Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

GOŚĆ

Może się zdawać że w ostatnich negatywnych komentarzach jest prawda ale z drugiej strony kogo wywalili z powodu tzw. "pandemii" ? a jak to wyglądało w innych firmach z rejonu to wystarczy popytać. Może być że trzymają pracowników jak nie ma roboty i każą sprzątać, kosić itp ale jeżeli alternatywą jest redukcja etatów to z dwojga złego jest to lepsze rozwiązanie - taka jest przynajmniej moja opinia.

akwarysta
@GOŚĆ

w tej firmie nie ma czegos takiego jak problem zwiazny z epidemią bo ciagle brakuje pracownikow ... i szukają nowych ... radzę rozejrzec sie za czyms lepszym szczegolnie ze kierownik sam nie wie jak bedzie i pieprzy bajki jak to pięknie bedzie. Uwaga na stanowiska typu kierowca lub spedytor bo sie można nieźle przejechać.... zdecydowanie nie warto

ON

W tej firmie nawet weekendu sobie nie można zaplanować. Najpierw mówią że będą nadgodziny i trzeba przyjsc do pracy więc wyjazdy gdziekolwiek odpadają a potem tuz przed weekendem człowiek dowiaduje się że jednak sobota jest wolna. Sami niepoważnie traktują pracownikow ale pretensje oczywiście do nas będą jacy to nie jesteśmy i jak to źle pracujemmy. Pewnie wkrótce te komentarze zostaną usunięte jak poprzednie ale może przynajmniej ktos przeczyta.

Agnieszka Agnieszka

Jeśli ktoś szuka ubezpieczenia na Śląsku to polecam Śląska Grupa Ubezpieczeniowa ! Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wytłumaczą i przedstawią najkorzystniejsze warunki :) W obecnej sytuacji cieszę się, że mam u nich ubezpieczenie.

Jak jest z pakietem medycznym w Glass Produkt Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

koko

Mają jedynie dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie grupowe ale z tego co wiem można w ramach tego ubezpieczyć kogoś z rodziny tak jakby był jednym z pracowników, widziałem też ulotki że można dobrać dodatkowe świadczenia medyczne ale to by się musiał wypowiedzieć ktoś kto ewentualnie korzysta. Pozdro

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Gościu

Prawdą jest że w tej firmie od pracownika się wymaga. Ale będąc sprawiedliwym trzeba powiedzieć że prawdą jest także że firma nie zwalnia z dnia na dzień jak np. nie ma zleceń. Jeżeli jako pracownik podpadniesz bo coś zawalisz itp. to miłych słów faktycznie może nie usłyszysz ale generalnie pracujesz sobie dalej, nie bojąc się o etat - faktem jest że w takim przypadku możesz mieć uszczuplone z premii miesięcznej ale generalnie to wszystko. Nie ma rewelacji ale na tle całości jest w gruncie rzeczy dobrze a praca raczej do trudnych nie należy jak się nie próbuje wojować z majstrami mistrzami itp.

kitek

Tak jak ziomal napisał (usunięte przez administratora) mozna w tym tkwić albo emigrować gdzieś indziej jak ktoś zwraca uwage na jakość ludzi których trzeba sluchac -(usunięte przez administratora)... od razu widać że jakoś po znajomości coś takiego sie w tej firmie pojawilo i kieruje ludźmi. Ogólnie jakość ludzi do bani.....

Zdzisław

Firma niby spoko ale radzę uderzyć gdzie indziej bo po prostu wiem. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Gościu

Ja jak na razie z pewną rezerwą ogólnie bym polecał jak na tego typu robotę a zobaczy się jak będzie dalej. Na pewno pracować trzeba i nie ma zmiłuj. Ja miałem "przyjemność" zaznania dużo gorszych warunków w tego typu zakładach więc niech znają moje chamskie serce i chociaż szału nie ma - jest moja ostrożna rekomendacja :)

Po nitce do kłębka

Sugerujesz (z pełną odpowiedzialnością), że różnice między podstawową stawką na umowie, a wartością danej wypłaty, są Ci przekazywane nielegalnie "z pominięciem podatków i składek" ???

Kłębek i koniec !
@Po nitce do kłębka

Ja sugeruję sugerującym w ogóle takie rzeczy pracownikom obejrzeć pierwszy lepszy pasek z wypłaty a nie opowiadać głupot bo to już daleko idące pomówienie które zapewne wynika z niewiedzy lub nieumiejętności odczytywania danych z tegoż to paska.

po nitce do kłębka
@Kłębek i koniec !

Dziękówka za wyjaśnienie. Czy można tam teraz składać podania o prace?

Ficek

Przeciez sa różne opinie, nie tylko poztywne a to ze coś usunieto to moze przez wulgaryzmy bylo. To i tak na duzy plus dla firmy ze jest kilka osob ktore nie chcą tylko anonimowo ponarzekać a mają na tyle dobrą opinie o ze chce im sie pisać pozytywy

Pankracy

Witam. Co jak co ale w GP jak do tej pory zwolnień nie ma, produkcja normalnie idzie, pensje standardowej wysokości i na czas (bez cięć czy poślizgów) więc mimo sytuacji z wirusem - źle nie jest a ze słyszenia wiemy że zdarzają się historie zgoła inne w niektórych zakładach produkcyjnych. Co poniektórzy śmiali się jak kierownictwo powiesiło instruktaż by myć ręce ale zrobili to przed resztą zakładów i przed zaleceniami tak na mały plus :)

Tymek

Wiecie czy pomimo epidemii są szanse na rekrutacje do firmy?

Negatyw
@Tymek

Nie szukaj tam zatrudnienia, bo się gorzko rozczarujesz

Pracownik GP

Witam. W mojej ocenie najmocniejszą stroną tej firmy jest stabilność. Główni odbiorcy to producenci okien z Pyskowic i nie tylko i jak im się powodzi to GP z automatu też co się przekłada na stabilność zatrudnienia bo firma generalnie celuje w ludzi na stałe a nie na sezon, ktoś wcześniej napisał że pensje nie za ciekawe - jest to prawda kiedy jesteś nowy i musisz się przyuczyć, później podnoszą (a o ile to zależy od tego czy był dobry miesiąc) jak będziesz dobry to pensje mogą być całkiem przyzwoite. Z urlopami rzeczywiście może być ciężko w sezonie letnim bo wtedy jest największy boom i wszystkie ręce są do pracy potrzebne i to jest w zasadzie poważniejszy minus tej firmy z którym trzeba się liczyć chociaż idzie się dogadać jeżeli jesteś ok. Poza widać na produkcji że zakład zadbany i czysty. Pozdrawiam.

Agata
@Pracownik GP

Dzień dobry, a jak z godzinami pracy w Glass Produkt? I ile jest zmian na produkcji? Liczę na informację.

Chętna pracować

Witam. Widzę, że opinie o firmie zmieniły się nieco w przeciągu kilku lat raczej na lepsze. Ale mam kilka pytań, które mnie nurtują. Jak się teraz sprawy mają, jeśli chodzi o urlopy i wczasy pod gruszą? Bo czytałam wcześniej, że urlop to tylko zimą, a wczasów nie wypłacali. I jak wygląda praca w weekendy, pracujecie? Dla chętnych czy obowiązkowo? Pozdrawiam

Bernadeta
@Chętna pracować

Pod gruszą możesz poleżeć latem żeby się nie przeziębić. Urlopy zimą w terminach wyznaczonych przez firmę. Pensje dość marne a na święta nawet przysłowiowego "wesołych świąt" nie mówiąc już o jakiejkolwiek premii. Z tego co słyszałam w tej branży znacznie lepiej jest w fabryce okien na drugim końcu miasta.

Lolek

Radzę unikać tej firmy, ot tak dla własnego dobra

gnat

trzymam sie tej firmy już kilka lat i radze zbyt wymagającym rozejrzeć sie za czymś innym a takim co chcą osiąść na czymś stabilnym postawić właśnie na Glass Produkt. Jest to kompromis dla wielu osób do przyjęcia porównując do tego co konkurencja w okolicy ma do zaoferowania

Edward
@gnat

Z tego co piszesz wynika, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Czy pensja jest równie satysfakcjonująca? Chętnie dowiem się jakie dodatkowe benefity oferuje firma.

gnat
@Edward

może być... przynajmniej na razie

Xxx

A jak wyglada atmosfera i praca w biurze?

Emilia
@Xxx

Dobrze, że pytasz o takie kwestie, również jesteśmy ciekawi jak obecnie klaruje się sytuacja w firmie. Czekamy na wasze wypowiedzi odnośnie zatrudnienia w Glass. Czy firma dobrze traktuje swoich pracowników?

Koko Dżambo i do przodu

W kilku firmach pracowałem i z tej perspektywy powiedzieć mogę że sytuacje nieprzyjemne czasem się w Glass zaobserwowało z tym że raczej tylko jeżeli coś na prawdę było na rzeczy i zazwyczaj bardziej na pokaz po to aby utrzymać dyscyplinę, generalnie pracownicy są zgrani i atmosfera luźna - ale bez złudzeń - pracować trzeba. W mojej ocenie jest ważne, że nie ma bezwzględnych i krzywdzących posunięć kierownictwa jak to niestety zdarza się w innych okolicznych zakładach gdzie tego niestety doświadczyłem! , czasami trzeba tylko trochę cierpliwości i sprawy się układają. Poziom traktowania pracownika nie jest zły i raczej się podnosi i to wyraźnie w ostatnim czasie. Jeżeli chodzi o zarobek to ogólnie nie jest źle za pracę tego typu jeżeli przetrzyma się kilka pierwszych miesięcy bo w tym czasie może być różnie. Na niektórych stanowiskach praca może być nieco monotonna. W bardzo telegraficznym skrócie - tyle.

Mała

Pracuje tam od kilku lat i radze ostatniemu wpisującemu cierpliwość bo takie małe problemy sie z czasem rozpływają. W tej firmie rządzi tzw. kierownik który jest cholernie wymagający ale to zrozumiałe bo on za to odpowiada przed zarządem i jak ogarniasz robote i dbasz o jakość to spotyka Cie za to uczciwe wynagrodzenie nawet dla kobiet i Ukraińców - nikt nie jest dyskryminowany. Jak chcesz zostawac w robocie dwie godziny dluzej to na prawde dobrze zarobisz a robota nie jest ciężka. Ostatnio nie mysle juz o zmianie pracy - jest OK, mam nadzieje ze tak zostanie

@Mała

Nie sądzę, by to były małe problemy, skoro tak duża liczba pracowników odchodzi właśnie ze względu na atmosferę. Co do reszty to się zgadzam.

Endrju

Witam, Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć jak wyglądają zarobki w firmie? Na ile można liczyć "na start", czy są jakieś premie, jeżeli tak to jakie, czy istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (weekendy)? Co do samego zatrudnienia, nowy pracownik trafia pod firmę czy musi najpierw swoje przepracować pod agencją i się wykazać (jeśli tak to po jakim czasie można liczyć na przejęcie?) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.