Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Mierzęcice

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

ami

Wypłata na czas, po za tym dużo pracy jak to w takiej firmie ale jak chcesz zarobić to trzeba pracować. Mi się podoba praca.

Jedi

No..Vader wysiliłeś się. Brawo!! Wyrzuciłeś już z siebie wszystko co złe? Interesujące. Mimo, że już nie pracujesz w firmie (a przecież byłeś z nią związany niekrótko) posiadasz nade wszystko bardzo dobre i świeże informacje. Powiem, jesteś na bieżąco. Hmm... Przypadek? Czyżby oprócz polsko ukraińskiej załogi, tych mniej lub bardziej bojaźliwych i zmuszonych do pracy, firma zatrudniła jeszcze małe, czarne, ale jakże pożyteczne dla zewnętrznego otoczenia stworzonko? Intrygujące. Fe A tak szerzej Grafik zmienia się, owszem. Ale nie jest to widzimisię czy złośliwość właściciela, lecz potrzeba danej chwili. Jesteśmy firmą, w której wiele się dzieje.Działamy w branży hotelarskiej, gastronomicznej i lotniczej. Nie wybieramy klientów. Oni po prostu są, i Ci "zaplanowani" i Ci (tych jest więcej) " niezaplanowani", którym należy sprzedać usługę jak najlepiej. Stąd praca zorganizowana jest (jak pisze Vader) wg długopisu pani dyrektor. Niestety branże te są specyficzne i rządzą się swoimi prawami, co nie znaczy, że są na bakier z kodeksem. A kto liczył na łatwy zarobek, nieco się zawiódł i teraz wylewa swoje żale i pluje jadem. "...Bywało że ludzie mieli zmiany od 2 do 10...", bywało też, że ludzie pracowali 2-3 dni w tygodniu nie wyrabiając godzin. Czy wtedy narzekali? Czy ktoś z nich wyraził chęć przyjścia do pracy? Nie. Bywało, że następny tydzień wymagał więcej pracy. I co? No i afera. Jak można tyle pracować? Ano można, taka potrzeba. Codziennie mierzycie się z potrzebami, począwszy od potrzeby wstania z łóżka aż do potrzeby położenia się spać. Gdyby każdy autor negatywnego wpisu miał odrobinę odwagi i stanął twarzą w twarz z atakowanym, to kto wie, może nie musiałby w taki sposób się uzewnętrzniać i obudziłby w sobie instynkt pozytywnego myślenia. Fakty są takie: Każdy właściciel firmy, prezes, dyrektor itd ma opracowaną strategię działania, ma określone bliższe i dalsze cele rozwojowe i dąży do ich realizacji. Bez realizacji celów firma nie istnieje, nie ma prawa bytu. Czy to tak trudno zrozumieć? Logiczne więc jest, że pani dyrektor jest osobą wymagającą. Ale jest też człowiekiem. Nie zaprogramowanym robotem działającym schematycznie. Jakieś wsparcie ze strony pracowników należy się i jest całkiem na miejscu. Pamiętajcie, że do negatywnych opinii należy podchodzić z rozsądkiem. Wielu wypowiadających się ma skłonności do przesady i wyolbrzymiania. Jeśli nie jesteście pewni co do wiarygodności opinii, macie wątpliwości i pytania, zgłoście się do firmy. Porozmawiajmy. Nie bazujcie tylko na słowie pisanym (kartka wszystko przyjmie) i głuchym telefonie. Zajrzyjcie do źródła. PS Nie mniej interesujące byłyby wpisy pracodawców opiniujące pracowników. Przecież medal ma dwie strony.

Niko
@Jedi 15.02.2018 13:38

Nie zgodzę się z Tobą. Bo jak chcesz porozmawiać z właścicielką to nigdy nie ma czasu dla ciebie. Tak więc chętnie bym jej wszystko powiedział w twarz ale o spotkanie z prezydentem łatwiej niż z P. Alfredą.

Ewelina

@No nie wiem Twoja opinia jest bardzo wyczerpująca, a przy tym niezwykle cenna dla użytkowników forum. Jak długo i na jakim stanowisku pracowałaś w Pol-Trans Catering? Orientujesz się może, czy prowadzą obecnie rekrutację? Skoro napisałaś, że ta praca nadaję się dla osób dopiero zaczynających swoją drogę zawodową, to warto by o tym wspomnieć.

cukierek

praca dobra, stawki pracy dobrej atmosfera w pracy dobra jakoś nie spotkałam z złym odczuciem itd.

Tomasz

Może powinniście rozmawiać z szefostwem o problemach?

No nie wiem

Miejsce dobre na rozpoczęcie pierwszej pracy. Każdą kolejną przez pryzmat Pol Transu będziesz doceniać. Ale wiele się tutaj nauczysz, mianowicie na jakiekolwiek stanowisko nie będziesz aplikować z pewnością zakres obowiązków będzie daleko wykraczać poza standardy. Jako recepcjonista będziesz robić śniadania, kelnerowac, nauczysz się prowadzić busa a w wolnej chwili pojedziesz obsługiwać targi i będziesz nalewać kawę. Jesli chcesz zostać kierowcą, to z pewnością będziesz tez ogrodnikiem i złotą rączką. Marzysz o pracy kelnera? Nastaw się na obsługę restauracji, zbieranie i wydawanie zamówień, przygotowanie napoi a także obsługę zmywaka, oczywiście na zmianie będziesz sam a gości w restauracji czterdziestu. Za Twoją wielozadaniowość dostaniesz jedną pensję (wysokość w zależności od tego jak się dogadasz), zero premii, zero pochwał i brak wolnych weekendów. Jesli zgłosisz z dużym wyprzedzeniem prośbę o wolny weekend bądź wolne dni to i tak nie dostaniesz. Moim zdaniem sama firma jak najbardziej ma potencjał. Lokalizacja - blisko lotniska i z prawie minimalną konkurencją aż prosi się o zyski. Szkoda, ze jest to miejsce bez serca, bez pomysłu i bez jakiegokolwiek rozwoju. Ludzie to niestety czują. Nikt nie czuje się komfortowo we wnętrzach rodem z epoki wczesnych lat 90tych, najtańszych produktów i zdemotywowanych pracowników. Ogólnie, tak jak we wstępie - dobre miejsce na pierwszą pracę - każdy kolejny potencjalny pracodawca bedzie pod wrażeniem zdobytych przez Ciebie umiejętności np. jako recepcjonista. Jesli jednak masz w sobie choć odrobinę ambicji omijaj to miejsce z daleka. Mądrzejsi juz dawno pouciekali.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Cezary

Nie ma idealnej firmy. zawsze znajda się jakieś segmenty w firmie które można by poprawić?

KFC

FFC Tam nie ma osoby nie do ruszenia. Prędzej czy później na każdego przyjdzie pora tylko trwa to mniej lub więcej czasu. Właścicielka słucha tych co jej przytakują i mówią jej to co chce usłyszeć czy to w ogóle ma sens czy nie,a w rzeczywistości myślą WTF ?;)

xxx
@KFC 12.07.2017 07:33

Masz racje, sama na zebraniach gada teksty w stylu "nie ma ludzi niezastąpionych". I na starych wyjadaczy przyjdzie pora... zwolnienia!

Vader

Wieczne proszenie się o wolne w grafiku. Prośby można zgłaszać do przełożonych, a i tak nic tego nie wychodzi. Pani Dyrektor robi grafik wg własnego uznania. Np potrzebujesz wolna sobotę na egzamin, wesele, inna imprezę, albo na wyjazd choćby w celach hobbystycznych na który jedziesz 500 km w jedna stronę to z zawiści wrzuci Ci nockę z piątku na sobotę. O życiu prywatnym można zapomnieć. Całe życie układasz pod prace i pod wydziwnione grafiki, które są z tygodnia na tydzień albo z dnia na dzień, i w dodatku potrafią być zmienione kilka razy. Bywało, ze ludzie mieli zmiany od 2 w nocy do 10 lub do 14, a następny dzień znów np na 6. Najczęściej na recepcji pracują 6-18,18-6,wolne, 6-18, 6-18,18-6,wolne,6-18. Nie ma zachowanego żadnego harmonogramu pracy 12h. Ludzie pracują wg długopisu Pani Dyrektor. Kogo lubi, kogo mniej. Jedni same nocki, drudzy więcej wolnego i same dniówki. Wszystko układane na sztywno, jedno L4 i caly grafik połamany. Dyrektorka absolutnie nie patrzy wstecz przy tych swoich grafikach tygodniowych albo mniejszych. Bywają sytuacje, ze pracownik jest 8 albo 12 dni w pracy non stop. A pozniej niewiadome sytuacje ze ktoś ma nadgodziny albo niedogodziny. Jak? Buuuuahahahahaha. W tej chwili ponoc niema nawet kadr. To trzeba się martwić również o swój urlop żeby był dobrze naliczony. Niestety ale XXI wiek jeszcze nie wszedł w ta firmę i nie posiadają widocznie programów kadrowych. Jeżeli chcesz zacząć prace w tej firmie, masz męża/żonę to odrazu ich uświadom, ze zdobycie urlopu w tym samym czasie co Twój partner w innej firmie czy korporacji graniczy z cudem. Dyrektorkę interesują tylko jej własne cele. Ludzi do pracy brak, zostają tylko weterani albo już odeszli na emeryturę niektórzy. Tylko mocna Polsko/ukraińska załoga tam zostanie, którzy robią bo musza albo się boja. Szczerze Nie Polecam!

Greg
@Vader 14.02.2018 21:24

Weterani też odchodzą. Niestety bez nich to już inna firma.

Gorzka i smutna prawda ale dyrektorka zakładu jest po prostu złym człowiekiem. Ona stawia dobro ludzi ponad własne cele,stąd jest bezwzględna. Niby religijna ale na pokaz.Wymaga szacunku ale co sama sobą prezentuje? Nic.Po prostu nic. Kłamie, manaipuluje.Po trupach do celu. Ona mysli,że jest taka super ale ile ludzi skrzywdziła.Postaw się a Ci żyć nie da.Kabluj, przytakuj-będziesz szanowany i dostaniesz podwyżkę. Paranoja.

Men in black

Nie marzekajcie na tygodniowy grafik...kiedyś był z dnia na dzień. ..to były czasy...więc firma idzie do przodu...powoli ale jednak.

Siergij

Stamtąd nawet Ukraińcy uciekli...

Antonov
@Rusłan 04.02.2018 17:44

Tak jest! Ludzie uciekajcie bo tam wyssają z wac całą energię a potem kopną w d..e no chyba że jesteś plastuś i donosi na innych. GO AHEAD!

BYŁY PRACOWNIK Z PYRZOWIC

Od początku 1) obiecuje więcej płaci mniej, 2) musisz być w pracy na każde zawołanie (niby jak wcześniej zgłosisz prośby do grafiku to i tak nic szefowej to nie obchodzi że masz wesele na którym jesteś świadkiem, masz być w pracy i JUŻ), 3) brak organizacji, 4) plotkowanie i donoszenie, 5) szanowne Panie kierowniczki które pomiatają ludźmi na lewo i prawo. na polecenie szefowej. Kierowniczka recepcji a teraźniejsza "dyrektor" Marta pojęcia nie ma o zarządzaniu, liże tylko dupę szefowej i donosi a w rzeczywistości jest roztrzepana i nieogarnięta. 6) przerzucanie na inne stanowiska bez uprzedzenia (tak więc sadzisz kwiatki, sprzątasz pokoje, myjesz okna, obsługujesz Komunie, obsługujesz Targi itd. pracując na recepcji) 7) Większość pracowników jest po 50 albo z Ukrainy więc boją się sprzeciwić, reszta to przeważnie ludzie strasznie zakompleksionych - boją się że nie znajdą innej pracy i tak po cichu robią co im się mówi trzęsąc się ze strachu. 8) Ludzie pracują tam po kilka lat bez podwyżki (w sumie ich wina bo nisko się cenią a szefowa nie doceni !!!) 9) Grafik tygodniowy zmieniany 100 x, czasem wysyłany przez szefową dopiero w niedziele (więc zero życia prywatnego), O POWYŻSZYM ŚWIADCZY ROTACJA PRACOWNIKÓW I OPINIE JAKIE SZEFOWA MA WŚRÓD MIEJSCOWYCH, NIKT NIE CHCE DLA NIEJ PRACOWAĆ. nie trać zdrowia, szkoda życia na taką robotę :P

Pinokio
@BYŁY PRACOWNIK Z PYRZOWIC 04.02.2018 13:07

Kierowniczka czy tam dyrektor hotelu niech sama lepiej polata na miotle,to kark odzyska i fotele nie będą tak skrzypieć ????

Dawid

Czy tak dobrze się wam pracuje,że nie ma chętnego do pisania? Chciałbym tu pracować i opinie pracowników są bardzo pomocne.

endy

Szukała do Modlina znowu. Wiecie ile można sie spodziewać po przelewie tam ? :)

uk
@endy 27.09.2017 01:40

szuka dalej takze chyba nie ma co sie pchac tam :)

FFC

Czy chcesz mieć wypłatę na czas i zgodnie z umową i to wystarczy? To firma dla Ciebie. Poza tym karuzela doraźnych poleceń do zrobienia na już, przerzucanie pracowników z dnia na dzień w różne miejsca bez uprzedzenia, grafik pracy tworzony na tydzień i zmieniany w trakcie, pozorowanie działań byle jakoś wyglądało. Wszystkim chce zarządzać właścicielka, która wszystko wie lepiej a za jej decyzje lub -co częściej- ich odwlekanie odpowiadają pracownicy. Donoszenie, plotki, atmosfera podejrzliwości i osoby nie do ruszenia wierne i zapatrzone jak w obrazek, tworzenie fikcji o wspólnym interesie w którą nikt nie wierzy. Brak strategii, rozwoju, marketingu, polityki cenowej, szukania nowych rynków i źródeł gości.

Franek

Firma fatalnie zorganizowana, a jeszcze gorzej zarządzana. Chaos, przypadek, szczęście . To fundament tej firmy.

Dejvson

Nie wiem jak teraz Ale wtedy gdy pracowałem- jakieś 4 lata temu to była tragedia. Do dziś na sama myśl mam dreszcze o pracy w tym hotelu a szczególnie kierownictwie....zdecdowanie najgorsza praca jaką wykonywalem była właśnie tam. Dawny dyr. Hotelu naprawdę fajnie to wyprowadził jeśli chodzi o renomę. Jeśli chodzi zaś o zarządzanie personelem to.... no właśnie chyba lepiej przemilczec

jh

@ssz powiem Ci ze z tego co mi się wydaje to na chwilę obecną nie mają żadnych ofert w firmie ale sprawdz

Jestem pracownikiem tej firmy i nie polecam sam osobiście ja tesz kończę tom kadęcie jest niewolnictwo brak szacunku dla kierowcy spedytorzy to są skurwysyny tylko same prostaki z nich

kaczynski_maly

Te pozytywne posty tutaj zamieszcza chyba tylko wlasciciel , z rodzina . Pozostale gorzkie , niestety jak najbardziej prawdziwe. Smieszy mnie argument stawiany w obronie : "Wyplata na czas", a jak ma byc inaczej?

Majkel

Jako były pracownik hotelu mogę zupełnie obiektywnie ocenić firmę. Hotele z dużym potencjałem, ale zaniedbane...sztuczne kwiaty, podstarzały wystrój, śmierdzące naftaliną pokoje. Pracownicy jako osoby wykonujące swoje obowiązki- ok, natomiast większość wyznaje zasadę"uprzejmie donoszę". Donoszenie jest wpisane w bycie pracownikiem tej firmy. Właścicielka zaprasza na dywanik i przepytuje kto z kim i dlaczego...bardzo często chodzi o życie prywatne. Potem wykorzystuje swoją wiedzę do szantażu pracowników ! Nowa terminologia, która wprowadziła tzw. niedogodziny. Kiedy jest niewielu gości idziesz przymusowo do domu, a potem musisz to odpracować we wskazanym przez panią właścicielkę terminie. Poprzedni dyrektor hotelu był zmuszany do przesadzania kwiatków i liczenia pościeli ! Pamiętam tylko chwilowy, krótki i dobry czas dla pracowników i hoteli- właścicielka zatrudniła 2 dyrektorki, które starały się wyprowadzić hotele na prostą. Niestety nie wytrzymały psychicznie i odeszły, a szkoda bo znały się na tym co robią. Właścicielka powinna żałować, że odchodzą od niej wartościowi ludzie. Wypłata faktycznie na czas, ale praca w tej firmie nie jest warta problemów psychicznych i dezorganizacji życia prywatnego.

Była
@Mia 19.08.2016 22:41

Mialy pojęcie i o hotelarstwie i o marketingu. Nie pamiętasz jak ruszyły z hukiem konferencje i szkolenia? Co tydzień coś się działo a wcześniej sala konferencyjna stała pusta i zakurzona. To obecny dyr pojęcia o hotelach nie ma bo nigdy wczesniej hotelarzem nie byl, a recepcję zna tylko z salonu samochodowego

szok

to wariactwo jakie tu jest przechodzi granice wszelkie .Zacznę nagrywać co p.dyrektor mówi to się nadaje już tylko do telewizji i jakiegoś programu typu uwaga w tvn.

atr

nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwow

BezKomentarza

Brak szacunku dla pracownika, pani dyr. nie potrafi docenić człowieka , jeden robi za trzech za jedną wypłatę i ani grosza więcej, najlepiej rób jak wół i się nie odzywaj.... witamy w RP. Jedynie co jest pocieszające to fakt, że w Polsce istnieją takie instytucje jak PIP

bolek

Idz i zobacz, albo napisz jakiegos pochwalnego posta. Brak zarzadzania, i balagan, a wlascielka powinna juz sobie odpoczac.

byly pracownik

dyrektorka i osoby na wyższym stanowisku wogole nie maja szacunku do pracownikow w tej firmie nie ma poszanowania do pracy zawsze wszystko jest zle i nie tak, ciesze ze juz nie mam z nia stycznosci bo praca psychicznie wykanczajaca

zalamka

Ale brednie tutaj padają . Że jest dobrze ? Że dobry pracodawca ? Normalnie wkurza mnie taka obłuda, Ludzie z przypadku robią a raczej tańczą jak im zagra właścicielka , która generalnie powinna skorzystać już z emerytury bo nie nadąża za rzeczywistościa i żyje we własnym świecie a najgorsze że do tego jeszcze święcie przekonana jest o swojej wyższości i nieomylności .Fakty ? Od firmy odeszli najwięksi kontrachenci np. WizzAir , w hotelach poprzez zarządzanie z PRL jest tylko syf i wycieranie pupy szkłem np. ludzie z cateringu są kierowcami w hotelu , recepcjonistami itd ... kucharze z restauracji co chwilę palą fajki i nawet jak wychodzą to się nie przebierają aż jedzenie cuchnie tym smrodem ale przecież jest wielki HACAP ...chyba HAHAHA .Generalnie ta firma jest jak ryba ... popsuła się od głowy . Ale zaraz się znajdzie opinia poniżej Pana Wacka z nikąd który od wujka brata szwagra ciotki syna słyszał że to najlepszy pracodawca na świecie

robol

Jak czytam te opinie to trudno się nie zgodzić z nimi . Każdy kto pracował lub pracuje to wie jak jest.I nie że słyszał od kogoś , gdzieś tylko na własne uszy i na własne oczy widział to o czym pisze.Bo kapitał to ludzie , tak właśnie ci którzy codziennie wykonują pracę a w zamian są poniżani i oczywiście dostaja wypłatę , ale ekstra firma super że płaci za pracę . Jak to wszystko czytam to najbardziej żenujący jest ten wybielacz po każdym prawdziwym poście . Sztuczne to jak ząbki z porcelany.No takie niestety czasy mamy że można ludzi okradać z godności i poniżać jak się ma firmę a nie ma oleju w głowie.

Zostaw opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe