpis tutaj sprawa się ruszyła, ale po upływie pół roku dostaliśmy jednak pieniądze :)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do WUWER Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 20 maja.

Rr

Praca w biurze będzie ok Ale na warsztacie nie polecam,pracodawca będzie cię obserwować na kamerach i wyliczać czas pracy . Najlepiej szukaj czegoś innego. Pozdrawiam

Podglądacz
@Rr

Kamery na terenie firmy nie służą do podglądania ludzi, a jedynie do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie firmy - gdy ich nie było zdarzały się kradzieże... Ale ludzie i tak będą tworzyć swoje historie - w innych firmach monitoring jest nawet w biurach.

PiffPaff
@Rr

Kamery się pojawiały dopiero po pożarze, myśle ze to w dzisiejszych czasach standard względu bezpieczeństwa.

Jolanta
@PiffPaff

Wcześniej ich w ogóle nie było nigdzie?

Gandalf

nie

Jaka jest stawka początkowa w WUWER Sp. z o.o.? 22 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Programista.

Stawka jest zależna od kwalifikacji.

Jolanta

Jak mam 5 letnie doświadczenie jako programistka to na jaką stawkę mogłabym liczyć? :) Orientujesz się? :)

wuwer
@Jolanta

Zapraszamy do przesłania CV na adres sekretariat@wuwer.pl Szczegóły dotyczące wynagrodzenia zostaną przedstawione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Pryf
@Jolanta

Nie polecam tej firmy

@Pryf

Ok, nie polecasz, ale daj nam więcej. Koniecznie, no bo wyżej jest zachęta do wysłania CV, ale powiedz czemu nie polecasz?

Tiram

Firma rozwijająca się, bardzo fajna atmosfera w pracy, mozna się wiele nauczyć

Tak jest
@Tiram

Zgadzam sie!

waldemar

Co jak co, ale wypłaty są na czas, może nie są najwyższe, ale zawsze do 10 są na koncie. A atmosfera? Wydaje mi sie, ze rowniez nie jest najgorsza...

@waldemar

Atmosfera w firmie Wuwer jest pozytywna, pracownicy tworzą zgrany zespół.

Gregor

Jak nastroje w firmie? Dużo zabezpieczeń wprowadziła firma dla pracowników?

Covid
@Gregor

W firmie zostały wprowadzone obostrzenia covidowe.

JakToTak

Generalnie nie rozumiem... Na pracodawcę przeważnie się narzeka, to chyba normalne. Po pracy w kilku miejscach szczerze mogę powiedzieć, że w Wuwer jest równie dobrze, jak wszędzie ???? I nie chcę tu laurki prezesowi pisac, bo nie o to chodzi, ale wiem, że zależy mu na każdym pracowniku, na tym, żeby firma dobrze stała... Czasem nie można utrzymać dobrych ludzi, bo większe firmy zawsze mogą zaproponować większe pieniądze, ale kto pracuje/pracował w WUWER, ten wie, że ludzie tam zatrudnieni to wyjątkowe osobistości. Atmosfera niemalże rodzinna. Jak ktoś jest odporny na dobre emocje, to zawsze doszuka się złego. A tych kilka argumentów - płatny parking - no śmieszne się zdawało, ale nikt na siłę nie zmusza (ja parkuje za 0 zł i tylko przez ulicę przejść do biura). Co do płacy... Naturalne, że zawsze chce się więcej. I tu choć podwyżki mnie nie dotyczyły, widać zrozumienie zarządu... Ktory szef się przejmuje inflacją w kontekście wynagrodzeń rzecz jasna. Rok 2020 był słaby ale odbicie w tym roku od razu przynosi poprawę wypłat pracowników... Nie tak, jakby sobie życzyli, ale pamietajmy że każde 500 zł razy ilość pracowników i podatek jaki trzeba zapłacić odbija się na firmie bardziej, niż wzrost wypłaty na naszym koncie ???? niestety ...

Toto

Nikomu nie polecam firmy i pracodawcy. Jemu jest ciągle źle i mało o cało dobowym monitoringu nie wspominając. Ludzie się zwalniają i dobrze robią podwyżek żadnych nie ma od kilku lat ,teraz niby premia uznaniowa na kilka miesięcy na widzimisię kierownika . Ubrania robocze....tam żadne prawo pracy nie działa, dają jak chcą, często brak rękawiczek i doprosić się o nic nie idzie bo wielki kierownik nie zamówi. Jednym słowem ,chyba koszenie trawy jest lepsze niż praca w firmie pana w. Ja już to mam za sobą.

Grażyna
@Toto

Mówisz, że tu prawo pracy działa, dlatego ta firma cały czas funkcjonuje, zastanawiające. Dobrze jest reagować na niegodoności w pracy. Swoją drogą podstawą jest ustalenie warunków pracy przed jej podjęciem. Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna u Ciebie, i jakie benefity pracownicze oferuje pracodawca?

Toto
@Grażyna

Nie będę dyskutować z osobą podstawioną przez firmę. Tyle w temacie .

W
@Grażyna

W tym roku w firmie były zarówno premie jak i podwyżki płac.

Czy w WUWER Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

W

Nie

Standardowy

Jako pracownik nigdy nie miałem problemu z parkingiem - dosłownie kilka kroków dalej jest całkowicie darmowy parking, na którym zawsze są wolne miejsca. Parking pod samą firmą nie jest darmowy, bo nie należy do firmy i jest wynajmowany.

Kot w butach

Może niech ktoś prześle link szefowi do tego forum, może w końcu otworzy oczy na krzywdę ludzką.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w WUWER Sp. z o.o.?

jo to jo

po 2 lata około ale nie dopracujesz do tego czasu :)

Jotojo

Dramat. Patrzenie tylko jak zaoszczędzić każdą złotówkę. Pracownika okraja z diety jak tylko sie da. Oczywiscie wszystko zgodnie wedle prawa ale firma nic od siebie nie da wszystko zgarnia a na górze premie rozdaja miedzy sobą. Jestes fizyczny to (usunięte przez administratora) za miske ryżu bo nic Ci sie nie należy. Po kilku latach pracy podwyżki po 100-200brutto jak sie doprosisz a pensja minimalna idziendo góry. Jestes niedoceniany jestes (usunięte przez administratora) prezes na kamerach wisi jak by TV w domu ogladal. I ciagle telefony i pretensję nie polecam!!!

Czy można liczyć w WUWER Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

mm

można, ale po okresie próbnym

Mag.

Tak po potrąceniu z twojej pensji.

Gosia

@mm a ile ten okres probny trwa ?

mm
@Gosia

3 miesiące

Jaki dress code obowiązuje w WUWER Sp. z o.o.?

mimi

nie obowiązuje

Zostaw merytoryczną opinię o WUWER Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w WUWER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WUWER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WUWER Sp. z o.o.?

WUWER Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Hallera 18A
    41-709 Ruda Śląska