Opinie o MK Centrum w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MK Centrum. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MK Centrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Centrum w Piotrków Trybunalski

lola

Atmosfera jest super rodzinna! Można nawet zmienić rodzinę- tak jak to czynią niektórzy handlowcy. Dziewczyny chętne do .....np.pracy

klient
@lola

Zero szacunku dla Klienta.....

Luki

Maniek - dawaj bo też ciekawy jestem :D Widzę, że jest tu kilku specjalistów :)

kamil

MK Centrum poszukuje pracownika do myjni @Maniek może orientujesz się jakiego wykształcenia oczekują od osoby zatrudnionej na tym stanowisku??W ofercie nie precyzują i nie wiem czy się nadaje ?? Do tego jeszcze rok doświadczenia??

Maniek

Kuba - jednym z większych dilerów Hyundaia :D:D Rozwaliłeś mnie :D:D

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MK Centrum, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
kuba

widze, że faktycznie sporo jest komenatrzy, ale co do pracy to nic nie widziałem, firma jest jednym z wiekszych Dealerów samochodów Hyundai, więc pewnie sprzedawców by potrzebowali.

Darek

Hej Nie wiecie czy w najbliższym czasie nie planują jakichś przyjęć?

Być a wydawać to dwie różne rzeczy. Prawda Adrianie? :) Pojęcie trudności jest względne ponieważ jak sam wiesz nie walczymy już teraz z nauką produktu. Walczymy z przekonaniem bardzo świadomego klienta, że nasza marka jest najlepsza. Wymyślamy te wszystkie tricki i podchody żeby wpłynąć na niego i jego podświadomość. Branża motoryzacyjna jest coraz trudniejsza. Skończyły się czasy kiedy to klient z gotówką stoi w salonie i bierze co jest. A najlepszym sposobem, żeby się przekonać czy Cię przyjmą jest zaaplikowanie tam :) Ale z drugiej strony jak jesteś dobry to zawsze można znaleźć coś lepszego...

Adrian

No to ja jestem naprawdę dobry w branży, tak mi się przynajmniej wydaje, sprzedaż to nie jest dla mnie nic trudnego, banał goni banał, przyjmą mnie Marto?

Nie liczy się żadne doświadczenie. Trzeba mieć to coś - jak sprzedajesz to zarabias proste. Znam handlowców, którzy nie mają doświadczenia a sprzedają na potęgę bo mają cel i chęci. Znam kilka osób, które tam pracowały ale wyrażają się o tej firmie raczej negatywnie. W tym momencie u każdego prywaciarza jest ciężko. Zdzierają na wszystkim więc zakładajcie swoje działalności :)

lol

jak dla mnie to ważne, że MK chce osób z doświadczeniem. Ja niestety się nie łapię, bo mam rok doświadczenia, ale sądzę, że im więcej, tym dla firmy lepiej @grosik

hubertus
@lol

doświadczenie to jest akurat kwestia która jest dość ruchoma. W salonach samochodowych hyundaia czy citroena jak tutaj jest moim zdaniem podobnie ....

Artek

grosik - a ile już pracujesz?

grosik

wyższe wykształcenie faktycznie jest mile widziane, a 3 lata doświadczenia to wcale nie tak dużo, dla mnie ważne jest to, że zatrudniają na umowę o pracę i dają stabilność zatrudnienia

Dobra

No kierownicy @tomek z reguły zarabiają dobre pieniądze, tyle tylko, że nie tak łatwo się dostać na takie stanowisko. Trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży 3 lata i najlepiej wyższe wykształcenie.

tomek

właśni i ja prosiłbym o optymizm, bo nie wiem ile z tej premii można naprawde wyciągnać, wydaje mi się, ze do tysiąca to maksymalnie ale jest nowa oferta jako Kierownik ds. Sprzedaży Flotowej i tam chyba mozna wiecej.

Klaudiusz

Surko - widzę, że nie znasz rynku pracy. O czym Ty mówisz? Lepszego można znaleźć zawsze - tylko trzeba się odważyć i cisnąć. A nie siedzieć tam jak kilku pracowników, którzy są tam od początku bo trochę się zasiedzieli. Jest tu już wystarczająco dużo trafnych komentarzy.

surko

klaudiusz, niektórzy może w okolicy nie są w stanie niczego lepszego znaleźć. Chociaż firma poszukuje raptem kierownika ds. sprzedaży flotowej, a w łodzi można sporo innej pracy znaleźć.

KLaudiusz

Tak - to rewelacja!! Bierzcie póki jest :) Satyra to bardzo mocne słowo :) Kochani bądźcie obiektywni.

natka

bawi mnie takie czepianie się.. podejrzewam, że chodziło o stawkę równą 12 złotych na godzinę, a nie 122, bo tak to chyba nigdzie nie płacą :) Pozdrawiam, ps. więcej luzu

morela2

Jeżeli dają 122 zł za godzinę i to wiesz to raczej nie jestem nikim kto może Ci coś podpowiedzieć bo wiesz już wszystko :)

yal

@morela 2 ale ogólnie jak coeniasz prace, bo szukam informacji? wiem, ze kasowo jest dobrze, no bo ok 122 zł na godzine dają, ale nie wiem jak atmoasfera.

Zostaw merytoryczną opinię o MK Centrum - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w MK Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy MK Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Centrum?

MK Centrum
1.9/5 Na podstawie 152 ocen.

MK Centrum