Meranti Justyna Woźniak

Piotrków trybunalski

Opinie o Meranti Justyna Woźniak

Budujący

Chyba jedna z nielicznych firma z oknami na dzień dzisiejszy godna zaufania. Inne sklepy otwierają się i zamykają, dasz zaliczke pójdziesz po towar a tam sklep nie istnieje. Fachowa obsługa, znają się na tym co sprzedają, Pan na pomiarze zwrócił uwagę na różne wysokości wylewek jakie zaznaczył murarz, dzięki temu nie straciłem kilku tysięcy złotych:) Polecam w 100%

Pablo

blondynka
@Pablo 12.11.2016 07:31
Okna drutex tak zachwalane i montowane przez firme meranti,po 3 latach uzytkowania nadaja sie do wyrzucenia. Nie polecam...

Jestem użytkownikiem okien z firmy drutex , zamontowane mam 3 lata i nie wymagały nawet żadnej regulacji ale w sumie gwarancji jest 5 lat , jak się coś będzie działo na pewno będę reklamować ,

byly pracownik

pracowałem w meranti wyplata była od montażu zarobki od 2300zl do 3250zl na miesiąc w zime wiadomo od 1500zl 2100zl max pozdrawiam wlascicieli

er

nie polecam bardzo trudna współpraca. najpierw się umawiają później przekręcają zaprzeczają itp

Zostaw opinię o Meranti Justyna Woźniak - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meranti Justyna Woźniak