Opinie o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

się zastanawiam

Witam serdecznie. A pomijając zarobki, atmosfera rzeczywiście jest taka nieciekawa? A jak z możliwością awansu, szkoleniami itp.? Mówię o mikrobiologii. Będę wdzięczna za info.

@się zastanawiam

Atmosferę w pracy tworzą przede wszystkim ludzie. Jeśli przeczytasz powyższe wpisy zobaczysz jacy ludzie tam pracowali: złośliwi, chętnie oceniający innych, bezkrytyczni wobec siebie. Byli pracownicy na wszystkich forach krytykują byłe miejsca pracy (polecam forum o Jars ;) ). To w jakiej atmosferze będziesz pracować zależy od ciebie.

hyh

No nie do konca. Nawet najwiekszy zapal i chęc pracy zespolowej, umrze smiercia naturalna bo 10na1 to bardzo nierowny podzial sil. nawet najtwardsi zawodnicy maja po czasie dosc. Nie wiedziec czemu jest tak, ze jedni z lepszych pracownikow zostali wyeliminowani (bo inaczej sie nie da tego nazwac).

@hyh

były pracowniku tej firmy, zdobądź się na odrobinę godności i odklej się od swojego dawnego miejsca pracy. Nie chcieli cię? Nie dałaś sobie rady? Idź do innej pracy zamiast wylewać swoje żale o 8 rano.

hyh

Rozbawil mnie ten wpis. odrobine godnosci-dobre.... Po pierwsze-Kto Ci powiedzial, ze jestem bylym pracownikiem???? No kto? Po drugie-mi akurat tu nie jest najgorzej-bywa ciezko ogromnie, ale jakos zawsze uda sie wszystko rozwiazac. Po trzecie-wyrazilam tylko swoja obiektywna opinie-bo jest jak pisze i nie rozumiem dlaczego inne o wiele brutalniejsze w wydzwieku opinie sa ok a akurat moja to jakies zale. Po czwarte-chyba rozumiesz o 8 rano bo czlowiek na 7 do pracy jedzie ;-)

Diana

Tu nie chodzi o obrażanie się. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i na rozmowie kawalifikacyjnej zostałam uprzedzona o ciężkiej pracy- to był mój wybór, więc wiedziałam czego mam się spodziewać, jeśli chodzi o moje obowiązki. Chodzi o to, że pracownika w tej firmie w ogole się nie szanuje a JEDYNĄ formą mobilizacji pracownika jest jego karanie: zabieranie premii, (usunięte przez administratora)). (usunięte przez administratora)

alfa
@Diana

po co tam siedzisz? znajdź inną pracę i odejdź.

morbia
@Diana

Racja, każdy jest kowalem swojego losu. Nie jesteś zadowolona z pracy powinnaś poszukac czegoś satysfakcjonującego. Po studiach robiłam różne rzeczy, ale chciałam pracować w laboratorium. Wszędzie jest ciężko, dużo pracy, niska płaca lub proponują ci bezpłatny staż :( W zeszłym tygodniu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, w poniedziałek czekam na odpowiedż, podobno dostali ponad 300 aplikacji :( Ludzie zmienają pracę, szukają swojego miejsca. Jak mnie przyjmą zoobaczę, czy masz rację, czy nie.

Czeko

Witam.Odeszłam z BIOCHEMIKA, na rzecz innej pracy. I bardzo z tego powodu jestem zadowolona. Z reguły jestem bardzo ostrożna, jeśli chodzi o anonimowe komentarze, ale w tej kwestii pod wszystkimi podpisuje się obiema rękami i nogami. Dwa słowa podsumowania: jeden wielki bałagan(usunięte przez administratora)

dari47

Prosze o wiecej wypowiedzi.W sumie nie pracowalam w zawodzie po ukonczeniu studiow.I zdobycie jakiegokolwiek doswiadczenia bylo by dla mnie pomocne.Chociaz aby zachaczyc sie na pare miesiecy aby zdobyc doswiadczenie.a ile placa?daja umowe o prace?

w
@dari47

Kazdy powie to samo. Jesli mozesz sobie pozwolic na przeprowadzke i w kazdej chwili zrezygnowac -to pewnie - zawsze lepsze jakiekolwiek, nawet k krotkie doswiadczenie niz zadne. Wynagrodzenie dla.swiezakow to najnozsza krajowa. System wyplat beznadziejny, bo placa podstawowa plus 100% premii uznaniowej, ktora prezeska namietnie zabiera od czasu. umowa zlecenie na pol roku potem o prace probna na 3 miesiace. potem na dwa lata potem moze byc rowniez na dwa lata...na rozmowe mozesz pojechac zawsze-to rowniez bedzie dobre doswiadczenie.

dari47

Witam, Zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna do firmy Biochemik,w sekcji mikrobiologii.Mogliby Panstwo wypowiedziec sie na temat tej fimry z oddzialem w Smilowie.Nie wiem czy warto sie tam wybrac gdyz mieszkam 140 km od smilowa.

wolna
@dari47

Widzisz wczesniejsze wpisy? Absolutnie nie polecam. z wlasnego doświadczenia . kiedys kiedys tam pracowalam. Z roku na rok coraz gorzej. Na mikrobiologii zwlaszcza. Nowo zatrudniona kierowniczka na tym dziale gnebi ludzi. doprowadzila do wymiany calej starej zalogi i teraz urabia nowych biednych ludzi. Do tej pracy odzie sie pelnym nadzeji na dobra prace mozliwosc rozwoju lecz rzeczywisty stan rzeczy w biochemiku szybko sprowadza na ziemie. Przeprowadzic sie za praca mozna ale nie do takiej. ludzie siedza tu bo musza. Nie ma zbyt wielu ofert pracy w tym zawodzie a trzeba placic kredyty i utrzymac rodzine

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Sto

Zarobki są skandalicznie niskie,jakaś premia, którą zabiera się pod byle pretekstem. Do tego e k s t r e m a l n i e zła atmosfera pracy,humory Z. i jej chamstwo, zmienność decyzji personalnych, intrygi, plotkarstwo popierane przez przełożonych. Wszystkie działy skłócone wzajemnie ze sobą.Skłóconymi łatwiej manipulować. Jak nie musisz, nie podejmuj tu pracy. NIGDY. Jak odchodzisz, czujesz wielką ulgę.

she

zarobki to najniższa krajowa.. umowa zlecenie.. i może po 3 miesiącach dostaniesz przedłuzenie umowy z premią 200zł brutto

?

Niestety prezes bez zmian. Jedyna przyczyna dla której ludzie tam pracują to brak alternatywy w okolicy dla dość specyficznych zawodów. Miejmy nadzieję, że ten stan już długo nie potrwa.

wtajemniczony

Laboratorium piękne, ale o prezesie można by dużo złego mówić.Jak ziemia może taką niegodziwą kobietę żywić,karmić i ubierać. Nie znam nikogo kto by sie o niej dobrze wypowiadal. Droga do akredytacji jest długa i ciężka. A jak można mówić o wiarygodności, rzetelności wyników kiedy ludzie zmieniają się jak w kalejdoskopie nie mając czasu na naukę. Biochemik to taka SZKÓŁKA PRZETRWANIA, przechowalnia.

xxx

Żeby ten lab zaczął działać na "europejskim poziomie" należy wymienić prezeskę. Ta urocza Pani została awansowana na zasadzie "kawał z ciebie świni, będziesz dobrym prezesem". Swoją drogą myślę, że skończy jako skazana za (usunięte przez moderatora) . Mało inteligentnych ludzi z kompleksami nie powinno się sadzać na takich stanowiskach. Jeśli się to nie zmieni, biochemik długo jeszcze nie pociągnie. (usunięte przez moderatora)

ROZUMIEM, DLACZEGO LUDZIE STĄD ODCHODZĄ, ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ, DLACZEGO TU NADAL PRACUJĄ????

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK - Śmiłowo

• Jak się pracuje w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK

Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK