K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o.

mala

slyszalam ze poszukuja w K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. pracownikow recepcji klubu z rocznym doswiadczeniem na jeden rok probny z tego co wiem zarobki ksztaltuja sie 1.800,00 zł - 2.500,00 zł / miesięcznie (Brutto), ale jak to jest z premiami ktore sa doustalenia, od czego one sa uzaleznione? z gory dziekuej

Zostaw opinię o K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o.