Opinie o MK Centrum w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MK Centrum. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MK Centrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Centrum w Piotrków Trybunalski

Feliks

W najlepszej firmie zdarzają się gorsze momenty i jeśli tylko odpowiada nam praca to warto pracować!!

Aneta

@Daria, możesz napisać coś więcej o obecnej sytuacji? Czy rzeczywiście na żadnym stanowisku nie można liczyć na premie uznaniowe? A czy firma MK Centrum organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Mają oni szansę na awans?

Aneta

@Dawid, zerknij tutaj: http://www.mkcentrum.pl/index.php/praca, może akurat coś Ci się spodoba. Jeśli zdecydujesz się aplikować i dostaniesz pracę w MK Centrum, podziel się z nami swoją opinią na temat rekrutacji i warunków pracy. Czy coś ostatnio się zmieniło u tego pracodawcy, na plus albo minus? Może podniesiono płace?

Daria
@Aneta

Nie ma premi i podwyżek pensji, ale za to zaczęło się obcinanie pracownikom za byle co. Firma w słabej sytuacji finansowej oszczędzają na wszystkim.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Maciek
@Dawid

Na chwilę obecną nie ma naboru na żadne stanowisko

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MK Centrum, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Szkoda czasu na ta firmę...

Witold

Czy tak dobrze pracuje się wam , że przestaliście pisać?

express

Nie polecam tej firmy zbyt mała płaca, jak na takie warunki.

Aneta

@Lilaja widzę, że jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy przygotowujesz się właśnie do swojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie później dowiem się więcej na temat Twoich pierwszych wrażeń na temat firmy oraz tego jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny. Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Lilaja

Wie ktos kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w MK Centrum?

Aneta

@Krzyś jesteś pracownikiem MK Centrum? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Poleciłbyś innym tego pracodawcę? Chętnie też dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

zastanawiam się
@Aneta

Dokładnie zgadzam sie z Anetą. Aktualnie pojawiło się kilka wakatów na rózne stanowiska napiszcie proszę chociaż podstawowe informacje w jakich godzinach i po ile godzin się pracuje, w jakich widełkach obecnie wahają się wynagrodzenia i jeśli jest jakiś kwas to na czym on polega. Z góry dzięki za podpowiedzi

Krzyś

Ale zmiany.... Gdzie jest ten, który donosił? Nie ma go? Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka....

Klientka

Chciałem kupić hyundaia w MK Centrum. Czekałam 20 minut, jak ktoś pojawi się w salonie. Po jakimś czasie przyszedł "Sprzedawca" z jakąś koleżanką. Uśmiechnięci. Zadowoleni. Nawet nie zauważył że jestem w salonie. Zamówiła auto w Marvel w Łodzi. Nadmienię, że tydzień wcześniej dzwoniłam i prosiłam o ofertę. Niestety nie dostałam

Aneta

@Mar co wpływa na taką Twoją opinię na temat firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

Iza

Może mi ktoś powiedzieć czy są jakieś przyjęcia do firmy?

Mar
@Iza

Nie idź do tej firmy. Szkoda zdrowia.

wujek

Firma tragedia.... Nikomu nie polecam

janek

Ja słyszałem, że atmosfera tutaj jest całkiem przyjazna @edfrgh, a to dla mnie zawsze bardzo dobry znak. Ogólnie wychodzę z założenia, że ona również od nas zależy, więc jeśli coś jest z atmosferą nie tak, to nie winię za to pracodawcy. Mimo wszystko - zachęca :)

edfrgh

otoz too..wazne zeby jednak troszke w firmie popracowac i faktycznie zobaczy jak jest..wiaodmo ze jak sie nie spodoba to zawsze mozna prace zmienic :)

wd

@NewGuy a moglbys napisac cos wiecej/ jakies konkrety dlaczego nie polecasz? mysle ze tez nie warto zbyt szybko i zbyt pochopnie ocenaic firmy po tak krotkim czasie pracowanie w niej trzeba pobyc troche dluzej

NewGuy

Hmmm po chwili pracy stwierdzam, że nie warto :) Rozumiem wszystko ale niestety firma mało rozwojowa - focus na zarobki dla właścicieli. Odradzam, niestety.

lola

Widzę ze wizjonerka z ciebie siedzisz tam na kamerach ?

Zostaw merytoryczną opinię o MK Centrum - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w MK Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy MK Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Centrum?

MK Centrum
1.9/5 Na podstawie 152 ocen.

MK Centrum