Opinie o Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz w Rzeszów

Ewa Nowy wpis

Chciałam przepisać mieszkanie dzwoniąc do pani zlala mnie na samo dzień dobry zawiodlam się

Adrian Nowy wpis
@Ewa

Jak to "zlała"? To znaczy, że telefon od Ciebie nie został odebrany, czy jak dokładnie mam rozumieć teraz Twój wpis? Jesteś w stanie dokładnie to sprecyzować? Z góry Ci serdecznie dziękuję.

PolakA Nowy wpis
@Ewa

Dopiero zauważyłam wpis Pani sprzed roku. I myślę sobie, co to za bajki Pani napisała? Tyle tylko, że prawdziwa bajka nikogo imiennie nie stawia w złym świetle, a zawsze wypływa z niej pouczający morał. Natomiast Pani bajka, to czyste kłamstwo i niezbyt ładnie o Pani świadczy. Pani Notariusz kilka lat temu kancelarię zamknęła, bo przeszła na emeryturę. Oczekiwałabym sprostowania tego wpisu, bo to nieuczciwe. Obawiam się jednak, że na to Pani nie stać...

Xxx Nowy wpis

Czy firma faktycznie funkcjonuje pod tym adresem? Google pokazują ją jako zamknięta na stałe

Maria

@anonymous a czym się zajmowałeś/zajmowałaś w kancelarii?

Potwierdzam , że Pani notariusz z brakiem kultury. Nie szanuje pracowników, rzuca dokumentami, odnosi się CHAMSKO do pracowników. Całkowity brak kultury. Ale obok znajduje się kancelaria Pani Gajoch (korzystalem z niej) i byłem bradzo miło obslużony.

PolakA
@anonymous

Chyba nie wiesz, co piszesz... Jeśli w ten sposób chcesz zareklamować inną kancelarię, to wybrałeś brzydki sposób. Nie robi się tego, szkalując innych. Kancelaria Pani Notariusz Bałdy cieszy się dużym uznaniem właśnie dlatego, że każdy jest tam fachowo i merytorycznie obsłużony.

MariaM
@PolakA

Zgadza się, rzeczywiście kancelaria p. Notariusz Janiny Bałda cieszy się dużym uznaniem z powodu profesjonalnej obsługi. Także sama Pani Notariusz jest osobą ciepłą, sympatyczną, wczuwającą się w problemy klientów. Korzystam z tej kancelarii od kilku lat i wiem, co piszę.

RADEK
@PolakA

PROSZE O KONTAKT DO PANI MGR Janina Zofia Bałda Notariusz .DZIEKUJE

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Rafal

Dzień dobry potrzebuje pilny kontakt z MGR Janina Zofia Bałda Notariusz - Rzeszów Dziękuję za wszelkie informacje

Taki spokój na forum może być wynikiem jedynie zadowolenia z pracy, !!

Zuza

Podpowiedzcie czy kancelaria potrzebuje może pracowników? Jaka jest atmosfera w firmie?

@Zuza

Czy kancelaria potrzebuje pracowników, nie wiem. Ale atmosfera w tej firmie jest super!!!

Kancelaria
@Zuza

Jeżeli szuka Pani pracy w kancelarii notarialnej zapraszam do kontaktu: kalton@o2.pl

Kosmogram1

Celem uzupełnienia krótkiego wpisu wyżej dodam,że majac poważny problem prawny obszedłem większość rzeszowskich Kancelarii i nikt nie chciał pochylić się nad moim problemem bo sprawa była mocno zawikłana a nie przynosząca notariuszowi większych profitów.Spocony i zdenerwowany do kresu wytrzymałości trafiłem do Pani Janiny Bałda u której kilka lat wcześniej załatwiałem różne sprawy.Sptkałem się z tak ciepłym przyjęciem,że cała para złości i frustacji ze mnie uszła, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.To była pierwsza osoba która spojrzała na dokumenty i powiedziała : "ja to Panu zrobię".Zapytała jakie mam ciśnienie i....podała szklankę wody.Sprawę załatwiła za nie wielkie pieniądze.Dała mi radę,że żaden majątek nie jest warty tego aby się tak emocjonować.Miała rację bo zdrowia nie mam najlepszego.Jest tez tajemnicą poliszynela,że Pani Notariusz nie jest specjalnie lubiana przez zasiedziałe rzeszowskie towarzystwo notariuszy, bo nie jest zbyt spolegliwa, nie uczestniczy w ich życiu towarzyskim itp. Człowiek który wydaje Jej opinię o kulturze właśnie przeciwnie od Niej powinien się tej kultury uczyć.Pani notariusz nie ma w oczach złotówek,tylko najpierw widzi człowieka.Pokoleniu "tzw plastiku"wydaje się,że notariusz powinien sporządzić każdą czynność i nie przyjmuje do wiadomości ,że czegoś się nie da.Ponadto jeżeli pisze to osoba nie znająca zasad ortgrafii to o czym mowa? Przywołane zostało nazwisko innej pani notariusz niby tak miłej a ja właśnie u tej Pani zostałem potraktowany " z buta".Tak wiec człowieku jeżeli cokolwiek piszesz to się najpierw zastanów co chcesz przez to powiedzieć albo w czyim imieniu się wypowiadasz.Ja po przeczytaniu Twojej opinii na temat notariusz Janiny Bałda rozpuściłem wici na Jej temat wśród znajomych i przyjaciół i okazało się że nikt o Niej nie powiedział nic złego.Przeciwnie polecają Ją dalej swoim znajomym.Jak powiedzieli "ta osoba jest tak miła, że się czerpie się przyjemność z przebywania w Jej obecności.Z poważaniem Stanisław.

Kosmogram1

Nieprawda.To nadal jedna z najlepszych kancelarii.Stanisław

Nie polecam. Od czterech lat bywałem kilka razy klientem tej kancelarii i wówczas bsługa była świetna. Pracownicy z dużą wiedzą, mili i kompetentni. Ostatni raz byłem w czerwcu br. i zastałem nowy skład (a raczej jedna dziewczyna) która chyba tylko wie jak się nazywa, z resztą Pani notariusz wie nie wiele więcej. Pani notariusz niemiła, niegrzeczna, i wydaje się że nieznająca sie na żeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz - Rzeszów

Kancelaria Notarialna MGR Janina Zofia Bałda Notariusz
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 3-Go Maja 12A lok. 3
    35-030 Rzeszów