Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Anonimek

Nie polecam pracy w tej firmie. Dostanie się zatrudnienie na innym stanowisku a później wykonuje się wszystko. Prace ogródkowe, sprzątanie pokoi z Paniami sprzątającymi, niestety bardzo wykorzystują. Praca również po godzinach gdzie nikt za to nie zapłaci. Towarzystwo nie ułatwia pracy. Niektóre osoby są bardzo niemiłe, nie chcą pomóc, i grają tylko do swojej bramki. Nie polecam.

Z perspektywy czasu i doświadczenia uważam, że firma oraz @pracodawca jest bardzo w porządku. Wypłacane wynagrodzenia zawsze na czas, wypłacane nadgodziny, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, premie uznaniowe, delegacje oraz WSZYSTKIE składki. Jak się wykonuje swoje obowiązki solidnie, jest się docenianym. Pracownicy ok, nie zauważyłam przez ponad 10 lat pracy, żeby "donosili" szefowej albo żeby robili drugiemu co jemu niemiłe. Atmosfera w pracy pozytywna, zawsze można pogadać, pośmiać się jak i pożalić. Z pracodawcą można się w wielu kwestiach "dogadać", idzie na rękę pracownikowi. Uważam, że negatywne opinie są mocno naciągane i krzywdzące. Ludzie są obecnie bardzo roszczeniowi, cechuje ich przerost formy nad treścią oraz przerost ambicji, natomiast zmiana miejsca pracy bardzo często weryfikuje ich światopogląd.

Zastanawiają mnie zarobki kierowcy ciężarówki, mam ofertę z zeszłego roku i niczego o nich w nią nie wpisali. Tu po komentarzach podobnie widzę, że nie odnosicie się zbyt specjalnie do tego stanowiska. z opisu oferty wiem, że to podstawa i nadgodziny. Ile więc ich wychodzi tak w praktyce?

Anonimek Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

kkklan

omijać szerokim łukiem! współczuje każdej osobie ktora przewinęła sie w tym bagnie, hotel, firma - wszystko jest jednym wielkim łajnem.

Czy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe zapewnia kartę multisportu?

PolTrans

Dostaniesz grabie i łopate do sprzątania terenów zielonych na około firmy. Po kilku dniach nie pomyślisz o karcie multisportu.

Alicja
@PolTrans

Ale na jakim stanowisku takie atrakcje? Pokojowe i recepcjonistki/ści też sprzątaja teren dookoła?

PolTrans
@Alicja

Tu dostaniesz zakres obowiązkow tylko na papierze. Przekroczysz progi firmy i jestes od wszystkiego. Recepcjonista, obsługa kelnerska, pokojowka grabią w ogrodzie, czyszczą kostkę brukową, wykonują inne prace nie zwiazane z ich zakresem.

Łucja
@PolTrans

Ale skoro wszyscy pracownicy są od wszystkiego to jak wygląda organizacja pracy, jak panują nad chaosem i podziałem kto co robi? Tak aby wszystko było zrobione dobrze, a nie że ludzie robią wszyscy to samo? Grafik jakiś?

(usunięte przez administratora) . Samochody serwisowane chyba u pana Jozka w garażu. Jeździć obserwować cieknie znaczy ze jest i bo tak.ma byc bo to smarowanie. Kierownicto nie ma pojecia o działaniu samochodow powyzej 3,5t a co dopiero o pojazdach specjalncych Jazda bez tarczek ( tyle co na lotnisko to nie trzeba) Tacho bez legalizacji . Szczury biegają po magazynie spozywczym . Broń panie Boze kupić cos w Rayanerze. Daty mazane i po terminie. Delegacje wyplacane z łaską. Trzymajcie się z daleka od tej firmy . W ziemie zimno w lecie goraco oszczędności na kazdym kroku. Nadgodziny nie beda wyplacane bo jakies niedogodziny byly w pandemi . Zenada . Ostatnio wplynelo piamo ze jak sie nie wezmie l4 lub urlopu w wakacje to 800 zl premi .smiech .Ta firma powinna zainteresować sie inspekcja pracy, sanepid i inspekcja transportu drogowego.(usunięte przez administratora)

Jerzy

Jazda bez tachografu grozi mandatem. Jak ci wlepią to kto wtedy za niego zapłaci? Nie rozumiem jak można zmuszać ludzi, żeby nie brali urlopu w wakacje. Wiadomo, że fajnie jest dostać 8 stówek premii, ale jak ktoś ma już plany, zarezerwowany wyjazd to co wtedy?

byly

szczera prawda, omijac

Majkel

Jako były pracownik hotelu mogę zupełnie obiektywnie ocenić firmę. Hotele z dużym potencjałem, ale zaniedbane...sztuczne kwiaty, podstarzały wystrój, śmierdzące naftaliną pokoje. Pracownicy jako osoby wykonujące swoje obowiązki- ok, natomiast większość wyznaje zasadę"uprzejmie donoszę". Donoszenie jest wpisane w bycie pracownikiem tej firmy. Właścicielka zaprasza na dywanik i przepytuje kto z kim i dlaczego...bardzo często chodzi o życie prywatne. Potem wykorzystuje swoją wiedzę do szantażu pracowników ! Nowa terminologia, która wprowadziła tzw. niedogodziny. Kiedy jest niewielu gości idziesz przymusowo do domu, a potem musisz to odpracować we wskazanym przez panią właścicielkę terminie. Poprzedni dyrektor hotelu był zmuszany do przesadzania kwiatków i liczenia pościeli ! Pamiętam tylko chwilowy, krótki i dobry czas dla pracowników i hoteli- właścicielka zatrudniła 2 dyrektorki, które starały się wyprowadzić hotele na prostą. Niestety nie wytrzymały psychicznie i odeszły, a szkoda bo znały się na tym co robią. Właścicielka powinna żałować, że odchodzą od niej wartościowi ludzie. Wypłata faktycznie na czas, ale praca w tej firmie nie jest warta problemów psychicznych i dezorganizacji życia prywatnego.

Mia
@Majkel

Przyjaciel dyrektorek się odezwał.zielonego pojęcia o hotelarstwie nie miały.Dlatego zmieniły fach

Była
@Mia

Mialy pojęcie i o hotelarstwie i o marketingu. Nie pamiętasz jak ruszyły z hukiem konferencje i szkolenia? Co tydzień coś się działo a wcześniej sala konferencyjna stała pusta i zakurzona. To obecny (usunięte przez administratora) pojęcia o hotelach nie ma bo nigdy wczesniej hotelarzem nie byl, a recepcję zna tylko z salonu samochodowego

Pracownik z tamtych lat
@Mia

@Mia co ty wypisujesz. Pracowałam tam wtedy i @Majkel ma rację.

@Majkel

Jedynymi mającym pojęcie o prowadzeniu hoteli i restauracji oraz naprawdę sprawiedliwymi przełożonymi byli pierwsi dyrektorzy w tej firmie, którzy kilka lat temu poszukali pracy gdzie indziej gdyż jak to większość już pisała tam dobrzy pracownicy nie są doceniani ale jak ktoś lubi donosić na innych lub sprawiać wrażenie że taki świetny pracownik z niego to tam karierę zrobi.

Jerzy

Wiadomo, że dobre zarządzanie daje efekty. Teraz aż tak się popsuło? Pracownicy nie są doceniani także finansowo? Jak tam się teraz zarabia?

Bożena

(usunięte przez administratora) jest straszne... Fatalnie się pracuje w takiej atmosferze. A Ty długo tam wytrzymałeś?

Nik
@Majkel

Bardzo dobrze i dokładnie ktos opisał. Potwierdzam jest to prawda w 101 proc.

Wiktor Orban

Ryba psuje się od Głowy . A w tej firmie (o/Kraków) dobrze to już było ! Atmosfera zepsuta juz dawno. Oszczędnosci na podstawowych rzeczach . Ale nie tam gdzie trzeba . Co do tarczek w autach pełna zgodnosc. O czytniku karty do tacho zapomnij ... Wycieki z aut wszendzie gdzie tylko sie da, olej silnikowy , hydrauliczny . Ale zabezpieczobe szmatami zeby na "bacie" wstydu nie bylo. Przeglady techniczne i udt oraz legalizacje tacho to nie wiem kto podbija ale do czasu az cos Je#nie . Rózne opony na osi (wiekowe) i ogólny stan techniczny dramat .Co do innych uwag to długo by wymieniac :od ubran w których na tle innych pracowników lotniska wygladasz jak SZMACIARZ przez brak podstawowych narzedzi jak jakis klucz , śrubokręt , przez zakamienione czajniki i termosy po brak karmników deratyzacyjnych czy lamp uv na owady latajace Myslałem ze to poważna firma jakiej długo szukałem ale to tylko takie pozory przy rozmowie o prace Poekna narracja opowiadanie itd. Chcesz sie przekonac zatrudnij sie zobaczysz . Popracujesz od 4 czy 3rano lub od pólnocy do 21 . W weekendy swieta bedziesz zadowolony przed wypłata, bo pieniądze nie sa adekwatne do godzin ,dni i odpowiedzialnosci !!! Chcesz spróbowac próbuj. Wielka szkoda bo była zgrana paczka chłopaków na których mozna było polegac . Ale kiedy myslą przewodnia jest hasło "Divide et livorem superem" nie osiagnie sie za wiele , nie ta epoka (P.S nie mam na imie Piotr )

Tulipam
@Wiktor Orban

A jak oceniasz oddzial w Mierzęcicach ?

Wanda
@Wiktor Orban

Co to znaczy że atmosfera zepsuta? To kiedyś było inaczej, lepiej? Weź doprecyzuj jeśli tylko możesz. Dzięki. Pozdro

Cisza

Nie polecam pracy w firmie poltrans-catering. W szczególności oddziału w Krakowie. Kierownik z szefowa na rozmowie o prace mówi jedno w rzeczywistości jest co innego. Wprowadza bardzo zła atmosferę pomiędzy pracownikami, min. Wymyśla nie zaistniałe sytuacje przez co psuje atmosferę między chłopakami na oddziale. Naprawdę nie polecam.

Chałas
@Cisza

Oj Piotrze Piotrze niby dorosły facet a jwdnak jeszcze dzieciak.

Iwona
@Cisza

Co w takim razie było mówione Ci na rozmowie a jak wyglądało to później, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w Pol-Transie Cateringu? Co dokładnie masz na myśli? Bo jeśli chodzi o np. wynagrodzenie to przecież widnieje ono na podpisywanej przez Nas umowie. Do czego konkretnie się więc odnosisz?

ch*jeDoSzczania
@Chałas

A kim ty jesteś pajacu że rzucasz imionami a sam ukrywasz się za nickiem... Jeszcze do tego źle napisanym... Hałas się pisze samo H ty analfabeto ;) tak dla Twojej informacji.... Jak masz na tyle odwagi to się podpisz pseudoprawilu!

Jan (Siedziba we Wrocławiu)

Siedziba we Wrocławiu. Szczerze z całego serca nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Brak jakichkolwiek kompetencji kierownictwa, przekleństwa kierowanie do pracowników na porządku dziennym. Małżeństwo które sprawuje stanowisko kierownicze przynosi z domu napiętą atmosferę, i na pracownikach wyładowuję swoją frustracje. Całkowity brak szacunku dla pracownika z ich strony. Czego dowodem może być, że ciągle jest rotacja. Polityka szefowej odnośnie "nadgodzin", w sytuacji kiedy nie ma pracy puszczają Cię wcześniej do domu, kosztem wskazanym przez Szefową dni które jej pasują (niekoniecznie już Tobie). W sytuacjach gdy odmówisz, jest zgrzyt zębami, krzyk i wymuszanie za wszelką cenę. Wypłacanie wynagrodzenie bez pokrycia, z rzekomymi nadgodzinami. Szczerze nie polecam i omijać szerokim łukiem.

