Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc

Bytom

Opinie o Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc

Paulina

Jakie benefity oferuje Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc?

Kamil N.

Złodziej i naciagacz. Robiłem dla niego zlecenie i niestety nie wywiazal się ze swojej części umowy. Nie polecam z nim współpracować.

Andżelika

Tyc to zwyczajny bandyta, zeruje na ludziach, płaci artystom za koncert 1,20zl, zastrasza i obraza. Myśli ze jest nietykalny. Ale Karma wszystkich dosięgnie

matek

Wiecie, czy jest szansa tutaj na jakiś fajny staż? :)

A.

Nie zgadzam się z powyższymi ocenami. Współpracuję z tą firmą od ponad roku. Jest to rzetelna, profesjonalna firma, która posiada wiele pozytywnych opinii od firm i organizacji, z którymi współpracowała/ współpracuje. Łatwo jest kogoś krytykować podając wyssane z palca argumenty. Ja ze współpracy z Box Music jestem bardzo zadowolona.

Jacek

Taa a ja mom samolot co darmowo loto do Chin zbox music

kiniok

A wiecie, że jako pierwsza firma w Polsce BOX MUSIC podpisał kontrakt z zagranicznym koncernem EMI ,zachowując jednocześnie pełną niezależność. Współpraca na tych zasadach między firmami trwa do dnia dzisiejszego. Box Music ma ma koncie ponad 300 wydawnictw muzycznych - zarówno znanych i uznanych artystów - jak i dopiero co wchodzących na rynek młodych zespołów i wykonawców . Extra, co?

dla zaciekawionego

tak ma związek z panem Tycem.

Janek

Tyc to oszołom jakich mało

Adam

Spróbuj w Eska w Zabrzu to porządna firma.

Adam

Jeśli ty szukałeś pracy w box music gdzie już wszyscy uciekli i został jeden Edek to gratuluje.

Znalezione

- Znaleźliśmy się w nieciekawej sytuacji. Okazało się, że są równi i równiejsi. Złożyliśmy propozycję pani dyrektor, ale została ona odrzucona. Z powodu konfliktu dyrektorki z naszym wydawcą. Chcieliśmy zaistnieć w naszym radiu - mówi Jadwiga Kubik. Dlaczego nowa płyta budzi kontrowersje? Problemem jest wydawca płyty - czyli Bogdan Tyc, członek Polskiej Akademii Fonograficznej, właściciel BOX Music oraz serwisu internetowego SOHO.PL sprzedającego legalne pliki w formacie Mp3. Przypomnę tylko, że to własnie stowarzyszeniu przez niego reprezentowanemu (Stowarzyszenie Artystów i Wykonawców Polskich) Radio Piekary musiało zapłacić 100 000 zł kary za niepłacenie tantiemów za publiczne odtwarzanie utworów. Dyrektor Teresa Szaflik przyznaje, że (usunięte przez administratora) Tyc nie jest darzony sympatią w Radiu Piekary.

olek

już niebawem więcej informacji na temat ale już na innym forum dla wybranych.

Zaciekawiony

A czy akcja z policją i zatrzymanie Kuby na festynie na Ligocie Zabrskiej 21 czerwca ma jakiś związek z panem Tycem?

Janek

Dajcie spokój to zły człowiek w dodatku bez kultury jak mu się ktoś dobierze to znajdzie ciekawe rzeczy. Ja nie miałem nic wspólnego z nim ale po tym co mówią wykonawcy o nim to lepiej go nigdy nie poznać osobiscie.

Bolek

Tyc = nic teraz i zawsze i na wieki wiekow amen. Tyle o tym gosciu.

olek

twoje pytanie mija sie z moim wpisem nie rozumiemy się.

olek

słuchajcie a ten kuba jak sie powoli dowiadujemy to nie złe ziółko wiecej informacji niebawem.

Adam

Proponuję Ci poczytać kontrakty zespołów śląskich, bo o tym mowa. 70% tych wykonawców została oszukana i właśnie dlatego ten program. Prokuratura nie widziała podstaw do postawienia zarzutów właścicielowi firmy ale telewizja po przedstawieniu sprawy postanowiła pomóc i wielkie dzięki im za to. Wiesz z umowami jest tak, że trzeba jej przestrzegać w dwie strony a w przypadku 6 artystów, którzy oficjalnie się zgodzili dołączyć do sprawy to jest tragiczne. Kuba nie odpuści Tycowi i dobrze a wiem, że szykuje jeszcze jedną niespodziankę po wizycie u Poloka chyba jak się nie mylę. Czas pokaże i się zobaczy. Ja Tycowi życzę jak najgorzej za wszystkie krzywdy artystów.

Adam

Po co ta dyskusja? Każdy porządny artysta wie, że trzeba omijać coś takiego jak box music firma tandetna nic nie warta a właścicielowi słoma z butów wystaje.

Piotrek

Już raz pisałem na fb żeby się zjednoczyć (usunięte przez administratora) zrobić sprawę zbiorową. Z tego co wiem to ma prawomocny wyrok i jest wykluczony ze ZPAV ale jutro będę wiedział na pewno.(usunięte przez administratora)

Axika

jakich płyt? Przecież tam niema nic ciekawego idź chłopie do Eski do Zabrza to kupisz ciekawe płyty a z Tycem sobie daj spokój(usunięte przez administratora)

olek

co za tuk to pisze chyba nie ma co robić a może sam utonie a boga lepiej nie mieszać do tego.

Asia

A ten wytwór jeszcze istnieje? Z tego co wiem to tonący okręt. Pan Bóg nie nierychliwy ale sprawiedliwy.

Siora

Nie polecam! i to zdecydowanie!

Dzidka

Trzeba być naprawdę stukniętym żeby współpracować(usunięte przez administratora)

Łukasz Twardzik

NIE POLECAM !!! ODRADZAM !!! UCIEKAĆ Z DALEKA !!!

Adam

Nie napiszę nic dobrego(usunięte przez administratora) ten co chwali ta firemke to albo pracownik na 1/4 etatu albo wykonawca "artysta" , któremu (usunięte przez administratora) obiecał wydanie płyty albo piosenki na składankę nie mający godności i poszanowania samego siebie.

maciej

a ci co takie głupoty piszą niech lepiej wezmą się za uczciwa prace bo z uczciwością to nie mają noc wspólnego.

paweł

chcąc pisać o kimś że jest nic nie wart to trzeba być samemu uczciwym .

Jacek

Dajcie sobie spokój z taką firmą. tyle w temacie jeśli można ją firmą nazwać.

Misiu

Nie polecam zdecydowanie i skoro jest taki portal to swoją opinie mogę dodać. Nic nie warty człowiek o nazwisku Tyc i tyle w temacie.

Bisior

Każdy, kto chce zostać oszukany powinien się zwrócić do Tyca on jest mistrzem w oszustwach i wykorzystywaniu!

Zostaw opinię o Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc