La Primera Sosnowiec-pizzeria

Sosnowiec

Opinie o La Primera Sosnowiec-pizzeria

Adrianna222

Zgadzam sie co do pracowników a zwlaszcza co do malej kasjerki najbardziej chamska i nie kulturalna osoba jaka tam chyba pracuje. Wielka dama

aaaa

W tej pizzerii cham goni chama ! a nieuk goni nieuka. Pizze pani kierownik to trzeba umieć upiec. KIEROWNICZKA - zwykła prostaczka ! Kultury to Pani nie nauczyli. Pizze dostalismy w połowie surową. Przyjac reklamacji Pani nie chciała bo brakowało jej jednego kawałka. Takze na pprzyszłość O|STRZEGAM przed pizzerią w której pracują nieuki amatorzy a kieruje tym wszystkim CHAMIDŁO. Proponuję zamiast obsługiwać ludzi, karmić świnie.

Anna

Pani która dziś ( po kilkunastu sygnałach)raczyła odebrać telefon była tak nieuprzejma i zdenerwowana że miałam ochotę zrezygnować z zamówienia.Na każde pytanie odpowiadała wręcz fucząc.Pominę fakt iż za pizze zapłaciłam dużo więcej niż wynika z ulotki co prawda dokonałam zamiany składników ale jedynie w tej samej grupie cenowej lub na tańsze (np za mięso-cebula)nie dostałam też paragonu który wyjaśniałby skąd taka suma.Sama pracuję w gastronomii więc wiem że bywa ciężko ale nieuprzejmy sprzedawca to prawie zawsze stracony klient dlatego też pewno więcej z usług sosnowieckiej LaPrimery nie skorzystam.

wiedzma

Zgadzam się jeżeli chodzi o opinie pan powyżej.Pracowałam w pizzerii jako kasjerka wyraźnie miałam tak napisane w umowie a cały czas dawali mnie na zmywak,kazali odbierać zamówienia,przygotowywać posiłki,odbierać zamówienia online.ZERO ORGANIZACJI,nie miła atmosfera jeszcze mają do ciebie pretensje że nic nie ogarniasz skoro jesteś dopiero na 4 dniu szkolenia,chociaż robisz wszystko według ich życzeń.Jedna kasjerka zachowuję się jak dumna pani która tu siedzi za karę odzywa się do klientów nie miłym tonem głosu, źle odnosi się do pozostałej części pracowników tylko odstrasza swoich klientów oraz pracowników swoim wyglądem,zachowaniem oraz traktowaniem .Zero przestrzegania higieny sosy mieszane są nie umytymi rękami,wszystko jest odgrzewane paczkowane po prostu jak najtaniej byle tylko żeby było ,jedynie pizza ich trochę ratuje(chociaż ciasto jest mega słodkie).Ale jeżeli chodzi o samą prace tam stanowczo i definitywnie odradzam.A stawka po prostu jest śmieszna 7 zł/h za tyle rzeczy do wykonywania dajcie spokój.I piszę to wszystko ku przestrodze żeby inni nie dali się nabrać na ich wszystkie obietnice. To tyle Pozdrawiam

klient

najgorsza pizza jaka kiedykolwiek jadlem,lepiej smakuja te mrozone sklepowe za 5 zl niz to co u nich mozna zamowic,w srodku zimna praktycznie,szynka to jakas mielonka bez smaku,ser rowniez nadajacy sie do smietnika a nie jedzenia,jedynie ciasto da rade zjesc bez uczucia mdlosci,ale za ciasto do pizzy placic 20 zl to glupota.Polecam komus kto lubi wyrzucac jedzenie do smietnika :)

Andrzej

WITAM! Pracowałem w sosnowcu jako... Podobno dostawca. Dlaczego podobno, bo poza dostarczaniem zamówień moim obowiązkiem było... wszystko ! Przygotowywanie produktów, noszenie z magazynu, liczenie ulotek, zszywanie ulotek, przesypywanie sera, mielenie pieczarek, krojenie pomidorów, składanie pudełek, i wiele wiele innych rzeczy które powinien robić POMOCNIK PIZZERA !!!! Do tego traktowanie człowieka - dostawca w LaPrimera = śmieć którym można pomiatać. W kwestii śmieci też dostawcy je wynoszą. A TO WSZYSTKO ZA OSZAŁAMIAJĄCE 5 zł za godzinę. Kpina ! Do tego eksploatowanie prywatnego samochodu Szefostwo - PROSTACKIE i bez kultury. o ile kierownictwo spoko to właściciele masakra. Zdecydowanie NIE POLECAM

McDonald boy
@Andrzej 20.10.2014 22:07

Pracowałem w gastronomii (o ile ktoś to do tego zalicza) jako pracownik sieci restauracji McDonald's i nawet tam na 75% etatu zarabiałem 9zł na godzinę, czyli ok. 6 zł do ręki. Mimo to, pracownicy traktowali się z szacunkiem a kierownictwo i szefostwo było wyrozumiałe i pomocne. Dosłownie jak jedna rodzina. Jednak po przeczytaniu pańskiej opinii przykro mi pana i żal mi, że taka restauracja w ogóle funkcjonuje. Jako jej klient muszę powiedzieć, że jedzenie jest trudno strawne, w zapiekance z sosem połowa garnierowania stanowi gruba warstwa sosu, a pracownicy, mimo iż dostawcy są kulturalni i mili (czyli ich nie mam na myśli), to banda młodzieży która swoje błędy i problemy zwala na klientelę, np. dwukrotne z rzędu zapomnienie sosu. Widziałem też jak jedna z pracownic przy kasie jak klienci czekali, zajadała się paczką czipsów po których nie umyła rąk. Zgadzam się z opinią i nie polecam Pizzerii LA PRIMERA w Sosnowcu. Nie polecam i sugeruję omijać szerokim łukiem. (Do sprawdzenia opinii o McDonald's proszę odwiedzić restaurację tej sieci w Jasienicy. )

Zostaw opinię o La Primera Sosnowiec-pizzeria - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Primera Sosnowiec-pizzeria