Opinie o Apteka Prima w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 155/157

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Apteka Prima. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apteka Prima o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Prima w Piotrków Trybunalski Juliusza Słowackiego 155/157

Dorota Nowy wpis

Nie rozumiem tych wszystkich wpisów i ataku na kierowniczkę. Każdy może mieć gorszy dzień jesteśmy tylko ludźmi ale od razu wyzywać kogoś i tak ubliżać! Co ma wygląd zewnętrzny do kompetencji? Robię tam zakupy i panie zawsze są miłe i starają się doradzić, nawet jak nie ma jakiegoś leku to chcą zamówić albo sprawdzają gdzie w jakiej aptece można go dostać. Nie wiem skąd takie opinie i atak na wygląd pani kierownik

wymagająca Nowy wpis

Pani, która okazała się być kierowniczką była bardzo niesympatyczna. Potraktowała mnie nieprofesjonalnie, odstraszająco. Odradzam zakupy w tej aptece

Kamila Nowy wpis
@wymagająca

Czasem każdy może mieć gorszy dzień... nikogo nie bronię, ale czasem warto spojrzeć na sytuację z czyjejś perspektywy. Robiłaś już tam wcześniej zakupy, czy to był pierwszy raz? Co dokładnie powiedziała kierowniczka, że poczułaś się urażona?

kacha grubacha Nowy wpis

sklepowe prymitywne i opryskliwe, kierowniczka tłusty babolec bez kompetencji. Omijać!!!

Wioletka

Aptekarki nie miłe i opryskliwe, ceny nieziemskie. Odradzam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Apteka Prima? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
bolo

odradzam, nie polecam

klient

Ceny u konkurencji zdecydowanie niższe, personel niezbyt usłużny

Jak nie Agata to kto?

Zacznij Agatka działać zamiast tyle "gadać" i się zastanawiać bo stojący wyżej ciebie uznają za gorszy model

@Jak nie Agata to kto?

Sugerujesz, że kogoś zwolnią? I możemy już przejść do jednego wątku, żeby tak nie zaśmiecać tu forum? No inaczej to już będzie moja ostatnia wiadomość, szkoda śmiecić tutaj firmie. ;)

Agata nogą zamiata

Wymienić kierowniczkę na lepszy model. "Przewietrzyć aptekę." Zasiedziałe towarzystwo wzajemnej adoracji

@Agata nogą zamiata

Przewietrzyć? W sensie, że wymienić pół / całą kadrę? Bo to tak z rozpędu by było, skoro tak bardzo Ci na kierowniczce zależy. ;p

Kacha grubacha

Znudzone, cienkie merytorycznie w większości przekwitające baby na czele z prymitywną kierowniczką - omijać

@Kacha grubacha

Tak słabo obsługują, że tak o nich myślisz? No ale opowiedz coś więcej skąd taka opinia

Konradzik

Kierowniczka mogłaby się odchudzić, jak można być tak nalanym

Nigdy więcej

Leki trzeba zamawiać, personel krzykliwy robi wrażenie rozpuszczonego, ogólny rozgardiasz. Są inne lepsze apteki

ostatni raz
@Nigdy więcej

Odniosłam takie same wrażenie będąc tam na pewno pierwszy i ostatni raz. Kierowniczka niemiła

@ostatni raz

Ale co w tym złego, że leki trzeba zamawiać tak w ogóle? Przecież nie mogą magazynować wszystkiego, tak to chociaż masz pewność, że świeże będziesz mieć. Co do kierowniczki to sama nie wiem, co takiego wobec Ciebie zrobiła, że odebrałaś ją za niemiłą?

Wściekły

Personel z kierowniczką na czele nie potrafił mi pomóc w zamówieniu leku.Odniosłem wrażenie, że nie wiele umieją. Jak będę chciał iść do sklepu to skorzystam z innego miejsca

Omijać

Ogólne wrażenie mierne personel merytorycznie słabiutko, zaopatrzenie cienkie, brak ręki dobrego gospodarza. Zapraszam do innych aptek

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Prima - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Apteka Prima?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Prima tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Apteka Prima