Kasa Centrum
2 6 25 5 1
Nie lecę Nowy wpis

Czym więcej dla mnie wyprodukujcie tym mniejszą kasę będziecie widzieć na koncie. Przykre ale prawdziwe. Cóż słuchacz dobrze słuchał i nie sciągłem pomocy technicznej aby dobrze prosprowac :)

Marcin Nowy wpis
@Nie lecę

Swoim wpisem chciałeś przekazać informację o tym, że im bardziej się staramy, tym mniej możemy zarobić jako pracownicy firmy Kasa Centrum? Daj znać, czy dobrze zinterpretowałem Twój wpis.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Kasa Centrum? Można dołączyć rodzinę?

S
Nazwa działu: Handlowy

Pamiętaj jedno KASA się liczy

Marcin Nowy wpis
@S

Nikt do tej pory nie dodał informacji na jakim poziomie kształtują się pensje. Może Ty mógłbyś to zrobić skoro wspominasz o wypłacie?

Kaszzzz
Nazwa działu: Handlowy

No Włodek mało co nie ??

Marcin
@Kaszzzz

Masz na myśli wysokość wynagrodzenia? Napisz co wchodzi w jego skład i czy premie i inne benefity się także wliczają.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Włodek
Nazwa działu: Finanse

Wywłoko jak to liczysz ? Miało być więcej!!!

Aga

Dobrze się pracuje, atmosfera na plus, gdy się ma wyniki można dobrze zarobić. Polecam

TakNie1
@Aga

Ciesze się, że podzieliłaś się swoją krótką opinią na temat pracy w firmie Kasa Centrum. Mimo wszystko chciałbym, abyś nieco bardziej ją rozwinęła. W szczególności informację o tym, że można dobrze zarobić. Mogłabyś sprecyzować, jakiego rzędu zarobki są na początku zatrudnienia w tej firmie?

Mania

Nie jest źle, ale zawsze mogło by być lepiej :)

@Mania

Fajnie słyszeć względnie pozytywne opinie o firmie. Może opowiesz coś więcej? Twoja wypowiedź jest dość krótka, a chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy w Kasa Centrum. Jaka panuje atmosfera w grupie? Jakie jest podejście pracodawcy do pracownika, czy można liczyć na jakieś premie i benefity pozapłacowe? Twierdzisz, że zawsze może być lepiej, co więc Twoim zdaniem powinno zostać poprawione by firma Kasa Centrum była miejscem idealnym do pracy?

Mały

Kasa w takiej(usunięte przez administratora) firmie jest jako taka, teraz wykształcenie. Gdzie mnie dacie?

@Mały

Pisząc swoją opinię zaakceptowałeś regulamin, który zaleca używanie kulturalnego słownictwa. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i stosuj się do niego. Pisząc o dobrym wynagrodzeniu masz na myśli podstawę pensji, czy także dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych? Napisz kilka słów na ten temat.

Bolo

Droga jest prosta a że wam żony/mężowie mało na dupce do trudno haja kasa a ja znajdę swoją drogę dupc nią :)

TakNie

no i co z tego, jedna firma jeden wór

Filip

Nie mogę zgodzić się z taka opinią. Ideałów nie szukam a tu jest to na co każdy sobie zapracuje!!

@Filip

Nie masz racji. Jak można sobie zapracować skoro oferta kredytu jest najgorsza na rynku?

@Gość

Zgadzam się :-)

Dorota

@xxx, a jak z innymi rzeczami? Możesz odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie do rodzaju umowy? W tym wątku nie ma zbyt wielu komentarzy, dlatego też będę wdzięczna, jeśli nieco dokładniej opiszesz obecną sytuację w firmie. Jesteś jej pracownikiem?

Kojot :)
@Dorota

Jest umowa o pracę ;) premie są zależne od sprzedaży jak wszędzie ;)

Nazwa działu: Finanse

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pensje tragedia, premie jeszcze gorsza tragedia. Poświęcasz się a oni i tak Cię nie docenią i jeszcze Cię wywalą na bruk. Latem temperatura na oddziale jest niedowytrzymania, bo prezes żałuje na klimatyzację, człowiek przychodzi czysty do pracy a po godzinie śmierdzi jak skunks. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać być takim skąpym

Tak2Nie1

Dorota

Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w firmie Kasa Centrum? Jakie jest wasze zdanie na temat pracodawcy? Można liczyć na umowę o pracę, premie? Istnieje opcja brania udziału w szkoleniach? Wszelkie merytoryczne komentarze mogą okazać się przydatne.

xxx
@Dorota

żadnych premii tam nie ma

ksc

skoki - pożyczk 5000 na 10 lat - to już się smo definiuje, nie trzeba nic pisać

Tak2Nie

Zostaw opinię o Kasa Centrum - Bytom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie