counter
2 144 98 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w MK Centrum jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w MK Centrum? Można dołączyć rodzinę?

Focia Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma żadnego pakietu medycznego.

Tak2Nie
Mały jon Nowy wpis

Szczerze, firma w Łodzi w porzadku. Szefowie wymagający jak to szefowie, jednak normalni ludzie można usiąść i na spokojnie pogadać o wszystkim nie ma jakiejs spiny wiadomo ciągną na swoją stronę ale jak by można było to z balantajsem było by o czym z nimi pogadać konkretni goście. Zatem zarówno z góra jak i zespołem mozna fajnie wspolpracowac, atmosfera w pracy to największa domena firmy po prostu chce się przyjść i pracowac jak zespół się zgrywa. Jednak kwestie zarobkow nikogo nie zadowalają w kazdym dziale. Podstawy powinny być minimum 3tys-5tys na reke w zależności od funkcji. Przedewszystkim Brak jakichkolwiek pakietów socjalnych kart podarunkowych zdrowotnych multi sport bonów premi . Z kierownikiem jednym czy drugim możesz iść i pogadać o wszystkim i we wszystkim ci pomogą więc można na sobie polegać, czasem trzeba ponawrzucac sobie ale to czasem. Ogólnie polecam, były pracownik Mk.

Tak1Nie
Józek.

Niestety nie polecam firmy całkowity brak zaplecza socjalnego, brak mozliwosci rozwoju i wiele innych niejasnosci. Firma nieprzyjazna pracownikowi ,opinia dotyczy odziału w Łodzi.

Tak5Nie
@Józek.

Brak możliwości rozwoju i socjalu rzeczywiście brzmi mało zachęcająco. A jak jest z atmosferą w MK Centrum? W porządku czy niezbyt?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 253 dni.

Czy w MK Centrum są paczki/bony świąteczne?

Bankok

Masakra jakaś. Pójdziesz na zwolnienie to będzie pierwsze i ostatnie, weźmiesz urlop to będzie pierwszy i ostatni... Praca praca i praca... Ponad pół roku pracowałem. Praca na chwilę

Tak4Nie
;)

Podobno większość sprzedawców w salonie Hyundai w Łodzi się zwolniła ? Pracodawca ROKU !

Tak13Nie1
Nataniel1905

Wow....toż salon na Zgierskiej to już ze 20 lat funkcjonuje? Oj chyba mniej.

@Nataniel1905

Jesteś pracownikiem MK Centrum? Z chęcią przeczytałabym o tym, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tym miejscu pracy. Jeśli możesz, powiedz proszę coś na ten temat.

pracownik mk

jako wieloletni pracownik dziękuję ludziom którzy piszą takie rzeczy. Zastanówcie się może nad tym, że jednak za mało z siebie dajecie? Za siedzenie i nic nie robienie to nigdzie nie płacą i nigdzie nie doceniają. Szkoda, że większość tych niby znajduje świetne prace, zarabia ekstra pieniądze, a po chwili dowiadujemy się, że już znowu nie pracują. Kolejny pracodawca zły? Może powinien zostać stworzony również portal na którym możemy oceniać pracowników

Tak5Nie10
Nataniel1905
@pracownik mk

Oczywiście są różni pracodawcy jak i różni pracownicy. Ten portal jednak służy opinii na temat pracodawców jeśli nie zauważyłeś. Nigdzie nie jest skrajnie źle i skrajnie idealnie. Dla mnie problem mk polega na tym że właściciel uważa siebie za osobę wszystkowiedzącą i musi mieć zawsze rację. A ty brzmisz w tym co piszesz jak jeden z największych w jego firmie wazeliniarzy. Ale spoko to dobry kierunek który właściciel lubi.

Tak9Nie
tutek

Opinia dobra o firmie zależy od punktu siedzenia a ta od sumiennej pracy!!!

TakNie1
Milena

Słabe zarobki nie polecam 1.500 zł to chyba żart.

@Milena

Rozumiem, że kwota, którą podajesz w kontekście wynagrodzenia w MK Centrum, to kwota netto, tak? Czy do tego dochodzą jeszcze jakieś premie, dodatkowe benefity? Jeśli tak, to myślę, że warto byłoby wspomnieć coś na ten temat w wątku.

Milena
@Aneta

Tak kwota netto/na rękę. premi brak.

@Milena

A czy może są szanse na jakieś podwyżki? Ciekawa jestem, czy pracownicy MK Centrum próbowali jakoś podejmować ten temat z pracodawcą. I jak wygląda kwestia umowy? Jaką formę oferuje pracodawca i czy jest ona negocjowalna? Napisz proszę, jeśli możesz.

Były Pracownik MK
@Aneta

Pracodawcy nie są skłonni zbytnio do podwyżek, obiecują złote góry a finalnie i tak maja swoich pracowników za tanią siłę roboczą, do tego wymyślają miliony innych obowiązków, które nie należą do Twoich obowiązków jako pracownika danego działu.

@Były Pracownik MK

Rozumiem. Twój nick jasno wskazuje na to, że nie jesteś już związany z tym pracodawcą - długo pracowałeś w MK Centrum? Ciekawa jestem, czy obowiązki, które opisujesz, są w jakiś sposób zapisane w umowie podpisywanej przez pracownika i pracodawcę.

Bartolomeo
@Były Pracownik MK

Ludzie się godzą to tak mają.

Pończoszka

Kiedyś byłem pewny, że na takich portalach piszą i wyolbrzymiają swoje negatywne opinie sfrustrowani pracownicy, a opinie te są wyssane z palca. Otóż jako były pracownik stwierdzam, że większość negatywnych opinii o firmie eMka, zawartych tutaj, są to opinie prawdziwe. Zatrudniający nie dbają o to by mieć pracowników doświadczonych, zaangażowanych i wartościowych, ale takich, którzy będą pracować "za (usunięte przez administratora) i jakoś miesiąc za miesiącem pociągną firmę. Jest to przykre a zarazem niezrozumiałe, dlatego przez eMka przewijają się dziesiątki osób, które po prostu chcą znaleźć cokolwiek na jakiś czas i jeśli pensje się nie zwiększą, firma straci swoją przyzwoitą pozycję... Pozytywem jest to, że można poznać fajnych ludzi i nabrać doświadczenia, zachowując ciągłość wypłat. Więc jeśli jesteś pizzermanem i chcesz nabrać doświadczenia w pojazdach, umiesz się wysłowić to powinno Ci się udać uzyskać zatrudnienie.

Tak8Nie3
Klient od ix35

Obsługa spowodowała że zakupiłem Nissana. Nie dziwię się pracownikom z obsługi że odechciewa im się sprzedaży jak wszędzie wcina im się(usunięte przez administratora) Miałem dogadane szczegóły z Panem (usunięte przez administratora)i nagle zaczął "pomagać" mu kierownik. Pan Borys wpadł w zakłopotanie ale nic się nie odezwał i wyszło na to że musiałem rozmawiać z kierownikiem. Do czego oczywiście nie miałem ochoty. Wyszedłem zniesmaczony i kupiłem auto u konkurencji. Informacją podzieliłem się z pracownikami komisu ale nie zrobiło to na nich wrażenia. Chyba wiedzą w czym rzecz. Widząc wpisy pracowników i z czym się tutaj borykają już wiem że ja mam chociaż inaczej. Pozdrawiam serdecznie i więcej szacunku dla pracowników.

Bezdomny z Torunia

Idealna praca dla ludzi bez ambicji. Jeżeli do niczego się nie nadajesz i nic nie potrafisz idź do MK :) Szefo Cię na pewno zatrudni, ważne żebyś miał chęci do pracy. Oczywiście zapłaci ci tyle ile chce i jak najmniej. Człowiek z umiejętnościami, ambicjami, chcący pracować jest noszony na rękach....przez pierwsze miesiące. Później zaczyna się walka o kasę bo taki człowiek dostaje też tyle co kot na płakał. Ogólnie nic ani nikt tu jest niepewny. Po ustaleniu kwoty wypłaty i tak lecą w (usunięte przez administratora) Praca ogólnie super, ludzie bardzo fajni, kierownik ratuje sytuację jak tylko może żeby było fajnie, lecz co z tego jak w portfelu się nie zgadza. Motto firmy: będzie dobrze, w Piotrkowie i tak zarabia się mniej ????

Tak11Nie1
Aneta

@XX, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w MK Centrum, rozumiem więc, że jesteś pracownikiem tej firmy. Możesz napisać, jakie widzisz plusy i minusy pracy w niej? Jestem bardzo ciekawa, jak firma postrzegana jest przez swoich pracowników. @Feliks, czy Ty również pracujesz w MK Centrum w Piotrkowie Trybunalskim? Zachęcam Cię do podzielenia się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy!

XX

Jak ktoś chce pracować to będzie pracował

Jan
@XX

przyjeżdżam od kilku lat na serwis, ludzie się zmieniają ale widzę też cały czas te same twarze od kilku lat. A prawda jest taka, że młodym ludziom nie chce się pracować.

Feliks

W najlepszej firmie zdarzają się gorsze momenty i jeśli tylko odpowiada nam praca to warto pracować!!

Aneta

@Daria, możesz napisać coś więcej o obecnej sytuacji? Czy rzeczywiście na żadnym stanowisku nie można liczyć na premie uznaniowe? A czy firma MK Centrum organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Mają oni szansę na awans?

Aneta

@Dawid, zerknij tutaj: http://www.mkcentrum.pl/index.php/praca, może akurat coś Ci się spodoba. Jeśli zdecydujesz się aplikować i dostaniesz pracę w MK Centrum, podziel się z nami swoją opinią na temat rekrutacji i warunków pracy. Czy coś ostatnio się zmieniło u tego pracodawcy, na plus albo minus? Może podniesiono płace?

Daria
@Aneta

Nie ma premi i podwyżek pensji, ale za to zaczęło się obcinanie pracownikom za byle co. Firma w słabej sytuacji finansowej oszczędzają na wszystkim.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Maciek
@Dawid

Na chwilę obecną nie ma naboru na żadne stanowisko

Ja

Szkoda czasu na ta firmę...

Zostaw merytoryczną opinię o MK Centrum - Piotrków Trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MK Centrum
2/5 Na podstawie 144 ocen.