Kasa Centrum

Opinie o Kasa Centrum

Filtruj opinie po kryteriach:

Mały
 Opinia

Kasa w takiej(usunięte przez administratora) firmie jest jako taka, teraz wykształcenie. Gdzie mnie dacie?

Karol
@Mały 17.05.2019 21:14

Pisząc swoją opinię zaakceptowałeś regulamin, który zaleca używanie kulturalnego słownictwa. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i stosuj się do niego. Pisząc o dobrym wynagrodzeniu masz na myśli podstawę pensji, czy także dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych? Napisz kilka słów na ten temat.

Bolo
 Opinia

Droga jest prosta a że wam żony/mężowie mało na dupce do trudno haja kasa a ja znajdę swoją drogę dupc nią :)

Opinia

no i co z tego, jedna firma jeden wór

Filip
 Opinia

Nie mogę zgodzić się z taka opinią. Ideałów nie szukam a tu jest to na co każdy sobie zapracuje!!

@Filip 04.03.2019 11:19

Nie masz racji. Jak można sobie zapracować skoro oferta kredytu jest najgorsza na rynku?

@Gość 09.03.2019 17:15

Zgadzam się :-)

Dorota
 Opinia

@xxx, a jak z innymi rzeczami? Możesz odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie do rodzaju umowy? W tym wątku nie ma zbyt wielu komentarzy, dlatego też będę wdzięczna, jeśli nieco dokładniej opiszesz obecną sytuację w firmie. Jesteś jej pracownikiem?

Kojot :)
@Dorota 08.08.2018 15:21

Jest umowa o pracę ;) premie są zależne od sprzedaży jak wszędzie ;)

Opinia

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pensje tragedia, premie jeszcze gorsza tragedia. Poświęcasz się a oni i tak Cię nie docenią i jeszcze Cię wywalą na bruk. Latem temperatura na oddziale jest niedowytrzymania, bo prezes żałuje na klimatyzację, człowiek przychodzi czysty do pracy a po godzinie śmierdzi jak skunks. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać być takim skąpym

Dorota
 Opinia

Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w firmie Kasa Centrum? Jakie jest wasze zdanie na temat pracodawcy? Można liczyć na umowę o pracę, premie? Istnieje opcja brania udziału w szkoleniach? Wszelkie merytoryczne komentarze mogą okazać się przydatne.

xxx
@Dorota 23.07.2018 21:50

żadnych premii tam nie ma

ksc

skoki - pożyczk 5000 na 10 lat - to już się smo definiuje, nie trzeba nic pisać