Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Bmmf

Mnie tam nic nie boli... Może przez pierwsze dni tak, ale teraz lajcik

Noga

Nogi wchodzą w tyłek, bardziej niż na budowach jak pracowałem, bo tam zawsze w między czasie można było usiąść, a tutaj spróbowałem usiąść(na paletach z kartonami) i została mi zwrócona uwaga że siadam, podczas zastojów powinny być miejsca siedzące :/ Ale to chyba nie tylko ja mam ten problem, ludzie na packu siadają na podłogach co chwila i czają czy jakiś lider nie idzie :/

olo
@Noga

do roboty leniu patentowy haahah

liderek
@Noga

Jeszcze 2 razy cieciu usiadziesz i polecisz za brame.Milo ze wiem kto sie zali na forum jak mu zle.Trzeba bylo sie uczyc a nie spac w szkole.Nogi ci wchodza w d...? nie martw sie postaram sie zeby cie bardziej bolały.Tu sie pracuje a nie siedzi.

liderek2
@liderek

a Ty dostaniesz mandat z PIP'u, że już w ogóle nie usiądziesz i jeszcze gościu do sądu sprawę Ci wytoczy :D

He ? Liderzy jednostrzałowcy !
@liderek

Jeżeli jesteś tam liderem, to radze nie prowokować, dużo ludzi tam pracuje z różnego środowiska, jakiś specjalnych rozmów kwalifikacyjnych nikt nie przeprowadzał, zatrudniali każdego, także wiesz możesz mieć spotkanie pierwszego stopnia z panem szuwarem w kiblu - ktoś wyleci z pracy, a tobie zostanie miano lidera szuwara z kupą na czole ...

liderek
@He ? Liderzy jednostrzałowcy !

Znasz powiedzenie "kozak w necie a (usunięte przez administratora) w swiecie"? Tych duzo ludzi z roznych srodowisk sa wystarczajaco zastraszeni/zmeczeni/zdesperowani ze nawet palcem nie kiwna i nie podskocza. A zwolnic mozna kazdego tak ze nawet nie bedzie wiedzial za co i kto go zwolnil.Widac ze nie wiesz jak sie pracuje w amazon sugeruje poczytac co sie dzialo w niemczech w amazonie. Co do straszeniem PIP to najzabawniejsza grozba jaka slyszalem.Sugeruje poczytac co to PIP i czym sie zajmuje i proponuje przypomniec sobie ze w amazonie wykonuje sie proste prace dla idiotow miedzy innymi polegajace na chodzeniu az nogi w d...wchodza. a nie siedzeniu. Co do szatni to prawda ..smierdzi tam jak w goralskiej chacie a w autobusie tez bo wielu nie myje gir po pracy.

liderr
@liderek

Dlaczego obrażasz ludzi debili i piszesz ze to praca dla głupich? ??? Aż tak nasralo ci się we łbie? Myślę że nie masz nawet studiów skończonych a dupe nosisz wyżej niż inni

D

Ja robilem przy packu glownie single large ale tez multi, przepracowalem dopiero 3 dni, nogi bola po 10h stania ale sama praca jak sie zlapie rytm nawet przyjemna momentami xD tylko bardzo sie dluzy. Narazie nikt nie pogania, sobie stoje i pakuje , jest taka mata gumowa pod nogami. Samo pakowanie banalnie proste, prawie nie ma dzwigania. Wszystkim steruje komputer. Zobaczymy co bedzie w niedziele bo wtedy ide do pracy. Za 1 dzien wrzesnia juz zaplacili

SZAFRANEK

A W POZNANIU ZWALNIAJĄ NA DZIESIATKI OSÓB..LUDZIE TO OBÓZ PRACY A DO DOMU WRACA SIE NA WIDZENIE Z RODZINA TAKI JEST AMAZON......TYRAJ I PADAJ NA RYJA..

wow
@SZAFRANEK

co ty za bzdury piszesz kłamca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

eee

Bolą Was tak nogi i plecy po tej pracy ? :> przepracowałem tydzień tam na donacie, a czuje jakbym biegł z Ameryki do Chin na bosaka, jednak praca do najlżejszych nie należy, dla mnie pensja dla tego co się robi nie jest adekwatna :/

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dzieki

Dzięki Mela, wszystko jasne :)

Mela

A mnie wydaje się że wysokość wypłaty zalezy od momentu podpisania umowy - bo coś mi się przypomina rzucona mimochodem przez HR uwaga, że praca zaczyna się od 29 września ale od momentu podpisania umowy za dni w które przypadałyby normalne godziny pracy będą wypłacać tzw postojowe. Stąd różne kwoty - zależy od kiedy macie umowę.

