Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Klaudiusz

Witam ludzi pracy szukam pracy na poziomie i gdzie dobrze płaca; w oko mi wpadło ogłoszenie w magazynie dino w Piotrkowie Tryb. i oferują 5000 brutto to chyba jakaś pomyłka a jak jest realnie bo nie wiem czy wysłać cv. thx za pomoc.

Edyta

@Kierownik, myślę, że to nie jest miejsce na takie dyskusje. Poza tym, używanie imion i nazwisk osób trzecich nie jest akceptowane na forum (odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin). @Dinuś Piotrkow, czy taka forma dodatkowego wynagrodzenia działa na pracowników motywująco? Jakie jeszcze zmiany mogłyby zostać wprowadzone w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? @JASTROWIE mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli? Nie bardzo rozumiem.

Mp

Co to jest solidarność pracownicza ? czy  pracownicy umia sie zorganizowac i powiedziec stanowcze nie warunkom pracy i placy i nadgodzin. Czy tylko umia narzekac na portalach internetowych i komentarzach do artykułów na temat firmy

Dinuś

Na szczęście teraz jest rynek pracownika. Szanuj pracownika swego bo możesz nie mieć ani jednego!!!

logo
@Dinuś

Możesz napisać gdzie tak szanują pracownika bo się jeszcze nie spotkałem?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
mv

Ostatnim czasie my pracownicy liczyliśmy w Krotoszynie na podwyżkę płacy niestety ale jej nie będzie ponieważ zarząd się nie zgodził ale za to niby na stale weszła premia 300 zł brutto za frekwencje .

dinus
@mv

W Jastrowiu także była premia że frekwencję tyle że 200 zł tylko szkoda że na tzw kwitku nawet nie istnieje ta premia :(

Dinuś Piotrkow
@mv

U nas w Piotrkowie dali 500 brutto zł za frekwencję, i mamy to oficjalnie na pasku wypłaty, bo większość kombinatorów chodziła na zwolnienia. Ciekawe dlaczego w innych magazynach dali o wiele mniej.

mv
@Dinuś Piotrkow

To się chwali wam ze dali 500 zł. U nas powinno być tyle bo obsługujemy około 400 sklepów już. .Na chwile obecna magazyn w Krotoszynie nie jest w stanie zrobić zamówienia w ciągu 24 godzin bez nadgodzin. U nas na każdym dziale brakuje ludzi, doszło już do tego ze ze pracownicy ze suchego chodzą na mrożnię

JASTROWIE

Piotrków. Jak można mieć inne podejście do człowieka który przyjechał narobił zamieszania nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania a teraz ludzie dzięki niemu powoli stają się niewolnikami zakładu.

Zgodnie z prawem pracy urlopy mają być wydane w roku za który przypadają. W szczególnych wypadkach czas wydłużony jest do września (choroba pracownika itp.)

znowu ja
@ja

A dla czego Piotrków zabiera mi prawo do przestrzegania doby pracowniczej!!!

pipa
@znowu ja

No to PIP i pozamiatane.

Nosal
@znowu ja

Bardzo mocne oskarżenie. Na jakim dziale tak robią?

Jagna

W normalnym zakładzie pracy osoba robiąca takie przekręty z prawem pracy od razu by była usunięta ze stanowiska kierowniczego, no ale to jest DINO, właściciele firmy przymykają oko na takie kombinacje bo mają z tego kasę.

Kosiarz
@Nosal

Opakowania

Edyta

Mówicie, że są braki kadrowe w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - to gdzie w takim razie powinno szukać się odpowiednich ofert pracy? @Pet dlaczego uważasz, że firma traktuje tak źle swoich pracowników? Możesz podać kilka konkretnych sytuacji, w których takie działania miały miejsce?

din0
@Edyta

Pracuję już tu kilka lat i gdyby nie panowie z Krotoszyna zarządzający tym magazynem już dawno by mnie tu nie było.

Lesław
@din0

Właśnie chodzi o tych panów z Krotoszyna. Główny kierownik w Piotrkowie ma chore ambicje, dlatego sie sprawdza. Chce za zwszelka cene być lepszy od Krotoszyna. Dlatego caly czas stara sie wprowadzac zmiany, brak foliartek to pewnie oszczednosc na pradzie i foli, zmiana lejałtu to ponoć skrocenie czasu kompletacji. Cały czas chce im pokazac ze my tu bedziemy robic niewiadomo ile za jak najmniejszy koszt. ma te swoje pliczki ktore robil ten facet z kadr z wydajnosciami, lejałtem i pewnie porownuje i oblizca jak poprawic te wyniki, aby pracownik byl wydajniejszy, czyli wiecej robil za mniej kasy.

Galway
@Edyta

1 spedycja w tym zakładzie pracy...... Patologia Pani Justynka powinna układać trasy dla wycieczek rowerowych o ile do tego by się nadawała Pan Michał...... Następny wielki z wielkich co niby pojęcie o pracy w spedycji ma....... Zresztą szkoda gadać wszyscy na wszytko maja wyj....... 8 godz i do domu bo resztę zrobią kierowcy którzy też płaczą że tak źle i nie dobrze ale uszy na dół i za fajere..... Brak slow

Centrala
@Lesław

To złóż wypowiedzenie, może też Cię awansują. Bo za zasługi to nie he he

Helmut

Takie oskarżenia innych o brak umiejętności niczemu nie służy. Może lepiej rozmawiać i uzgadniać pewne tematy?

bibo

To całe 5s zostało wymyślone tylko po to by wycisnąć jak najwięcej pracy z roboli zaoszczędzjąc przy tym maksymalnie dużo kasy. Punkt o zachowaniu czystości na magazynie jest po to by maskować pozostałe cztery które robią z nas tanią siłę roboczą. (przecież mamy polskie BHP więc po co nam japońskie 5s?) Pomyślcie trochę.

dinuś

Ludzie opanujcie się 5s to nie są osoby to jest system który może dopaść każdego w innej firmie, ale widać że nie mając pojęcia można wypisywać takie brednie !Jak dla mnie to przynosi pożądany efekt i dobrze, ze kierownik to wprowadził , ale jeżeli ktoś ma syf w domu to nigdy tego nie zrozumie :P Poniżej definicja dla .... cyt.''5S jest zestawem technik i metod mających na celu ustanowienie i utrzymanie wysokiej jakości stanowisk pracy. 5S jest jednocześnie jednym z podstawowych narzędzi Lean Manufacturing i Lean Management, gdyż wiąże się bezpośrednio z właściwą organizacją środowiska pracy, doskonaleniem kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa oraz – co bardzo ważne – pozwala na zwiększenie stabilności procesów''

XXXX......DINO4EVER.:)
@dinuś

5s to zenada fakt jest porzadek sa osoby od sprzatania ale za syf obrywa sie wszystkim a nie tym co sprzataja.Na temat 5s moge powiedziec duzo :)

work
@XXXX......DINO4EVER.:)

to chyba nie za dużo moŻesz powiedzieć bo z tego co wiem od sprzątania są wszyscy a nie tylko sprzatacze.

@XXXX......DINO4EVER.:)

5S to już standard w kazdej firmie logistycznej, w każym miejscu pracy należy dbać o swoje stanowisko, więc to nie jest naprawdę nic nowego. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek poczucie ładu i porządku to nie jest to żaden problem. W takich warunkach praca jest łatwiejsza. Nikt nie chce przedzierać się przez sterty kartonów, czy folii. Kto jest od początku pewnie widzi różnicę. Wystarczy zdrowe podejście do tematu :)

jadźka

Do Jastrowia przyjechali z Piotrkowa taka laska burakiem farbowana. Tak nam w (usunięte przez administratora) włażą, że wydaje nam się że u Was Luksus.

Picker

No to super. Wydajność Wam podciągną będziecie więcej pikali. Później Wam za byle co zabiorą. A z ty mężem jadźka to naprawdę uwazaj !!!!????

XXXX......DINO4EVER.:)
@jadźka

Heh oni to tylko robia dobre wrazenie na poczatku pozniej juz ZMILUJ NIE BEDZIE JAK WEJDZIE 5S....

allall
@Picker

a Tobie kto za co zabiera?

Były dinus

Postawcie się puki możecie w jastrowiu, jeśli twardo nie postawicie na swoim to staniecie się jak w Piotrkow zwykłymi parobkami gdzie będziecie wstrzymać siku do końca zmiany bo nie będzie kiedy zrobić

nick nick
@Były dinus

co to za brednie :)

mietek

Jaja na kiju całe to Dino, nadal pewnie braki w kadrach. A jak nowy kierownik magazynu? Zadowoleni jesteście?

Mietek

Mi tam dobrze bo kilka lat w Dino już nie robię.

Antymietek
@Mietek

To po co zagladasz? NIE TROJ powietrza. Jak jest do wyboru czy sumiennie pracować czy być na garnuszku mamusi i wybrałeś to drugie to tylko współczuć. Uwierz mi-ci co pracują mają się dobrze i nieźle zarabiają

Rysiu

Witam A co myślicie o nowym kierowniku Łukaszu F. bo z poprzedniej firmy sam się zwolnił bo nie mógł zapanować nad 5 osobami

***

Lesław... jeśli nie znasz osoby i swoją opinię opierasz na plotkach i domysłach to może wstrzymaj się od głosu. Żeby się wypowiadać to trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę na temat !!! Skoro tak ci źle dlaczego nadal jesteś w Dino ? Dlaczego nie inny magazyn w okolicy ?....bo na innych magazynach jest zap...rdol i nikt się z Tobą nie będzie liczył, popytaj znajomych. Chyba, że to twoja pierwsza praca i jeszcze umyslowo zostałeś w przedszkolu ? Większość osób pracuje w Piotrkowie od początku, ponad 4 lata... ciekawe dlaczego? A jeśli chodzi o kierowników z KRO to życzę ci , żebyś nigdy nie trafił na gorszych. To są osoby, które owszem mają "pliczki", bo taka ich praca, ale też potrafią wysłuchać pracownika i nie zasługują na takie głupie komentarze...

Lesław
@***

Od początku z tego co wiem pracują praktycznie wszyscy z biur, co potwierdza ich ciepłe posadki o których już wcześniej ktoś pisał. Z tego co wiem na kompletacji pozostała już zaledwie garstka osób pracujących od początku magazynu.

Helmut

Do MC - trzymacie się bo nikt nie wymaga od Was pracy na potrójnych obrotach gdzie garstka ludzi ma być zrobiona robota.Normy są tak w Piotrkowie wysrubowane że ludzie uciekają,na dodatek mobilizuje ludzi kasa - a jej nie widać,umowa na najniższą krajową,na dodatek kropkę nad "i" stawia 5s który zniechęca ludzi i tak ciężko pracujących.

xfile
@Helmut

no rzeczywiście 165 kartonów to norma nie do przeskoczenia :)

mc

Jak by nie patrzeć to Krotoszyn najlepiej się trzyma i jeszcze wspomaga Jastrowie a ostatnim czasem jeszcze Piotrków . Jeżeli firma nie zmieni warunków pracy i płacy na magazynach i nie zacznie szanować ludzi to będzie coraz gorzej.

Starka

Z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej sklepow przybywa a ludzi ubywa a i tak jest malo szefowi chociaz stajemy na glowie.Złożyłam CV do normalnej firmy i czekam moze się uda

mc

Macie poważne braki w ludziach jak już wysyłają ludzi z Krotoszyna to jest nie dobrze .

Dionizy
@mc

A będzie jeszcze gorzej jak przeniosą Siena Wolbórz

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18