Opinie o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phytopharm Klęka S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phytopharm Klęka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Dlubik

Nie polecam. Slabe zarobki, nie szanuja ludzi, zwalniaja z dnia na dzien i wyrzucaja z firmy kazac oddac laptopa. Kazdy robi wszystko. Majac jakiekolwiek stanowisko bedziecie robic wszystko zwlaszcza za szefow.

Bogdan
@Dlubik

Jak długo pracowałeś w firmie Phytopharm Klęka? Zaniepokoiło mnie to, co napisałeś o zwolnieniach z dnia na dzień. Wiesz może, dlaczego pracodawca w taki sposób rozstaje się ze swoimi pracownikami? Będę wdzięczny za szersze przedstawienie tego, jak wygląda praca w tym miejscu.

Rinn

To cała prawda

@Rinn

@Rinn Słabe zarobki dla każdej z osób mogą oznaczać inną kwotę. Bardzo Cię proszę, abyś sprecyzował ten wątek. Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w Phytopharm Klęka? Liczę, że odpowiesz.

Do ewa
@Ewa

Nie polecam , podstawy mega słabe, premi raczej nikt już nie zobaczy bo jest zależna od rynku , zastraszanie i inwigilacja . komfort pracy w tej firmie to już przeszłość.

Liska
@Dlubik

No to jak z dnia na dzień, to chyba ktoś musiał nieźle podpaść...

@Do ewa

Rozumiem. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Kwestia wysokości zarobków jest raczej indywidualna. I dlatego też jednym zarobki w Phytopharm Klęka będą odpowiadać, no a innym już niekoniecznie. Powiedziałeś, że jesteście tam zastraszani - to już przecież rodzaj mobbingu. Dlaczego nie zgłosicie tego odpowiedniej instytucji?

Zaskoczenie....
@Ewa

Nie zgłosiła bo nie ma zastraszania. Ja nie czuje tego zastraszania A chwilę tam pracuje

@Zaskoczenie....

Ludzie którzy nie są już w organizacji Europlant Phytopharm zakładają sprawy za mobbing, czy to normalne w tej firmie? Dlaczego prezes tego nie wyczyści?

Serio ?

Mają sprawy za mobbing ?

xyz
@Dlubik

święta prawda!!! Firma (usunięte przez administratora) Niemiecki właściciel który wykorzystuje Polaków za minimalna krajową!!!

Dział HR
@xyz

Dzień dobry, Propozycje wynagrodzenia oparte są o stosowaną w przedsiębiorstwie siatkę płac . Ponadto wszystkie stanowiska są objęte systemem premiowym oraz pakietem benefitów. Jeśli ma Pani/Pan merytoryczne zarzuty pod adresem Naszej Firmy, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR. Z poważaniem, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

Alicja

@Kertiz, polecam zajrzeć na główną stronę internetową firmy - http://phytopharm.pl/kariera/ może w zakładce 'kariera' znajdziesz jakieś informacje?

xyz
@Alicja

raczej w zakładce zamiast słowo "kriera" powinno zastąpić słowo (usunięte przez administratora)

Wakat

Pojawiła się oferta dla PM na teren Warszawy do Phytopharm Klęka, czy możecie napisać jak pracuje się w zespole? Atmosfera? Praca z przełożonym? Warunki? Dzięki

Księgowość

Poszukiwana samodzielna księgowa... Polecacie? Jakie opinie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phytopharm Klęka S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Automatyk.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Czy Phytopharm Klęka S.A. zatrudnia studentów?

Niebieska

generalnie przyjmują sporo studentów na staże i praktyki, ja byłam 2 lata temu i było super. Teraz nie wiem jak jest, bo pewnie w czasie epidemii nie biorą ludzi w zewnątrz na teren zakładu. A jeśli chodzi o zatrudnienie, to zaraz po studiach albo studentów zaocznych też zatrudniają.

JacekSSKrakowy

Jacek jako kierownik jest wspaniały wiedza o tym wszyscy najbardziej wartościowi łowcy głów z całej Polski co widać po karierze . Wybitny kierownik który bardzo nie toleruje mobbingu i uwielbia rywalizację nawet jeżeli często przegrywa ....... Ogólnie polecam firmom rozwijającym formę sprzedaży vanselingowej ;)) polecam

Bogdan

Chcesz przez to napisać, że nowo zatrudnione osoby na magazynie mają trudne początki? Napisz, proszę coś więcej na ten temat. Myślę, że tego typu stwierdzenie powinno zawierać odpowiednie uzasadnienie oraz przykłady potwierdzające dodane zdanie.

Peter

Produkty maja ponad 30 lat, sa takie same i nie sa do konca naturalne. Dużo jest w nich sztucznych skladnikow. Firma kopiuje produkty innych firm. Moje corki ze wzgledu na duza ilosc cukru nie chcial pic bioaronu C - powiedzial, ze jest za slodki.

Tymon

Dawno nikt nie zaglądał na forum. Jest dobrze i można aplikować?

Świetny jest Dentosept A sama sprawdziłam jego działanie na sobie

Traper

Nie polecam.to nie jest firmą, która dba o pracownika.wystarczy poobserwowac procesy rekrutacyjne. Firma szuka ciągle pracowników, nie tylko dlatego ze się rozwija. Przede wszystkim dlatego ze ludzie odchodzą. Zostają tylko ci co mają blisko do pracy.

staś

@dron czemu nie polecasz? Jesteś przedstawicielem? Powiedz coś więcej, bo byłem zainteresowany

Alicja

@Edziu, czy udało Ci się na własną rękę zdobyć interesujące Cię informacje dotyczące stanowiska przedstawiciela medycznego? Kontaktowałeś się z Phytopharm Klęka S.A. w sprawie takiego charakteru pracy? A może zostałeś już pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć o poziomie procesu rekrutacyjnego, w którym wziąłeś udział?

dron

Nie polecam pracy na stanowisku przedstawiciela

Edziu
@dron

Jakie zarobki przedstawiel?

Kuba

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie jakich fachowców szuka firma?

....

Ciągle jest ogłoszenie na miejsce Aparatowego. .i to na 10 wakatów bardzo podejrzana sprawa...

Mgiełka
@....

widać, że firma się rozrasta i może szukają nowych osób, więc to chyba nic podejrzanego

....
@Mgiełka

no może i się rozrasta ale ogłoszenie na to stanowisko jest już od jakiegoś czasu. ..a 10 wakatów się nie obsadzi odrazu

Mgiełka
@....

no właśnie - od razu się nie obsadzi, więc ogłoszenie musi dłużej powisieć :-)

Miś

Czy ktoś może bliżej przybliżyć stanowisko Aparatowego ekstrakcji? warto aplikować? ?

Alicja

@Sajah czyli rozumiem, że zwolniłaś się bo za mało płacili? Czy był jakiś inny powód prze który nie polecasz pracy w tej firmie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie poszukują na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. W ofercie napisali, że gwarantują profesjonalne wyposażenie (samochód, telefon komórkowy, tablet), wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i umiejętności, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Sajah

Dwa lata temu przed zwolnieniem stawka była w granicach 12 zł z groszem, także nedzna jak na farmacje. Do tego śmieszna premia miesięczna trochę ponad 200zł Co do ludzi uważaj na pracowników mieszkających w Klęce, bo wiare z zewnątrz podjebują i patrzą wykorzystać. Co do pracy w zależności gdzie trafisz, ogólnie to praca z surowcami workowanymi, zasypywanie, zalewanie etanolem,ekstraktorów, maceratorów, jazda widlakiem, gotowanie syropów, filtracja. Ogólnie nie polecam...

qwerty

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat stanowiska aparatowego procesów produkcyjnych, jaka stawka na dzień dobry, jacy atmosfera, czy ludzie spoko czy utopili by w łyżce wody i na czym polega praca mniej więcej, bo nazwa stanowiska za wiele nie mówi...?

Zostaw merytoryczną opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka

• Jak się pracuje w Phytopharm Klęka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phytopharm Klęka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phytopharm Klęka S.A.?

Phytopharm Klęka S.A.