Opinie o NAFTO Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NAFTO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NAFTO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAFTO Sp. z o.o. w Kraków

Harmider98

Witam wszystkich pracujących i chcących się tu zatrudnić, Nie polecam firmy Nafto!!! Omijajcie szerokim łukiem, co chwile są tu kontrole.Nafto zarabia głównie na zwykłych prostych ludziach, za każdego mają 45%, ostatnio kierownik przytulił 70 tyś.złoty nie będąc wogóle w Belgii. Kolejna sprawa ,Kierownictwo w Belgii na poziomie szkoły podstawowej. Nie obrażając ich, bo tu bym się zastanawiał czy wogóle mają ukończone. Przykład pan Kamil największy rodzynek a zarazem histeryk nie umiejący skleić jednego zdania na rozporządzeniu i narzekający co chwilę na prezesów: „że oni mnie cisną z pracą ,nie wiem co mam robić.Panie Kamilu taka rada ode mnie, jak pan nie daje rady to proszę zmienić stanowisko!!! Nie polecam, ludzie otwórzcie oczy oni was wykorzystują!!! Jedyny plus tej firmy to są osoby które tu robią i jest mi ich na prawdę szkoda.

Ulan

Witam stoicie pod piecem to nikt bizi nie otworzy,trzeba zgłaszać problemy to się je rozwiąże.Niestety nasza praca tak już ma,jest ciężka.Sa gorsze firmy od Nafto,daj namiary na te lepsze... Poza tym wielu z was to niedojdy i bez Nafto zginiecie marnie gdzieś pod latarnia w czerwonej dzielnicy,Szczęśliwego Nowego Roku.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy! - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawcę,żonę lub męża państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

@Jeronimo

Robiłem na kotle w Szwecji ale był tam jeszcze majstrem Łukasz I ten miał pojęcie o kotle Sam potrafił (usunięte przez administratora) Zawinol mnie później na piec do rafineri i tam się rozszedł z Nafto. To był fachowiec.

Stawki które proponuje firma były 15 lat temu.

@FG

I to nie jest widzimisię pracodawcy ale tak stanowi prawo. Wszelkie koszty które ponosi pracodawca na rzecz pracownika jak mieszkania czy posiłki stanowi dochód pracownika i od tego jest odliczany podatek i niestety pracodawca nie może tego pominąć bo naraziłby się na karę z Urzędu Skarbowego a jak wiadomo z Urzędem Skarbowym się nie kombinuje. Także to nie jest tak że pracownicy płacą za mieszkania czy za posiłki bo to nieprawda.

Sonia Nowy wpis

Dzień dobry, kto na dzień dzisiejszy uczy monterów? Też widzieliśmy z chłopakiem te ofertę dla montera do przyuczenia, która jest tu jeszcze widoczna. Gdzieś we wpisach ktoś stwierdził, że starsi pracownicy odeszli. zastanawiamy się czy nie przychodzą jacyś szkoleniowcy?

ulan Nowy wpis
@Sonia

RZUCAMY TAKIEGO DELIKWENTA NA GLEBOKA WODE,ALBO NAUCZY SIE PLYWAC,ALBO TONIE.

Marlenka Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto już szedł na brygadzistę o by ocenił? Teraz jak dodali ofertę to jest w niej napisane, że prócz podstawy ok 4900 zł brutto dorzucane są też jakieś nagrody uznaniowe. zastanawiam się co takiego może wchodzić w ich skład i co jest w praktyce uznawane?

Pracuś Nowy wpis

Absolutnie nie polecam, rozwiązywanie problemów w firmie totalne (usunięte przez administratora), na poziomie przedszkola, kombinują, kręcą na wypłatach, a na podatkach idą takie wałki że sami się zaczynają gubić. Najlepsza jest ta godzina co robisz za darmo, niby odchodzi na urlop ta godzina a tak serio jej nie ma. Dają przyzwolenie swoim (usunięte przez administratora) innych pracowników w mieszkaniach których mieszkają. KIEROWNIK Łukasz notorycznie (usunięte przez administratora) pracowników na rozprowadzeniu, brak szacunku do pracowników i kogo kolwiek.. Podsuwają papiery do podpisania nie zgodne z prawem pracy, gdzie za to zostaną osadzeni bo są dowody i świadkowie i nagrania. Szkoda tylko ludzi którzy chcą normalnie pracować, na firmie panuje selekcja. Średnia wieku 60 lat. Możesz robić bardzo dużo roboty w ciągu dnia, dla nich będzie ciągle za mało, gdzie lizodupy stoją cały dzień na piecach nic nie zrobią ale nikt im uwagi nie zwróci . Totalne (usunięte przez administratora), omijać szerokim łukiem. A co do obiadów, porcje jak dla dzieci 3 letnich. Mięso i ziemniaki zazwyczaj surowe , firma do zamknięcia, takie firmy nie powinny prosperować na polskim rynku pracy. Wyzysk, (usunięte przez administratora) , buling, obrażanie, (usunięte przez administratora) i brak kultury

Faktycznie starsi pracownicy odchodzą? Ktoś tu sugerował by jaki najszybciej przyjść do firmy, ponieważ można chyba od nich czegoś się nauczyć? Taka odpowiedź padła na zapytanie o te ofertę dla montera do przyuczenia. Czyli jakichś zewnętrznych szkoleń nie ma? uczysz się na miejscu?

i co wtedy robią? Trzeba poszukiwać nowych pracowników i zastanawiam się w jaki wiek kandydata targetują? Jest jakaś preferencja? Wolą przyuczać nowych od podstaw czy jednak brak też doświadczone osoby? pracownicy uczą się miedzy sobą?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie NAFTO Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stawki które proponuje firma były 15 lat temu.

My

Teraz już więcej nie będą płacić bo ludzi z Azji będą zatrudniać

Basia
@My

Nasz na myśli te oferty ze strony? spawacz / monter / kontroler? A co z sytuacją w biurze? jak do niej można się odnieść? nie widzę ogłoszeń, wiec zastanawiam się czy faktycznie nie ma w nim rotacji czy po prostu oferty są gdzieś indziej dodawane? występuje ścisły podział między działami?

@ nafto

Bo tak jest. Za wszystko odliczają kasę. Za mieszkanie za jedzenie i zjazdy do do co 6 tygodni i jeszcze samemu trzeba płacić.

@@ nafto

Cześć, piszesz to z własnego doświadczenia? możesz podzielić się tymi obliczeniami? O ile km zazwyczaj miejsce pracy jest oddalone? Przyda mi się konkret, najlepiej na ten rok, ceny mieszkań rosną?

FG

Mieszkania są zapewnione przez pracodawcę, a to co 'odliczają' to podatki...

@FG

Harmider98

Prawda
@Harmider98

Biedny Kamil co ci prezesi z nim zrobili.Ja tam do kierownika nic nie mam bo sam już mówi że robimy za psie pieniądze i trzeba się zwalniać a jak kierownik tak mówi to nie jest dobrze , robię tu już tyle lat a jedynie garba idzie się dorobić, człowiek tu czeka na lepsze jutro to jak studnia bez dna lepiej tu nie będzie. Najlepiej mają tu te osoby które są z rodziny tak jak młody na magazynie w Belgii który chwali się że jest od prezesa i trzeba się zakręcić koło jego córki ,a my musimy na nich robić a ludziom rzucają ochłapy, tak samo jak prezesi przyjechali to wszyscy dostali resztki jedzenia od prezesów na obiad w Belgii. Czy to jest normalne co tu się dzieje???

Ulan

Ta firma to po prostu (usunięte przez administratora) a kierownictwo ma ludzi za nic i najlepiej żeby ludzie robili po 12h a żeby płacili za 8h pracy.

Ada

Możecie ocenić jakieś szkolenia? ktoś tu już kiedyś widzę ze pytał o ofertę dla pomocnika operatora, ja mam takie ogłoszenie dla montera do przyuczenia i zastanawiam się czy warto próbować się dostać? nie posiadam jeszcze doświadczenie a chce się po prostu nauczyć dobrych praktyk. Kto przyucza?

Smyk
@Ada

Ada Jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy to radzę się spieszyć, większość doświadczonych pracowników będzie odchodzić na emerytury. Mając samozaparcie zdobędziesz w tej firmie ogrom wiedzy/ umiejętności w fachu montera.

Monter

Witam, jak wygląda praca jako monter

@Monter

A o co pytasz? Może łatwiej będzie komuś odpowiedzieć wtedy, bo ja sam chętnie bym się dowiedział, oferta jak widać wisi. Jakie uprawnienia teraz mogę uzyskać o ile jeszcze pojadę? Piszą o nich w benefitach a za 6 dni oferta wygaśnie. Ktoś jeszcze składa papiery?

Batmanek

Właśnie po 3 miesiącach zjechałem z Belgi!Niestety jest więcej Minusów niż plusów tej firmy!Praca Montera jest na zasadzie przynieś zanieś utnij przeszlifuj zakrec odkrec pozamiataj a nawet szyi kompensatory lipa!Bogiem jest Spawacz Magazynier i Wózkowi z Belgijska lub Holenderska licencja!!Jest za dużo ludzi a za mało pracy!Przepisy BHP Debilne restrykcyjne na maxa Mogą Cię wywalić za zapalniczkę na palarni,swój scyzoryk,używanie telefonu na terenie budowy Masakra Debilizm!Jest Fala jak w wojsku odnośnie urlopów i mieszkań tzn jak daleki dojazd od chaty!Jedni jeżdżą 20 min a inni 45 AW korkach po 2 godz.czasami niestety!!Wzięli druga działkę kontrakt i jednych zwalniają a drugich przyjmują Kretynstwo!!Mieszkania Zagrzybione te w blokowiskach!!Kaska w miarę dojazd chata za darmo ale z dojazdem i wstawaniem o 5 rano i powrotem o 19 to masz 3 godz.zycia dla siebie!!Belgia Smętny brzydki kraj nawet Antwerpia czy stolica!Całą prawda o NAFTO!Przemiał ludzi spory a niektorzy Polacy niestety donosiciele o byle co!!Obiady od firmy średnie a czasem do bani pół surowe ziemniaki mięso ,sztuczne sosy i po 2 godz.toleta!Materiały idą jadą po 2 tyg.Masakra!Reżim BHP brak narzędzi Padaka!Pozdro i weźcie sobie zegarek koniecznie na rękę!!

Belg
@Batmanek

Narzekasz na przepisy BHP ale to raczej nie jest wina NAFTO że takie przepisy są. To Belgowie tak wymagają i NAFTO musi się dostosować. Każda budowa i każdy kraj rządzi się Swoimi przepisami BHP. Raz są one łagodniejsze a drugi raz mega restrykcyjne. Ale czy to źle że jest wysoki poziom BHP?

Batmanek
@Belg

No częściowo niestety źle bo głupie przepisy spowalniają robotę a jak nie ma co robić to się czepiają dlaczego nie robisz i wymyślają głupie zajęcia niestety!Albo Cię zawiesza na 3 dni i nie pracujesz nie zarabiasz!Zakładanie szelek do zakładania kompensatorów lub szycia np.gdzie jest dziura 50 cm itp.hehe.Przerwa po 5 godzinach często w zimnym wietrze deszczu to za (usunięte przez administratora) tak nie było i full ekipy przeziębione!Tak to wygląda .Brak narzędzi ,znikające narzędzia itp.Plusy to darmowy do jazd i mieszkanie szkoda że jedni mają lepsze chaty a inni nie i dużo dalszy dojazd!Pozdro

Teraz właśnie niedawno widzę, że ktoś wystawił negatywna opinie odnośnie roboty w Belgii. Na takim portalu prócz tych na wyjazd jest tez jeszcze jedna, dla pomocnika operatora badań. Z Nowej Huty jestem, wiec mi po drodze. : ) w wymogach piszą i chęci do szkoleń oraz rozwoju. fajnie jakby ktoś opowiedział jakiego ich programy mogę się spodziewać i w ogóle czy warto próbować?

