Opinie o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Habasit Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Habasit Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habasit Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Jagoda

Czy na produkcji pracują też kobiety?

ana
@Jagoda

tak

Nie ważne
@Jagoda

Niestety pracują tam same kobiety

Sosno

Dziwna firma. Dziewczyny które poznałam ledwie tydzień były okropne, dwulicowe i każda tylko podkładała kolejnej kłody i latała skarżyć do kierownika. Panie w wieku 35-50 a zachowywały się jak nastolatki w liceum. Do tego zarobek rzędu 2100 złotych miesięcznie to kpina z człowieka, nadgodziny dla wybranych.

Nie ważne
@Sosno

I zgadzam się z Tobą w 100% strata czasu za marne grosze znosić tych ludzi ????

Praca jako tako nie jest zła idzie się nauczyć szybko systemu zleceń(usunięte przez administratora)

Elon
@Anna

Ta kobieta piję kawę za firmową kasę ( kluczyk), a ty musisz pić za swoją i musisz pewnie pracować w swoim ubraniu bo na robocze się czeka.

Hadoo

Ta firma schodzi na psy mowa tu o Sosnowcu pani K.Sz chyba w D....e ci się poprzewracalo od władzy wes się za robotę a nie za donnosicielstwo

Ana
@Hadoo

Hej a to chodzi o tą w ciemnych włosach co cały czas chodzi na przerwę z tą blondyną w okularach ?

Pracownik Produkcji

Witam! Próbowałem dostać się do Habasitu w Sosnowcu, znam firmę przez mojego znajomego z Dąbrowy, który bardzo sobie chwali, wiem że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ceniąca pracowników i jak na dzisiejsze czasy dobrze płaci!! Odbyłem rozmowę z Panem Jackiem Sadowskim i pomimo moich dobrych kwalifikacji oraz kursów zostałem przez tą rozmowę kompletnie zniechęcony do firmy HABASIT w Sosnowcu. Przez pierwsze 10 min słuchałem kazania jakich to ludzi Pan Jacek nie znosi, nienawidzi, zostałem poinformowany że dla niego kodeks pracy nie istnieje - może zwolnić każdego pracownika w ciągu jednego dnia, który posiada umowę na czas nieokreślony, a osoba która ma ambicje i aspiracje - chce zarabiać więcej - nie nadaje się do firmy, gdyż w opinii Pana Jacka za kilka miesięcy odejdzie gdzie indziej. Szkoda że tak zadbana, ładna i czysta firma w Sosnowcu, ma na stanowisku kierowniczym gbura, który szuka woła roboczego bez ambicji, którym Pan Jacek będzie mógł pomiatać bez konsekwencji. Pozdrawiam.

- Ile chciałby Pan zarabiać teraz i za 5 lat? - Co jest dla Pana ważniejsze: jakość czy szybkość? - Jakie są Pana wady?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Sise263

Witam, czy firma oferuje swoim pracownikom przewóz pracowniczy?? Pytam o Sosnowiec i Dąbrowę Górnicza. Z góry dziękuję za odpowiedź.

ana
@Sise263

nie

@Smieszny to chyba nie polecasz tak ogółem...?

Czy w Habasit Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Smieszny

Poza mobingiem nic nie ma... W przeciagu 3 lat 2 kierownikow zmiany i 1 kierownik magazynu sie zwolnil... to swiadczy co sie dzieje... W dodatku ogromna rotacja w firmie. Niby korona a nic nie przestrzegsne , dla kierownika z Olkusza picie kawy przez 3/4 dnia to dziala chyba jak szczepionka .. O co go nie poprpsisz to na nic czasu nie ma , bo koledzy wolaja na kawe , a na drugiej zmianie podobnie.. kierownik nowy spina sie ale bez efektow, miejmy nadzieje ze sie wyrobi bo sluchajac opinie drugiej zmiany robi sie nieciekawie. Pozdrawiam lidera z pras z Olkusza, gdyby nie kierownik to dawno bys byl zwolniony LESERZE

A firma działa także w Sosnowcu tak?

#Lizbona

Witam. Jak czytam te komentarze, którzy pracują w firmie i nic dobrego o niej nie mają do powiedzenia, to sorry ale powinni zmienić pracę. Ja pracuje kilka lat w Sosnowcu i nie narzekam. Może kokosów się nie zarabia, ale wynagrodzenia są zawsze na czas. Jeżeli chodzi o kierownictwo, nie zamieniłabym ich na nikogo innego. Dzięki nim oddział się rozwija i prze do przodu. Atmosfera jeżeli chodzi o ludzi, którzy tam pracują jest ok. Ale jak w każdej pracy są gorsze i lepsze dni, zależy od natłoku zleceń. Nie stoi się bite 8 h na nogach. A osoby, które piszą źle o oddziale w Sosnowcu, po prostu zazdroszczą, bo w Dąbrowie Górniczej chyba mają o wiele gorzej niż my. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do oddziału w Sosnowcu.

Ocb
@#Lizbona

Co do Dąbrowy górniczej też źle nie jest, wręcz przeciwnie. Również kierownictwa w Dąbrówie bym nie zmieniła, są lepsze dni a są i gorsze. Co do pracy to robić trzeba jak zawsze, ale jak kierownik widzi że robisz to się nie doczepi o to że idziesz na 5 minut siąść wypić kawę. Atmosfera w Dąbrówie nie najgorsza, są ludzie którzy obgaduja każdego jak leci ale to większość zakładów takich ma. Kasa jest ok, 2000zl na umowę na czas nieokreślony i coroczne podwyżki + premia roczna + wczasy pod grusza. Dużo osób narzeka na Dąbrówe ale są zakłady gdzie bite 8h siedzisz przy maszynie i nie możesz odejść na minutę, a jak do toalety chodzisz to zgłaszać trzeba. Pozdrawiam :)

Pietruszka
@#Lizbona

Ja jak czytam wynagrodzenie jest zawsze na czas, to myślę że taka osoba zatrzymała się jak w Polsce było duże bezrobocie i nie ma pojęcia jak teraz wygląda rynek pracy. Sorry ale 2000zł. to obecnie zarabia sprzątaczka na pełny etat, także tutaj dumy też nie ma. Dla mnie ta firma jest śmieszna niby potężni właściciele ale żeby dać pracownikom 50zł. podwyżki to musi się zgodzić dyrektor wszystkich dyrektorów.

kobe
@#Lizbona

@#Lizbona proszę o rzetelne informacje. Na montażu dziewczyny stoją notorycznie po 8h, czasami przy lżejszych zlecaniach na chwile mogą usiąść ale też nie zawsze, na próbkach też się nie raz jest na nogach 8h Co do "kierownictwa" i "do wypłaty na czas" to jest racja "jest super" :] Kierownikowi to by się przydał kontakt z związkiem zawodowym bo na razie z tego co widzę to mu się dużo rzeczy wydaje że wie i często blefuje żeby ugrać na swoje. Obowiązkowe soboty są wypłacane, a odbiór jest jeden za jeden dyktowany poleceniami jest nie zgodnie z przepisami. Kierownik naciska na podpisanie dobrowolnej zgodny na nadgodziny żebyście nie mogli odebrać 1,5 przy terminie wybranym przez siebie a 2 za termin wybrany przez pracodawcę. Ale można to wszystko cofnąć, każdy sąd to uzna. Terminowa wypłata jest normowana przepisami prawa i nie jest to walor a "terminowa" koło 09-10 co jest już raczej słabe, system rozliczenia bez dostępu do swojego czasu pracy i portalu pracowniczego przy firmie z zagranicznym kapitałem jest słabą stroną, o ilość urlopu trzeba "Pana Kierownika" pytać. Generalnie nie polecam tego pracodawcy.

Hania
@#Lizbona

Kierownik z Sosnowca jest bez kultury potrafi wyjść na hale i drzeć japę co 2 słowo to przekleństwo. Kiedyś powiedział do Pani że musi go czymś przekonać do siebie ciekawe o co mu chodziło.

nmm
@kobe

@kobe Ty chyba jednak nie wiesz co jest zgodne z prawem a co nie. Kodeks pracy definiuje, że przeciętnie jest 40h godzin pracy w tygodniu. Dlatego tylko liczba godzin większa od 40 gwarantuje jakieś dodatkowe profity, jeżeli jednak limit nie jest przekroczony to stawka jest normalna. Zatem - jeżeli pracujesz w sobotę to w zamian wybierasz (lub robi to pracodawca) inny dzień kiedy masz wolny. Żadne kretyńskie przeliczniki 1.5 lub 2.0 nie istnieją.

@nmm

Istnieją i to od dawna.Polecam zapoznać się z kodeksem pracy. Inna sprawa że nikt o tym głośno nie mówi.

nmm

@Pracownik Co Ty w ogóle człowieku za herezje rozpowiadasz ? Jest w kodeksie pracy ale nikt o tym nie mówi ? Przecież to jest dziennik ustaw dostępny dla każdego a nie receptura koncentratu Coca-Coli. Art. 1513 Pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym.

@kobe

Tomasz Cebrat kierownik produkcji na hali to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Chodzi po hali jak jakiś wiejski macho. Człowiek o zerowych umięjętnościach menadżerskich. Konfliktowy, terroryzuje pracowników swoim zachowaniem, arogancją i lekcewarzącym stosunkiem do podwładnych. Osoba o ograniczonej inteligencji. Zwykły KAPO nieznoszący głosu sprzeciwu. Powodem zwolniena może być dyskusja o zasadniści i zgodności z prawem zakazu palenia. Czubek, controlfreak, bully. Zgadzam się w 100% z komentarzem kolegi: "W zakładzie tym istnieją kółka wzajemnej adoracji. Możesz robić dobrze i sie starać ale jeśli (twoja twarz) nie spasuje głównemu kierownikowi lub brygadziście zmiany ,to i tak zostaniesz zwolniony i potraktowany jak śmieć. Ludzie ogólnie w większości są ok. Praca nudna i mozolna przez co ciąglę przychodzą i odchodzą ludzie. Nie polecam."

@Pietruszka

Habasit w Szwajcarii płaci 15€ na godzinę. Warunki pracy jak w Google. Szacunek dla pracowników to podstawa. Kierownik ma nad sobą związek zawodowy więc uważa na to co mówi i jak się zachowuje w stosunku do pracowników. W Polsce robią co chcą bo Polacy dają sobie pluć w twarz. Tylko zakładowe związki zawodowe mogą poprawić płace i warunki pracy. Proszę założyć zakładowy związek zawodowy pracowników Habasit lub przyłączyć się do Solidarności lub Inicjatywy Pracowniczej. Bez walki nikt wam za darmo nic nie da.

A jak teraz wygląda sytuacja w Habasit Dąbrowa? W takiej sytuacji jakiej teraz jesteśmy są planowane przyjęcia jak się to uspokoi? Czy może cały czas są? I jakie są warunki pracy?

@:)

Tomasz C.kierownik produkcji na hali to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Chodzi po hali jak jakiś wiejski macho. Człowiek o zerowych umięjętnościach menadżerskich. Konfliktowy, terroryzuje pracowników swoim zachowaniem, arogancją i lekcewarzącym stosunkiem do podwładnych. Osoba o ograniczonej inteligencji. Zwykły KAPO nieznoszący głosu sprzeciwu. Powodem zwolniena może być dyskusja o zasadniści i zgodności z prawem zakazu palenia. Czubek, controlfreak, bully. Zgadzam się w 100% z komentarzem kolegi: "W zakładzie tym istnieją kółka wzajemnej adoracji. Możesz robić dobrze i sie starać ale jeśli (twoja twarz) nie spasuje głównemu kierownikowi lub brygadziście zmiany ,to i tak zostaniesz zwolniony i potraktowany jak śmieć. Ludzie ogólnie w większości są ok. Praca nudna i mozolna przez co ciąglę przychodzą i odchodzą ludzie. Nie polecam."

Ddd

Odradzam byłem i widziałem ten cyrk kierownik z Sosnowca to jeden wielki bajerant umowy tygodniowe gość ci mówi że przechodzisz na umowy miesięczne jedziesz do agencji A tam umowa na tydzień strata czasu i nerwów ulotkarze lepiej zarabiają jak tam

@Ddd

Bardzo dobra firma, zapraszam do Dąbrowy Górniczej.

@Ddd

Hoho

Nie, ale zaraz ty będziesz lizał jak bedzie 50 flag i zacznie się weryfikacja twojego adresu IP oraz danych . (usunięte przez administratora)

Magda

Czy ktoś napisze jak przebiegła rozmowa o prace ? Ile było etapów ?

Nn
@Magda

Tragedia! Dostałam umowę na dwa dni, porobili badania. I po dwóch dniach podziękowali. Kurcze no sorry ale po dwóch dniach człowiek nie będzie (usunięte przez administratora) jak ci co robią już po parę lat.! DRAMAT!

@Nn

Widocznie nie pokazałaś nic od siebie żeby Cię zatrzymali. Stanie z rekami w kieszeni nic nie wnosi, wystarczy chęć nauki

Nn
@O

To po dwóch dniach co można zrobić to jest chore umowa na dwa dni to jest jakaś chyba (usunięte przez administratora)

@Nn

Tak dzialaja agencje, 2 dni to jest test czy masz w ogóle ochotę pracować czy ino podpierać się. Jak wykazujesz chęci do pracy to by Ci normalnie przedłużyli

Wojciech
@O

Jeżeli na konkretne stanowisko są przyjmowane osoby z doświadczeniem zawodowym to szybko będą mogły się odnaleźć w nowej pracy, ale jeśli to pracownicy, którzy nie mieli wcześniej styczności z branżą przydałoby się szkolenia wdrażające. Czy pracodawca je oferuje, żeby przyuczyć nowo zatrudnione osoby?

Tfsctras

Ty jesteś jakiś człowiek dziwny nie ma na 2 dni umowy po 2 dniach człowiek ma już umieć i zasuwac jak ludzie co robią 4 lat zastanów się co piszesz umowę dostaje się na minimum na miesiąc A nie na 2 dni porażka jakas I za takie psie pieniądze może jesteś jakiś podlizywacz

Zainteresowana

Czesc#Lizbona idę na rozmowę o pracę chciałbym się dowiedzieć czy możesz mi polecić tego pracodawcę. Wydaje mi się że jest tam całkiem dobrze albo mnie intuicja myli:-)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Habasit Polska Sp. z o.o.?

jakapremia

@Pytanie nie ma premii uznaniowych, jest roczna za wyniki spółki. Czy się stoi czy się leży pensja się należy, kiero na koniec roku docenia swoich i robią się kominy płacowe. Pozdro z Sosnowca.

Witek

Nie polecam tam pracować, ludzie nadają na siebie za plecami A I kasa marna , szkoda czasu myślę że można spokojnie znaleźć coś lepszego

Damian
@Witek

Napisałeś o wadach pracy w firmie a jak z zaletami? Napisz szerzej o wynagrodzeniu w Habasit Polska. Na jaką umowę można liczyć na początek nie posiadając doświadczenia? Rozwiń swój komentarz.

Łysy
@Damian

Na początek umowa na okres próbny czytaj 3 miesiące potem na rok Kasa nie jest super Niecałe 2k na rękę chyba że będziesz robić soboty to ponad 2 idzie złapać Za nocki też fajnie płatne Ale to że ludzie na siebie gadają to mega fakt

@Witek

Ile pracowników, tyle opinii; dla mnie Habasit to bardzo sympatyczna firma - POLECAM.

Urszula

Rozumiem, jednak chyba sam zrezygnowałeś z pracy w Habasicie, więc nie wszystko tam Ci odpowiadało? Z tego, co pisze @Łysy, pensja zbliżona jest do poziomu najniższej krajowej. Czy Ty też możesz to potwierdzić?

Młody

Witam. Czy w Bydgoszczy otwiera się oddział i jakie są zarobki fachowca który się zna na taśmach itp.

Miszcz

Od 8 tys do 13 na rękę plus auto firmowe. Godziny pracy ustalasz pod siebie

Sab.

Ciekawe czy tam znajdą ludzi co będą robić za 1800

ble...
@Miszcz

Grucha nie ściemniaj Panu....

ktos
@Młody

Hej, z tego co się orientuje to rekrutacja wciąż jest otwarta. najlepiej skontaktuj się z działem HR w Dąbrowie.

@Sab.

Ukrainki

Król
@Miszcz

Adrian.ku nie obiecuj samochodów firmowych, przecież tylko Ty możesz sobie brać auta na wypady z rodzinka. Jak miałbyś trochę rozumu to już dawno zdjęcia na facebooku z wypadu rodzinnego firmową skoda byłyby skasowane.

Weronika
@ktos

Dziękuję Ci za tę podpowiedź. Myślę, że może być przydatna, tym bardziej, że obecnie w sieci nie udało mi się odszukać ofert pracy w Habasit Polska. Czy może zechciałbyś podzielić się opinią na temat warunków pracy w tej firmie? Chodzi mi o skalę zarobków, premie i inne ważne informacje, które pomogą innym podjąć decyzję, czy składać aplikacje do pracy w spółce Habasit.

Ona
@Król

A co żal (usunięte przez administratora) ci ściska że ty nie możesz?? Mistrzu prosto w oczy.. Ciekawe jaki wtedy będziesz rozmowny Pozdrawiam

Poszukująca pracy

jak wygląda praca w sosnowcu, ile na początek, jakie normy? szukam pracy i zastanawiałam się....

@Poszukująca pracy

Lepiej nie. może i praca lekka bo składasz klocki ale stoisz 8 h pieniądze marne nawet ukrainki zatrudniają A kierownik zachowuje się jakby połknął kij od szczotki nie polecam

Bartek

Może nie jest idealnie i z tym mogę się zgodzić ale poza tym mocno przesadzona opinia!!

Smieszek
@Bartek

(usunięte przez administratora)od kiedy masz na imię Bartek?

Smieszek
@Smieszek

Adrian nie denerwuj się!!! Przecież zgadzasz się że nie jest idealnie???!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Habasit Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Habasit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habasit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Habasit Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Habasit Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Habasit Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Habasit Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Budowlanych 11
    41-303 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 9542489025 KRS: 0000219848

Habasit Polska Sp. z o.o.