MK Centrum

Piotrków Trybunalski

Opinie o MK Centrum

Aneta

@Lilaja widzę, że jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy przygotowujesz się właśnie do swojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie później dowiem się więcej na temat Twoich pierwszych wrażeń na temat firmy oraz tego jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny. Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Lilaja

Wie ktos kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w MK Centrum?

Aneta

@Krzyś jesteś pracownikiem MK Centrum? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Poleciłbyś innym tego pracodawcę? Chętnie też dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

zastanawiam się
@Aneta 31.08.2017 10:22

Dokładnie zgadzam sie z Anetą. Aktualnie pojawiło się kilka wakatów na rózne stanowiska napiszcie proszę chociaż podstawowe informacje w jakich godzinach i po ile godzin się pracuje, w jakich widełkach obecnie wahają się wynagrodzenia i jeśli jest jakiś kwas to na czym on polega. Z góry dzięki za podpowiedzi

Krzyś

Ale zmiany.... Gdzie jest ten, który donosił? Nie ma go? Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka....

Klientka

Chciałem kupić hyundaia w MK Centrum. Czekałam 20 minut, jak ktoś pojawi się w salonie. Po jakimś czasie przyszedł "Sprzedawca" z jakąś koleżanką. Uśmiechnięci. Zadowoleni. Nawet nie zauważył że jestem w salonie. Zamówiła auto w Marvel w Łodzi. Nadmienię, że tydzień wcześniej dzwoniłam i prosiłam o ofertę. Niestety nie dostałam

Aneta

@Mar co wpływa na taką Twoją opinię na temat firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

Iza

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś przyjęcia do firmy?

Mar
@Iza 14.02.2017 14:45
Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś przyjęcia do firmy?

Nie idź do tej firmy. Szkoda zdrowia.

wujek

Firma tragedia.... Nikomu nie polecam

janek

Ja słyszałem, że atmosfera tutaj jest całkiem przyjazna @edfrgh, a to dla mnie zawsze bardzo dobry znak. Ogólnie wychodzę z założenia, że ona również od nas zależy, więc jeśli coś jest z atmosferą nie tak, to nie winię za to pracodawcy. Mimo wszystko - zachęca :)

edfrgh

otoz too..wazne zeby jednak troszke w firmie popracowac i faktycznie zobaczy jak jest..wiaodmo ze jak sie nie spodoba to zawsze mozna prace zmienic :)

wd

@NewGuy a moglbys napisac cos wiecej/ jakies konkrety dlaczego nie polecasz? mysle ze tez nie warto zbyt szybko i zbyt pochopnie ocenaic firmy po tak krotkim czasie pracowanie w niej trzeba pobyc troche dluzej

NewGuy

Hmmm po chwili pracy stwierdzam, że nie warto :) Rozumiem wszystko ale niestety firma mało rozwojowa - focus na zarobki dla właścicieli. Odradzam, niestety.

lola

Widzę ze wizjonerka z ciebie siedzisz tam na kamerach ?

lola

Atmosfera jest super rodzinna! Można nawet zmienić rodzinę- tak jak to czynią niektórzy handlowcy. Dziewczyny chętne do .....np.pracy

klient
@lola 28.05.2016 13:45

Zero szacunku dla Klienta.....

Luki

Maniek - dawaj bo też ciekawy jestem :D Widzę, że jest tu kilku specjalistów :)

kamil

MK Centrum poszukuje pracownika do myjni @Maniek może orientujesz się jakiego wykształcenia oczekują od osoby zatrudnionej na tym stanowisku??W ofercie nie precyzują i nie wiem czy się nadaje ?? Do tego jeszcze rok doświadczenia??

Maniek

Kuba - jednym z większych dilerów Hyundaia :D:D Rozwaliłeś mnie :D:D

kuba

widze, że faktycznie sporo jest komenatrzy, ale co do pracy to nic nie widziałem, firma jest jednym z wiekszych Dealerów samochodów Hyundai, więc pewnie sprzedawców by potrzebowali.

Darek

Hej Nie wiecie czy w najbliższym czasie nie planują jakichś przyjęć?

Marta

Być a wydawać to dwie różne rzeczy. Prawda Adrianie? :) Pojęcie trudności jest względne ponieważ jak sam wiesz nie walczymy już teraz z nauką produktu. Walczymy z przekonaniem bardzo świadomego klienta, że nasza marka jest najlepsza. Wymyślamy te wszystkie tricki i podchody żeby wpłynąć na niego i jego podświadomość. Branża motoryzacyjna jest coraz trudniejsza. Skończyły się czasy kiedy to klient z gotówką stoi w salonie i bierze co jest. A najlepszym sposobem, żeby się przekonać czy Cię przyjmą jest zaaplikowanie tam :) Ale z drugiej strony jak jesteś dobry to zawsze można znaleźć coś lepszego...

Adrian

No to ja jestem naprawdę dobry w branży, tak mi się przynajmniej wydaje, sprzedaż to nie jest dla mnie nic trudnego, banał goni banał, przyjmą mnie Marto?

Marta

Nie liczy się żadne doświadczenie. Trzeba mieć to coś - jak sprzedajesz to zarabias proste. Znam handlowców, którzy nie mają doświadczenia a sprzedają na potęgę bo mają cel i chęci. Znam kilka osób, które tam pracowały ale wyrażają się o tej firmie raczej negatywnie. W tym momencie u każdego prywaciarza jest ciężko. Zdzierają na wszystkim więc zakładajcie swoje działalności :)

lol

jak dla mnie to ważne, że MK chce osób z doświadczeniem. Ja niestety się nie łapię, bo mam rok doświadczenia, ale sądzę, że im więcej, tym dla firmy lepiej @grosik

hubertus
@lol 17.02.2016 20:06

doświadczenie to jest akurat kwestia która jest dość ruchoma. W salonach samochodowych hyundaia czy citroena jak tutaj jest moim zdaniem podobnie ....

Artek

grosik - a ile już pracujesz?

grosik

wyższe wykształcenie faktycznie jest mile widziane, a 3 lata doświadczenia to wcale nie tak dużo, dla mnie ważne jest to, że zatrudniają na umowę o pracę i dają stabilność zatrudnienia

Dobra

No kierownicy @tomek z reguły zarabiają dobre pieniądze, tyle tylko, że nie tak łatwo się dostać na takie stanowisko. Trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży 3 lata i najlepiej wyższe wykształcenie.

tomek

właśni i ja prosiłbym o optymizm, bo nie wiem ile z tej premii można naprawde wyciągnać, wydaje mi się, ze do tysiąca to maksymalnie ale jest nowa oferta jako Kierownik ds. Sprzedaży Flotowej i tam chyba mozna wiecej.

Klaudiusz

Surko - widzę, że nie znasz rynku pracy. O czym Ty mówisz? Lepszego można znaleźć zawsze - tylko trzeba się odważyć i cisnąć. A nie siedzieć tam jak kilku pracowników, którzy są tam od początku bo trochę się zasiedzieli. Jest tu już wystarczająco dużo trafnych komentarzy.

surko

klaudiusz, niektórzy może w okolicy nie są w stanie niczego lepszego znaleźć. Chociaż firma poszukuje raptem kierownika ds. sprzedaży flotowej, a w łodzi można sporo innej pracy znaleźć.

KLaudiusz

Tak - to rewelacja!! Bierzcie póki jest :) Satyra to bardzo mocne słowo :) Kochani bądźcie obiektywni.

natka

bawi mnie takie czepianie się.. podejrzewam, że chodziło o stawkę równą 12 złotych na godzinę, a nie 122, bo tak to chyba nigdzie nie płacą :) Pozdrawiam, ps. więcej luzu

morela2

Jeżeli dają 122 zł za godzinę i to wiesz to raczej nie jestem nikim kto może Ci coś podpowiedzieć bo wiesz już wszystko :)

yal

@morela 2 ale ogólnie jak coeniasz prace, bo szukam informacji? wiem, ze kasowo jest dobrze, no bo ok 122 zł na godzine dają, ale nie wiem jak atmoasfera.

morela 2

Cóż - tak - zdecydowanie by zyskali - narazie inwestują w pracowników VW,którzy hurtowo do nich przechodzą :) Jakie to różne są koleje losu :) Hmm podsumuję to tak - umiesz liczyć - licz na siebie :)

mago

@morela 2 masz sporo racji. Jednak w mojej ocenie dużo większą szansę firma by miała w momencie gdyby zainwestowała w swoich pracowników, którzy przecież mają doświadczenie i ułożoną głowę. Chyba, że pracodawca nie wierzy nikomu ze swoich - ale to już byłoby przegięcie :) dajcie znać czy w firmie będą wdrażać jakieś zmiany. Pzdr.

morela 2

morela - pięknie posłodziłaś - obiektywnie rzecz ujmując firma wzbogaciła się na pracownikach - i nie mówię tego w złej wierze. Tak po prostu jest. Rynek jest wymagający więc trzeba szarpać dla siebie. Dla ludzi, którzy chcą przejść życiowe wojsko - polecam. Praca na chwilę - nikt raczej takiej presji nie wytrzyma. Powtarza, zawsze, że warto iść i się przekonać :)

morela

ja slyszalam sporo negatywnych opinii, ale tez i dobre. wiec po co tyle tej nienawisci? mi sie MK Centrum wydaje dobra firma. nawet sama mialam ochote sie tam dostac na doradce ds klienta. ale widze ze firma aktualnie nikogo nie posuzkuje do pracy... wiec moze wcale nie jest tam tak zle.. skoro nikt nie chce odejsc.

Abar

Zarobisz tyle ile sam wypracujesz, tu nic za darmo nie ma, a patrząc na ilość i efekty pracy to płacą skąpo

hubertus

Jeśli ktoś poszukuje obecnie pracy w tej branży to śmiało można polecić mu firmę MK Centrum. Na pewno nauczysz się tutaj zawodu, a to najważniejsze przy rozpoczynaniu przygody z pracą. Nie mówię aby w firmie zostać na długie lata, bo ja sam bym nie wytrzymał :) jednak na początek kariery - spróbujcie

teter

To że wracają nie znaczy że jest lub było źle,. Nie wiem skąd ten pomysł, w firmie MK Centrum zaś panuje atmosfera bardzo pozytywna i wspiera czy też zachęca ta atmosfera ku dalszemu rozwojowi osobistemu właśnie z tą firmą, wiele osób jak kończy pracę w MK ma łatwiejszą drogę w przyszłość, serio wam mówię.

morela

to ze wracaja to swiadczy o tym ze tam gdzie mialo byc im teroetycznie dobrze to jak widac bylo jeszcze gorzej i moze docenili. zreszta widze zezdana sa tutaj podzielone. fakt moze pieneidzy tutaj nie ma najwiekszych plus oczywiscie premie uznaniowe, a racja pracowalam w podobnej firmie i rzeczywiscie klient zasze dyktuje warunki juz taki to ma urok, wszedzie moi drodzy. zreszt chcialam sie dowiedziec czy beda jakies nabory bo na stronie nic nie znalzlem zadnej zakladki? moze ktos mi pomoc bo ja mimo wszystko chce sprobowac.

Byłem Widziałem

Niektórzy wracają jak im się nie powiedzie w innym salonie i zachwalają firmę. Stąd te pozytywne opinie. I tylko tacy ludzie będą tam niedługo pracować. Wartościowi nie wracają :)

kolo

Żeby zarobić niestety trzeba się niekiedy poświęcić i zostać dłużej. Wybór należy do człowieka. W tej chwili są zdrowe zasady. Jeżeli ktoś myśli że wystarczy popracować 8 godzin to się myli. Klienci dyktują warunki gry.

Byłem Widziałem

Słuchajcie, MK Centrum się zmieniło na przestrzeni kilku ostatnich lat, rzeczywiście pomijając adekwatność systemu motywacyjnego do wykonywanej pracy, to płacą uczciwie - zawsze tyle ile zarobiłeś, podstawa zawsze w terminie. Ktoś wcześniej pisał o rotacji - jest duża, największą bolączką tej firmy jest to, że tracą cennych pracowników, a było ich kilku. Jakiś czas temu odszedł Adam kierownik Citroena, ostatnio odszedł najbardziej wartościowy człowiek w tej firmie Michał kierownik Hyundaia. Nie wiem jak sobie bez niego poradzą, bo już tam dosyć długo nie pracuję, ale jestem na bieżąco, bo utrzymuję kontakty z byłymi już pracownikami firmy i wiem, że będzie im ciężko. Także powinni pozatrudniać kierowników, żeby nie było bałaganu, ale pewnie tego nie zrobią. W MK Centrum możesz się wiele nauczyć, ale zapomnij o życiu prywatnym. Pracowałem tam ponad rok temu.

Kolo

Jak tak narzekacie to idźcie gdzie indziej a przekonacie się jak tam jest! W MK jak wypracujesz to dostaniesz.A u innych dealerów w Piotrkowie niekoniecznie!!! Wiem co piszę.

Państwowa Inspekcja Pracy

Praca bez limitu godzin za 1300 -1900 zł

Kaszana

Brawo dla MK Centrum

Tadeusz

Góral - faktycznie, nie liczą się pieniądze ale wypłacane pracownikom :)

Góral

Jest to firma z ogromną renomą, odpowiedzialna społecznie, doceniająca pracowników, no i oczywiście firma dla której nie liczą sie wyłącznie pieniądze. Polecam :)

amak

Chciałbym zapytać o świadczenia zdrowotne i ubezpieczeniowe...Na jaka umowe pracodawca zatrudnia pracowników?? Jaka jest tez rotacja pracownikow? szukam stałego zajęcia, na dluzszy czas wiec planuje odwiedzic firme i złożyc swoja kandydaturę. napiszcie czy jest sens?

Zostaw opinię o MK Centrum - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Centrum