Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

mądra

Pekac ze smiechu beda wszystkie te ktore juz nie maja z szanowna pania do czynienia i doczekaja sie takiego dnia az ktos przejzy na oczy i zajmie się ta pania. Bo przez jedna osobe w oczach innych traci cala firma a sama firma tragiczna nie jest ale musi uwazac z kim wspolpracuje

@mądra

Nie zgadzam się z tym,źe firma współpracuje ,masz tu na myśli konkretną koordynator.Nie ona jest tylko pracownikiem,tak jak ekspedientka.

mądra

O jaka spostrzegawczosc. A skad tak sie domyslilas szybko

chętna do autobusu

Czy autobusy są pietrowe ?

@chętna do autobusu

Piętrowe i wesołe pękają ze śmiechu.

ksia

W Gostyniu dwa autobusy stoją i jest pełen ludzi do pracy.

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
mądra

Ze nie bedzie do pracy to racja. A na dodatek jeszcze sie zwalniają. Znam rejon gdzie nie tyle przez prace co przez koordynatorke zwolnily sie dziewczyny ,sa takie ktore po przerwie raczej nie beda chcialy albo nie beda mialy gdzie wrocic bo Szanowna Pani M.mysli ze pod sklepem autobus chetnych stoi i zwalnia dziewczyny a nawet głośno mówi o tym ze wymienia kadre. Ciekawe komu tym sposobem sie podlizuje. Pozdrawiam

@mądra

A masz na myśli M.T?

Masz rację że przez Pania koordynator dziewczyny sie zwalniają,psychika wysiada,a co mało tego Pani M.T.jeżdzi na inne sklepy mięsne i proponuje sprzedawczyniom prace od zaraz i na rok z góry bez umowy próbnej,czy to jest normalne,i jeszcze mowi nowo przyjetym dziewczyną ze jeśli znajdą osobę do pracy,to da do wypłaty 300 zł,żałosne.`Ostatnio jak Pani M.T.wpadła na kontrole to juz nie miała sie do czego przyczepić to jej woreczki w szafie nie pasowały,bo żle poukładane.Nawet jak jej mięso nie pasowało to wkładała na wagę nabijała i kazała płacić.Od czego są zwroty?Brak słów!

Placuszek
@ja

Dziewczyny kupcie serniczek, kawusia no i oczywiście duźo ważeliny,to będzie git majonez.

@Placuszek

Zgadzam się z poprzedniczką konkretnie o sernik chodzi słyszałam,że pomaga.

kaśka

Dostałam dzisiaj wypłatę mój entuzjazm do tej pracy się skończył. Jeśli mam komuś doradzić to do pracy w tym zakadzie owszem można pracować tylko jak waz bardzo przypili zz kasą a jak nie to uciekajcie.

@kaśka

Wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze,ludzi do pracy nie ma i nie będzie,masakra

kasia

Nareszcie jutro do pracy nie mogę się doczekać

lalala
@kasia

Kaśka nie wiem co Ty bierzesz ale mogłabyś się podzielić

@lalala

Uwierz mi że sama nie wiem co się ze mną dzieje. Ale nic nam nie pozostało tylko żartować, albo się zwolić.

kaśka

Ten cudowny lek to nie (usunięte przez administratora) O przepraszam muszę wspomnieć o pakiecie socjalny NA BOGATO odzwierciedla to co chcę powiedzieć. Praca za ladą to moja pasja.

jąaaapieeeerď

A nic nie napisałaś o pakiecie socjalnym ? Nie wiem co bierzesz Ale prosże podaj nazwę tego cudownego leku.

BASIA

PRACA W FIRMIE ZYGUŁA TO NIE PASJA TO STYL ŻYCIA

kasia

Praca jest bardzo łatwa i przyjemna. Wynagrodzenie nie jest też małe bo gdzie zarobisz 3000 netto. No i oczywiście Firma inwestuję w pracowników można się rozwijać zawodowo to najważniejsze. Wolne kiedy tylko chcesz też nie ma problemu. Przerw na śniadanie 30 min. Długie weekendy też oczywiście są. Polecam z całego serca RAJ NA ZIEMI.

niechętna
@kasia

Ty Kasia, chyba bierzesz jakieś prochy??!!

Zarobisz 3000 zl? Bez jaj.... chyba jak sobie namalujesz i wytniesZ

kasia

narysowałam i sobie wyciełam to był żart trochę mnie wyobraźnia poniosła.

jaga

A może ktoś z pracownic sklepów napisać prawdę czy płacicie niedobory za towar po inwentaryzacji?I czy są to duże kwoty?Jestem zainteresowana pracą w sklepie ale wiem że prawie w każdym mięsnym najgorsze są inwentaryzacje i to mnie martwi najbardziej.

niechętna

czemu odchodzą z firmy wartościowi ludzie?? słyszałam, że główny technolog odchodzi po kilkunastu latach pracy dla firmy, czyżby się zniechęcił, czy ma już dosyć???

pinki

siema czytam opinie dotyczą tylko sklepów a jak się pracuje w firmie na rozbiorze ile na godz i jakie tempo tylko rozbiór czy ubój też trzeba iść

trawa

Ja osobiście nie mam nic do monitorowania jestem nawet zachwycona, że szef zobaczy że jego pracownicy zapierdalają i przerwy nie mają.

trawa

KAMERY ZAKŁADAJĄ BO CHCĄ ZOBACZYĆ CZY MAMY PRZERWY 20 MIN. CZY 25 MIN. HAHAHA PRACODAWCA MA SWOJE PRAWA ALE PRACOWNICY PO OHAPIE NIE SĄ I ŻE SWOJE PRAWA MAJĄ TEŻ WIEDZĄ I BĘDĄ Z NICH KORZYSTAĆ. PAMIETAJMY ŻE INSPEKCJA PRACY NIE ZAPOWIADA SIĘ W TYM ROKU. A tak poważnie NAS nie trzeba straszyć.

po szkodzie

80 procent starych pracowników odeszło zygula niszczy stara kadre kaze podpisywac noty mlodym płaci wiecej jak doświadczonym sprzedawcom w marketach 30 procent tańsze produkty firmowe dostają po dupie o to prawda o firmie

milena

I pamiętajcie o tym że na sklepach są montowane kamery,koordynatorka kiedy chce to was podgląda i wie co robicie,więc myć cały czas noże,deseczki,krajalnice,nie wyjadać bigosowego,nie chodzić na zaplecze.WIELKI BRAT czuwa i wszystko WIDZI!!!

milena

po szkodzie

masz racje kolego nogi za pas iw długa

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec