Opinie o Bater Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bater Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bater Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bater Sp. z o.o. w Warszawa

K63

Do Tryka i Adamusa: Nie wiem, ile Panowie liczą sobie latek, ale z Waszych wypowiedzi wnoszę, iż niewiele. Najpierw trzeba nauczyć się "być pracownikiem" w całym tego określeniu znaczenia. "Zaczynam pracę, muszę się czegoś nauczyć, muszę jakoś zacząć tę swoją karierę zawodową". Ale młodzież ostatnimi czasy ma postawę roszczeniową czyli "już mi sie należy"): "przychodzę do nowej pracy, na "dzień dobry" dostaję czwóraka, bo własnie skonczyłem liceum! jestem Gościu - fachowiec!: " Tylko "fachowiec" w jakiej dziedzinie??? Sorry, ale to tak nie funkcjonuje. Trzeba coś umieć; nawet po ukończeniu studiów bardzo często człowiek uczy sie obowiązków na zajmowany,m stanowisku. ..................................................................................................................................... Od kilku miesięcy jednym z Kierowników produkcji jest Pan Adrian. Od chwili, gdy przejał to stanowisko, zlecenia na rec-plug stały się bardziej przejrzyste, w kazdym zs-ie wiadomo o co chodzi. Innymi słowy: właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Z mojej strony: Dzieki, Adrian". mam nadzieję, że dostaniesz podwyżkę i nie odejdziesz. Jeśli chodzi o atmosferę; dość trudno jest mi się wypowiadać - nie mam zbyt wielkiego kontaktu z ludźmi; całe 8 godzin spędzam "w najwyższej komnacie na najwyższej wieży (coś ze Shreka)) całe szczęście, że ci, z którymi kontaktuje się najczęściej (Karol, Piotek, Bogdan, Leszek....etc ect to Ludzie (przez duże "L"). Jednakże atmosfera czyli stosunki międzyludzkie - w Baterze jest - - mówiąc kolokwialnie - zaje-fajna) Ogólnie rzecz biorąc; jesli ktoś naprawdę chce pracować w Bater, ma chęć zdobycia doświadczenia zawodowego bez wzgledu na pierwsze wynagrodzenie - zapraszam.

Kajtek

Witam Znalazłem dzisiaj ogłoszenie na Pracuj.pl na montera ogniw i baterii; jestem elektrykiem, pracowałem na trakcji, znam OPZS i PZS-y. Czy moze mi ktoś powiedzieć, jak funkcjonuje firma, jaka kasa i ogólnie warunki pracy? Bo według strony to prawie zachód. Będę wdzięczny za odpowiedź, dziekuję z góry.

tryk
@Kajtek

Jak udowodnisz z e znasz sie na formowaniu ogniw to moze dostaniesz 2400 tylko nie wiadomo na ile czasu jakby bo w ostatnim tygodniu kieriwnik dużej hali L. gadał z z jednym z mądrych z najmądrzejszych w biurze i firma z warszawy będzie Gliwic i mówił że to tylko rok półtora najwyżej tutaj już nic nie będzie Warszawie tylko w Gliwicach bo tam już hala sie szykuje i tam będzie cała produkcia. No to jak chcesz na rok czy półtora robotę to próbój, twoja sprawa, ale to nie jest eldorado. i kasowo też nie. ostatnio odszedł facio co produkował korki niby że ma urlop ale chemik już mówił że korkowiec już nie wróci bo za taką kasę ma w du.p.i.e I jak ktoiś mówił ma już zalatwione zajęcie jeden tylko sensowny facio to Piotek Mo... To tyle, ajk chcesz za takie kase no to dawaj. Ale ja odradzam.

Adamus
@tryk

Nie jestem tak zaznajomiony jak tryk ale chyba coś z tego jest Byłem tam jeden dzień (usunięte przez administratora) malaria zero bhp!!!!!! takiej firmy jeszcze nie widziałem bo to nie bardzo firma tylko jakiś dziwny shit. W ogłoszeniu cuda - rozwój i tak dalej a tu m.alaria składanie bateri w dziwnych warunkach to jakaś prowizora prymityw warunki pracy do (usunięte przez administratora) Jak widziałem to każdy robi jak robot nikt nic nie powie nie pomoże myślę że tam atmosfera ogólnie jest do du.py Ten starszy chyba (nie pamiętam jak ma na imie) jeszcze jakiś normalniejsze podejście ale ogólnie (za te piniędze???????) to jakiś żart. Nie chcęsię rospisywać, ale tam nie warto nawet pisać CV. chyba że ktoś niema innego wyjścia bo na przykład wyszedł z puszki i szuka czego - kolwiek. Dla elektryka nie ma szansy na normalność. prawdziwego elektryka. A dla normalnego fachowca elektryka nie ma co szukać. Tym bardziej odradzam.

Renata

Proszę o przestrzeganie regulaminu forum. Wszelkie komentarze, które nie spełniają wymogów będą usuwane przed administratora. Więc proszę o merytoryczne informacje o pracodawcy. Kto jeszcze wypowie się o Bater? Jakie są zmiany w firmie?

A teraz bedzie pożar w (usunięte przez administratora) bo jest dla kacapów do zarobienia kilkanaście tysi ogniw no i s.r.a.k.a bo bhp poszło sr.a.ć ----> ogniwa nap.i.e.rd....ją wielkim prondem żeby szybko a one k...r.wy się grzeja jak st56o ch..u.i wiec baterie kompu kompu w wannach, żeby się zchłodziły. jakbytak prawdziwe bhp przyjechało a nie opłacane przez prezia to chemik powiedział że firme na amen by zamkneli. I tak bedą jaja, bo Adrian rozmawiał z korkowcem a ten idzie w przyszłym tygodniu na rozmowę o prace ma na próbnym dostać trujasia ale dopiero bedzie sie dogadywał. A jak odejdzie to prezio B. chyba zrezygnuje s korków bo Bog sam na ładowni to nie da rady a innych co będą robić nie ma. Na razie wczoraj przesrane mieli w Gliwicach bo wizyta była żeby pośpieszyć ogniwa. Prezio chyba troche odrealniony i normalnie nie ogarnia że czasy sa inne a ludzi jakchce mieć to im płacić trzeba a nie sfoszyć sie bo ktoś chce podwyżkę i zwalniać go bo to może dobrze było kedyś ale teraz to szybko firmę sprzeda za psi c.h...j. A wiadome było że T. jak szed po podwyżke to sam pchał sie w gips bo wiadome było, że c.h...j dostanie. Niedługo sie zacznie p.i.r.d.o.l.n.i.k zobaczycie.

Firma Bater Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pomocnik montera ogniw i baterii. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
Wigo

Pracuję tu krutko, ale tak jak Piotrek magazynier też chcę stąd spadać. On ma już jakąś nagraną firme. Ja Cały czas szukam, oczywista pracuję uczciwie bo tak trzeba. Ale to nie jest praca, która da jakąś kasę i przyszłość. jak odpowiadałem na ogłoszenie było: pełna wyzwań praca, możliwośc podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rany to lipa!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze:::: niezbędne narzedzia pracy! Smród, (usunięte przez administratora) nigdy nie wiadomo co i kiedy, jeszcze jakieś przygupy, jeden zabronił mi polewać wodą na ładowni bo coś tam, potem okazało sie, że to jakiś chemik, jak chciałem odsunąć worek z jakimiś częściami to drugi wielkolud opierdolił mnie, że to jeszcze nie liczone, zebym zostawił. A to stało na magazynie, nie wiem, o co mu chodziło. (usunięte przez administratora) dokładny. jak tylko znjadę jakąs pracę sp.....lam stąd. Dla tych co chcą uczciwie pracować; odradzam.

Patrol
@Wigo

Wigo wcale ci sie nie dziwię, że sp.i.e.r.d.a.l...sz z tej firmy Byłem na rozmowie po ogłoszeniu na pracuje.pl i tak jest jak mówisz z tego co zauważyłem. Facet był miły ale jak mi powiedział że 2500 a zobaczyłem jakie warunki i co ewentualnie bedę robić to po prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w ogłoszeniu cuda na kiju!!!!!!!!! Za taką kasę taka robota?????? Chyba tylko upainiec zgodzi sie na to bo normalny zdrowy umysłowo Polak na pewno nie zgodzi się!!!!!!!!! teraz bylem na rozmowie w JH w Broniszach i pewnie sie załapię (wózek mam opanowany ekstra) bo dają umowę na próbnym 2550 na ręke a jak będzie przedłużone to 3100 na ręke na umowie na nieokreślony. I jak widziałem to tu czyściutko, dodatek za szkodliwe i w ogóle wyjdzie więcej. No i pakiet w enelmedzie, karta na basen, ogólnie dużo lepiej niż tam. Ogólnie odradzam seryjnie!!!!!!

admin

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

K63
@admin

Edyta 24.07.2017 12:03 Praca odbywa się tylko na terenie kraju czy jest również szansa na wyjazdy poza? W dużych miastach tj. Warszawa z pewnością poszukują pracowników. Czy wymagają doświadczenia? Szkolenia odbywają się w firmie. Mam pytanie czy kobiety również są zatrudniane? K63 09.11.2017 Szanowna Pani. Owszem: w Warszawie potrzeba pracowników, niemniej jednak jest to raczej praca wyłącznie dla mężczyzn. Praca jest raczej ciężka i w dość trudnych warunkach. Kobiety zatrudnione są jedynie w biurze A pracują tu 4 Panie - profesjonalistki w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale znające branżę - (zresztą dość specyficzną) i potrafiące znaleźć się w każdej - nawet najbardziej nietypowej - sytuacji. Ale jeśli chciałaby Pani uzyskać jakieś bardziej szczegółowe informacje proponowałbym bezpośredni kontakt z którąkolwiek z tych Pań; gwarantuję, iż udzielą Pani wyczerpujących informacji. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bater Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bater Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bater Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bater Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.

Bater Sp. z o.o.