Opinie o Stal-Car w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stal-Car. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stal-Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Car w Skierniewice

Tomasz Nowy wpis

Pracowałem trochę czasu w firmie Stal-Car na stanowisku Reprezentant Handlowy. Dziękuję prezesem za zaufanie oraz rodzinna atmosferę. Kierownik Wacław to człowiek który zawsze pomoże. Jeżeli ktoś ma czelność wylewać na niego brudy jest istnym idiotą. Odnośnie samochodów wiadomo że nie są nowe. Każdy z handlowcow może odstawić samochód do naprawy. Sam dbasz o swoje bezpieczeństwo w prywatnym samochodzie, więc czemu w firmowym nie umiesz?... Handlowy to zgrana ekipa Tomasz, Kamil, Dominik, Piotrek, Bartek, Jaromir. Oczywiście pozdrawiam chłopaki. Jak ktoś chce pracować to będzie pracowal... (Pozdrawiam Wszystkich Pracowników)

ku przestrodze dla kandydatów! Nowy wpis

Treść zapytania mailowego do regionalnego kierownika sprzedaży firmy Stal-Car: "Witam Panie Wacławie, mam jedno, zasadnicze pytanie, mianowicie jaki samochód dostawczy jest przewidziany w firmie Stal-Car do obsługi rynku Dolnego Śląska? Wiem, że nie są to samochody nowe z wiadomych względów (brudna praca i niszczenie skrzyni ładunkowej przez ciężkie i brudne ładunki), ale jeśli to jest np. Sprinter jedynka z 95 roku z przebiegiem ze 2 miliony km trzymający się tylko na rdzy i naklejkach firmowych to ja chciałbym jeszcze trochę pożyć i szczerze powiem, że boję się czymś takim jeżdzić po drogach Dolnego Śląska od rana do nocy i nie mówię o kontrolach policji i odebraniu dowodu za marny stan techniczny, a jedynie mówię o własnym zdrowiu i życiu, bo tego nikt mi potem nie zwróci. Sam jestem mechanikiem i w 3 minuty ocenię stan techniczny każdego auta, a z zasady do wraków nawet nie wsiadam, bo do trumny mi jeszcze nieśpieszno. Tak więc proszę o jasną informację czy stan techniczny tego dostawczaka na Dolny Śląsk jest naprawdę dobry czy niebardzo, bo jeśli druga wersja to szkoda naszego wspólnego czasu straconego na szkolenia, kiedy nie uda się potem pracować, bo auto będzie lądowało w naprawie co drugi dzień, a ja będę się modlił, żeby gdzieś na czas i w miarę bezpiecznie dojechać. Nikt w takiej branży nie wymaga nowych samochodów, ale dobry stan techniczny przy takiej intensywnej pracy to konieczność. Pozdrawiam, " Po tym mailu kierownik w panice oddzwania i udając głupka rezygnuje z zatrudnienia (po wcześniejszym przesłaniu skierowania na badania lekarskie dla przyjmowanego pracownika). Sami sobie wytłumaczcie dlaczego!

Stefan Nowy wpis

Patrząc na forum, tak to wyglada, że strata dobrej pracy źle działa!!

Waldi

Chyba ktoś bardzo żałuje straty pracy i teraz tak oczernia firmę?

samo sedno
@Waldi

Jakiej straty pracy skoro sam zrezygnował po zapytaniu czy samochód służbowy w tej firmie nadaje się do bezpiecznej jazdy i posiada uczciwie uzyskany przegląd techniczny?! Ta firma to patologia w czystej postaci i została właśnie zgłoszona do Inspekcji Pracy, Policji i ITD w celu sprawdzenia stanu technicznego pojazdów służbowych w tej firmie ! Tak więc spodziewajcie się wielu kontroli różnych instytucji!

samo sedno Nowy wpis
@Waldi

Czy po rozmowie w Stal-Car rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
samo sedno

Kandydaci na reprezentantów hadlowych w tej firmie nie dajcie się nabrać kierownikowi handlowemu na pracę w tej firmie, od razu pytajcie czy samochody służbowe w tej firmie są w dobrym stanie i nadają się do bezpiecznej jazdy, już na tym etapie kierownik udaje głupa i rezygnuje z Waszego zatrudnienia i macie pełną jasność jakim złomem poruszają się po polskich drogach handlowcy terenowi w tej żenującej firemce!

Dariusz

Może nie mieli wyników i dlatego firma podziękowała?

@Dariusz

a jakie mogą mieć wyniki po miesiącu pracy w tej trudnej i nietypowej branży? haha!!! w tej akurat firmie to raczej nie mieli działających narzędzi pracy i dlatego sami firmie podziękowali haha

kupa śmichu
@Dariusz

eee gdzie tam, pewnie kluczyk złamał się ze zmęczenia materiału w dwudziestoletnim złomie z przelotem milion kilosów i nie było czym wyjechać do pracy w teren hehe

mechanik
@kupa śmichu

dobrze że choć pękł kluczyk to nawet niebezpiecznej padliny nie odpalił, bo jakby pękła piasta czy sworzeń przy setce na zegarze to by paszoł w pistu w krajobraz do św. Piotra i jeszcze kogoś postronnego, niewinnego by zabił ajjj waajjjj!

mechanik
@kupa śmichu

typowa polska firemka z gatunku "uduś", młodzi prezesi lansują się wypasionymi mercami ml w leasingach za 300 tys. zł, a pracownicy ryzykują życiem na drogach zajechanym, niebezpiecznym złomem cudem wyrwanym ze złomowiska za czapkę gruszek!

wesoły janek

rekrutacjaaa rekrutacjaaa to jest dobre na wakacjach haha

ciekawa sprawa

rotacja reprezentantów handlowych jak w chińskim cyrku, minimum połowa z obecnych dziewięciu pracuje zaledwie od miesiąca lub kilku miesięcy!

wesoły janek

potencjalni handlowcy terenowi uważajcie w tej firmie na siebie, gdyż samochody służbowe handlowców w tej firmie to podobno kilkunastoletnie busy blaszaki z realnymi przebiegami ponad pół miliona km, jeżdżące tylko siłą przyzwyczajenia, a do tego kupowane na szybko w zaprzyjażnionych złomowiskach za dyszkę chyba na wagę i zwiedzające wszystkich mechaników w okolicy ;-), firma faktycznie jest z branży recyklingu i to w każdym kontekście oraz znaczeniu tego słowa :-)

miejscowy

rotacja pracowników jak na karuzeli, co chwila nowe ogłoszenia na prawie wszystkie stanowiska, oczywiście oprócz biurowych i kierowniczych, permanentna rekrutacja

skierniewice
@miejscowy

na biurowe też szukają księgowej

Aneta

@znawca firm, to prawda, ludzie częściej dzielą się negatywnymi odczuciami niż pozytywami. Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Stal-Car? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w Stal-Car w Skierniewicach? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Aneta

Do tej pory nie napisaliście żadnych opinii na temat pracy w Stal-Car w Skierniewicach. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do podzielenia się swoim zdaniem na temat warunków, jakie oferuje ten pracodawca oraz opowiedzenia, jaka atmosfera panuje w firmie. Polecacie starać się o pracę w Stal-Car?

znawca firm
@Aneta

widać to porządna firma, wtedy nikt nic nie pisze...

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Car - Skierniewice

Stal-Car
1.8/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Mireckiego 23
    97-300 Skierniewice