Opinie o Kasa Centrum w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kasa Centrum. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kasa Centrum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kasa Centrum w Bytom

Dorota

Czy znajdą się na forum osoby, które pracują aktualnie w firmie Kasa Centrum? Jakie jest wasze zdanie na temat pracodawcy? Można liczyć na umowę o pracę, premie? Istnieje opcja brania udziału w szkoleniach? Wszelkie merytoryczne komentarze mogą okazać się przydatne.

@Pracownik SKOK

Potwierdzam. Na rok 2022 dodatkowo rozpisane zostały programy szkoleniowe dla pracowników sprzedaży, obejmujące techniki sprzedaży oraz obszar produktowy.

Dorota

xxx
@Dorota

żadnych premii tam nie ma

Pracownik SKOK
@Dorota

Umowa o pracę od początku zatrudnienia, programy premiowe, które dają zarobić dodatkowo od kilkuset do kilku tysięcy zł (premie naliczane od 30% planu). Firma stawia na sprzedaż, więc mając dobre wyniki zawsze wypłata wyższa o sporą kwotę.

Pracownik SKOK
@Dorota

Szkolenia wstępne w centrali oraz szkolenie sprzedażowe na jednej z kilku najlepszych placówek. Od niedawna program rozwoju młodych talentów, jak się dostaniesz to możesz liczyć na szkolenia, udział w grupach roboczych z innymi pracownikami z sektora, a także udział w konferencjach, również międzynarodowych (organizowanych przez światowe unie kredytowe).

@Pracownik SKOK

O czym ty wypisujesz , czy ty tam w ogóle pracujesz?

Zainteresowany Nowy wpis

@Pracodawca @Elżbieta Jakie obecnie trwają rekrutacje ? Jakie wynagrodzenie podstawowe na początek? Umowa o pracę czy zlecenie ?

EkstrA

Firma stawia na sprzedaż i to jest ważne. Jest dobry produkt, jest sensowny wniosek kredytowy, jest wsparcie. System motywacyjny na mocny plus.

@EkstrA

Ciekawe jakie wsparcie?

@Magda

Na przykład wdrożenie ofert gwarantowanych, na podstawie których możesz oferować pożyczki z niemal 100% pewnością udzielenia, bez wcześniejszej wizyty klienta w oddziale lub indywidualne wsparcie w konstruowaniu oferty dla klientów, którym przedstawiamy spersonalizowaną ofertę. Możliwość uzyskania wsparcia w telefonicznej obsłudze kampanii sprzedażowych przez Kierowników Regionalnych. Mogłabym wiele więcej wskazać, ale to chyba nie miejsce, by opisywać cały proces sprzedażowy.

ooo Nowy wpis
@Elżbieta

... pożyczki z niemal 100% pewnością udzielenia, bez wcześniejszej wizyty klienta w oddziale. Bez pisemnej zgody klienta ???!!! Słyszałam o takich praktykach w tym skoku. Jak można mieć 100% pewności bez zaglądania do BIK ?

Elżbieta Nowy wpis
@ooo

Biuro Informacji Kredytowej udostępnia raporty monitorujące sytuację finansową klienta. Jest to zgodne z prawem i ogólną praktyką w sektorze bankowym. Pobranie takiego raportu nie ma wpływu na ocenę wiarygodności kredytowej klienta przy składaniu kolejnych wniosków kredytowych.

S

Pamiętaj jedno KASA się liczy

@S

Nikt do tej pory nie dodał informacji na jakim poziomie kształtują się pensje. Może Ty mógłbyś to zrobić skoro wspominasz o wypłacie?

Najniższa krajowa

@Magda

Generalnie wynagrodzenia kształtują się znacznie powyżej najniższej krajowej. Wynagrodzenia na poziomie najniższej krajowej to przypadki jednostkowe.

tysiące Nowy wpis
@Marcin

Jak sprzedaż kredyt na najwyższej prowizji i do tego sprzedaż kilka ubezpieczeń w ramach tego kredytu oraz wyrobisz normę sprzedażową to bardzo dużo można zarobić. Dobrze byłoby namówić skutecznie klienta na wykup dodatkowych udziałów. Czyli pensja zależy od bystrości (przbiegło...) opiekuna klienta. Opiekun/doradca - w tym przypadku nie do końca trafiona nazwa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kasa Centrum na stanowisko DORADCA KLIENTA LUBSKO? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
pracownik od 15 lat

Stabilny pracodawca, wypłaty zawsze na czas, można liczyć na podwyżki i premie. Premie oczywiście uzależnione od efektów pracy. Podwyżki głównie związane z nowymi obowiązkami, szczególnie w czasie pandemii, jak masz chęć zdobywać nowe doświadczenie to są możliwości. Presja na wyniki jest, ale można liczyć na wsparcie w osiąganiu wyników (programy informatyczne, akcje marketingowe, telemarketing itd.). Firma rozwija się w wielu obszarach, często pracownicy kasy są liderami projektów realizowanych dla całego sektora, biorą udział w konferencjach, uczestniczą i często wygrywają różne konkursy dot. finansów i sprzedaży. Wynagrodzenie zależy od stanowiska, na które aplikujesz, Twojego doświadczenia i kwalifikacji. W sprzedaży można liczyć na dobry program motywacyjny i wsparcie w sprzedaży kredytów.

@pracownik od 15 lat

Podwyżki do najniższej krajowej ha,ha,ha

@pracownik od 15 lat

Podwyżki tylko do najniższej krajowej ????

@Kasia

Ogromna większość wynagrodzeń kształtowana jest znacznie powyżej minimum krajowego, więc powyższy komentarz był po prostu uszczypliwy.

kb

Po prostu super

KB

Opinia o Firmie jak najbardziej pozytywna

KB

Ja jestem z pracy i zarobków mega zadowolona.Gdyby tak nie było nie pracowałabym tu 16 latek

I L
@KB

Podzielam Twoją opinię :)

klient

Mam pytanie,czy Kasa Centrum należy do Kasy Stefczyka????

@klient

Kasa Centrum to całkowicie osobny podmiot.

bytom

W centrali w Bytomiu pracuje się bardzo dobrze, atmosfera raczej koleżeńska niż służbowa, dobra współpraca.

@bytom

To chyba nigdy tam nie byłeś

@Magda

Twoje postrzeganie firmy jest mocno odmienne od opinii wielu pracowników, ale dziękujemy za to że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Postaramy się wyciągnąć wnioski z Twoich uwag.

Mania

Nie jest źle, ale zawsze mogło by być lepiej :)

Karol
@Mania

Fajnie słyszeć względnie pozytywne opinie o firmie. Może opowiesz coś więcej? Twoja wypowiedź jest dość krótka, a chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy w Kasa Centrum. Jaka panuje atmosfera w grupie? Jakie jest podejście pracodawcy do pracownika, czy można liczyć na jakieś premie i benefity pozapłacowe? Twierdzisz, że zawsze może być lepiej, co więc Twoim zdaniem powinno zostać poprawione by firma Kasa Centrum była miejscem idealnym do pracy?

Ania XD
@Karol

Polecam! Praca na umowę o pracę. Jest podstawa i prowizja za srzedaż - w donrym miesiącu może byc wyższa od podstawy Ale dla mnie najważniejszy jest program komputerowy do sprzedaży który bardzo mi pomógł. Wcześniej pracowałam na stanowisku sprzedawcy ale nie w finansach a program w SKOK sam podpowiadał co można klientowi sprzedac i nawet zaraz po szkoleniu poczułam sie pewnie

@Ania XD

A o ciągłych problemach z tym systemem pewnie nie słyszałaś????

@Magda

Problemy z systemem zdarzają się niemal wszędzie, nie jesteśmy właścicielami oprogramowania tak więc niestety mamy ograniczony wpływ na występujące błędy, jednakże nie jest to bariera dla realizowania zadań sprzedażowych. System mocno wspiera działania sprzedażowe, jest intuicyjny i daje sporo możliwości, których nie znajdziesz w wielu dużych bankach i większości SKOK-ów.

Nie lecę

Czym więcej dla mnie wyprodukujcie tym mniejszą kasę będziecie widzieć na koncie. Przykre ale prawdziwe. Cóż słuchacz dobrze słuchał i nie sciągłem pomocy technicznej aby dobrze prosprowac :)

@Nie lecę

Swoim wpisem chciałeś przekazać informację o tym, że im bardziej się staramy, tym mniej możemy zarobić jako pracownicy firmy Kasa Centrum? Daj znać, czy dobrze zinterpretowałem Twój wpis.

@Nie lecę

Program motywacyjny jest jasno określony. Im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Premia za pojedynczą transakcję jest uzależniona oczywiście od kwoty, ale także kilku innych cech. Premia za sprzedaż jest naliczana już od 30% realizacji planu, za realizacje planu w 100% jest podwajana. Pracownicy sprzedaży realizujący plan otrzymują spore premie.

@Ewa

Tylko ile placówek jest w stanie wyrobić plan tego już nie piszecie.

@Ewa

Tych kilka innych cech tak winduje premię w dół, że nie ma o czym pisać.

@Magda

Plany realizowane są co miesiąc niemal przez co drugą placówkę.

EW

Firma stabilna, rozwojowa, dobra atmosfera pracy. Pracuję tutaj ponad 20 lat.

@EW

I ilu pracowników sprzedaży się w tym czasie tam przewinęło? Zarabia tylko śmietanka.

@Kasia

W każdym miesiącu premię od kilkuset do kilku tysięcy złotych wypracowuje ok 60-70% pracowników sprzedaży.

Podobno pracując jako Doradca Klienta można liczyć na 11400 na rękę. Czy to prawda?

Elżbieta

Pracując jako Doradca Klienta, realizując plany sprzedaży, można zarobić bardzo dużo. Program premiowy może zapewnić stabilne kilka tysięcy zł dodatkowego wynagrodzenia co miesiąc.

Podpowiedzcie czy są aktualnie szanse na prace w firmie? Czas nie sprzyja rekrutacji ale może?

@Karolina

Tak, firma nadal rekrutuje, głównie Doradcy Klienta oraz Kierownicy Oddziałów. Warto śledzić ogłoszenia na pracuj.pl lub gowork.

@Karolina

Tam jest taka roszada pracowników, że zawsze kogoś potrzebują.

Jak jest z pakietem medycznym w Kasa Centrum? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można.

Za opłatą nawet ciebie ubezpieczą.

M.K-K

Jestem pracownikiem kasy już od paru lat, pracuje się tu b.dobrze. Zawsze można dogadać się ze swoim przełożonym, co przekładna się na atmosferę w pracy. Kasa stawia mocno na nowoczesność oraz rozwój.

@M.K-K

Jeśli chodzi o zastępstwa po całym Śląsku to raczej się nie dogadasz.

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pensje tragedia, premie jeszcze gorsza tragedia. Poświęcasz się a oni i tak Cię nie docenią i jeszcze Cię wywalą na bruk. Latem temperatura na oddziale jest niedowytrzymania, bo prezes żałuje na klimatyzację, człowiek przychodzi czysty do pracy a po godzinie śmierdzi jak skunks. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać być takim skąpym

@Gość

Zgadzam się z tą opinią

@Gość

Z tym wpisem muszę się zgodzić ????

ABC

Pracuje w skoku już kilkanaście lat, od ok 3 lat wypłaty poszły mocno w górę, dzięki wyższym premiom za sprzedaż. Polecam.

@ABC

Ja też pracuje w Kasie Centrum już kilkanaście lat i podzielam Twoje opinie. Firma na poziomie.

@ABC

Szkoda,że inni pracownicy tego nie doświadczyli

@ABC

Żadnych podwyżek premii chyba,że w dół, albo podwyżki planów sprzedażowych.

lenka

@Ewa a karta sportowa?

Winek
@lenka

Grosze kosztuje :)

@Winek

Człowieku tego samego zdania jestem ;)

@Piotr

Jakie benefity dokładnie pracodawca ten oferuje dla osób, które zatrudnia? Wiesz może na co dokładnie można liczyć po zatrudnieniu? Daj znać bo strasznie mnie to ciekawi?

@Marcin

W Kasie funkcjonują Pracownicze Plany Kapitałowe, istnieje możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia dla pracowników i ich rodzin. Dodatkowo, oprócz kilku systemów motywacyjnych mocno powiązanych ze sprzedażą istnieje możliwość udziałów w licznych konkursach zarówno wewnątrz firmy jak i organizowanych przez partnerów biznesowych. Dodatkowo Kasa zainicjowała sektorowy program rozwoju młodych talentów, w ramach którego można uczestniczyć w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

@lenka

Karta sportowa była proponowana w Kasie, ale niestety przez nikłe zainteresowanie wycofano się z tego benefitu.

@Elżbieta

O jakich warsztatach piszesz?

Łucja
@Magda

Z tego, co jest tu na stronie Kasy Centrum, to pewnie warsztaty z ekspertami rynku finansowego, ale bliżej nie określają: http://www.kasacentrum.pl/a/105,program-rozwoju-mlodych-talentow-wycup Czy jako pracownica tego SKOK-u możesz potwierdzić, że ten Program Rozwoju Młodych Talentów jest w Waszym zasięgu i możesz do niego przystąpić?

Zostaw merytoryczną opinię o Kasa Centrum - Bytom

• Jak się pracuje w Kasa Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Kasa Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kasa Centrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kasa Centrum