Exchange Group Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Exchange Group Sp. z o.o.

Wołek

Praca w Exchange Group to porażka.Przynajmniej na śląsku.Praca nie jest ciężka. Wynagrodzenie przyzwoite. Najgorsza jest atmosfera. Pseudo kierowniczki poniżające swoich podwładnych. Jedna to się tak rozsierdziła, że jej pomysłowość w \"gnojeniu\" współpracowników jest naprawdę godna podziwu. Dziewczyny siedzą cicho bo każda próba buntu karana jest zwolnieniem. Mam nadzieję, że w końcu któraś z dziewczyn zgłosi to do odpowiedniej placówki bo szefowie są chyba głusi i ślepi.

Zostaw opinię o Exchange Group Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exchange Group Sp. z o.o.