HOTEL STANDARD

Dąbrowa górnicza

Opinie o HOTEL STANDARD

Byly pracownik

Bardzo zle traktowanie wieczne pretensje a najlepiej jak koch..... szefa prubuje być szefowa i pomiata ludzmi a nie spojrzy na siebie .

Zdecydowanie nie polecam

Każda opinia napisana na tym portalu jest prawdą. Właściciel hotelu jest po prostu chamski, nie ma szacunku do swoich pracowników. Przez telefon mówił całkowicie coś innego odnośnie warunków umowy a jak przyszło do rozmowy w cztery oczy to wszystkiego się wyparł. W ogłoszeniu na olx pisało,że praca będzie w oparciu u umowę o pracę ( co oczywiscie jest kłamstwem bo do podpisania dostałam zwykłą zleceniowke). Właściciel powiedział,że gdybym chciała umowę o pracę to dostawałabym 8zl za godzinę. Co oczywiście nie jest zgodne z obowiązującymi przepisami (2000zł brutto ) . Nie dziwię się,że nikt w tym hotelu nie chcę pracować. Życzę właścicielowi powodzenia w prowadzeniu tego biznesu, chyba pomylił sie ze swoim powołaniem oraz żeby w końcu wszystko odwróciło się przeciwko niemu i żeby ktoś zaczął traktować go tak jak on traktuję swoich pracowników. Właściciel chyba myślał,że jest panem świata i nie ma innych normalnych prac do ktorych można bez problemu się dostać. Niestety osobiście nie pozwolę sobie,żeby ktoś nie traktował mnie z szacunkiem.

Pracowałam tam.

Egocentryczny megaloman z manią wielkości. Wszystkie swoje błędy przypisuje innym osobom. Wielce zdziwiony czemu ludzie się zwalniają "bo nie chce im się pewnie pracować". Haha. O kondycji firmy świadczy rotacja pracowników, a tam średnio raz na tydzień jest ktoś nowy. To w jaki sposób traktuje pracowników jest niedopuszczalne, powinien ktoś go nagrać, bo to jest klasyczny przykład mobbingu. Chory człowiek, który dzisiaj chce byś coś zrobił w określony przez niego samego sposób, a jutro o tym zapomni i Cię za to opierniczy.

Witam

Tymbardziej śmieszy mianowanie na managera roku. Temat dla uwagi...

Była pr.

Potwierdzam jak najbardziej słowa innych.Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka poniżaniem.Człowiek hartuje jak wół a w zamian słyszy krzyki .Zdecydowanie powinien odpowiadać za mobbing .

Witam również potwierdzam wszystko co zostało napisane. Sposób w jaki traktuje pracownika jest nie do przyjęcia. Trzeba być ostatnim chamem żeby tak rozmawiać z drugim człowiekiem. Jeżeli ktoś chce się przekonać co to mobbing to polecam tę pracę w zamian otrzymacie rozstroj nerwowy i brak zapłaty. Nikt tam nie będzie pracował wszyscy którzy przychodzą uciekają gdzie pieprz rośnie po paru dniach. Przestrzegam

Chciałam_pracować

Byłam tylko na jednym dniu próbnym i potwierdzam wszystko co zostało wcześniej napisane. Byłam zainteresowana pracą - nawet mimo niskich zarobków - ale nie wyobrażam sobie pracy z tym człowiekiem. Właściciel hotelu jest gburem, chamem, który nie przestaje się dziwić, dlaczego ludzie odchodzą i on samemu musi pełnić obowiązki na recepcji. Może gdyby zaczynał odzywać się do ludzi w sposób choćby normalny, bez pokrzykiwania i z trudem hamowanej agresji, to mógłby wreszcie skompletować załogę na stałe.

Work

Potwierdzam, z tym człowiekiem nie da się pracować. On ma problem ze sobą i wprowadza toksyczną atmosferę udając że wszystko jest ok. Twierdzi że odnosi się do sytuacji a nie do konkretnej osoby, a atakuje tę osobę nie dając jej nawet możliwości wyjaśnienia czy przedstawienia swojego zdania. Przestrzegam, nie warto tam pracować.

poszkodowany

Beznadziejny człowiek który ma problem ze sobą -nikt nie powinien u niego rezerwacji robić-co on robi z pracownikami.powinien odpowiedzieć za to przed sądem.Ludzie omijajcie ten hotel dalekim łukiem -tyle osób tam się w pracy przewinęło że szkoda mówić.Tyran nie człowiek z kompleksami-niedlugo zostanie sam a baran nawet nie umie nic sam wprowadzic do systemu.piszcie wszyscy niech wszyscy wiedza co za człowiek tam jest.niech go każdy omija szerokim łukiem.niech se sam tam rezerwuje i tam bedzie jest tyle innych fajnych miejsc.Powinna go cała polska obejrzeć z ukrytej kamery

Rec

Szef nie szanuje pracowników, wmawia swoje bledy ludzia i nie akceptuje innej racji niz jego racja Jest agresywny i mobinguje. Toksyczny czlowiek z ktorym nie da sie pracować w ciagu roku przewinelo sie 60 osob i widzi tylko problem w ludziach a nie w sobie.

Minia

W tym miejscu źle traktuje się pracownika bardzo dużo ludzi przewinęło się przez hotel nikt długo nie zostaje

Zostaw opinię o HOTEL STANDARD - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL STANDARD