Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

ma

i interesuje mnie cz mogę np same pierwsze zmiany brać rano bo mam małe dziecko.

kama
@ma

zalezy jak sie dogadasz moze byc ciezko haha musiałabys rozmawiac z kierownikiem czy tam koordynatorem

@kama

hm to może spytam wprost na rozmowie... dzięki za odp

ma

dają umowę o prace czy na początek zlecenie?

kama
@ma

daja na 3 miesiace probna potem chyba na rok

kolezanka mowiła zebym poczytała bo mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec, ale z tego co czytam to u was tez nie jest tak wesolo, z reszta u was to samo hah

inka

a jakieś premie czytam ze sa konkursy a coś pozatym? jakies opieka medyczna, karty multisport czy cos? Taka duza firma fajnie gdyby cos takiego było ;)

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

u mnie 2200/2300 czasem wiecej zalezy ale to praca dla kogos komu sie chce pracowac, ciagle motorek w d****

@Kasia

To chhyba jestes prezesem ze taka wypłat?

inka

Dziewczyny a jak u was wygladają zarobki????

ja kiedys pracalowam w polo i nie polecam wytrzymałam tam 1,5 tyg 1 dnia od razu posadzili mnie na kase nie znałam zadnych kodów, nie odrozniałam bułek która jest ktora, zadnej ksiazeczki z kodami ciagle musiałam sie pytac innych co tez mnie denerwowało i napewno tez klienci widzieli moje zakłopotanie. Moze to dlatego ze bylam z urzedu pracy i mieli mnie gdzies, ale ja tez miałam to gdzies bo nie odpowiadałam materialnie

nnnnn

mam dylemat miedzy zyguła a stokrotką. Miał ktos kiedys doświadczenie w stokrotce co lepiej wybrać?

jola

to fakt, ale jak wszystkiego się nauczysz mniej więcej to praca szybko leci PODSTAWA TO DOBRA EKIPA!

Ja pracuje juz poł roku i niejest tak zle, ale trzeba mieć dobry zryw

Mn

Wyplata na czas ,umowa o prace nie zlecenie , premia jeśli wyrabiasz plany sprzedażowe, na święta dodatkowa kasa, paczki dla dzieci.Szkoda tylko ze dla pracownikow nie miejacych dzieci nie mysla bo my tez pracujemy i chcieli bysmy dostac cos dodatkowego. Kart mulisport nie ma, dodatkowej opieki medycznej tez nie. Ogolnie jak, na tak duza firme biednie, alewyplata na czas i normalna umowa. Ogolnie zle nie jest ,wiadomo napracowac sie trzeba , ale jak w kazdej pracy :) sa chwile lepsze i gorsze ale podsumowując polecam :) wiem ze zaraz masa hejtu mnie tu sięgnie ale nikogo nie zmusza sie do pracy w tej firmie mi sie podoba i to moje zdanie. :)

@Mn

Wiesz teraz to przesadzilas z tą wypłatą na czas .A jak myślisz czy w innych zakładach nie płacą na czas.To nie te czasy ze na nasze miejsce 100 chętnych.Teraz to pracodawca musi dbać o pracownika , bo chętnych nie ma .

Co Ty opowiadasz?

Aga

Witam, a podobno miały być podwyżki czy moze ktoś cos wie na ten temat??

@Aga

były

A ona jest koordynatorem? Była kierownikiem regionalnym.

jaa

jest kierownikiem regionu

Edyta

@Ja czy tylko przeszkadzają Ci współpracownicy? Masz jeszcze jakieś zastrzeżenia do firmy Confis? Osoby zainteresowane pracą tam pewnie będą zaciekawione każdą dodatkową opinią.

Yolcka

Witam , u mnie jest ich oferta do delikatesów 3000-3500 tysiąca niby brutto oferują, ciekawi mnie czy faktycznie tyle płacą, ale z tego co czytam to nie, i od dłuższego czasu nie mogą znaleźć pracowników ,chciałam tam złożyć podanie ale czytając wasze komentarze jednak tego nie zrobię, dziękuję że jest taki portal, gdzie można otwarcie wypowiedzieć się, dzięki temu nikt nie wdepnie w przysłowiowe g...... . Myślę,ze gdyby nawet dawali tyle na rękę też nikt by nie przyszedł, zastanawia mnie tylko , czemu nie dadzą oferty do urzędu pracy, wtedy musieliby napisać prawdziwe zarobki, a tak na olx można napisać co się chce, ciekawe czy zdają sobie sprawę, z konsekwencji jak ktoś poczuje się oszukany i pójdzie do sądu ze skrinem tej oferty

słubice
@Yolcka

Z tego co wiem to rzeczywiście panie na słubicach zarabiają 3500 brutto + premia, sama tam pracuję i rzeczywiście zarobki takie są więc nie wiem co wy czytacie

Stokrotka

Powiem tak,dziwne zasady ,koordynatorzy robią co chcą ,uwielbiają swoich pupili za lizusostwo a ci zamiast pracować na fejsie siedzą i jest ok. Pozostałe osoby mogą paść na twarz i tak dostaną zjebkę to jest normą.Nie znam szefa ale chciałabym by odwiedził mój sklep i chętnie z nim porozmawiam ,jakie widzę plusy i wskażę minusy...może wyciągnie wnioski,bo z tego co widzę to traci wartościowych pracowników przez pracę swoich koordynatorów,regionalnych i panie biurowe....

take
@Stokrotka

Napisz skargę na koordynatorkę anonimowo

@Stokrotka

Zgadzam się najważniejsze to głupa kleić i mieć dobrą i przekonująca gadke to najlepszy pracownik , ach och jaki on ciągle uśmiechnięty.Fuj z dala od takich fałszywych i zaklamanych ludzi.

Stokrotka
@take

I co to da?

take

u nas zmienili koordynatora , więc chyba da /

Rozczarowanie
@take

Ha ha ha podwyzki daje prezes

@Rozczarowanie

śmiem wątpić . Nic nie robicie to podwyżek nie macie .

Ja pie.
@ja

Głupich nie sieją sami się rodzą.

Rozczarowanie
@ja

Mylisz podwyzki z premiami i konkursami .podwyzka jest podstawy

misia
@Rozczarowanie

to są jakies podwyzki??? 1 słysze niezle! ha

Co ogłoszenie to kłamstwo ...

l.wx

Coraz gorzej się dzieje coraz gorzej .

Pierdum

Widzialam dzis ogloszeni do pracy w Slubicach 3600+premia hmmm kiedys u nas taka podwyzka bedzie ?

X.wl
@Pierdum

Pewnie nie , co ty nie poważny ?

@X.wl

Wejdz na olx i zobacz sama !!!

x.lw
@Pierdum

No widziałam. Ciekawe kiedy nam tyle dadzą ..

@x.lw

Ha ha moŻemy pomarzyc

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec