Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Mierzęcice

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil K.

Pracowałem jak kierowca i magazynier. Praca jak praca i mi odpowiadała. Kasa na czas, obowiązków sporo, ale nie ma tragedii.

tomo
@Kamil K. 03.08.2018 12:52

Popieram - niektórzy niestety potrafią tylko narzekać :)

Hulk

Co tu się dzieje. Jaka masa pozytywów się wylała nagle. Szok Widać że dyrektor zakładu robi co może żeby się wybielić ale kto to kupi? Trzeba nisko upaść żeby takie akcje organizować. Taka rada. Trzeba brać na klate krytykę a nie zaklinać rzeczywistość.

Radiotelegrafista
@Hulk 05.08.2018 18:59

...., i naprawić to i owo. A tu, ciagle to samo albo i gorzej. Życie z ta firma to wieczna loteria, tylko wygranych brak.

Ulka

Idealnych firm nie ma, jednym odpowiada praca a inni nie są zadowoleni jak w życiu!

Jula
@Ulka 04.07.2018 16:56

Co racja, to racja.

Ewelina

@Pablo, mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia i warunków pracy? Piszesz o premiach. Czy prócz nich mogłeś liczyć na szkolenia lub pakiet socjalny? Napisz co należało do Twoich obowiązków i jakie stanowisko zajmowałeś? Czy miałeś dobre relacje z przełożonym? Poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia?

dev

Pracowałem tam przy imprezach i było ok.

Pablo

Ogólnie z pracy byłem zadowolony. Przed przeprowadzką do Warszawy trochę tam popracowałem. Jeśli zależy Ci na premii musisz się angażować w pracę i realizować plan od swojego przełożonego.

Ewelina

@Sasza, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia zostawiona przez Ciebie jest mile widziana i ważna i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

Antek
@Dominika 23.07.2018 09:25

Jaki hejt? To są prawdziwe opinie. Cxy kogoś to boli czy nie ta firma to komuna jeśli chodzi o zarządzanie a właściwie jego brak.

Ewelina

@Kamil;, masz dobre zdanie o firmie. Czy mógłbyś napisać kilka informacji o warunkach zatrudnienia? Na jakiego rodzaju umowie byłeś zatrudniony? Mogłeś liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Pracodawca przewidywał premie lub pakiet socjalny? Jak wyglądała atmosfera w pracy? Kilka osób piszących wcześniej uważało, że nie była przyjazna. Czy coś się w tym względzie zmieniło?

Kamil;

Pracowałem i było ok. Raczej nie mam się do czego przyczepić, bo było przyzwoicie :)

Ewelina

@Ylka, czy jesteś pracownikiem firmy i mogłabyś dodać więcej szczegółów zatrudnienia i warunków pracy? Czy prócz wynagrodzenia pracownik może liczyć na dodatkowe benefity takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Czy poleciłabyś tą firmę osobom poszukującym zatrudnienia?

Arni
@Liza 15.07.2018 17:51

Toksyczna. Ludzi ma za nic. Wszyscy są winni tylko nie ona. Pracodawca roku buhahaha

Kamyk

Pracowałem tam przez rok kiedy jeszcze w Katowicach mieszkałem. Firma jak najbardziej ok. Kasa na czas i dobra umowa.

King dzon ul

Wow, cóż za wybielanie, skargi do admina. Administracja jednak tam działa lol ta firma to dno i nie dajcie się omamić.

Ewelina

@Monika, czy długo już pracujesz w firmie Pol-Trans? Czy pracujesz może jako kierowca albo pracownik biurowy? Jak oceniasz kontakt z innymi pracownikami oraz szefem firmy? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów. Czy możesz napisać coś więcej?

Monika

Praca ok. Nie mam się do czego przyczepić. Pieniądze płacą na czas. Jestem zadowolona

Ewelina

@Niko, na forum GoWork.pl nie podajemy danych osobowych pracowników firm. Jest to nie zgodne z regulaminem. Rozumiem, że negatywnie oceniasz możliwość kontaktu z szefem firmy Pol-Trans Catering. Może warto w pierwszej kolejności porozmawiać z przełożonym? Albo zostawić szefowi wiadomość? Zawsze warto dbać o dobry dialog, nie tylko z szefem, ale także z każdym pracownikiem firmy.

ami

Wypłata na czas, po za tym dużo pracy jak to w takiej firmie ale jak chcesz zarobić to trzeba pracować. Mi się podoba praca.

Ewelina

@No nie wiem Twoja opinia jest bardzo wyczerpująca, a przy tym niezwykle cenna dla użytkowników forum. Jak długo i na jakim stanowisku pracowałaś w Pol-Trans Catering? Orientujesz się może, czy prowadzą obecnie rekrutację? Skoro napisałaś, że ta praca nadaję się dla osób dopiero zaczynających swoją drogę zawodową, to warto by o tym wspomnieć.

cukierek

praca dobra, stawki pracy dobrej atmosfera w pracy dobra jakoś nie spotkałam z złym odczuciem itd.

Tomasz

Może powinniście rozmawiać z szefostwem o problemach?

No nie wiem

Miejsce dobre na rozpoczęcie pierwszej pracy. Każdą kolejną przez pryzmat Pol Transu będziesz doceniać. Ale wiele się tutaj nauczysz, mianowicie na jakiekolwiek stanowisko nie będziesz aplikować z pewnością zakres obowiązków będzie daleko wykraczać poza standardy. Jako recepcjonista będziesz robić śniadania, kelnerowac, nauczysz się prowadzić busa a w wolnej chwili pojedziesz obsługiwać targi i będziesz nalewać kawę. Jesli chcesz zostać kierowcą, to z pewnością będziesz tez ogrodnikiem i złotą rączką. Marzysz o pracy kelnera? Nastaw się na obsługę restauracji, zbieranie i wydawanie zamówień, przygotowanie napoi a także obsługę zmywaka, oczywiście na zmianie będziesz sam a gości w restauracji czterdziestu. Za Twoją wielozadaniowość dostaniesz jedną pensję (wysokość w zależności od tego jak się dogadasz), zero premii, zero pochwał i brak wolnych weekendów. Jesli zgłosisz z dużym wyprzedzeniem prośbę o wolny weekend bądź wolne dni to i tak nie dostaniesz. Moim zdaniem sama firma jak najbardziej ma potencjał. Lokalizacja - blisko lotniska i z prawie minimalną konkurencją aż prosi się o zyski. Szkoda, ze jest to miejsce bez serca, bez pomysłu i bez jakiegokolwiek rozwoju. Ludzie to niestety czują. Nikt nie czuje się komfortowo we wnętrzach rodem z epoki wczesnych lat 90tych, najtańszych produktów i zdemotywowanych pracowników. Ogólnie, tak jak we wstępie - dobre miejsce na pierwszą pracę - każdy kolejny potencjalny pracodawca bedzie pod wrażeniem zdobytych przez Ciebie umiejętności np. jako recepcjonista. Jesli jednak masz w sobie choć odrobinę ambicji omijaj to miejsce z daleka. Mądrzejsi juz dawno pouciekali.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Cezary

Nie ma idealnej firmy. zawsze znajda się jakieś segmenty w firmie które można by poprawić?

aaa

a hitem jest już wysyłanie (tygodniowego) grafiku w niedziele wieczorem :D BRAVO ..... Piękny szacunek dla pracownika

xxx

Masz racje, sama na zebraniach gada teksty w stylu "nie ma ludzi niezastąpionych". I na starych wyjadaczy przyjdzie pora... zwolnienia!

Vader

Wieczne proszenie się o wolne w grafiku. Prośby można zgłaszać do przełożonych, a i tak nic tego nie wychodzi. Pani Dyrektor robi grafik wg własnego uznania. Np potrzebujesz wolna sobotę na egzamin, wesele, inna imprezę, albo na wyjazd choćby w celach hobbystycznych na który jedziesz 500 km w jedna stronę to z zawiści wrzuci Ci nockę z piątku na sobotę. O życiu prywatnym można zapomnieć. Całe życie układasz pod prace i pod wydziwnione grafiki, które są z tygodnia na tydzień albo z dnia na dzień, i w dodatku potrafią być zmienione kilka razy. Bywało, ze ludzie mieli zmiany od 2 w nocy do 10 lub do 14, a następny dzień znów np na 6. Najczęściej na recepcji pracują 6-18,18-6,wolne, 6-18, 6-18,18-6,wolne,6-18. Nie ma zachowanego żadnego harmonogramu pracy 12h. Ludzie pracują wg długopisu Pani Dyrektor. Kogo lubi, kogo mniej. Jedni same nocki, drudzy więcej wolnego i same dniówki. Wszystko układane na sztywno, jedno L4 i caly grafik połamany. Dyrektorka absolutnie nie patrzy wstecz przy tych swoich grafikach tygodniowych albo mniejszych. Bywają sytuacje, ze pracownik jest 8 albo 12 dni w pracy non stop. A pozniej niewiadome sytuacje ze ktoś ma nadgodziny albo niedogodziny. Jak? Buuuuahahahahaha. W tej chwili ponoc niema nawet kadr. To trzeba się martwić również o swój urlop żeby był dobrze naliczony. Niestety ale XXI wiek jeszcze nie wszedł w ta firmę i nie posiadają widocznie programów kadrowych. Jeżeli chcesz zacząć prace w tej firmie, masz męża/żonę to odrazu ich uświadom, ze zdobycie urlopu w tym samym czasie co Twój partner w innej firmie czy korporacji graniczy z cudem. Dyrektorkę interesują tylko jej własne cele. Ludzi do pracy brak, zostają tylko weterani albo już odeszli na emeryturę niektórzy. Tylko mocna Polsko/ukraińska załoga tam zostanie, którzy robią bo musza albo się boja. Szczerze Nie Polecam!

Greg
@Vader 14.02.2018 21:24

Weterani też odchodzą. Niestety bez nich to już inna firma.

Men in black

Nie marzekajcie na tygodniowy grafik...kiedyś był z dnia na dzień. ..to były czasy...więc firma idzie do przodu...powoli ale jednak.

Antonio

Szacun dla kierowców. Robią tam za pomyje. Przynieś, zanieś,pozamiataj.

Dawid

Czy tak dobrze się wam pracuje,że nie ma chętnego do pisania? Chciałbym tu pracować i opinie pracowników są bardzo pomocne.

endy

Szukała do Modlina znowu. Wiecie ile można sie spodziewać po przelewie tam ? :)

uk
@endy 27.09.2017 01:40

szuka dalej takze chyba nie ma co sie pchac tam :)

FFC

Czy chcesz mieć wypłatę na czas i zgodnie z umową i to wystarczy? To firma dla Ciebie. Poza tym karuzela doraźnych poleceń do zrobienia na już, przerzucanie pracowników z dnia na dzień w różne miejsca bez uprzedzenia, grafik pracy tworzony na tydzień i zmieniany w trakcie, pozorowanie działań byle jakoś wyglądało. Wszystkim chce zarządzać właścicielka, która wszystko wie lepiej a za jej decyzje lub -co częściej- ich odwlekanie odpowiadają pracownicy. Donoszenie, plotki, atmosfera podejrzliwości i osoby nie do ruszenia wierne i zapatrzone jak w obrazek, tworzenie fikcji o wspólnym interesie w którą nikt nie wierzy. Brak strategii, rozwoju, marketingu, polityki cenowej, szukania nowych rynków i źródeł gości.

Zostaw opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe