NZOZ AVIMED SP. Z O.O.

Bytom

Opinie o NZOZ AVIMED SP. Z O.O.

panama

ocZywiście nie wiem jak jest teraz, dawno nie miałam kontaktu z firmą, ale jak na firmę która specjalizuje się w zabiegach artroskopowych i endoskopowych to moim zdaniem jak najbardziej powinni dawac umowę o pracę

free

Faktycznie [usunięte przez moderatora] Umowy to paranoja jakaś...wieczne zlecenie, umowa na czas nieokreślony to chyba abstarakcja. Ciekawe ile lat tam trzeba pracować, żeby takową dostać, hm:)

sok

zgadzam sie, firma porażka na nic nie ma pieniędzy nic nie da sie zorgaznizować, a firmą rządzą księgowe, które nie mają o niczym pojęcia, brak słów, nie sugerujcie sie ze to branża medyczna, avimed działa jak nfz, heh

Kolejna firma porażka a powino się wydawac że prywatne przychodnie powinny szanować ludzi.Nie polecam nikomu ani pracy ani leczenia w tym zakładzie. Pracownikó się nie szanuje osoby na stanowiskach wogóle nie sa odpowiedzialne nikt nie wie po co jest i co ma robić.....To jakiś bałagan na kołach. Jeżeli chcesz iśc tam do pracy to przygotuj się na wszelkiego rodzaju problemy finansowe przy każdej wypłacie a księgową proponuje wysłać na szkolenie jakieś. .... Życzę powodzenia

Zostaw opinię o NZOZ AVIMED SP. Z O.O. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ AVIMED SP. Z O.O.