Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o. w Warszawa

Firma rodem z głębokiego PRL-u. Brak jakiegokolwiek zarządzania. Każdy dział dryfuje w kierunku nieokreślonym, niektóre już osiadły na mieliźnie. Mnóstwo pracowników-statystów obsadzonych z "jakiś" powodów, na których pracuje garstka prężnych handlowców. Prowizje bardzo "uznaniowe" co do wysokości i formy wypłaty. Nad całością czuwa emocjonalnie niestabilna pani prokurent, która powinna być trzymana z dala od handlu, ponieważ od ponad trzech lat sukcesywnie demontuję tę firmę. Nie polecam.

Nie będzie może jeszcze potrzebny asystent ds. IT? pokazała mi się taka oferta od Pracodawcy i wstępnie się nią interesuje. ciekawi mnie przy tym dalsza ścieżka rozwoju, mało piszecie o dziale IT, omówicie go?

Prowizje do dziś są „uznaniowe”? tak ktoś je określił, nie mam odniesienia co do ich wysokości a także okoliczności, w jakich są docelowo przyznawane, wiec jeszcze nic nie wiem o tym zakresie… jest tu ktoś na bieżąco i by je omówił? Faktycznie są trudne do wyrobienia? co z planami na kolejny okres?

Katarzyna. Nowy wpis

Prowizje są według obowiązującego regulaminu, który jest dostępny dla pracowników spółki. Zachęcam do kontaktu ze swoim przełożonym lub działem personalnym.

Pracownik Nowy wpis

Oluś

No nie zachęcają te wpisy. A firma ma na stronie ofertę pracy pod Krakowem (zakupowiec w branży świeżych warzyw). Benefity są, stawka nieznana, bo zazwyczaj jest nieznana, nie czarujmy się, prawo jazdy, więc spodziewam się auta. Co może pójść nie tak i dlaczego ostrzegacie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zakupowiec - Świeże owoce i warzywa.
Marina

Przeczytałam wszystkie komentarze i muszę się nie zgodzić. Nie wiem jak było 2 lata temu czy 5, ale teraz to wygląda tak, że zarabiasz , jak coś robisz. Nic nie robić i zarabiać, niestety, nie da się. A jak ktoś przychodzi w ogóle beż doświadczenia w naszej branży i oczekuje kokosòw, to przepraszam. Umiesz- masz. Nie umiesz- przyjdź, naucz się i pokarz na co cię stać najpierw, a potem wymagaj.

ktoś

Po odbytej rozmowie w tej firmie, stwierdzam, że szukają naiwnych ludzi i tylko ktoś naprawdę zdesperowany może podjąć pracę w tej firmie. Szkoda czasu w ogóle na rozmowy z tą firmą.

Ex pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Firma jest niepoważna i niesłowna. Uważam pracę w tej firmie za stratę czasu.

Natalia
@Ex pracownik

Mógłbyś napisać coś więcej, dlaczego nie polecasz tej firmy? I dlaczego uważasz że firma jest niesłowna? Zamierzałam wysłać CV dlatego wolałabym poznać szczegóły nim to zrobię.

smart

Kategorycznie nie polecam. Podczas rozmowy proponują dzień próbny co jest jest już niezgodne z prawem i złamanie kodeksu pracy. Bez podpisanej umowy, wynagrodzenia, bez ustalania harmonogramu pracy oraz liczby godzin.

Tomasz
@smart

Skorzystałeś z opcji przepracowania dnia próbnego? Może po prostu pracodawca ten na tej podstawie chce sprawdzić czy dana osoba faktycznie nadaje się do pracy w tym miejscu? Nie sądzisz, że to w miarę rozsądne?

ZaPaMiętać !
@Tomasz

NIE pracuje się za darmo ani jednej godziny ! NIE robi się podczas rekrutacji ŻADNYCH praktycznych case study bo to zwykłe jumanie pomysłów kandydatów ! Mówimy TYLKO o swoich doświadczeniach zawodowych BEZ podawania twardych danych finansowych poprzednich/obecnych pracodawców!

smart
@Tomasz

Nie skorzystałem bo to jest nielegalne i bardzo źle świadczy o pracodawcy. Jeśli pracodawca proponuje dzień próbny bez żadnej umowy dotyczącej zakresu wykonania zadań, czasu pracy oraz przysługującego wynagrodzenia to jest to przestępstwo. Nikt o zdrowych zmysłach nie pracuje za frico choćby jeden dzień próbny. I dlatego przestrzegam przed tym.

Alicja
@smart

Zdaje mi się, że on po prostu nie doczytał do ostatniego zdania. Podejrzewam, że sam na taką propozycję narobiłby szumu.

Roman
@ZaPaMiętać !

Z tą pracą za darmo to masz racje, bo nieraz pracodawcy mają takie pomysły dla osób, które chcą przyjąć do pracy. Nie wolno dać się wykorzystywać!

Hej, zaciekawiła mnie oferta pracy jako asystent handlowca w Ewa-Bisie. Jest w niej informacja o opiece medycznej. Czy jest ona darmowa? Jaki pakiet przysługuje pracownikowi? Czy można podłączyć członków swojej rodziny do niej? :)

Roman

Znalazłem w necie ofertę pracy w PPH Ewa-Bis na stanowisku eksport-manager. Pracodawca gwarantuje atrakcyjny system motywacyjny oparty na wynikach sprzedażowych. Czy oznacza to, że do pensji są dodawane prowizje od sprzedaży i premie za zrobione targety? W jakiej wysokości?

Radek

Dobrze się nam pracuje choć może nie wszystko jest idealne ale z pewnością warto polecić pracę w firmie.

wisdom

Byłem na rozmowie. W dobie kornowirusa firma nie przestrzega zasad higieny. Nie ma płynów dezynfekcyjnych, nikt nie nosi maseczki, powszechne jest niezachowanie dystansu oraz witanie się przez uścisk dłoni. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w 2 etapach. Pierwszy etap to rozmowa 30-40 minutowa w 3 osobowym gronie. Drugi etap: dzień próbny w firmie. Czy ktoś wie czy ten dzień próbny to jest coś wartościowego czy też wykorzystanie pracownika. Proszę o opinie.

Tomasz

Wpisów na temat Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Ewa-Bis jest jak na lekarstwo, ostatnie opinie były negatywne, jednak te wpisy mają już kilka lat... Liczę, że ktoś jest w stanie opisać obecną sytuację panującą w firmie, czekam na jakiekolwiek informacje!

Nie polecam jeżeli ktoś szuka pracy na dłużej

s

nie polecam

admin

Masz już dość plotek na temat firmy Ewa-Bis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Serwituty 25
    02-233 Warszawa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa-Bis Sp. z o.o.