Opinie o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda w Ruda Śląska

Bartosz

Bartosz

Bardzo, bardzo polecam współpracę z agencją nieruchomości LOKATOR, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania w Rudzie Śląskiej. Pełen profesjonalizm w każdym detalu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Polecam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał przyjemność współpracować z sympatyczną Panią Anią ????

Patrycja

Bardzo polecam współpracę z Agencją NIERUCHOMOŚCI Lokator jak i kupno mieszkania tak i sprzedaż bo osobiście wróciłam po 10 latach a to dzięki przesympatycznej Pani Anny znaleźliśmy świetne mieszkanie w Chorzowie i miło wspominam współpracę z Agencją a na szczęście Agencja i cudowna Pani Anna dalej jest na rynku więc bez zastanowienia wybrałam Agencję Lokator i kolejny raz się nie zawiodłam nawet w czasie kwarantanny Pani Anna wykonała dobrą a nawet bardzo dobrą robotę bez komplikacji i problemów jakie mogły by być w tym czasie wiec wiem że Pani Anna nie poddaje się nigdy to najlepszy Agent i cieszę się że miałam okazję współpracy polecam w 100%

Lucyna

O kontakcie z panią Anią zdecydował przypadek. Trafiliśmy na ogłoszenie o sprzedaży mieszkania w serwisie internetowym, wykonaliśmy telefon, no i zaczęło się..... Zostaliśmy objęci opieką pani Ani. Tak, tak - opieką! Wszystko, co potem nastąpiło aż do samego końca - czyli zawarcia umowy kupna, było bezstresowe i było czystą przyjemnością! Otwartość, bezpośredniość, ciepło, profesjonalizm to to, co daje poczucie komfortu w kontaktach z tym biurem. Gorąco polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
Mirek, Małgosia

Wszystkich, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, gorąco namawiam, by zwrócili się o pomoc do pani Ani. Dużo by można pisać, wychwalając tę miłą osobę, dlatego zrobię to w dużym skrócie. Pani Ania jest prawdziwym tytanem pracy - nie wiem jak ona to robi. Poza tym jest osobą bardzo skromną, szczerą i błyskotliwą - powiedziałabym fachowiec w każdym calu. Świetnie orientuje się na rynku nieruchomości i w przepisach z nim związanych. W związku z czym, dokumenty przez nią zredagowane w pełni zabezpieczają nasze interesy tj. interesy klienta. Wszystkie sprawy związane z transakcją, załatwia sama, ale to nie znaczy, że my nie wiemy co się dzieje. Pani Ania informuje o wszystkim na każdym etapie transakcji i tłumaczy niezrozumiałe dla nas zagadnienia. Zawsze ma czas dla klienta. Współpraca z biurem „Lokator”, tj. z Panią Anią, gwarantuje nam bezpieczeństwo i szybką sprzedaż lub kupno mieszkania. Proszę uwierzyć, że my mamy jedynie miłe wspomnienia z tej współpracy. Przy pomocy Pani Ani kupiliśmy w atrakcyjnej cenie piękne mieszkanie na Halembie. Natomiast nasze mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej -Bykowinie zostało sprzedane w ciągu jednego dnia. Pani Aniu dziękujemy i do zobaczenia.

Kamil
@Mirek, Małgosia

Czytając Twoją pochlebną opinię, nasuwa mi się pytanie. Jak to się stało, że w ogóle trafiłeś na tę agencję nieruchomości? Czyżbyś znalazł ich ofertę w internecie?

Marcin ze Ślęży

Pani Ania to prawdziwy fachowiec w swojej branży. Pełne zaangażowanie w sprawę, bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy, ogromna skrupulatność i niezwykła skuteczność w działaniu. Szczerze z czystym sercem polecam Panią Anię i jej biuro nieruchomości.

Adam.K

Z całego serca polecam Agencję Nieruchomości Lokator. Pani Ania wynajeła moje mieszkanie bardzo szybko i sprawnie

Paulina
@Adam.K

@Adam.K Dobrze, że Lokator spełnił Twoje oczekiwania. Firma pobiera dużą prowizję za swoje usługi?

Barbara M.

