TP-Elbud

Bierawa

Opinie o TP-Elbud

Paulina

@pawełnie zamierzam aplikować do firmy TP-Elbud. Jestem moderatorem forum GoWork i jestem po to, aby wam pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie. @arek czy aplikowałeś do firmy? Byłeś na rozmowie? Jak przebiegła?

arek

chce podjąc prace tam prosze porade czy warto

Kcin

Traktują pracownika jak niewolnika i płacą najniższą krajową. Zapomnij o jakichkolwiek premiach, oczywiście są możliwe nadgodziny natomiast za pracę w weekendy nie ma gwarancji, że je wypłacą bo mogą dać je do wybrania. Ciągła, nieustanna presja ze strony brygadzistów oraz kierownictwa firmy natomiast dla pracownika nie ma nic. Kompletnie nic. Chodzą słuchy po mieście, że teraz będą zatrudniać Ukraińców. Jak dla mnie zakład się zwija zamiast rozwijać i na pewno lepiej unikać tego zakładu, bo tyle co zarobisz tam to wszędzie zarobisz

paweł

Droga paulino powiem tak jak chcesz zaoszczedzic nerwy zdrowie to sobie daruj jak pracowałem to byłem swiadkiem jak nie jedna nawet płakała po kątach że juz ma dosc tej pracy cały czas pod presją psychiczną przełożonych a co do wypłaty to najniższa krajowa chyba że jakies nadgodziny lub soboty ale to dla wybranych osób podkerslam

Paulina

@paweł dlaczego odradzasz? Powiedz coś o tym dokładniej. Czy nie było jakiś dodatkowych premii? Wszystkie opinie są ważne dla osób, które chcą się zatrudnić w firmie TP-Elbud.

paweł

brawo potwierdzam co tam sie dzieje to jest tragedia tez tam pracowałem to dałem sobie spokoj po pierwsej wypłacie odraaaaaaaaaaaaaadzam

adam

jak tam teraz jest jestem zaintersowany pracy w tej fimie

alojz

witam panie jacku jak pan wczesnil czytal to bym panu odradzał bardzo i to bardzo zerowy klimat kazdy kapuje na drugiego tylko czekaja jak komus sie powinie noga a jeszcze jedno zarobki kiepskie brak motywacji

Jacek

Witam. Zastanawiam sie nad zlozeniem aplikacji na stanowisko kontrola jakości. Czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinie jak tam praca wyglada?

Paulina

@Pawlik83, podsumowując poleciłbyś pracę w tym miejscu?

Pawlik83
@Paulina 07.04.2017 10:10
@Pawlik83, podsumowując poleciłbyś pracę w tym miejscu?

Gdyby wypłaty byłyby na granicy 2000 netto i czasami szanowaliby czas i zdrowie pracownika to tak.

Pawlik83

To ja od siebie: miałem tam przyjemność pracować prawie 1,5 roku. Byłem magazynierem i nie zauważyłem przez ten okres, aby był czas na ploteczki, pogaduszki itp jak ktoś wcześniej wspominał. Tak samo ciuchy robocze: nówki sztuki nie noszone. Atmosfera w pracy dla mnie była sprzyjająca.. Nie wiem skąd te wszystkie zarzuty, o nieprzyjemnej atmosferze, kapowaniu itp. itd. Poznałem fantastycznych ludzi począwszy od magazynu, poprzez ślusarzy, brygadzistów, a skończywszy na produkcji. Powód odejścia - wiadomo zarobki. Czasem jakaś może premia wpadła, zapisy na "obowiązkowe" soboty. Mam miłe jak i nieprzyjemne wspomnienia z tej pracy. Nie będę miał zamiaru rozwodzić się nad tym, ze względu na szacunek dla innych osób.

Paulina

@Bartek W., a co podoba Ci się w pracy?

Bartek W.

Spoko praca" praca jak to praca " 8 godzin i do domu pracowalem 3 miesiace i było ok. Zarobki jak to w calej Polsce "dno i wodorosty " ale typowy Janusz i Karyna wyżyje nawet zostanie na Passata :D

Paulina

Widzieliście? Firma poszukuje kierowca ADR Gdańsk! Myślicie, że to stresująca praca?

szymon

Drogi jasiu bedziesz mial na poczatek najnizsza krajowa czyli ok 1500,00 netto na reke oraz dostaniesz uzywaną odzież roboczą po kims kto sie zwolnił przed tobą to tak na poczatek co do klimatu wsród pracowników to jeden na drugiego nadaje zenada

jaś

Lara
@jaś 25.01.2017 20:38
Mam pytanie . Czy są teraz przyjęcia do firmy ? Interesuje mnie praca jako elektryk . Jakie warunki bym miał na początek ?...

Absolutnie nie polecam tego miejsca pracy !!!!!!! W zeszłym roku przyjęli ok 70 osób bo niby firma się rozwija może i była konkurencyjna na tamten czas jeszcze ale szybko upadła na poziom poniżej nawet tego co innych zakładach, zabierają ludziom wszystko!!!!!!! Teraz ludzie szukają i odchodzą bo sytuacje życiowe tak każą ....brak szacunku do człowieka, zła atmosfera, wyścig szczurów po 1400 zł , zebrania robią i ścieme rzucają ludziom jak wszystko pięknie jest a za dwa dni dają w pysk i zabierają wszystko !!!! Źle się tam pracuje , najpierw chcą by ludzie pracowali w weekendy i w tygodniu a potem ci powiedzą ze ci nie zapłacą...... Pracuje tam obecnie i z bólem brzucha codziennie idę tam , bez rzadnej motywacji i oni jeszcze wymagania stawiają ludziom i terminy . Zawalaja zlecenia i potem na szybko chcą mieć gotowe. To jest nie ludzkie traktowanie . chcą się wspinać na szczyty kosztem biednych ludzi którzy nie mają za co utrzymać rodzinę , nie mówiąc o tym by mieć czas dla niej. Ta firma to temat rzeka i wielka klęska. A ile nienawiści....moim zdaniem to ludzie powinni w końcu cos zrobić pokazać ze jest im źle i przestać pracować . Kierownictwo i zarząd śmieją się pewnie z tego i dalej pasek zaciskaja i patrzą jak się ludzie muszą poniżac. To jest przykre ....ze nawet ludzie na tak wysokich stanowiskach nie mają w sobie "ludzkiego serca" . Mam nadzieje , ze to czytają... A powinni każdego dnia!!!!!

adam

czytajac te opinie jak ja sie ciesze ze juz nie pracuje w tej firmie

andrzej

za moich czasów to przerwa sniadaniowa była 15 min informowana dzwonkiem jak tylko przedluzyłes 1 min to juz opierrrrrrrr,od kierowniczka tragedia mozna sie wrzodów nabawic bo wspokoju niedało rady spokojnie zjesc sniadania bo juz ktos stał na toba jak juz przedłuzyłes nawet minute

ola

najlepsze jak obiecują na początku premie super wypłate a pózniej okazuje sie ze marna wypłata

meg

potwierdzam to bo sama sie zwolniłam z tej firmy Odradzam

PRACOWNIK

powiem ci kolego tzw ROBOL JA NIE MAM DWÓCH LEWYCH RĄK TYLKO ROZUM DOBRY BO SAM SIE ZWOLNILEM Z TEJ FIRMY I WIEM ZE DALEJ LUDZIE ODCHODZĄ GDYZ ZA SIE TAKĄ WYPŁATE NIE DA SIE WYZYC A JUZ NIE MÓWIĄĆ I WARUNKACH I ATMOSFERZE JAKA PANUJE TAM CHYBA ZE PRACUJESZ NADGODZINY NO TO WEZNIESZ PARE GROSZY WIĘCEJ ALE JAKIM KOSZTEM ZDROWIA I RODZINY KTÓRĄ NIE WIDZISZ CAŁY TYDZIEN , I JESZCZE CI DAJA NA POCZĄTEK UZWANE PO KIMS UBRANIE ROBOCZE I MASZ CHODZIC W NICH TO JEST DOBRA W TWOIM ZDANIEM PRACA CHYBA PISZĄC TO BYŁES PO 18 GODZINACH PRACY NIE ZDAWAŁES SOBIE SPRAWY CO TY PISZESZ W JAKIEJ JESTES RZYCZYWISTOSCI

Robol

Połowę wioski tam robi i nikt nie narzeka , a jak ktoś nie umie robić i ma dwie lewe ręce to później pisze głupoty .

ANOMIN

oczywiscie przekazano nam poczatku pracy wiem jak wyglada odziez uzywana a jak nowa nawet jak przekazalismy sugestie kierownikowi to sie tylko zasmiał miałz tego ubaw ze podwładni chodza w uzywanych ciuchach zero szacunku dla pracownika

ANIMON

A JESZCZE JA DODAM NOWYM PRACOWNIKOM WYDAJĄ UZYWANE WCZESNIEJ PRZEZ INNYCH PRACOWNIKÓW ROBOCZE UBRANIA TAK JAK BY NA NOWE IM BYŁO SZKODA WYDAC TRAGEDIA JAK KTOS MA CHODZIC W UBRANIACH PO INNYCH

arek

JA TO SIE SAM ZWOLNIŁEM BO NIE BYŁO SENSU ZA TAKIE MARNE GROSZE ROBIC A CO KLIMATU TO JEST ZENUJĄCY I NIE NADAJE SIE NORMALNIE PRACOWAC

ola

droga weo na dostaniesz najnizsza krajowa chyba ze bedziesz robil ja wół to moze wyciąniesz 200 zł z nadgodzin soboty pracując wiecej to nie skórka za wyprawke za taka prace caly czas pod presja przelozonych bo co chwila chodzą cwaniakuje i sprawdzaja i sie pozniej podsmiewuja jak komus nie wychodzie bo wiedza ze ci nie przedluza umowy dlatego cały czas szukaja pracowników bo kazdy daje sobie spokój z ta pracą odradzam

ANOMIN

A NAJGORZEJ SIE PRACUJE NA MAGAZYNIE TAM JEST KATASTROFA KLIMAT TOKSYCZNY GORSZY OD BENZENU JAKI U NAS JEST W POWIETRZU ZA PENSJE 1480 ZL DLA MEZCZYZNY SMIECH NA SALI POZNIEJ NADGODZINY TO WYJDZIESZ 300 ZL WIECEJ I CO Z TA WYPLATA ROBIC PŁAKAC DALEM SOBIE SPOKÓJ PO MIESIĄCU Z TA PRACĄ

arek

powiem ci wizir niech twoj misio szuka gdzie indziej narobi sie za marna kase nawet nie bedzie go stac aby cie zaproscic na porzadna kolacja bo to co zarobi to na opłaty starczy a jak bedzie zasuwał nadgodziny bo tak caly czas obiecuja na wstepnie rozmowy o pracy to wiecej sie zarobi o 500 zl wiecej plus soboty zapomnij o misiu wdomu no ale nikt nie patrzy ze przeplaca zdrowiem za marna kase NIEPOLECAM

ZBYSZEK

staszek ty nie wiesz co piszesz jezeli cie intersuje 1600netto to powodzenia ci zycze swiat i zycie jest zbyt piekne i krotke zeby za marna kase tam sie scierac bo tak mozna w delikatnym stopniu nazwac prace w tej firmie nieprzyjemnie sie tam pracowało teraz mam prace gdzie człowieka docenieja za prace i nie traktuja jak nie powiem co to szkoda słow NIE POLECAM '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

maniek

nie wiem o jakie benefity ci chodzi bo mialem przyjemnosc pracowac i powiem ze najwiecej zarobilem z nadgodzinami tyle co ledwo starczyło na opłaty a gdzie zyc a juz o wyjazdach na wakacje to mozna zapomniec człowiek tam pracował jak wół a nic tego nie miał tylko zdrowie tracił odradzam tam pracy,,,,,,,,,

emi

weoa, wszyscy piszą, że robota za marne pieniądze, a ty wyskakujesz z atrakcyjnymi warunkami pracy. Skąd się urwałaś?

SONIK

PRACOWALEM TAM NIEDŁUGO LECZ MUSZE POTWIERDZIC ZE JEST TO PORAZKA Z TA PRACA KLIMAT TOKSYCZNY WSZYSCY KAPUJA NA SIEBIE BABKI PLACZA PO KONTACH ZE KTOS JE PODKAPOWAŁ A ODNOSNIE MEZCZYZN TO WYNAGODZENIE ZA 2000 NETTO GDZIE TU WYZYC A JUZ NIE MÓWIAC PRZYJEMNOSCIACH NIEROZUMIEM ICH CO TAM JESZCZ ROBIA CHYBA ZA ZA NAGODZINY TO WYJDA RAZ TYLE LECZ PRZEPLACAJA ZDROWIEM DLATEGO PO KROTKIM CZASIE ZWOLNILEM BO ZYCIE MA SIE JEDNO A SZKODA MARNOWAC NA PRACE POSZUKALEM BO JEST TERAZ DUZO OFERT MAM NA CZYSTO 3850,00 NETTO PRUS PREMIA TO MAM OK 4890 OSTATNIA WYPLATA PRACUJAC OD 7-15 NA SPOKOJNIE

marek

o pracy w polsce w BIERAWIE

marek

kolego odradzam po pierwszych dniach bedzie miał dosyc cały czas bedziesz pomiatany znam to z własnego doswiadczenia za taka robote co bedziesz wykonywał to powinienes dostac dwa razy tyle sam wiesz ile kosztuje utrzymanie mieszkania i opłaty to na tyle tam zarobisz i gdzie zyc cały miesiac chyba ze chcesz wegetowac to lepiej cos poszukac lepszego platnej pracy i w dobrym klimacie pracy bo tam jest zenada

kristof

nie powierzaja ci pracy adekwatnej do tojego wykształcenie dzis jestes przy biurku jutro na hali produkcyjnej na poczatku wszystko fajnie a pózniej rzeczywistosc jest niemiła oddddddddddddddradzaaaaaaam

kristof

bardzo sie docenia ze ludzie daja sobie spokój po tygodniu pracy nie mają szacunku do pracownika który nawet posiada bardzo dobre kwalifikacje bo tam jest rywalizacja i nikt nie patrzy ze to jest pracownik fachowiec który moze bardzo pomóc firmie tylko patrza na niego jak na konkurenta który moze wygryz ze stanowiska tam nawet pracuja na stanowisku ludzie po ochronie srodowiska którzy nie maja pojecia o pracy jaka wykonuje tylko sie posługuja innymi a zamiast dawac przykład ze sie ma wiedze na ktorym sie sprawuje stanowisku

big

bardzo sie docenia to jest podstawa tej firmy

moni

kolego nie polecam pracy wtej firmie a przedwszytkim na magazynie słyszałam bardzo duzo negatywów o atmosferze i warunkach

peti

potwierdzam odradzam a przedewszytkim na magazynie tam jest tragedia jeden drugiego jkapuje nie ma tam odpowiedniej osoby odpowiedzialnej która by nad tym zapanowala dlatego co chwile szukaja magazyniera zdala szerokim łukiem od tej firmy beznadziejny klimat i nie mozna normalnie pracowac,

zuza

widzie ze znów potrzebuja magazyniera niech najpierw płaca normalnie i szanuja pracownika a pozniej nie beda miec co chwila potrzeby szukac pracowników odradzam pracy szkoda czasu i nerwów brak zdrowej atmosfery w firmie

michał

Staszku zycze ci powodzenia za 2500 brutto, z takim doswiadczeniem jak piszesz ze na projektatna chcesz to masz to co to jest za wypłata na ZAK SA TO 4500 NETTO OD 7-15 NA SPOKOJNIE SIE WYCIĄGA

ania

na pomocnika masz najnizsza krajowa no moze 100 zl wiecej a wymaganie takie ze glowa boli gdzie za taka wyplate wyzyc przy takim niskim bezrobociu 9 procent w kraju napewno znjdziesz lepszą prace i w przyjaznjej atmosferze

meg

potwierdzam faktycznie kapują jeden na drugiego nie ma osoby kompentetnej aby zapanowala nad tym co sie dzieje

kasia

słyszalam ze na magazynie co chwile sie zwalniaja ludzie ze tam jest klimat nieprzyjemny

OLAF

kolego kierowca który ma doswiadczenie to 3 razy wiecej np W RINNIEN POLSKA popytaj bo mam znajomego który jezdzi tam wszystko ma płacone diety premie do kazdej stawki i praca spokojna i przedewszytkim nikt na nikogo nie patrzy krzywo i nie kapuje przyajzna atmosfera i zgrana paczka

olaf

wypłata musi byc w terminie bo na drugi dzien nikt by nie przeszedł do pracy a propo premi do za jakie poswiecenie trzeba miec premie nikt z was nie patrzy ze przeplacasz zdrowiem a pózniej są zawały w tak młodym wieku trzemu bo cały czas jestes w pracy nie masz chwili na normalny posiłek tylko batonik cocacola i do pracy i tak własnie wygłada a pózniej skąd ta nadwaga i nadcisnienie jak juz mam tak przepłacac zdrowiem to lepiej podziekowac bo to sie nie opłaca bo pózniej wydasz na lekarzy bo unas tylko prywatnie normalnie bedą cie leczyc a zycie jest zbyt krótkie i wspaniale

OLAF

powiem tak jak chcesz to mozesz robic caly tydzien nadgodzin plus soboty oraz niedziele lecz za te pieniądze to zarobisz zagranicą 4 razy a nawet wiecej mam znajomych elektryków którzy wyjechali do szwajacarii to mają 4500 franków szwajcarskich na miesicac a nie w zł na tyle i tak ciebie nie bedzie w domu i tak to po co sie meczyc za marna ksae i jeszcze ta atmosfera pracy to jest masakra

OLAF

atmosfera w pracy tragiczna jeden drugiego kapuje jak by mógł to w szklance wody kumla utopił by a kobiety to samo jedna druga kapuje cały czas jest tam tzw wyscig z szcz,,,,, a propo wynagrodzenie 1480 netto dla feceta porazka urlop musi bo sie ustawowe nalezy jak chcesz zarobic wiecej no jestes skazany na blusa zartuje nadgodziny tzw to sie musisz liczy z tym ze juz masz po wekendzie a nie mówiąc w tygodniu do 17 to co ci zostaje dla ciebie i twojej rodziny i moze wyciagniesz wiecej o 500 zl to za 2000,netto zl robac tyle czasu na zachodzie to masz 1800 ale euro to prosty rachunek dlaczego ludzie sie zwalniaja

OLAF

przedewszytkim trzeba szukac i chciec pracowac i miec swoja ambicje bo z tym daleko sie zajdzie a nie na łatwizne co wejdzie to sie bierze a pózniej sie meczy i narzeka jak sie kiepsko zarabia jak trzeba robic nadgodziny zeby cos wiecej zarobic znajomy tez tam pracował przepłacil zawałem serca mlody chłop bo cały czas stresie gonitwa nawet nie ma czasu na odpoczynek a juz nie mówiac o wyjezdzie na normalne 2 tygodniowe wczasy zagranica z rodzina to przerazajace jak za marne kase ludzie traca swoje najlepsze lata w zyciu a takie te ZYCIE jest krótkie i taki swiat jest PIĘKNY ZEBY SOBIE MARNOWAZ ZYCIE ZA KIEPSKĄ WYPLATE TERAZ MAM CZAS WRESZCZIE NA WSZYSTKO I O WIELE WIECEJ ZARABIAM

olaf

alex dwa tysiące to niewiem kogo masz na mysli chyba ze z nadgodzinami lub sobotami a przeciez zycie jest zbyt krótkie zeby tracic czas na pracy w weekendy mozna sobie spokojnie znalez prace za 3000netto dla mezczyzny który bedzie siebie szanował a nie za marne grosze robił teraz sie czasy skonczyły to pracy jest wiecej niz pracowników dlatego podziekowałem za wspóprace bo mam rodzine i wiem ze dzieci porzebują ojca w w domu na weekend,

Zostaw opinię o TP-Elbud - Bierawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP-Elbud