Opinie o Vitalea Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vitalea Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vitalea Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitalea Sp. z o.o. w Katowice

Ktoś Nowy wpis

Czytając te opinie uważam że są to sztuczne opinie i kupione opinie pracowałam w tej firmie i wiem jak to wygląda od podszewki. Pseudo menager nie słowny nie ma kontaktu ze swoim personelem który mówi o rzeczywistych problemach. Pani prezes jest tylko osoba na papierze która zielonego pojęcia nie ma o prowadzeniu placówki medycznej tak jak pseudo Menager. Poza tym trwający remont Pałacowej od kilku lat bez dalszego powodzenia gdzie nie widać końca a przecież jeśli ludzie przychodzą i często zostawiają grubą kasę to warto by ich przyjmować odpowiednio a nie w ciągłym remoncie. Obietnice pani prezes i pseudo managera mogą doprowadzić do szewskiej pasji. Personel od kilku lat nie może się doczekać na odzież ochronną tak jak i na obuwie gdyż ciągle są obietnice ktore nic nie dają. LUDZIE UCIEKAJCIE Z TAMTĄD JEŚLI CHCECIE MIEĆ SPOKOJNE SUMIENIE. Bo naprawdę jest wiele innych bardziej przyjaznych placówek które oferują takie same zabiegi i wlewy nawet taniej i przede wszystkim z miejscem parkingowym dla każdego. SZCZERZE ŻAŁUJĘ ŻE TAM TRAFIŁEM I SZCZERZE ODRADZAM WSZYSTKIM PRACY TAM. Wystarczy poczytać co firma matka robiła ze swoimi poprzednimi pracownikami których oszukiwała na grube pieniądze nie robiąc sobie z tego nic. ŻENADA ŻE TAKIE COŚ JEST NA RYNKU !!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Vitalea Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Rr Nowy wpis

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w grudniu. Rozmowa przebiegała bardzo pozytywnie, zaproponowano mi bardzo fajne wynagrodzenie i wydawało mi się że firma również jest mną zainteresowana gdyż pytano mnie o takie rzeczy jak czy mogę się zacząć szkolić wcześniej niż pozwala na to moje wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy albo upewniano się że jestem na stałe w Katowicach bo szukają kogoś na stałe. Obiecano mi kontakt zwrotny konkretnie do 21 grudnia bez względu na to czy będzie to informacja pozytywna czy też nagatywna. Nikt się ze mną nie skontaktował, nie dostałam nawet głupiego sms. Szkoda że tak podchodzicie do ludzi, jesteście niewiarygodni, jedno mówicie a drugie robicie.

Były pracownik Nowy wpis

Vitalea przy ul. Staromiejska 13a w Katowicach zatrudnia niekompetentnych pracowników. Urządzenia celowo są regulowane by klient odbył kilka wizyt a nie tylko jedną. Klientom są wmawiane choroby. Wizyty są bardzo drogie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vitalea Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi pacjenta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy w firmie Vitalea Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Lekarz, na które poszukują na Nuzle.pl to dość istotna kwestia.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Vitalea Sp. z o.o.?

Manager

Dzień dobry, Proszę o określenie stanowiska pracy jakie Pana/Panią interesuje. Wówczas będę mogła wskazać narzędzia pracy przypisane do zakresu zadań realizowanych w naszej Klinice.

ewa

w vitalei byłam na kilku wlewach, następne planuje jesienią. jak dla mnie mają ciekawą ofertę, ceny porównywalne do innych gabinetów i bardzo kompetentny zespół.

wika

ciekawa oferta zabiegowa, dobre wyposażenie i wystrój, miła obsługa. byłam u nich na wlewach z kwasem, z całą pewnością jesienią zapiszę się na kolejne.

Dominik

Z początkiem roku, w Vitalei skorzystałem z zabiegów hydrokolonoterapii. Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze.

Kaja

Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu, nawet załapałam się na tą promocję, którą mieli w lutym i jestem zadowolona z wysokiego poziomu usług oraz kompetencji pracowników.

Milena

Jak do tej pory robiłam u nich hydrokolonoterapie, po tym zabiegu mogę ich rzetelnie ocenić. Miła i doświadczona obsługa, sesje odbyły się sprawnie nie mogę nic im zarzucić.

Magdalena
@Milena

To jakiś duży gabinet? Ile mniej więcej osób pracuje w Vitalea? Podasz te szczegóły?

natalia

nzoz vitalea to świetne miejsce na mapie katowic tworze przez ludzi z ogromną pasją. akurat u nich korzystałam z zabiegu ozonowania krwi i efekty przeszły moje oczekiwania. z całą pewnością jeszcze was odwiedzę chociażby na wlewy.

Oliwia

Vitalea jak dla mnie to jedno z lepszych miejsc świadczących zabiegi z pogranicza medycyny naturalnej na terenie Katowic i okolic. W Vitalei poddałam się ozonowaniu krwi ze względu na żylaki, jako terapia uzupełniająca zdała egzamin. Co do samego centrum to przyznam szczerze, że i pracownicy byli mili. Od progu można było czuć profesjonalizm i miłą atmosferę, a to ważne moim zdaniem.

Daniel

Klinikę Vitalea miałem okazję poznać podczas przeprowadzenia testu na aparacie mora. Od jakiegoś czasu kiepsko się czułem i zastanawiałem się co może być tego przyczyną. Badanie przebiegło szybko i sprawnie, wyniki uzyskałem dość szybko, a osoba, która przeprowadzała badanie znała się na rzeczy, do tego poinformowała mnie jak to wszystko będzie wyglądać.

monika

naprawdę świetne miejsce jeżeli chodzi o centrum katowic! w vitalei odbyłam wlew kroplowy z witaminą c i czuję się jak nowonarodzona. moim zdaniem fachowy zespół, z odpowiednim podejściem do pacjenta, a ceny takie jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitalea Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Vitalea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitalea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Vitalea Sp. z o.o.
  • Staromiejska 13A