Opinie o Exchange Group Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Exchange Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Exchange Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exchange Group Sp. z o.o. w Częstochowa

artrave Nowy wpis

Szkolenia odbywają się bez żadnej umowy, po której można nie dostac pracy na stanowisku pomimo ze jest wiele obiecywane, zostaje się na lodzie przy jednym błędzie podczas praktyk, brak możliwości pełnego wyszkolenia na stanowisku, słabe podejście do praktykantów, brak szans na cokolwiek. Nie polecam!

Kati Nowy wpis

Witam , proszę o opinie pracy w tej Firmie ???? plusy minusy - szczerze pisac . Pozdrawiam

bartus Nowy wpis

No cóż liczą jak chcą, oczywiście z korzyścią w ich stronę. Trzeba pilnować jaka jest kwota na tablicy.

Robert Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że zaprzestaliście zostawiać tu opinie o pracy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Exchange Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Agata

Polecam pracę w EXG. Zarobki na poziomie i można sobie dorobić dobrze płatymi nadgodzinami. Atmosfera fajna, ludzie pomocni. Wiadomo praca z pieniędzmi wymaga skupienia, ale nie jest cieżka.

hahaha
@Agata

2500 netto szał :)

Iza

Czy kierowniczka o której piszecie nadal tu pracuje? Kurcze, chciałabym aplikować ale jak mam się męczyć w stosunkowo fajnej pracy przez jedną osobę to nie wiem

E*
@Iza

Chyba już nie, ja pracuję i nie kojarzę.

@E*

Skoro pracujesz w Exchange Group to zachęcam Cię do napisania czegoś więcej na temat zatrudnienia w tej firmie! :) Fajnie byłoby, gdybyś napisała, czy jesteś zadowolona z pracy i czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków. To istotne kwestie dla każdego, kto szuka pracy.

_Emilia

Pracowałam w firmie przez kilka lat, nie na Śląsku, więc się nie wypowiem. Praca fajna, dużo fajnych dziewczyn, nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego. Obowiązków sporo, ale praca ciekawa, bez ciśnień. Jeśli ktoś lubi pracować z klientem za przyzwoitą kasę, to moge polecić. p.S. Odeszłam, bo zmieniłam miejsce zamieszkania ;)

Wołek

Praca w Exchange Group to porażka.Przynajmniej na śląsku.Praca nie jest ciężka. Wynagrodzenie przyzwoite. Najgorsza jest atmosfera. Pseudo kierowniczki poniżające swoich podwładnych. Jedna to się tak rozsierdziła, że jej pomysłowość w \"gnojeniu\" współpracowników jest naprawdę godna podziwu. Dziewczyny siedzą cicho bo każda próba buntu karana jest zwolnieniem. Mam nadzieję, że w końcu któraś z dziewczyn zgłosi to do odpowiedniej placówki bo szefowie są chyba głusi i ślepi.

ania
@Wołek

Czyżby mowa o szanownej Izabeli? Dzieki niej zostałam wywalona z firmy za nic. Człowiek dno...

Karolina 21.08.2017 11:09 Piękne opisy o EXG to tylko na ich stronie internetowej. Generalnie praca wymagająca skupienia, niskie wynagrodzenie przy wysokim stopniu ryzyka pomyłki oraz napadu. Problemy z zastępstwami oraz nisko-płatne nadgodziny. Firma nie liczy się kompletnie z pracownikami, nie ma znaczenia czy pracujesz rok, 5 lat lub 10 lat, możesz zostać zwolniony w każdej chwili. Ocena dostateczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Exchange Group Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exchange Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exchange Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exchange Group Sp. z o.o.?

Exchange Group Sp. z o.o.