Opinie o RSM "Praga" w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RSM "Praga". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RSM "Praga" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSM "Praga" w Warszawa

PP

Jako mieszkaniec bloku wchodzącego w skład RSM Praga, mam tylko negatywne opinie na temat tego wyjętego, jak ktoś wcześniej zauważył tworu żywcem z PRL-u. Opłaty za mieszkania BARDZO wysokie, szczególnie Fundusz Remontowy i eksploatacja, w zamian fatalna obsługa, która nie potrafi załatwić najprostszej sprawy, a w budynku nic nie zrobione: jeżdżą stare windy, brudna klatka, elewacja się sypie wraz z balkonami itd.... Kompletne dno, które reklamuje się jako najlepsza spółdzielnia, po prostu kabaret.

M
@Hanna

Oczywiście, że prawda. Czynsz najwyższy ze wszystkich spółdzielni. Mieszkam od 7 lat i wiem co mówię.

Mery Nowy wpis

Szukam informacji na temat pracy jako Inspektor nadzoru ds. budowlanych. Ktoś pracował może albo kojarzy coś o tym stanowisku, na które teraz szukają? Oprócz umowy o pracę i socjalu są jakiejś opcje, żeby się rozwijać w tej firmie, szkolenia etc.,? O tym ogłoszenie nic nie mówi.

mala Nowy wpis
@Mery

ja pracuje fakt od niedawna ale co zauważyłam to fantastyczna atmosfera pracy poznalam ludzi który awansowali wiec mysle ze warto rozważyć

Kasia Nowy wpis
@mala

Czyli awans jest tematem możliwym. A może znasz jakieś szczegóły ścieżki awansu? Po jakim czasie można go dostać i na jakich zasadach, polepsza się wtedy pensja? No i oczywiście czy można zmienić etat z każdego stanowiska.

PP

ola
@PP

gdzie tak jest znam kilka administracji i pierwszy raz słyszę

@PP

Potwierdzam. Czynsz zawyżony o ok. 30% w stosunku do innych spółdzielni warszawskich o podobnym stażu. Przy czym w innych bloki i otoczenie były lub są aktualnie unowocześniane do nowoczesnych standardów, a w RSM Praga czas zatrzymał się na głębokim PRLu. Chyba pieniądze z naszych czynszów idą na nowe inwestycje RSM, a u nas brud, smród i patologia na każdym kroku.

Hanna

Nie wiem czy ta opinia to tak serio? Bo to jest zupełna nieprawda

M Nowy wpis
@Hanna

Halina

Czy mogę złożyć papiery na stanowisko administratora mimo, że 8 podobna oferta była aktualna 8 miesięcy temu? Wiadomo coś jakie jest wynagrodzenie na rękę na początek zatrudnienia? Z każdym rokiem przepracowanym dostaje się podwyżki? Jeśli tak rzeczywiście jest, to jakie to kwoty?

Kotek

Komunistyczny potwór arogancja, mania władzy, zatrudnienie kolesiów, generalnie nie jest to miejsce do pracy ani do mieszkania.

ola
@Kotek

naprawdę jest tak źle? chcę kupić mieszkanie w tym bloku...warto?

Spadkobierca
@ola

Naprawdę. Ale to oczywiście moje doświadczenia.

ewa
@Kotek

Tak samo jest w chyba w każdej spółdzielni ,w których srednia wieku to 60+.Stare baby zostaja kierownikami. Chamskie traktowanie mieszkańców przez ludzi,którzy pamietaja jeszcze czasy komuny

RSM "Praga"
@ewa

Pani Ewo, dziękujemy za Pani opinię. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali znajomość różnych sektorów na wymagającym rynku pracy, a dziś tą wiedzę wykorzystują w działaniach prowadzonych przez RSM "Praga". Dlatego, aby mogła Pani zweryfikować swoją opinię zapraszamy do naszej Spółdzielni. Pozdrawiamy!

@ola

Serdecznie odradzam. Gdybym mógł, to wyprowadziłbym się na drugi dzień po zamieszkaniu (Osiedle Kijowska - (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w RSM "Praga" rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Janka

Widzę, że opinię wystawiają tu tylko niezadowoleni mieszkańcy (zadowoleni, jak to zazwyczaj jest, mimo , że jest ich zdecydowanie więcej nie wystawiają opinii), a ideą strony jest chyba udzielenie opinii w temacie warunków zatrudnienia, a że takie doświadczenie mam pozwolę sobie nim podzielić:) Być może pomoże ono komuś:) Firma o ludzkiej twarzy, to przede wszystkim należy podkreślić. Jesteś tu człowiekiem a nie numerkiem w tabelce. Miła atmosfera pracy to jedno, profesjonalizm i możliwość rozwoju to coś co dla mnie jest najważniejsze i właśnie tu to znalazłam. Możliwość rozwijania się, wdrażania swoich pomysłów, a zdanie że jest to firma wyjęta z PRLu jest mocno krzywdząca i nieprawdziwa. Polecam RSM Praga jako rzetelnego pracodawcę i mam nadzieję że inne osoby też będą dzielić się tu tylko prawdziwymi opiniami, a nie stronniczymi , nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością historiami. Pozdrawiam, J.

Spadkobierca
@Janka

Mój tata był pracownikiem Spółdzielni. Jedyne na co zasłużył po ponad trzydziestoletnim stażu pracy, to niespotykane lekceważenie, bezprecedensowe negatywne decyzje i mijanie się z prawdą, głównie ze strony Prezesa. Tyczy się to również niektórych pracowników RSM, będącymi trybikami w tej miażdżącej machinie, jaką jest RSM Praga.

rsmpatologia
@Spadkobierca

Prezes to jedna wielka porażka. Arogancki f@jfus i ch@m.

Adrian
@rsmpatologia

Miałeś jakiś kontakt z prezesem tej firmy skoro określasz go w tak niemiły sposób? Nikt tutaj nie chce, aby obrażać kogokolwiek ale Twoje rozżalenie musi wynikać z czegoś konkretnego. Czy jesteś w stanie mi zdradzić czego ono dokładnie dotyczy? Co takiego się stało, że w taki właśnie sposób postrzegasz przedstawiciela tej firmy? Ważne jest na początku to, czy w ogóle tam pracowałeś? Fajnie, jak wejdziesz w dyskusję i swoje stanowisko nieco rozjaśnisz.

Nemo
@Janka

P.Janino , nic dziwnego że opinie negatywne piszą Ci którzy są faktycznymi pracodawcami..To naturalne.,że spojrzenia z dwóch stron mogą się różnić a opinie z różnych powodów mogą być stronnicze.Pani opisuje miejsce pracy a mieszkańcy warunki zamieszkiwania i obsługę ADM.Czyż to nie podstawową różnica ?Rozbieżność tematyczna.Pozdrawim.

Lokator Kuflewska 2

Ocieplają mi blok(Warszawa Kuflewska 2), mam zabudowany balkon i nie chce montażu nowych barierek. Pan w administracji powiedział, że większość chce (ja tego nie podpisywałem) i tak będzie !!! Nawet milion much nie przekona mnie, że (usunięte przez administratora) jest dobre :)

Magdalena
@Lokator Kuflewska 2

Wypowiadasz się z punktu widzenia osoby, która miała możliwość skorzystać z usług firmy RSM "Praga". To dobrze - opinie klientów są istotne, ponieważ współtworzą renomę firmy. Muszę jednak zaznaczyć, że forum gowork.pl to portal poświęcony wiadomościom na temat pracodawców i warunków pracy tam panujących. Czy ktoś z tu obecnych osób zechciałby zabrać głos na temat interesujących nas kwestii? Jak przedstawia się forma zatrudnienia?

marceli _39
@Lokator Kuflewska 2

Niektórym na Kuflewskiej 2 wszystko przeszkadza.

Stefan
@Lokator Kuflewska 2

Nie masz racji. Obowiązują pewne przepisy architektoniczne , które to sankcjonują.

Stefan

Zatrudniłem się w tej spółdzielni na stanowisko inspektora nadzoru budowlanego. Pracowałem 4 dni i dostałem wypowiedzenie. Tak bez powodu. Nie udzielono mi także informacji co do takiego obrotu sprawy. Banda gangsterów (usunięte przez administratora) Brak słów.

rsmpatologia

Lenie i nieroby. Arogancja i (usunięte przez administratora) to ich "aututy". Regularne - co półroczne podnoszenie czynszu, dodatkowe opłaty przy remontach, które ponosi lokator (np. "kup pilocik do klatki, a jak nie chcesz to otwieraj sobie kodem PLEBSIE!!"). Zero obycia w prawie administracyjnym i ZERO MERYTORYCZNOŚCI. Zero kultury! Jedno wielkie ZERO, a nie spółdzielnia.

Rs

W rsm i adm osiedlowych pracują tylko ciotki ,kuzyni,kolesie itp.

marceli _39

Kotek jest niezadowolony bo musi płacić komorne. Gość to malkontent.

Fryderyk

Słyszałem dobre opinie o pracy a tu tyle negatywnych , dlaczego tak jest?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w RSM "Praga"? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

AnkaJ

W RSM dzieje się bardzo dobrze, firma działa, rozwija się i jest przyjaznym miejscem pracy dla profesjonalistów zaangażowanych w swoją pracę. Polecam i pozdrawiam

tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

M

Powiem tak czynsze, rozliczanie wody są kolosalne. Podzielniki, które przy zimnym kaloryferze działają, stukanie w rurach z powodu starej pompy otaz do niedawna Karaluchy ! MASAKRA.POWINNA BYĆ SPRAWA W SĄDZIE !ZA SZKODY MATERIALNE I PSYCHICZNE!

heniek

UWAGA REMONT !!!!!!!!!!!!!! TAK JAK SIĘ ROBI REMONT KLATEK SCHODOWYCH W 2015 ROKU TO ALTERNATYWY TO PIKUŚ SZPACHLOWANIE ŚCIAN DO POŁOWY {BO SZKODA GŁADZI} A ZA REMONTY CO MIESIĄC PŁACIMY TRAGEDIA ROBIĄ LEPSZE SLAMSY NISZ BYŁY ŻENADA

Jerzy lokator

Jako lokator powiem jedno : czerwona, butna i bezczelna SITWA, [usunięte przez moderatora]. Nie ma odważnych do podjęcia tego tematu odważnie a ja jako jedyny wymagający czegokolwiek w zamian na wysoki czynsz jestem postrzegany jako buntownik. Jednym słowem PRL - jak przed 30 laty.

Milenas
@Jerzy lokator

Panie Jerzy należy się zebrać, ja również jestem załamana tak wysokim czynszem!

Zostaw merytoryczną opinię o RSM "Praga" - Warszawa

• Jak się pracuje w RSM "Praga"?

Zobacz opinie na temat firmy RSM "Praga" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

RSM "Praga"