Opinie o Studio Energia Katarzyna Niemiec w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Energia Katarzyna Niemiec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Energia Katarzyna Niemiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Energia Katarzyna Niemiec w Ruda Śląska

zainteresowany Nowy wpis

Coś spowodowało taką niechęć do zostawiania na forum opinii o pracy?

Alicja Nowy wpis

Widzę, że do tej pory na forum nie pojawiło się zbyt wiele opinii pochodzących od pracowników STUDIA ENERGIA Klub Fitness i Centrum Odchudzania z Rudy Śląskiej. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność w tym wątku? Może jednak znajdą się osoby, które chciałyby napisać coś o pracy w tym miejscu? Gorąco zachęcam!

HNK Nowy wpis
@Alicja

Fajna atmosfera pracy. Wszyscy pomocni, mili. Czułam się jak w rodzinie... ale czas było odejść i rozwijać się w kierunku wykształcenia kierunkowego. W nowym miejscu nie było już tak fajnie ;)

observer

Można poprawić kondycję, nabrać masy mięśniowej...ale przy okazji stracić słuch. Regularnie bardzo głośna muzyka.

Selena Nowy wpis
@observer

Głuchego obudzi. Proszę zlitujcie się.

BLOND

Przede wszystkim klub znany z bardzo dobrej kadry: perfekcyjny dobór, byle kogo nie przyjmują. Wyjątkowo dużo zajęć grupowych, szukają specyficznych umiejętności i co dla mnie ważne, zajęcia crossfitu w cenie normalnego karnetu czyli ok 120 zł (w boksach to ok 200 zł!) wprowadzają prawie co sezon nowości, grafik się nie nudzi, bo ciągle coś się pojawia - np. niedawno jako jedyni mają indoor walking! Obsługa bardzo fajna, miła atmosfera!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Studio Energia Katarzyna Niemiec? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
ARNI 3616

sprzęta maja dobre.Obsługa miła.Cały czas wszystko na chodzie.Obecnie widze konserwatora który cały czas głaszcze i smaruje,dokreca wszystko co mu podpadnie.Dba ,bo sam cwiczy.Czasem wisze go dwa razy dziennie.Jedynie co mnie wkur....a to za głosna muzyka.Jak ktos chce głosno niech sobie kupi MP3.Dzisiaj są batoniki za friko ,wczoraj też były.Atrakcyne ceny karnetu,promocje itd.No i kadra instruktorów [usunięte przez administratora] ,znaja sie na robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Energia Katarzyna Niemiec - Ruda Śląska

Studio Energia Katarzyna Niemiec