@Jan (Siedziba we Wrocławiu)

Zgadzam się.

Firma żałosna po prostu godna pogardy sama w niej pracowałam i cieszę się że z stamtąd odeszłam. nie polecam pracy w tej firmie nikomu. zresztą widać to po rotacji pracowników. Ten kto ma szacunek dla siebie niech to (usunięte przez administratora) omija z daleka

Ok

Zgadzam się z tobą, po niespełna dwóch miesiącach trzeba było się zwolnić, cóż z tego, że współpracownicy ok, jak dyrekcja to jeszcze nawyki prl-u

Antoni
@Ok

Mógłbym się dowiedzieć czegoś więcej od Ciebie w zakresie tego, co napisałeś w swoim komentarzu? Dodałeś takie ciekawe zdanie, że dyrekcja firmy Pol-Trans Catering ma jeszcze nawyki z czasów PRL. Jestem ciekaw, co dokładnie rozumiałeś przez tego typu wypowiedź? Pomóż, proszę lepiej ja zrozumieć. Będzie mi miło, jak pomożesz.

Iwona

Przyznam, że mocne słowa... Czy mogłabym się dowiedzieć dlaczego nie polecasz pracy w Pol-Transie? Co było nie tak?

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię o pracy w firmie Pol-Trans Catering jako kierowca specjalnego pojazdu do obsługi lotniska? Chodzi o dowożenie zaopatrzenia do samolotów.

Athwart
@Marek

Firma profesjonalna powinna szkolić inne jak powinno się świadczyć usługi szczególnie dla tak specyficznej branży. Wysokie standardy nie tylko wdrożone utrzymywane i regularnie sprawdzane. Udoskonalania procesów są zglaszane, wdrażane i nagradzane finansowo. Bezpieczeństwo pracy na wysokim poziomie stale podnoszone poprzez zaangażowanie kierowców. Gospodarka odpadami na europejskim poziomie. Samochody reguralnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi.

Franek

Firma dawno zdobył dobre opinie, a teraz pracuje nad utrzymaniem wysokich standardów, polecam pracę.

Mogę spokojnie podpisać się pod tymi opiniami. Dobry pracodawca, polecam pracę.

Kondziu2115

Jeden z lepszych pracodawcow z jakimi mialem przyjemnosc pracowac. W pracy zawsze panowala super atmosfera, pracuja tam mili i zadowoleni z zycia ludzie. Przychodzenie tam bylo sama przyjemnoscia. Pieniadze zawsze wplywaly na konto na czas. Polecam serdecznie

ktosiek
@Kondziu2115

Zgadzam się ;) Atmosfera jak w żadnej innej pracy. Polecam

klient1

Jestem bardzo zadowolony że zaufałem firmie Pol-Trans Catering. Wszystko porządnie przygotowane, będę polecał znajomym :)

Isi
@klient1

Ludzie nagle lawina pozytywów z jednego dnia i godziny! Nie widzicie tego! Dobrze odrobione zadanie rzucone przez szefową. Buahaha. Też to kiedyś przerabialam.

Zadoowolona

Bardzo dobry, uczciwy pracodawca dbający o pracowników. Po liceum ze hotelarskim udało mi się znaleźć zatrudnienie w Hotelu Wilga i to ile się nauczyłam i wyniosłam z tej pracy tylko ja wiem. Dziękuje za szansę i polecam każdym wątpiącym

Zbynio

14.11.2018 r. pozytywnie o tej firmie wypowiedziało się kilkanaście osób. Hahaha. Pół roku nic i nagle BAM! Lawina pozytywów. Hahaha ... nawet (usunięte przez administratora)nie potraficie

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe