Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

din

Pracodawca jest jeden a pracowników ponad 5000tys to pracownicy powinni ustalać warunki pracy dopóki tego nie zrozumieją to będą non stop narzekać.

ON/ONA Pracownik Dino

Dalej rzucajcie się mięsem. Zawsze znajdzie się powód do narzekania!!!! A nie zwrócicie uwagi na osoby które do ciebie mówią co innego a przy pierwszej lepszej okazji sprzedadzą za 50 zł premii. Co do 5s popieram w 90% przynajmniej jest porządek (czemu jak tego przestrzegam to nie mam + do premii )??? Pracuje od początku DINO w Piotrkowie. Co do kierownictwa to tez są ludzie i popełniają błędy tak jak W.T, Ł.M, Ł.C, JF, czy S.B podchodzisz do nich jak do ludzi to oni tez tak do ciebie podejdą. PS. jak w DINO ci źle to polecam carrefour, kaufland, inpost TAM dopiero zobaczysz co to jest wyzysk.

Patyk
@ON/ONA Pracownik Dino

Napisz jak możesz inicjały tej czarnej kobietki od pilnowania porządku na zwrotach i w noszeniu kamizelek.

celina

er a to nie ma tutaj może mowy o jakiejś pracy stricte biurowej?

Regi

Od niedawna wprowadzili punktowanie za czystość, a właściwie za nieczystość - czym mniej punktów tym mniejsza premia uznaniowa. W praktyce to wygląda tak że zabierają punkty za byle co, przejedzie palcem po regale trochę kurzu i 0 punktów, papierek na podłodze 0 punktów, jednodniowy kurz na wózku 0 punktów itp. 10-tego okaże się że weżniemy gołą najniższą krajową, czyli 1355 zł na rękę, tak nas oskubią.

reRegi
@Regi

możesz to rozwinąć? bo ja słyszałem zupełnie inną wersję więc albo ktoś ci nie wytłumaczył jak to będzie albo nie wiesz co piszesz.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
dar

Podstawą wynagrodzenia jest minimalna krajowa a resztę wypłaty stanowi premia uznaniowa , którą to w każdym momencie mogą Ci zabrać bo nie regulują tego żadne przepisy państwowe jak i zakładowe.

dar

Nie polecam pracy, oczywiście jeśli ktoś 35 ton dziennie przeżuci to zarobi 3000 tys złotych ale musi mieć jeszcze kilka nadgodzin do których jest zmuszony, a ponadto trzeba zważyć na fakt że dodatkowe dni wolne od pracy w których pracodawca wymaga od Ciebie abyś się stawił w pracy są płatne dopiero po 3 miesiącach jak kończy się okres rozliczeniowy.

krotosz

Mam pytanie do pracowników kompletacji czy wam tez wprowadzili ze uzgledniaja raporty ze sklepow

bazoo
@krotosz

ale o co Ci chodi kolego?

Pocisk

Samanta, na innych działach też chłopacy tyrają. Ludzi brakuje, a oni nikogo nie zatrudniają. Przyszło tera kilka osób, z tego co widzę jednego z kompletacji już nie ma.

Samanta

Słyszałam ze podobno najgorzej jest na dziale opakowań. Tyrają tam ludzie za 1600 zł w śmieciach na 3 zmiany. A ich kierownik to ponoć kawał (usunięte przez administratora)

zdziś

3 tysie? ha ha ,ponad 2 wyciągną te hahary co biegają z wozkami po regałach by przezucic kilkanaście ton dziennie, potem pewnie w domu nie mają już na nic siły, a za kilka lat problemy z kręgosłupem.

pocisk

Na kompletacji bardzo się poprawiło jak się dobrze ciśnie cały miesiąc to można nawet wyciągnąć 3 tyś na rękę.

new

jak tam się zarabia w pikingu? warto przyjść?

operatorka

podobno wyrzucili tego gościa z warzyw za alko-prawda?

nick
@operatorka

nie nieprawda

joda

Nieprawda ubezpieczenie grupowe jest jak kto chce trzeba się tylko zapisać zapytaj kadrowej

JUKA

Hej pojawiło sie ostatnio duzo ogloszen ze przyjma specjaliste ds jakosci owocow i warzyw. Moze ktos tu sie orientuje czy warto aplikowac? Jaka kasa mniej wiecej, ile zmian i ogolnie czy robota w miare? Z gory dzieki za info

qwerty
@JUKA

Kasa pewnie słaba - coś koło 1500zł a co do zmian to na warzywach robi się tylko na nocki.

wozkowy

ale widzę ,że narzekacie a teraz jest rekrutacja na kompletacje i podań jest tyle chętnych nie brakuj

Dodge
@wozkowy

To Jo...ciebie się nie da czytać ze zrozumieniem.Dwukrotnie od 1750 to ile to jest wg ciebie ?Na "nich"?to ty tam nie pracujesz?A jaka to jest sensowna praca wg ciebie?Proponuję założyć swoją firmę,zatrudnić pracowników i dawać im dwukrotność najniższej.Będziesz wtedy spełniony i bogaty oczywiście.

@Dodge

Pewnie że chętnych zawsze będą mieli, weźcie pod uwagę ilu młodych bezrobotnych wydają szkoły w naszym okręgu Piotrkowskim w ciągu roku wiosną.

Kompletacja
@Dodge

Nie jedna osoba powiedziala ze kiedys na miękko dało się norme zrobić teraz minimum jest165 kartonow na godzine żeby wziąć 1900na rękę tylko trzeba się przy tym grubo nabiegac no chyba że jest się na napojach ale najlepiej jakby człowiek do kibla i na przerwe nie chodził bo zadania czekają robota dla młodych po szkole albo ludzi którzy nie mają rodziny i nic w domu do roboty bo po8 godzinach człowiek nie ma na nic sily ani ochoty nie polecam tam pracy

Kompletacja

To Jo

Rotacja pracowników non stop. Mobing czyli zastraszanie pracowników na porządku dziennym. Pracuję tam od początku ponad 2 lata i kasa jest ciągle taka sama, mimo iż najniższa krajowa wzrosła już 2 razy. Coraz więcej pracy i obowiązków, ciągle zaostrzają kary finansowe za byle co.

Dodge
@To Jo

To Jo - ?Pracujesz tam dwa lata i taka duża rotacja?Widocznie jesteś kiepskim pracownikiem skoro cały czas zarabiasz tak samo.Cud że cię jeszcze trzymają skoro tak cierpisz.Czyli ile miałeś tych obowiązków na początku?Skoro cały czas ci dokładają i dajesz radę?A może ty na początku nic nie robiłeś i dlatego teraz narzekasz?Jeśli przez dwa lata masz najniższą i ciągle masz kary finansowe to za ile pracujesz? - za 1000?

@Dodge

Widać od razu że to pisze ktoś z "góry" fe... zadowolony ze swojego stołka w który pierdzi. Pracuję tam bo nie ma innej sensownej pracy - same śmieciówki. Aha, czy ja pisałem że miałem nałożone jakieś kary finansowe? Kłania się czytanie ze zrozumieniem, nie? Najniższa krajowa wzrosła 2 krotnie, a oni mają na to sposób - obniżyli kasę z premi tak zwanej uznaniowej - zgodnie z prawem. Nie ma na nich bata, wszystko niby zgodnie z prawem.

retrak

A co tak ciągle przyjmują? Rotacja tak duża?

Zgredek

@cekin, może nie 3 tyś, bo ciężko na magazynie - w kompletacji - zarobić tyle, ale 2,5 to spokojnie można mieć. Wydaje mi się, że takie pieniądze nie są złe. Co do umowy no to najpierw jest próbna na 3 miechy. Nie ma żadnych firm pośredniczących.

sylwester.m

Witam ludzie o czym wy piszecie o magazynie Dino w Piotrkowie Trybunalskim .......to sie co niektórzy z piszących bardzo pomylili ! praacowałem tam na kompletacji towaru i wcale nie jest tak samo jak w Kauflandzie (tam tez pracowałem ) moze i jest w Dino norma ale nie przesadzaicie bo np. na spożywce jeżdzac powoli zrobisz norme tak samo jak na chłodni noo moze troszke trzeba sie naprzerzucac na napojaach a z drugiej strony co chcecie wypłate za siedzenie :)nie bede wymieniał kierownictwa kto jaki i tak dalej , napisze tylko jedno na mojej zmianie kierownictwo ok wypłat jak wypłata raz lepsza raz gorsza no jedynie zgodze sie co do niektórych wypowiedzi ,że nie ma socjalu i nadmienie ze jk bym miał okazje to wrócił bym tam szybciej do pracy niz do innego mgazynu

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18