(usunięte przez administratora) Dla osób niezdecydowanych :). Absolutnie polecam Agencję Nieruchomości Lokator. Mieszkam za granicą i nie mogę pozwolić sobie na dłuższy pobyt w kraju, a wynajęcie mieszkania położonego w Rudzie Śląskiej było dla mnie priorytetową sprawą. Zależało mi na "dobrym kliencie". Właścicielka Agencji Pani Ania dołożyła wszelkich starań i mieszkanie zostało wynajęte. Zaznaczam, że nie musiałam ani razu przyjechać do Polski, oczywiście za pomocą pełnomocnika w postaci Siostry, została podpisana umowę itd. Szacunek dla Pani Ani, że nie bierze pierwszego lepszego klienta, aby zakończyć i sfinalizować umowę. Skrupulatnie szuka i sprawdza, czy klient chętny wynająć lokum pracuje, czy jest wypłacalny itd. To bardzo ważne! Warto zatrudnić profesjonalistów, którzy obiektywnie potrafią ocenić klienta. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Lolek

Pozytywne opinie ale tyko klientów. Jeśli można proszę o informacje na temat pracy?

Adam. K

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anią i jej biurem nieruchomości.W lipcu zleciłem Pani Ani wynajęcie kawalerki a w sierpniu mieszkanie było już wynajęte i oczywiście wszystko przebiegło bez problemów.Pani Ania to po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Pozdrawiam

Bozena .k

Z przyjemnością polecam współpracę z tym biurem.Mieszkanko w rudzie slaskiej zostalo sprzedane w miesiac!! dzieki Pani Ani i jej zangazowaniu mozemy sie tylko cieszyc szybka sprzedaza Pani Ania jest niezwykle przemila osoba , zabezpiecza interesy obu stron, tłumaczy cierpliwie na każdym etapie transakcji, zawsze ma czas dla Klienta nawet poza godzinami pracy daje z siebie 200% świetnie orientuje się na rynku nieruchomości wiedza ktora posiada jest godna pozazdroszczenia wszystkie formalnosci od poczatku do konca sprzedazy zalatwia p.Ania o nic nie musielismy sie martwic. p.Aniu bardzo dziękujemy za wszystko i do zobaczenia???? kolejnym razem bedziemy kupujacymi nieruchomosc ????????jeszcze raz dziekujemy

Kaiser

Z przyjemnością polecam współpracę z tym biurem.Mieszkanko w rudzie slaskiek zostalo sprzedane w miesiac!! dzieki Pani Ani i jej zangazowaniu mozemy sie tylko cieszyc szybka sprzedaza Pani Ania jest niezwykle przemila osoba , zabezpiecza interesy obu stron, tłumaczy cierpliwie na każdym etapie transakcji, zawsze ma czas dla Klienta nawet poza godzinami pracy daje z siebie 200% świetnie orientuje się na rynku nieruchomości wiedza ktora posiada jest godna pozazdroszczenia wszystkie formalnosci od poczatku do konca sprzedazy zalatwia p.Ania o nic nie musielismy sie martwic. p.Aniu bardzo dziękujemy za wszystko i do zobaczenia???? kolejnym razem bedziemy kupujacymi nieruchomosc ????????jeszcze raz dziekujemy

Agnieszka

Z usług Agencji Nieruchomości Lokator skorzystaliśmy już dwukrotnie w przeciągu kilku lat. Obecnie staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami 65-metrowego mieszkania w dzielnicy Bykowina. Pani Anna pozostawała z nami w stałym kontakcie i udzieliła nam kompleksowej pomocy, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem w zakresie porad prawnych i skarbowych. Wszystkim zainteresowanym polecamy współpracę z Agencją Nieruchomości Lokator.

Tamara

Liczyłam na opinie osób pracujących bądź współpracujących z agencją. Może ktoś podzieli się swoją opinią?

Beata

Pani Anna to osoba godna zaufania. Skorzystalam z jej usług już parokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Wszystko było załatwione sprawnie, szybko ,rzetelnie i profesjonalnie. Polecam wszystkim niezdecydowanym ????????????

Wiesława

Zdecydowanie polecam współpracę z p. Anią. Sprzedaż mieszkania przebiegała bardzo szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Jacek

Bardzo rzetelna i fachowa pomoc przy pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości; transakcja dzięki pomocy biura przebiegła pomyślnie i bez niespodzianek; polecam

Zuza i Mateusz

Za pośrednictwem Agencji Nieruchomości "LOKATOR" zakupiliśmy mieszkanie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pani Ania wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Cały czas była dyspozycyjna i chętnie służyła radą. Polecamy wszystkim zainteresowanym.

Iza

Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę przy nabyciu mieszkania. Dzięki Pani Ani obyło się bez żadnych problemów administracyjnych i prawnych. Transakcja przebiegła szybko, nawet przed ustalonymi terminami. Gorąco polecam i pozdrawiam Panią Anię!

Po raz drugi korzystałem z pomocy pani Ani przy wynajmie mieszkania , tym razem w Mikołowie. Jak poprzednim razem wszystko przebiegło szybko i bezstresowo. Gorąco polecam !!!!! Marek

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda?

Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda