Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

Nikt

Ludzi w tej firmie majom za nic traktujom ich jak śmieci nie polecam tej firmy nikomu premi 0%

Chyba nie jesteś z produkcji więc nie dziwi mnie pozytywna opinia

@Anonim

Bo ten ktoś pracuje w biurze i siedzi w klimie

G@l
@Anonim

I robi zdjecia????

Gal

Panie to juz nawet nie ma co gadac.

Zakład produkcyjny w Grodzisku Pracownik powinien zarabiać coraz więcej z roku na rok. My zarabiamy coraz mniej. Premia wydajnościowa wynosi 0. Za chorobę zabierają całą premie. Oczekują coraz więcej od pracowników. Coraz więcej mamy pracować. Coraz więcej instrukcji, zasad, przepisow itp. A firma od siebie nic. Nawet bony dają tylko wybranym. Kpina i śmiech. Tym bardziej że wprowadzono Kodeks Wartości niezgodny z rzeczywistością i dotyczący głównie produktu i stosunku pracowników do firmy a nie firmy do pracowników. Zakład od dawna coraz bardziej opiera się na pracownikach zagranicznych/ tymczasowych co przekłada się na coraz slabsze wyniki. Wielkie zmiany organizacyjne które wprowadziły wielki bałagan i teraz już kompletnie nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. Pracownicy w oczach kierownictwa ponoszą odpowiedzialność za wszystko a to właśnie zarządzanie i organizacja kuleje od najwyższego poziomu. Pracownicy są nie szanowni wręcz ponizani. Stres, presja, fatalne warunki, ciężka praca fizyczna, która nie rzadko prowadzi do problemów zdrowotnych głównie kobiet! Nie ma pieniędzy na porządne narzędzia i maszyny a na jakieś tablice z magnesami już pieniędze są. Na nowe biura i takie tam pieniądze są a na nic innego, na prawdę potrzebnego nie ma. Polscy pracownicy muszą pracować powyżej swoich możliwości ponieważ pracownicy z zagranicy nie są wstanie przejąć większości obowiązków lub po prostu sciemniaja.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

mobbing na porządku dziennym liderzy nic nie wiedza i nikt nic nie wie. ambasador kapowania to wilka sciema nic nie robi tylko sprzedaje nasze problemy . a poniżanie pracownika nadal trwa. Gorąco na hali temperatura sięga 40 stopni a Pan kieronikA premie zabiera za prerobiony plan!! chcesz być zastępcą brygadzisty musisz mieć plecy albo dobrze zyć z kierasem tam nie ma awansów.

Anoimowo

Pracowalam tam I nie polecam . Tam sie licza uklady i ukladziki... bylam u Uli masakra tylko slyszysz ej ej (usunięte przez administratora) I byle wszyscy za nia robili szacunku zero... A ona tylko spaceruje Kierownicy rece w kieszeniach i tez szybciej falszywi ze glowa mala Goraco strasznie. Kobiety zapierdalam,A faceci lekka praca

Praca ciężka.. trmperatury powyżej 30 stopni. Atmosfera nie ciekawa wiecznie mało zrobione. Szybciej szybciej... masakra Brygadzisci wymagający praca u Uli straszna wiecznie krzyczy na ludzi zero szacunku sama nie potrafi ogarnąć A od innych wymaga brak słów. Praca na pakowni u niektórych też pod wszelką krytyką zwłaszcza u Kasi

Łona

Praca ciezka od poniedzialku do niedzieli i tak w kolko Macieju... Temperatury wysokie 30stopni celciusza. Atmosfera pod krytyka jeszcze praca na pomidorach u Sylwi to masakra.. Smarkula po zawodowce kur...wuje, rzadzi nie ma zadnego szacunku do ludzi od siebie starszych, albo na blanszowni to dopiero tragedia. U Ireny, wychowanki Irka krzyczy madrosciami sraa tak jak by niewiem kim byla, jeszcze na dodatek byly szef a teraz lider Jaroslaw tzw. "brodka" wychodzi z biura rece w kieszeni i miesza sobie w jajach.!! Jak go nie wstyd!! Hanba!! Facio falszywy psuje nerwy pracownikom normalny (usunięte przez administratora)

Ona

Ja jeszcze pracuje w ile grodzisk Wlkp ale mobingu to co dzień...człowiek chory od wielu lat nie może.isc do lekarza bo nie ma idz i...cio moze nie prawda!trzeba by się dostać na zmianę do Irka szok masakra ..gość malo inteligentny gdzie to dali na brygadzista idiota nie ogarnięty gdyby nie jego podwladni nic by n ie zrobil....zero rozumu...

Aga

Pracowałam ponad 10 lat zrezygnowałam sama ,obecnie już nie pracuje 2 lata i myślę o powrocie po doświadczeniach w innym zakładzie pracy doszłam do wniosku że dobrze tam gdzie nas niema????????

Agata

@Stam a powiesz nam na jakim stanowisku pracujesz w Okechamp? Może masz informacje na temat najnowszych rekrutacji, prowadzonych przez tą firmę? Komentujcie i dzielcie się swoimi przemyśleniami z resztą użytkowników w zgodzie z regulaminem forum.

@Agata

Prezes Zarządu

Stam

Pracować jak wół najlepiej za darmo.Swieta weekend a jak przyjdzie co do wypłaty to tak jak by tych weekendów nie było

Stam

Tam trzeba mieć stalowe nerwy.Nawet jak zrobisz coś dobrze to i tak źle.Nawet Ukraina olała ten zakład

Agata

W ostatnim czasie firma Okechamp S.A. brała udział w TARGACH ANUGA 2017 w Kolonii. Czy jeżeli firma wystawia się za granicą to też rekrutacja może odbywać się poza granicami kraju? Może pracownicy do działu eksportu mogą być tak rekrutowani? Czy podoba Wam się inicjatywa firmy z programem stypendialnym dla uczniów szkoły w Grodzisku Wielkopolskim http://www.okechamp.pl/wiadomosci/pokaz/aktualne-staze ? Czy czyjeś dziecko brało w nim udział lub może na forum jest jakiś uczeń, któremu udało się wygrać to stypendium? Jestem ciekawa jakie są kryteria podczas prezentacji i czy ciężko je zdobyć.

Agata

Dużo ofert pracy teraz jest na stronie Okechamp: http://www.okechamp.pl/wiadomosci/aktualne-rekrutacje. Czy ktoś pracował na tych stanowiskach i chce się wypowiedzieć? Przydadzą się te informacje dla osób szukających pracy.

dell

Ta firma to jakaś maskara. Na rozmowie kwalifikacyjnej brak zainteresowania jakie kandydat posiada doświadczenie zawodowe czym się zajmował. Tylko pytania książkowe: Dlaczego zmieniam prace, dlaczego mam taki zawód nie inny, co mogę nowego wnieść do firmy. Mało tego proponowanie innego stanowiska niż na które została aplikacja wysłana. Myślą że znajdą jelenia na produkcje. Także radzę się dwa razy zastanowić zanim ktoś chciałby iść do pracy.

Dział Personalny Okechamp SA
@dell

Najważniejszym celem pierwszej rozmowy rekrutacyjnej jest zdefiniowanie wzajemnych oczekiwań kandydata i pracodawcy oraz ustalenie możliwości zatrudnienia nowej osoby w obszarach, w których są wakujące miejsca pracy. Standardem naszej rozmowy rekrutacyjnej jest wywiad z kandydatem, który pozwala nam poznać zarówno jego kompetencje formalne, doświadczenie zawodowe, umiejętności, jak również plany zawodowe, ambicje, oczekiwania wobec pracodawcy, itp. W wyniku takiej rozmowy może okazać się, że jako pracodawca nie możemy sprostać oczekiwaniom kandydata i wówczas nie dochodzi do złożenia oferty pracy. Zapewniamy jednak, że, za zgodą kandydata, jego aplikacja znajduje się w naszej bazie kandydatów i deklarujemy kontakt, jeśli w przyszłości pojawią się oferty pracy adekwatne do profilu kandydata.

Agata

@Jadzia Czy dalej pracujesz w Okechamp? Co możesz powiedzieć innym na temat tej pracy? Jak Ci się podoba?

Adam5

no własne nie powinno się podawac przecież nazwisk

aadmin

pracuś.... uważaj co piszesz, na forum nie wolno podawać nazwisk i imion i ktoś może cie ścignać z kodeksu cywilnego, namierzenie tel czy kompa to żaden problem, wiec uważaj !!! jak nie chcesz skończyć jak Cela, pytaj admina

xyzxyz

ile sie zarabia na produkcji czy jest możliwość rezygnacji z prazy po powidzmy 2 miesiącach?

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań