Opinie o La Primera pizzeria-Tychy w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy La Primera pizzeria-Tychy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w La Primera pizzeria-Tychy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Primera pizzeria-Tychy w Tychy

Michał Nowy wpis

Hej. Szukam firmy żeby sobie dorobić na wakacje, czy ta pizzeria jeszcze przyjmuje ?

Nicola Nowy wpis

Obsługa bardzo nie miła ,kultury personel niestety nie posiada ,,zachowanie całego personelu razem z jakaś kierowniczka co poziom sięga rozwydrzonej nastolatki ,jak i ubiór zostawia wiele do życzenia .NIE POLECAM TEGO LOKALU . Szkoda ze nie odwiedza ich tajemniczy klient to by szybko cały personel wyleciał z pracy .

Klient 2018 Nowy wpis
@Nicola

Piona Nicola za ta wypowiedz trafilas w sedno , hmm slowo kierownik to tylko w tej firmie miedzy soba moga sie poslugiwac I sie podniecac a tak po za tym tylko I wylacznie dno nastolatek duzych i malych na miazdzacym niskim poziomie.. Pozdrawiam...

don kojote Nowy wpis

ty pizza la premiera dzis 31.05.2018r ulica Moniuszki 1-3 klamki mieszkan obstrojone reklamom pizzerni - kurna co wy robicie jak w-w informacja dla złodziei jak spotkam pamponia co to wiesza dostanie z liscia - nierzycze sobie reklam waszj swiniarni czytałem opinie - basta .

Bajkalin

Nie wyrażam zgody na reklamę waszych produktów - na klamce mojego mieszkania ponieważ jest to informacja dla złodzieja. Przy wejściu do bloku na szybie wejściowych drzwi jest informacja ZABRANIA SIĘ UMIESZCZANIA /NAKLEJANIA, ROZNOSZENIA/ REKLAM W KLATKACH SCHODOWYCH>>>REKLAMY NALEŻY UMIESZCZAĆ W SKRZYNKACH POCZTOWYCH LUB W KOSZACH NA REKLAMY. Zarząd Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Oskard" Moje prośby telefoniczne na ten temat nie docierają do osób od których zależy reklama.

Jack
@Bajkalin

Oj tak. Jak ulotka wisi kilka dni lub leży pod drzwiami >>> to znaczy lokator wyjechał.

Mark
@Jack

Reklama na klamce to tylko z pizzerni La primera. Inni już się nauczyli wrzucać do skrzynek.

Donata
@Mark

Bo inne pizzernie mają kulturę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie La Primera pizzeria-Tychy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Lala

Pizza tragedia niedobra sucha spalona nie czuć składników nie Polecam....

Donata
@Lala

W tej pizzerni ozdobą są sztuczne brzydkie zakurzone kwiaty, po których można palcem pisać. Zenada, jak ślepy jest personel. Zbliża się lato, może wystrój lokalu się zmieni. Pozdrawiam.

Wojtek

Obsługa nie miła !!! Cytuje: chwila, co jeszczeee.... nie maaaa..... maskara jakaś ani dzień dobry ani do widzenia. Jedzenie nie dobre !!!!!

LILLA

MASAKRA - PROMOCJA NA DZIEŃ KOBIET -DRUGA PIZZA GRATIS , OBIE NIEDOPIECZONE , WILGOTNE I NIESMACZNE - TOTALNA PORAŻKA PO RAZ PIERWSZY - PRZEDTEM MI SMAKOWAŁY , TERAZ IDĄ ............NA PROMOCJE CZYLI NA PSY

pipi

brak konkretnej propozycji na pizze dnia - trzeba się naszukać!!! fatalna informacja on-line

Zostaw merytoryczną opinię o La Primera pizzeria-Tychy - Tychy

La Primera pizzeria-Tychy