Kasa Centrum

Bytom

Kasa Centrum

Opinie o Kasa Centrum

Dorota

@xxx, a jak z innymi rzeczami? Możesz odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie do rodzaju umowy? W tym wątku nie ma zbyt wielu komentarzy, dlatego też będę wdzięczna, jeśli nieco dokładniej opiszesz obecną sytuację w firmie. Jesteś jej pracownikiem?

Dorota

Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w firmie Kasa Centrum? Jakie jest wasze zdanie na temat pracodawcy? Można liczyć na umowę o pracę, premie? Istnieje opcja brania udziału w szkoleniach? Wszelkie merytoryczne komentarze mogą okazać się przydatne.

xxx
@Dorota 23.07.2018 21:50

żadnych premii tam nie ma

ksc

skoki - pożyczk 5000 na 10 lat - to już się smo definiuje, nie trzeba nic pisać

Zostaw opinię o Kasa Centrum - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kasa Centrum