Opinie o Juko Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Juko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Juko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juko Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Koloo25 Nowy wpis

Ile promili może mieć pracownik jeżdżący z tyłu śmieciarki ?? Oczywiście jazda bez kasku żeby było jasne ...

Alaska

Panie Sz. Zostałem bardzo źle potraktowany przez pana pracownice w biurze na 2 piętrze .Poszedłem poprosić 2 worki na odpady a dostałem wykład z życia , ta pani a na pewno będzie wiedziała która niech się lepiej weźmie do pracy a nie na spacerach po biurze.

aksala Nowy wpis
@Alaska

Tak się składa, że trzeba chodzić po biurze, żeby pracować nikt tam nie siedzi prze bite 8 godzin za biurkiem, bo tak się nie da xD

Onufry Nowy wpis

Normalna firma, praca zawsze możliwa tylko potrzeba chęci.

Tytus Nowy wpis

@Art Warto być dokładniejszym w podsumowaniach Na forum sa wpisy w miarę na bieżąco.

Firma Juko Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko ŚLUSARZ. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Juko Sp. z o.o. w miejscowości Piotrków Trybunalski, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

Art

Od września 2018 roku nikt nie zechciał się podzielić wrażeniami odpowiadając na w/w pytanie. To chyba o czymś świadczy. Nie trudno, mam nadzieję się domyślić.

Teresa

Czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Orientujecie się może?

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje kogoś do pracy i warto starać się?

kutek

ja cię!!!! .... a ja oddam tylko w różowym worze z wstążeczką w kolorze blues i fenolu vanili

miki

cha, ha,cha, ..............to są smoki zasy

Dzwonię dziś od rana, ale żaden numer nie odpowiada. Z tym że, jak dzwonię na numer stacjonarny 447326963, to operator sieci informuje mnie, że nie ma takiego numeru. Natomiast jak dzwonię na numery komórkowe podane na stronie Juko, to po kilku sygnałach telefony się rozłączają. Tak że zaczynam się zastanawiać czy to JUKO jeszcze istnieje.

@anonymous

Czy możesz napisać, w jakim celu próbowałeś skontaktować się z firmą JUKO? Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy, może warto wysłać zapytanie mailowe. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie http://www.juko.com.pl/kontakt-t6/dane-teledaresowe-t7#! Na stronie znajdują się też aktualne oferty pracy.

Firma Nie wywiazuje sie ze swojch obowiazkow zbierania smieci wielkogabarytowych zabiera co im sie podoba beczke plastikowom nazywaja odpadem budowlanym Pani na moje pytania odpowiada ychy much czy cos takiego

Zostaw merytoryczną opinię o Juko Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Juko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Juko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Juko Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Topolowa 1
    97-300 Piotrków Trybunalski