Czy rozmowa rekrutacyjna w NAFTO Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Haker

Witam . Na początku mojego wpisu chce podkreślić że byłem pracownikiem Nafto budowy a późniejszym czasie Nafto z góry zgadzam się z opinią ostatnia z tym że nie do końca . Tak jest większość ludzi którzy na starcie bez doświadczenie chcą zarabiać bardzo dobrze ale wiadome i oczwiscie że tak się nie da . Ja jak zaczynałem to jako młody chłopak który chciał zdobyć doświadczenie zgodziłem się na naj niszę pensje z tą nadziej że to się zmieni ale nadzieja umiera ostatnia w tym przypadku to i nadzieja umarła. Ale do rzeczy wiem że ta wiadomość będzie też czytał biuro i pracownicy bo nie wieże że nik tu nie zagląda bo ma ponad 350 wpisów ,kieruje ta wiadomość do pewnej osoby jest wysoki przykosci i bez włosów zajmuje stanowisko jako Detektor .Proszę Pan proszę zmienia nastawienie do ludzi i świata bo każdy wie nawet biuro jaki pan jest zawistny i mściwy kłamliw wobedz ludzi a to że Pan udziela się społecznie to tym drogi sobie pan do nieba nie wyścielić .Na końcu chciałem napisać że reszta załogi była dla mnie w porządku oczwiscie zdążają się różni ludzie . Pozdrawiam

Te oferty na stronie firmowej są aktualne? upewniam się, bo widzę, że jedna Pani twierdziła, że ich nie widzi i teraz nie wiem. Mnie interesuje jak wstępnie praca na kontroli jakości, że względu na posiadane doświadczenie. W opisie wskazano, że rok jest potrzebny, jaka mogę mieć potencjalna startową stawkę przy ponad trzech latach?

Kontenerowcy

O czym piszecie ludzie!Pomieszczenia z dykty,to spełnienie waszych marzeń?! zakręcane grzejniki,wilgoć,to standardy??piszemy o tym że niektórzy z nas nawet nie mają 1900€ na m-c.prawda że byliśmy na urlopach! Ale to urlopy z naszych 50 siątek i setek,więc czemu jest tak źle!! Inflacja dochodzi do 20°\°A my zarabiamy mniej jak kilka lat temu..!Ale oczywiście nie wszyscy:)

@Kontenerowcy

A pamiętam jak jedna pani która była na budowie w Szwecji nie zgodziła się z tymi urlopami z 50 i setek jak.mialy też być soboty na odbiór Jedyna miała jaja i zgasiła dyrektorów przed pracownikami Serdecznie ja pozdrawiam(usunięte przez administratora)

@Gornik

i co dalej po tym zgłoszeniu się stało? nie miała żadnych kłopotów ani nic? zmieniło się coś?

Czy pracodawca NAFTO Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

twoj garb

No. Oferując minimalna krajową na stanowisku gdzie wymagają uprawnień UDT. Nie wiem czy to żart czy kpina ale generalnie "iks de"/

Gabriela
@twoj garb

Piszesz o początku kariery czy już nawet po dłuższym stażu? Ciekawi mnie perspektywa na podwyżki. To w sumie jakie jeszcze inne stanowiska o wyższych kwalifikacjach są oferowane na takiej podstawie? Ludzie i tak się zatrudniają?

Witam, ostatnio widziałem ofertę pracy dla spawacza tig ,że jest możliwość przyuczenia,że 3miesiace na Krakowie,z wynagrodzeniaem 3,600 brutto,myślę o tym czy jest sens czy czegoś poduczą, uprawnienia na tig i mag mam od roku , 15 lat temu spawalem magiem, chciałem się przebranżowić na yoga ,jaka opinia jest Wasza tych co tam pracują bądź pracowali ,warto?

Spawacz mag

Witam jestem zainteresowany praca w firmie nafto. Mam kilka pytań czy jest możliwość pracy wyłącznie na oddelegowaniu za granica. Jak wyglada system rotacyjny? ile czasu spędza się na oddelegowaniu a ile w Polsce? Jakie stawiki są na wyjazdach?

@Spawacz mag

Mag to raczej potrzebują w oddziale Jasło.Budowa zagraniczna to rotacja 6 na 1 tydzień.

@Ulan

Witam, skąd taka informacja? na stronie internetowej chyba nie było podanych takich szczegółów w ofercie? gdzie można szukać więcej tego typu szczegółów?

@Ewelina

Bzdury piszesz, najprościej zadzwonić do firmy i poprosić o przełączenie do działu rekrutacji pracowników tam są najbardziej rzetelne informacje

Ewelina

Dziękuję za poradę. Z jakich jeszcze działów składa się cała firma? Są jeszcze jakieś, w których można szukać potencjalnej porady?

obiektywny

@obiektywny

Wszystkie pięknie i ładnie,masz rację pisząc o pracodawcach.Maja sporo na głowie,ale mają też do dyspozycji instrumenty i cały sztab pracowników biurowych,zatrudnionych by rozwiązywać bierzace problemy.Nafto nie jest zła firma,ale nie jest też na 100%w porządku do pracowników o czym wiedzą wszyscy tam zatrudnieni.

Joe
@obiektywny

Dziwne ale jesli Dyrektor produkcji zwraca sie do ciebie per(usunięte przez administratora).To cos jest nie tak...........Wszystich obrazali i wyzywali i teraz maja.......... Nikt nie bedzie dla PADLINY pracowal za 3000 brutto.A oni biora 20 tys miesziecznie.A jak ten specjalista z Wloclawka sie nazywa .Nawet uprawnien nie ma do prowadzenia budowy.6 euro netto w Finlandii - Smiech - a moze CYRKE pojada ???

Albańczyk
@Joe

Nie opowiadaj bzdur tylko po to żeby zaistnieć. Nikt nikomu nie proponuje 6 EUR netto.

hahaha
@obiektywny

...chemy dużo zarabiać i niewiele umiemy, to jest zdecydowanie najlepsze

Nie mogę się przebić
@obiektywny

Nie zgodzę się z kolegą.nie ma co zwalać winy na sytuację i szukać winnych w szeregach pracowników.mój przykład.jestem monterem ,spawaczem,hakowym ,tłumaczem i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze.w Szwecji za luty daliście mi nawet nie 2 tyś.€.uczę się, staram i co? Ano jest tak.tam gdzie jest cwaniaczek z inowrocławia tam € nie ma.pracuje,ale jak płacą tak pracuje i tak pracuje większość,więc nie pisz mi,że wina leży wyłącznie po naszej stronie.Najchętniej byście nas zastraszyli i zapłacili tak jak na hali w Jaśle. Trafiliście już mnóstwo młodych i zdolnych i stracicie jeszcze.jesteście reliktem minionej epoki,rzygam na was.

Jeronimo
@Joe

Więcej w Finlandii nie było.Dopiero jak załoga nie chciała wyjść do pracy to panika u Marcina i podnieśli.A ten z Włocławka...ludzie,jest po prostu mierny i wierny.no powiedzcie tak szczerze,czy on kocioł postawi?po prostu piesek od ganiania ludzi z herbaty i spalarni.

@obiektywny

Czy pracownik delegowany na kontrakt w Nafto przy przepracowaniu 12 godzin dziennie i wszystkie soboty może liczyć na 7 tys euro do ręki.

Jaślanin dumny

Wróciliśmy z remontu w finlandii,12 godz.to było minimum,zdarzało się po 14 i to często,do tego 12 w soboty i wszystkie niedziele w pracy. Napisze koledze po 10 czy mam 7 tyś.€.zakładając że nie oszukano mnie i wypłacono rzetelnie nadgodziny, to tak powinno być.netto.napewno podzielę się informacją:)

Ktoś

Powiedz gdzie tak płacą to sam się tam przeniosę. Zgaduję że nie ma takiej firmy w Polsce ani w Europie która płaci monterom po 7tyś EUR na rękę.

Prawdomówca
@Jaślanin dumny

7 Tys Euro. Haha to dopiero za dwa miesiące chyba można dostać.. Dlaczego chłopaki w Szwecji dostają wypłaty lipne.. pracując po tyle samo godzin, dni, nocy. Jeden dostanie 1700euro a drugi 2400. Gdzie tu jakaś różnica ?? Przecież pracowaliśmy w te same dni po tyle samo godzin. Szok dla obu pracowników.

Stefek

Robimy 10h dziennie 6 dni w tygodniu plus niedzielę po 8 h. Monter mniej niż 3 tys. Euro na rękę

Ktoś
@Prawdomówca

Nie pisz bzdur. W Szwecji nie pracuje się po 12 godzin a tym bardziej po 14.

Ktosik
@Prawdomówca

Niedziele w Szwecji też są wolne.

Taki jakich wielu
@obiektywny

Firma słabo płaci, bo nikt się nie przejmuje ludźmi z hali, liczą się tylko biura.

Justyna
@Taki jakich wielu

mam rozumiec ze biuro jest lepiej opłacane? w sensie ze nie minimum ale ze mozna za to wyzyc?

@Jeronimo

Jajakobyły

Szwecja.17 brygadzistów,sztucznie podniesione stawki,może pięciu zna się na prawdziwej robocie.Kierownik,mający załogę za nic i robiący krecią robotę bhp.narzędzia do pracy że złomu,to prawdziwe realia nafto.

@Jajakobyły

A byłem tam kilka lat wcześniej i był tam taki fajny majster Łukasz. Robi jeszcze ?

Łukasz jest ?

Magdalena
@Jajakobyły

Co znaczy sztucznie podniesione stawki? Ile one w takim razie wynoszą?

@Gornik

Założył firmę i wziął swoich do Niemiec

@Ulan

swoich? czyli połowa ekipy się wykruszyła? jak to zmieniło warunki pracy pozostałych skoro ktoś o tego Pana tutaj pyta? pogorszyło się coś?

Chrześniak Zmiji
@Ewelina

Zmieniło na dno i wodorosty Odeszła bardzo dobra i zgrana ekipa Chłopak potrafił wyczuć ludzi i tak rozdzielać roboty że to naprawdę szło, pracowało się przyjemniej anie wiecznie mało, obcinanie godzin i szukanie ludzi po palarniach przez Łysego. Nie zapominam o Pani Marice która dbała o bhp i za jej kadencji nie doszło by do takiego przypadku jak z taksiazem co go rura uszkodziła. A to pokłosie tego że majster Mareczek i Łysy myślą że pozjadali wszystkie rozumy. A tu (usunięte przez administratora) ciemnota Z wyrazami szacunku dla pani Mariki która postawiła się dyrektorom w obronie pracowników A te zasrance co zawsze mają dużo do powiedzenia przy wódce siedzieli pod stołami cichutko. Potrafili tylko donosić na nią do Łysego Śmiech na sali.

@Chrześniak Zmiji

z tym szukaniem ludzi to chodziło w trakcie przerw czy tak sobie chodzili? to tutaj teraz większość nowa jest i przyzwyczajają się do nowych warunków już czy rotacje faktycznie duże są?

Witam, planuje się przebranżowić, czy jest szansa dostać się do Nafto bez doświadczenia na Mag 135?

Zostaw merytoryczną opinię o NAFTO Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NAFTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NAFTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAFTO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAFTO Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Igołomska 30
    31-983 Kraków