Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

rudy

Kunka no to po sprzedaży balexu pakuj się baranie!!!! no może jaka renta w zusie ci sie należy tylko komu w (usunięte przez administratora) wejdziesz ????

J-23

Dobrze że balex kupili, przyjdzie nowa miotła to może piesiaka docenią i mu rower zabiorą, i wsadzą do jednej budy z Emilem. Razem będą wałki kręcić.

@J-23

Do bocznej mu dorobia kabinę zeby we dwóch mogli jeździć bo do jednej nie wlezą

GGG

Oficjalna informacja dotycząca przejęcia BM przez Kingspana: http://buildercorp.pl/2017/12/14/po-25-latach-rozwoju-balex-metal-laczy-sily-z-branzowym-liderem/

inżynier

A prawda jest taka, że jesteście w większości tępymi prymitywami i to, że pracujecie za takie marne pieniądze oznacza jedynie, że nikt wam więcej na rynku nie zapłaci, więc siedzicie i jęczycie jak totalne łajzy i tchórze. Cena rynkowa pracy jest taka, na jaką się godzą obie strony. Zgodziliście się na taką stawkę i teraz szczekacie jak kundle, bo jesteście zwykłymi frajerami. A najgorsze jest to, że takie kmioty jak wy się rozmnażają i niewinne dzieci muszą mieć takich pajaców za ojców. Jak się nie podoba i uważacie, że wasza praca jest warta więcej, to podpiszcie umowę z kimś kto za nią więcej zapłaci. Dlaczego tego nie zrobicie? Bo jesteście tchórzami, czy jednak nikt więcej wam nie zapłaci? W obu przypadkach proponuję zamknąć mordy.

robert
@inżynier

Tutaj INZYNIER tak tak sie pieknie rozpisujesz , a w domu boisz sie o dokladke poprosic kundlu jeden .

inżynier
@robert

Prawda boli widzę :) Ja przynajmniej jak nie jestem zadowolony z zarobków to biorę życie w swoje ręce i renegocjuję umowę albo zmieniam pracę, a nie siedzę i ujadam jak wy, tchórzliwe ratlerki :)

zniesmaczona Panem inż.
@inżynier

szanuj ludzi, oni nie kradna itp, w BM uczciwy (usunięte przez administratora) za marna kase

@inżynier

A ty pewnie z 10k/mc nie schodzisz co?

Byłam w Balex na 2 rozmowach przeciągu 3 lat. Zawsze czekałam ponad 20 minut mimo omówionej godziny. Sama rozmowa typowa powtarzające się pytania jakich wiele w internecie, generalnie pytania te w zaden sposob nie odzwierciedlaly mojego doswiadczenia i wiedzy i nie wiem na jakiej podstawie mozna w tym przypadku podjac decyzje o zatrudnieniu, bo Panie nie mają o specyfice stanowiska zielonego pojecia. Pani Dyrektor starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania, odnioslam wrazenie, że ta Pani ma problem i na pewno moze byc problem z mobbingiem, bo odnioslam wrazenie, że ona jest osoba nie znoszącą sprzeciwu. Nie otrzymalam zadnej informacji zwrotnej po rozmowie mimo deklaracji w obu przypadkach.

W jakim zakresie się dobrze czuje, jakie doświadczenie jest dla mnie najcenniejsze i dla czego. Pytania po angielsku jakie mam plany na weekend...

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kuba

Gdzie czytaliście o sprzedaży firmy do Kingspana?

@Kuba

To oficjalnie nigdzie nie jest napisane! Tylko w zakładowym necie.

Jkm

I dobrze skończy się może ten wyzysk . Może się coś zmieni na lepsze niech jeszcze całe kierownictwo zmienią i będzie git

@Jkm

Nie licz na to. Pracuję w Kingspanie i po 15 latach pracy ma 2kpln wypłaty. A jeśli chodzi o kierownictwo to też szału nie ma.

Lolo

To gratuluję 15 lat w chemii i tym caltm syfie za 2 tys takich potrzebuja hahaha

Kloss

Balex sprzedany! Firmę 100% udziału kupiła konkurencyjna firma Kingspan.

@Kloss

Cooo? Jak to taką dużą firmę ktoś wykupił nie możliwe !!

Kloss

Ta firma kupiła też mieszcąącą się w Gdańsku firmę Izopanel.

Może miedźu mu za 1300 pojeździ haha

ZeW

Nigdy nie pracowałem w tej firmie.To po primo.Mieszkam w Wejherowie,czyli zaraz obok.Powiedzcie mi czemu utkwiły mi w głowie same złe opinie i jakiś niesmak o tej firmie?Jakieś plotki pewnie,bo znam tylko dwóch kumpli co tam robili robotę,pewnie się nie nadawali.Tak więc usłyszałem tu i tam i klimat jest w skali 0-10 na 3.Czy to dobry klimat i jak czuje się z nim sam guru tego wyzysku,prezes Pan...???Nie wiem i mam to gdzieś,ale jesli ktoś ma wszystko,....to czemu nie da swoim pracownikom odrobiny tego luksusu..?Niech facet zada sobie przed snem bardzo ważne pytanie....Jakim jestem człowiekiem?Żeby potem przed Bogiem się nie wstydzić... Pozdro.

J-23

Piesiak, gdzie te twoje dziesięć osób na moje miejsce. Jak już twój (usunięte przez administratora) Emil na bocznej jeździ to chyba masz problem z ludźmi i czas frajerów za 1700 zł się skończył. Twoje rządy doprowadzą balex do upadłości. A może z roweru sam przesiadziesz się na ukladarkę i pokażesz jaki jesteś kozak.

ZeW
@J-23

Hehehe dobre :)Niech zap...lają kierownicy.Płacić ludziom a nie ich gnoić.

Jax

Wreszcie zamknęli oddział w (usunięte przez administratora) , i oczywiście wypieptzyli prawie wszystkich. Zostali tylko (usunięte przez administratora) i fslszywsce.

Król Julian

Jesli masz ukończone studia,wykształcenie i aktualnie nie masz pracy,poszukujesz ,idealnie praca na produkcji czeka na Ciebie w tej firmie!!! Jeśli nie posiadasz dobrego wykształcenia i z wielkim trudem potrafisz złożyć zdanie,poszukujesz pracy,idealnie praca na produkcji również czeka na Ciebie!! W obu przypadkach otwierają się przed Tobą drzwi do kariery tzn.PRACA NA HALI III. Różnica w pierwszym przypadku polega na tym że będziesz personą od pierwszego dnia pracy ,i tutaj zarządzający włączy metodę tzw.NA KOLEGĘ.Obieca ,pośmieje się (nie mylić z wyśmiewaniem Ciebie to tylko zza plecami )No i przedstawi Ci owoce za twoja trzy zmianową pracę i tu kolego będzie początkowo grubo ponad 1700 zł.Mało?Na początek?W późniejszym terminie dojdą obiecane premie i tu twój zarobek wzrasta nawet do 2500(stawki brutto- tylko takimi operują,pamiętaj,nie daj się zwieść ).Oczywiście musisz tam w jedną sobotę czy dwie przyjść posprzątać,pozmywać ale ty jak persona będziesz malował line jakieś tam czy pomieszczenia socjalne...nooo ale 2500 PLN otrzymujesz . Drugi przypadek ma nieco gorzej ale tylko nieco,I tutaj zarządzający włączy metodę tzw.ZASTRASZANIE postraszy innymi nowymi pracownikami którzy czekają przed zakładem,przedstawi warunki pracy typu:Nie pada na głowę,wypłata 10go i ....1700( brutto)masz . No i przedstawi możliwości na przyszłość ale tylko jesli będziesz oddany,wierny,no i umiał troszkę kłamać,lub tuszować prawdę,wtedy być może otrzymasz rower,będzie Cię stać na buty z szyszkami,i może w przyszłości na okulary zerówki (bo każdy wie że takowe okularki to plus 10 do inteligencji).Jesli taki będziesz to podczas cało zmianowej produkcji będziesz mógł usiąść spokojnie przy biurku czy gdzie tam zechcesz i nikt Ci nie zwróci uwagi czy nawet nic nie powie ,bo będziesz personą przecież! A więc spróbuj swoich sił,wytrzymałości na stres ,poniżanie za takie wynagrodzenia....warto bo przecież BYCIE TOŁDI JEST EXTRA.

Interesuje mnie stanowisko kierownika sprzedaży na rynek norweski. Może ktoś podpowie kilka istotnych uwag?

Robak 3

W Bolszewo też tak bylo 7 dni w tygodniu zastraszanie ludzi i groźnie że albo przychodzisz w niedzielę albo nie masz po co przychodzić w poniedziałek na twoje miejsce jest 10 innych jak to a.p powiedział że może całą zmianę wyje... I da se rade a teraz chodzą i proszę ludzi żeby chociaż w sobotę przysli każdy ma swoje pięć minut pozdrawiam ????

Jaruś

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby niezbyt przykładające się do pracy. Wiem jedno, że Balex Metal to spoko firma. Jak się komuś źle pracuje niech idzie do innej i psuje atmosfery w firmie. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie jakieś błędy tylko po co?

Gosc

PIP mógłby odwiedzić BM w Tomaszowie. Zobaczyliby ile godzin w miesiącu przepacowuja pracownicy. Niektórzy pracują po 7 dni w tygodniu. Zmusza się ludzi żeby przychodzili na rano na 8h i tego samego dnia przychodzili też na nockę na 8h, takie praktyki chyba nie są przewidziane w kodeksie pracy. Nikogo z dyrekcji to nie obchodzi, bo produkcja ma jechać. Wyzysk i bezprawie.

J23

Witam rozpoczęła się właśnie akcja sprzątanie i przestrzeganie przepisów BHP .!!! A to dlaczego zapytasz juz ci odp. Jutro będzie kontrola PIP .. A. P jest już posr...ciekawe skąd wiedzą od kilku dni o niej ??? Czyżby też ją mieli w swojej kieszeni ?? Odp sobie sami pozdrawiam

Potter
@J23

Kontrola PIP zazwyczaj jest zapowiedziana.Juz na sile niczego innego niepotrafiles wymyslec.

Aleks

Czy zawsze musi znaleźć się w firmie osoba, której nie podoba się wiele spraw? Może to już takie dziwactwo? Uważam, że dużo łatwiej jest pracować z nastawieniem pozytywnym. Ja wiem, że Balex Metal to spoko firma, może nie ideał ale z całą pewnością dobra.

Agnieszka

@były dziękujemy za pozostawienie opinii dotyczącej pracy w Balex Metal. @Aplikant czy pracujesz obecnie w firmie? Jeśli tak to opowiedz o warunkach pracy. Wszystkie informacje przekazywane na tym forum będą pomocą dla osób, które chcą aplikować do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.