Opinie o Ima Ostrowski sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ima Ostrowski sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ima Ostrowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ima Ostrowski sp.j. w Piotrków Trybunalski

Kociak Nowy wpis

Cz warto iść tam do pracy

Michał Nowy wpis

@Lol dlaczego szkoda słów? Jeśli piszesz coś takiego na forum, to chociaż opisz Twoją historię z firmą, żeby pomóc przyszłym pracownikom!

Luidzi Nowy wpis

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

Zwolniony za 50 groszy Nowy wpis

Malo Ci Bossie bo moge wiecej mam wiecej do zaoferowania dla Twej Firmy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ima Ostrowski sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Kiper

Taczke juz mam z gnojem wywieziemy go jak jagne w chlopach i

Gwarant

Jest to czlowiek ktory zrowemu wmawia chorobe o nic nie dba kaze tylko pracowac gdzie jest pip to jest czlowiek pozbawiony jakichkolwiek czlowieczenstwa i dbania o pracownikow placi jak mu wygodnie a sproboj upomniec sie o swoje zaraz leca k-wy i zastraszenia ze nikt cie tu nie trzyma na sile NIE BEDZIESZ MIAL PRACOWNIKOW ja to CI Gwarantuje dobiore CI Sie do d-py pomimo ze zekomo masz przyjaciol falszywych bo siedza Ci w kieszeni GWARANTGwar

Mistrz

Co wy ludzie piszecie to jest firma nominowana do oscara za najwieksze osiagiecia w dziedzinie wyzysku ludzi gratulacje dla szefostwa i szacun

Ludzie czy nie czytacie tych opinii i idziecie tam pracowac to jestescie flustratami badz glupimi

To prawda upomnij sie o swoje a jestes juz wrogiem i musisz siedziec cicho bo streszy cie BOSS uzywajac slow wolgarnych jak "k-wa i inne epitety ze mozesz sie zwolnic nikt cie tu nie trzyma i to zrobilem bo nie dam sie soba hamowi poniewierac mam swoj honor i dume

Arek

Wszystko to prawda poszedlem o podwyzke to wiecie ile chcial mi dac50groszy piecdziesiat groszy zenada i zwolnilem sie

Spawacz

Ludzie co to za firma pracowalem w innych firmach lecz takiego bagna jeszcze nie widzialem szkoda gadac

Spawacz

Jest tam takie HAMSTWO ze szkoda nawet pisac omijajcie ludzie TA Firme

Ferdek

Lansuje sie za ciezko zarobione pieniadze pracownikow mysli ze ludzie to nie widza ale to sie MUSI skonczyc z tym wyzyskiem nie JESTESMY KUNTA KINTE jezeli wie kto to byl w co watpie

Zajac

Pracowalem tam jako prac fizyczny i postawilem sie "szefowi"za bluzgi wobec mojej osoby i zostalem zwolniony zs niewykonanie jego polecenia i "pana"Roberta"jest tam po prostu B-del

Fredek

Bazuje tylko na biednych ukraincach wyzyskuje na max ze tez nie ma sie za to ktos dobrac do d-py gdzie jest PIP zglaszalem ale bez echa ma znajosci ale to sie skonczy nibawem jestem silniejszy od "BOSSA"

Ferdek

To jest firma lap frajera duzo pracuj a malo ci zaplacimy

Fredek fic

Iwaza sie za wielkiego bossa w podartych skaarpetach a wogole to filozof i budz nieumiejacy zachowac sie na przyjeciach i rautach tylko siedzi i obserwuje i mysli jak tu zarobic

Fridek

Nadgodziny placone pod stolem i to tez niezetelnie o co trzeba sie wyklocac i pilnowac swojej rozpiski

Rdek pol

Omijajcie te firme na20tysiecy km nie polecam tam pracowac jestes tam bialym murzynen i traktuja cie jak przyglupa nieznajacego sie na niczym ogolny balagan i brak poszanowania dla czlowieka tam poprostu jestes n i k i m!!

mistrz

Firma aa czyli anonimowi alkoholicy. Piją wszyscy od najniższego szczebla do najwyższego. Nie przestrzegają podstawowych zasad bhp. Umowy za najniższa krajową reszta do ręki. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ima Ostrowski sp.j. - Piotrków Trybunalski

Ima Ostrowski sp.j.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Żwirki 13
    97-300 Piotrków Trybunalski