Nie zadowolona

To idzcie i zgłoscie ze macie za dużo

jean

A ja mam pytanie, pracuje w Sadach 10 wrzesnia podpisalam umowe a dostalam zawrotna wyplate w kwocie 380 zl co nijak nie rowna sie z godzinami ktore przepracowalam.

kozak na wypasie
@jean

żarłeś obiady? to nie marudź

jean
@kozak na wypasie

gdybym je jadla to moglabym miec jakies pretensje do siebie, ale nie jadlam! co wiecej nawet tym busem nie jezdze

D

Ja dostalem 130 za 8h szkolenia we wrzesniu xD

krzysiek

Wlasnie czy to blad ? czy czas uciekac z tej roboty ? 450 zl ? dlaczego tak ?? ja dostalem 310 zl

Pytanko

301,21 za 2 dni pracy i szkolenie z BHP we wrześniu. Ci którzy dostali 450zł są pracownikami wyższego szczebla czy to błąd?

banan

ja dostałem 450 zł za 28 godzin-coś jest nie tak :-)

wroc
@banan

ja też :)

czy dostał ktoś za dużo niż powinien?

Ile dostaliście wypłaty za dwa dni września+dzień bhp ?

Kacper

za 108 godzin 1020zł

wroc

to ile wy dostaliście kasy za wrzesień??

Kacper

Podobno miała być premia za wrzesień !!! i co ? i nie ma :-(

Kika

Pierwsza wypłata na koncie. Ciekawa tylko jestem jak oni to naliczyli.

Ona_ona

Faktycznie. Zatrudniłam się tam, gdyż myślałam, że będzie chociaż odrobinę lepiej. Jak widać naiwność i głupota nie znają granic. Nędzne wypłaty za październik, które wpłyną na nasze konta sprawią, że ludzie zaczną się zwalniać. Tłumy przyjmowali i tłumy złożą wypowiedzenia. Za takie śmieszne pieniądze, a nawet trochę większe można było robić w LG. Dojazdy zapewnione i nogi w tyłek tak nie właziły. Tutaj pracujemy w weekendy, chodzimy w tą i w tamtą jakby nas ktoś zaprogramował. Nie wspomnę o zmianach. Ten kto pracuje od niedzieli do środy nagle ma wolny wtorek. Niby jedna grupa, a grafiki różne. Dojeżdżam na własny koszt, a Ci co skompletowali ludzi w samochodach nagle się rozczarowali bo ku ich zdziwieniu zmiany w grafiku rozwaliły wszystko. O kartach multi sport bębnili, mówili, że zapewniają.....wcale tak nie jest. Ktoś wyżej napisał, że wydłużono przerwę o 10 min, gdyż były kolejki. Człowieku uwierz, że te same kolejki były trochę wcześniej. Po prostu miałeś dużo szczęścia, że na waszą przerwę przyszedł dyrektor. Na naszej go nie było. Mój przełożony....facet w porządku. Jedyny plus tej pracy? Poznałam tak kilku fajnych ludzi. I jeszcze coś....macie pieczątkę, podpis pracodawcy na umowie? .Co to za umowa wogóle....takie coś to ja sama mogę w domku sobie sporządzić. Pozdrawiam wszystkich tych dzięki którym każdy dzień w tej porąbanej pracy upływa w wesołej atmosferze mimo potwornego bólu nóg. REASUMUJĄC: NIE POLECAM...no chyba, że chcesz pracować w weekendy za najniższą płacę minimalną i być na każde ich zawołanie za normalną stawkę...

on

A teraz agencja pracy Pollux szuka studentów.Co się porobiło.A miało być tak pięknie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon