Opinie o Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek w Piotrków Trybunalski

Lila Nowy wpis

No i stało się, firma została wykreślona z rejestrów. Czyli wszystkie sprawy, o których tu pisaliście, zostały zakończone? Wiele osób tu czekało na rozstrzygnięcie, sama jestem ciekawa jak to się potoczyło. Pracownicy ostatecznie wszystko mieli rozliczone tak jak powinno być?

Łucja

wyjasni ktoś czy firma działa normalnie czy nie ma co tam zgłaszac sie do pracy sądząc po tych licznych komentarzach dotyczących jakiejs sprawy w sądzie ? czy firma aktualnie ma problemy finansowe?

Rzeźnik z żółtymi papirami
@Łucja

Firma już praktycznie nie istnieje i nie prowadzi działalności- ciągle toczy się postępowania karne i inne o (usunięte przez administratora) na szkodę Skarbu Państwa, Zus-u i innych podmiotów, w tym pracowników- jak ktoś pisał kila lat temu w komentarzu, były to celowe i zaplanowane działania mające na celu doprowadzić do takiej sytuacji

Rolniczek Nowy wpis
@Łucja

Nie jakiejś sprawy tylko tej konkretnej OGŁOSZENIE III K 57/21 DOTYCZY SPRAWY W.R BIEŃKÓW Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim, III Wydział Karny, zawiadamia wszystkie osoby pokrzywdzone w sprawie prowadzonej przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim o sygn. akt. PO I Ds. 136.2019, że wpłynął do tutejszego sądu akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi Bieńkowi oraz Radosławowi Bieńkowi oskarżonym o czyny z art. 286 § 1 kk w związku z art. 294 § 1 kk w związku z art. 12 § 1 kk i inne. Sprawa została zarejestrowana pod sygn. akt III K 57/21, a terminy rozprawy wyznaczono na dni: pierwsza rozprawa na dzień 17 września 2021, następne na dni: 20, 22, 24 ,27 września 2021 i 13 października 2021 r. Pokrzywdzeni, zgodnie z art. 54 § 1 kpk do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej, tj. do dnia 17 września 2021 roku, mogą złożyć oświadczenie, że będą działali w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Pozostałe uprawienia zamieszczono w załączniku

Ilona Nowy wpis
@Rolniczek

Ok, sprawdziłam paragrafy, jasne. Ale firma figuruje w KRS z dopiskiem "w likwidacji", czyli nie jest zamknięta i wykreślona, nie tak dawno syndyk wydzierżawiał ziemię firmy. Ja szukam pracowników, żeby zapytać, czy się z nimi rozliczyła na czysto

RolniCzek Nowy wpis
@Ilona

może trwają jeszcze sprawy w sądzie i dlatego nie ma formalnego terminu , że zamknięto i to najlepiej w więzieniu... Co do rozliczeń z pracownikami to nikt się nie chce przyznać, bo wiedzą, że ciężko się z nimi rozmawia o pieniądzach. Osoby które były zatrudnione na 1/4 i reszta pod stołem to na pewno są na straconej pozycji- część pracowników męczyła w ratach, ale czy wszyscy wszystko odzyskali wątpię, znając państwo biznesmenów

Masarnia na skraju bankructwa. Niewypłacalna. Ostrzegam!!!

Olaa
@pracownik

A jak teraz wygląda sytuacja?? masarnia nie ogłosiła upadlości.

Maniek
@Olaa

Sytuacja nie jest zbyt kolorowa ,bo firma chyba nie bez powodu została spółką komandytową Ciekawe czy skończy się sprawą o takim charakterze jak w przypadku Piotrkowskiej Fabryki Mebli z ul.Sulejowskiej czy gorzej. Dziwi mnie że lokalne media milczą.

@Maniek

A co mają ich jeszcze ukamienować

@Maniek

Jak czas pokazał niektórzy za wiele się nie pomylili co do tej firmy, ale jak widać państwo polskie ma gdzieś interesy rolników, i np. ARiMR nie widzi problemu w tym, że wynajmuje budynek pod swoje potrzeby od jednego z współwłaścicieli masarni- bo przecież się uczciwie dorobił , jak zresztą każdy z braci B. i cała familia B. Zagadką pozostanie dlaczego jak tak dobrze się dorabiali to dlaczego firma upadła ?? Fakt zatrudniania pracowników na czarno lub emerytów na fikcyjne umowy 1/4 etatu i tak zostanie poruszony przez odpowiednie instytucje i nie pozostanie bez echa ...

