Opinie o Grzegorz Wierny w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Wierny, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grzegorz Wierny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Wierny w Bytom

Alicja Nowy wpis

Nie jestem w stanie znaleźć żadnych ofert pracy do firmy Wierny w Bytomiu, stąd napisałam na forum, być może wy mi pomożecie. Czy pracodawca szuka aktualnie pracowników?

Xxx Nowy wpis
Klient
@Alicja

Nie, nie szuka

Urszula Nowy wpis

Czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to działalność jednoosobowa? Interesuje mnie praca w takim miejscu.

RENA Nowy wpis

Pan Grzegorz ma złote ręce polecam go z czystym sumieniem mąż i ja jesteśmy mu wdzięczni za pomoc w bólach pleców. Bardzo miłe podejście do pacjenta dziękujemy bardzo za profesjonalizm. Pozdrawiamy ze Stolarzowic.

Fejk

Wiec do kościoła i się modlić(usunięte przez administratora) hahah

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Wierny, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiola

Profesjonalne podejście do pacjenta z humorem i uśmiechem na twarzy. Widać, słychać i czuć w pełni zaangażowanie oraz chęć pomocy ludziom z pewnymi dolegliwościami ruchowymi. Licznie odbyte szkolenia procentują na wizycie. Masaże, choć nie zawsze przyjemne i miłe dla ciała- w chwili ich wykonywania, dają zdumiewające działanie- po. Niestety skuteczna i dobra rehabilitacja to nie masaż relaksacyjny. Do p. Grzegorza choć "się wszystko czuje", chce się przychodzić, bo jest skuteczny a to w tym wszystkim najważniejsze.Z mojego doświadczenia świetnie i szybko rehabilitował kolano po wypadku na nartach oraz na bieżąco dba o mój schorowany kręgosłup, dający się we znaki. Wchodzę do gabinetu p. Grzegorza zgięta, a wychodzę jak nowo narodzona. GORĄCO POLECAM !!!!!!

Julia

Polecam w 100% pana Grzegorza :) moje plecy w końcu przestały boleć i mogłam wrócić to normalnego trybu życia . Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza .

Marzena

Profesjonalne i całościowe podejście do pacjenta to wyjątkowy atut pracy Pana Grzegorza. Fizjoterapeuta z wiedzą, doświadczeniem i optymizmem. Odpowie na każde pytanie, wytłumaczy problem, dobierze odpowiednie leczenie i ćwiczenia. Gorąco polecam.

DarekK88

Bardzo dobre profesjonalne podeście do każdego problemu,wie co robić i jakie dobrać odpowiednie ćwiczenia. Dobry kontakt z pacjentem ,ogólnie jak dla mnie same pozytywy. Naprawdę polecam warto zwrócić sie do niego o pomoc

Wiecie coś nowego o przedsiębiorstwie Grzegorz Wierny w mieście Bytom? Każdy news jest pomocny dla innych!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Wierny - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz Wierny
3/5 Na podstawie 1 ocen.