Prawdziwy
@Maniek

chyba jesteś prorokiem, ale lokalne media coś tam piszą o licytacji - pozostałe wątki faktycznie nie poruszone Tak z ciekawości jak się skończyła sprawa właściciela piotrkowskiej fabryki mebli ?

@pracownik

Wstyd dla organów ścigania, że tyle lat pobłażały takim biznesmenom, dając im czas na upłynnianie majątku - ponad 4 lata temu były już pewne informacje o nieuczciwych praktykach w firmie, ale służbom nie zależało na wyjaśnieniu nieprawidłowości - ciekawe dlaczego ?? Ciekawe co o całej sytuacji sądzi pan prezydent oraz np. prezes wodociągów piotrkowskich - wg pewnych źródeł trzymali stronę biznesmenów do samego końca ... co potwierdzają ich działania ... Jak ktoś twierdzi, że na układy nie ma rady - to zobaczy za jakiś czas, że tylko do pewnego czasu ...

Mariusz
@pracownik

Niewypłacalna? Tzn. dużo osób nie otrzymało wynagrodzenia? Całości czy części? Skąd taka sytuacja? Pewnie przez pandemię ...

rOLNICZEK
@Mariusz

Niestety, ale nie masz racji, bo wszystko rozegrało się jeszcze przed pandemią - przed pandemią celowo nie płacono składek zus, nie płacono terminowo pensji, przed pandemią była sprawa dla reportera, przed pandemią były obiecanki, przed pandemią z PWiK nie chcieli im wody zakręcić, później sanepid nie mógł zamknąć sklepów bez dostępu do wody, przed pandemią nie płacono najmu dla spółdzielni itd. itp. - nie ma ani jednego wytłumaczenia czy alibi ... poczytaj tutaj " Stosownie do treści art. 334 § 3 k.p.k. Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Tryb. zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie sygn. PO I Ds. 136.2019 o skierowaniu w niej z dniem 29 czerwca 2021 r. do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. aktu oskarżenia przeciwko: 1. Włodzimierzowi B. o czyn z art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 294 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k. oraz o czyn z art. 300 § 1 i 3 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k.; 2. Radosławowi B. o czyn z art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 294 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k. oraz o czyn z art. 586 k.s.h. "

Maniek
@Prawdziwy

Pojawił się ostatnio wątek budynku w którym pomieszczenia wynajmuje agencja rolna, bo się okazało, że budynek stoi na dzierżawionym od spółdzielni terenie- terenie który ma przeznaczenia typowo mieszkaniowe, gdzie brak miejsc na rynku mieszkań, to radni, chyba jednym głosem przegłosowali przedłużenie umowy dzierżawy- kto normalny odważył by się pobudować budynek wartości kilku milionów na dzierżawionym terenie ?? Przecież to się kupy nie trzyma panie prezydencie i państwo radni... cytat ze strony epiotrkow.pl - "Były to już pięćdziesiąte obrady miejskich radnych w tej kadencji samorządu. Podczas środowej sesji najwięcej emocji wzbudził temat wyrażenia zgody na dzierżawę nieruchomości przy ul. Kostromskiej 63. Chodzi o działkę, na której znajduje się nowoczesny budynek, mieszczący m.in. Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Historia tej nieruchomości jest długa. Przez wiele lat znajdowała się ona w użytkowaniu wieczystym Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W tym czasie władze PSM zdecydowały o dzierżawie tej nieruchomości. Dzierżawca wybudował tam budynek usługowo-handlowy. Wówczas jednak miasto zwróciło się do sądu o odzyskanie tej nieruchomości. Powód? Użytkowanie wieczyste było ustanowione z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe. Powstanie tam budynku handlowo-usługowego spowodowało, że ten cel nie był realizowany. Ze stanowiskiem miejskich urzędników zgodziły się sądy dwóch instancji, których wyroki spowodowały, że ta nieruchomość wróciła w zasoby miasta. Po rozwiązaniu umowy użytkowania wieczystego zawarta została umowa dzierżawy 3 lata i wygasa ona z końcem lipca tego roku. Dzierżawca złożył teraz wniosek o wydzierżawienie tej nieruchomości na 15 lat i nad taką uchwałą głosowali w środę radni. Wątpliwości miejskich rajców wzbudzała m.in. długość dzierżawy, czy stawki, jakie miasto będzie pobierać. Część z radnych chciała wycofania tej uchwały z programu i ponownego przedyskutowania na komisji. Były przerwy w obradach, narady, dyskusje, ale ostatecznie uchwała została podjęta. W trakcie sesji radni uchwalili także zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta, wyrazili zgodę na sprzedaż i zakup nieruchomości oraz przyjęcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Podmiejskiej, Belzackiej, Dworskiej, Agrestowej, Energetyków, Malinowej, Świerkowej i cieku wodnego Strawka oraz Autostrady A1. Podczas środowych obrad radni zdecydowali także o rozszerzeniu PSAG. Piotrowska Strefa Aktywności Gospodarczej to tereny zlokalizowane w różnych częściach miasta, które można wydzierżawić na okres 10 lat na bardzo preferencyjnych warunkach. Cena wywoławcza czynszu dzierżawnego wynosi w nich zaledwie 10 groszy za metr kwadratowy. Po raz pierwszy w PSAG znajdzie się teren zlokalizowany na Starówce. Konkretnie będzie to działka zlokalizowana między ulicami: Starowarszawską, Wspólną, Zamkową i Pereca o powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych. O zachowanie historycznego charakteru tego miejsca apelował radny Piotr Gajda, który zwracał uwagę, że miasto wykonywało rewitalizację zabytkowych kamienic przy ul. Starowarszawskiej, a efekty tych prac są bardzo dobre. Zastanówmy się, czy nie trzeba iść tą drogą, która już urząd poszedł. W ostatnich latach powstały bardzo ciekawe budynki nawiązujące do tej zabytkowej architektury. Mamy dobre przykłady próby odtworzenia tej dzielnicy, jaką jest Podzamcze. Wydaje mi się, że na tej działce miasto mogłoby być inwestorem, lub powinno pozyskać inwestora, który wybuduje budynki mieszkalne - zwracał uwagę radny Gajda. Z zamysłem radnego zgodził się prezydent Krzysztof Chojniak, który zwracał jednak uwagę, że problemem są pieniądze. Wszystkim zależy nam na tym, aby ten proces zmiany wizerunku Starego Miasta dalej postępował. Musimy sobie jednak jasno powiedzieć: miasto nie udźwignie samo odbudowy wszystkich kamienic, w oparciu o wyłącznie własne siły i środki. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami, można byłoby znaleźć inwestora. Wtedy jednak musimy zbyć te nieruchomości i nie mamy żadnego wpływu na to, czy ewentualny kupiec będzie coś tam realizował, czy kupi to w celach spekulacyjnych. Jedyną formą, żeby cokolwiek oczekiwać i wyegzekwować jest dzierżawa - wyjaśniał prezydent Chojniak, powołując się na przykład działki znajdujące się tuż obok. - Swego czasu sprzedaliśmy nieruchomość pomiędzy ul. Zamkową i ul. Starowarszawską i od kilku lat działka stoi pusta. Decyduje o tym tylko właściciel. W dzisiejszych czasach na pewno nie będzie brakowało inwestorów, którzy mają pieniądze i taką działkę kupiliby wyłącznie w celach spekulacyjnych - podkreślił prezydent Chojniak. Radni ostatecznie przyjęli uchwałę, a - zgodnie z zapowiedziami urzędników - nową działkę PSAG-u będzie można wydzierżawić podczas przetargu, który odbędzie się najprawdopodobniej jesienią tego roku. Adres: https://epiotrkow.pl/news/Radni-powiekszyli-strefe-aktywnosci-gospodarczej,47488 "

Rolnik123

Prawda to , że dzisiaj była rozprawa w sądzie ??

Dziki
@Rolnik123

Podobno była jakaś sprawa, ale pozwani się nie stawili - było to oczywiście do przewidzenia, ale jak to się mówi choroba nie wybiera - ciekawe czy lekarz, który wystawił zwolnienia liczy się z konsekwencjami ... Świadków przypisanych do sprawy jest dobrze ponad setka, więc sprawa potrwa z 10 lat ... czekam aż kogoś aresztują za doprowadzenie masarni do bankructwa - przecież to się samo nie zrobiło ... Były prezes PZU też myślał, że jest nietkalny aż tu proszę- " Na dwa lata pozbawienia wolności i 15 tys. zł grzywny warszawski sąd okręgowy skazał w środę nieprawomocnie byłego prezesa PZU Życie Grzegorza W. Według sądu jest on odpowiedzialny za wystawianie przez prowadzoną przez niego stadninę koni fikcyjnych faktur na kilkaset tysięcy zł.

Poterała
@Rolnik123

Ale ta sprawa to dalszy ciąg czy jakiś kolejny temat ? Jak obstawiacie zakończenia sprawy ?? Lekarz nadąży wypisywać zwolnienia czy najpierw lekarza zamkną ? Ogłoszenie Stosownie do treści art. 334 § 3 k.p.k. Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Tryb. zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie sygn. PO I Ds. 136.2019 o skierowaniu w niej z dniem 29 czerwca 2021 r. do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. aktu oskarżenia przeciwko: 1. Włodzimierzowi B. o czyn z art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 294 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k. oraz o czyn z art. 300 § 1 i 3 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k.; 2. Radosławowi B. o czyn z art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 294 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k. oraz o czyn z art. 586 k.s.h.

Emeryt
@Poterała

Naprawdę dziwi mnie cisza w lokalnych mediach o tej sprawie, skoro nawet prokuratura oficjalnie komunikuje o sprawie i zarzutach - coś musi być na rzeczy...zapewne wszyscy uważają, że skoro nie ma wyroku to są niewinni...

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek na stanowisko Dam pracę bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Urzędnik

Lista jest długa i pytanie tylko dlaczego służby tak długo zwlekały z działaniami ?? " Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim w związku z nadzorowanym śledztwem o sygn. PO I Ds. 136.2019 dotyczącym m.in. wątku dotyczącego doprowadzenia czynem ciągłym w okresie od 2015 r. do 2018 r. w Piotrkowie Tryb., woj. łódzkie, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w znacznych rozmiarach szeregu ustalonych kontrahentów Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek z/ s w Piotrkowie Tryb. poprzez wprowadzenie ich w błąd co do zamiaru i faktycznej możliwości dokonania zapłaty za dostarczone towary i wykonane usługi związane z prowadzoną przez ten podmiot działalnością gospodarczą, czym działano na ich szkodę, tj. o czyn z art. 286 § 1 kk w zw. z art. 294 § 1 kk w zw. z art. 12 kk oraz zwią7anego z podejmowaniem od co najmniej 2017 r. w Piotrkowie Tryb., woj. łódzkie, przez osoby działające w imieniu będącego w stanie grożącej niewypłacalności podmiotu pod nazwą Masarni Bieniek Włodzimierz Bieniek z/ s w Piotrkowie Tryb., uszczuplenia zaspokojenia swoich wierzycieli poprzez zbywanie składników swojego majątku, w tym zawarcie umów sprzedaży szeregu ruchomości po zaniżonych cenach i działania w ten sposób na szkodę wielu wierzycieli, tj. o czyn z art. 300 § 1 i 3 kk, zawiadamia, stosownie do treści art. 131 § 2 i 3 kpk, wszystkie osoby pokrzywdzone występujące w tej sprawie o tym, iż w dniu 10 lipca 2020 r. wydane zostały w niej postanowienia o powołaniu biegłego z zakresu wyceny ruchomości w osobie Jana Skoczka z listy biegłych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. oraz z zakresu księgowości w osobie Magdaleny Kosim z listy biegłych Sądu Okręgowego w Łodzi. Zgodnie z treścią art. 131 § 3 kpk pokrzywdzonemu przysługuje prawo do otrzymania postanowienia, jeżeli zwróci się o jego doręczenie w zawitym terminie 7 dni od dnia ogłoszenia. Wnioski w tym przedmiocie należy kierować do Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Tryb. z powołaniem się na sygnaturę PO I Ds. 139.2019

Bronek
@Urzędnik

A lokalne media jeszcze ich kryją, ale chyba o takie wolne media im chodzi , informują o czym i jak im pasuje ... swoich nie ruszają, a pretensje mają do innych tv , że robią tak samo ... dobrze, że chociaż tutaj można kogoś ostrzec, bo na media nie ma co liczyć w dzisiejszych czasach ... Niech sprawdzą całą rodzinkę, bo na tle miasta to pierwszorzędne biznesmeny- każdemu biznes idzie jak talala, ciekawe tylko skąd na to wszystko były pieniążki na start

Urzędnik

Licytacja majątku firmy zakończona " Bracia Maciołek, czyli właściciele piotrkowskiej firmy Ares, mieszczącej się po sąsiedzku z nieistniejącą Masarnią Bieniek, wygrali przetarg na zakup nieruchomości po zlikwidowanym przedsiębiorstwie przy ul. Twardosławickiej. Po otwarciu ofert przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie, okazało się, że zaproponowali oni trochę ponad 5 mln złotych i była to najwyższa oferta jaka wpłynęła do syndyka masy upadłościowej. (usunięte przez administratora) Czy to wystarczy do spłaty wszystkich wierzycieli ?? Dla przykładu, przecież 2 miliony złotych, 5 lat temu miało inną wartość niż dzisiaj ? Do tego odsetki ? Chyba powinni dalej licytować pozostałe części majątku prywatnego , a pewnie jest z czego - przecież firma przekształciła siew spółkę już pod koniec działalności, gdy posiadała znaczne zadłużenie wobec dostawców, więc majątek prywatny nie powinien być niczym chroniony ...

Johny

Ty tak poważnie ?? Przecież firma w likwidacji i wystawiona na sprzedaż przez komornika - nikt tam nie pracuje od ponad roku ... chyba , że masz jakieś inne wieści, a nie plotki

RolnikaSzukaHaków

Ma ktoś jakieś wieści czy kogoś pociągną do odpowiedzialności karnej za te wszystkie lata działalności ?? Pamięta ktoś czy firma była kiedyś zamieszana w aferę mięsną z firmą z Rawy Mazowieckiej ?? Tutaj informacje prosto z prokuratury, ale nei ma nic o pracownikach i zusie ? "Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Tryb. zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych poniżej opisanym czynem występujących w sprawie sygn. PO I Ds. 136.2019 o wydanym w dniu 30 czerwca 2021 r. postanowieniu o odmowie wszczęcia śledztwa sygn. PO I Ds. 57.2021 w sprawie podejrzenia zaistnienia w okresie od 27 listopada 2019 r. do 31 grudnia 2020 r. w Piotrkowie Tryb., woj. łódzkie, w celu udaremnienia wykonania orzeczeń sądowych zasądzających od prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Masarnia Bieniek w Piotrkowie Tryb. należności pieniężne na rzecz wielu jego wierzycieli, udaremnienia lub uszczuplenia zaspokojenia tych wierzycieli, poprzez podejmowane przez dłużnika zajętej wierzytelności - Ful Doc Sp. z o.o. z/s w Łodzi, zachowań polegających na nieprzekazywaniu komornikowi wartości zajętych przez niego wierzytelności pieniężnych z tytułu należnego czynszu dzierżawnego wynikającego z zawartej umowy dzierżawy zorganizowanej części przedsiębiorstwa obejmującej masarnię wraz z jej wyposażeniem, tj. o czyn z art. 300 § 2 kk wobec stwierdzenia, że czyn ten nie zawiera znamion czynu zabronionego na zasadzie art. 17 § 1 pkt 2 kpk. Materia objęta postępowaniem sygn. PO I Ds. 57.2021 została uprzednio wyłączona ze sprawy tut. Prokuratury Okręgowej nadzorowanej za sygn. PO I Ds. 136.2019. Zgodnie z treścią art. 131 § 3 kpk pokrzywdzonemu przysługuje prawo do otrzymania odpisu przedmiotowego postanowienia, jeżeli zwróci się o jego doręczenie w zawitym terminie 7 dni od dnia ogłoszenia. Wnioski w tym przedmiocie należy kierować na adres Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Tryb. z powołaniem się na sygn. PO I Ds. 57.2021. | Udostępniający informację: Prokurator Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim | Data zamieszczenia: 2021-07-02 |" (usunięte przez administratora)

Stanisław
@RolnikaSzukaHaków

Hahaha myśleli, że nadal coś mogą, a tu skończyło się cwaniakowanie - żeby tylko sąd stanął na wysokości zadania i wymierzył surową karę

Rolnik123

Właśnie odbywa się kolejna licytacja majątku - jak to możliwe żeby firma mogła bezkarnie od tylu lat działać na szkodę tak wielu osób i generując takie długi ?? Przecież bez parasola ochronnego jest to nie możliwe - właściciele już dawno powinni mieć zajęte prywatne majątki ... Przecież tutaj widać jawne działanie na szkodę firmy i celowe doprowadzenie do upadłości ... dlaczego żadna instytucja nie dochodzi, gdzie się podziały pieniądze oszukanych ludzi, bo przecież świnie odbierali i kiełbasę sprzedawali wypracowując czysty zysk ? - to chyba sprawa dla prezesa Kaczyńskiego, który obiecywał rozliczyć tłuste koty, to może i tłuste świnie przydusi ...

Czy w firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek są regularne szkolenia pracownicze?

EleonoRA

Firma zakończyła swoją działalność z przykrymi skutkami i takie pytanie nie są na miejscu - poszkodowane osoby zapewne nie odzyskają wszystkich swoich pieniędzy ...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek?

RolnikSzukaHaków

W tej firmie wybiła ostatnia godzina ...

Iza
@RolnikSzukaHaków

Nie za bardzo rozumiem... Co masz na myśli? Mógłbyś wyjaśnić i napisać na ten temat coś więcej?

Urzędnik46
@Iza

A dlaczego pytasz i czego chcesz się dowiedzieć ?? Wiele informacji jest tu na stronie- wystarczy przeczytać wszystkie opinie. W wywiadzie na polsacie, jeden z braci powiedział, że ogłosili upadłość i firma idzie pod licytację, a komornik/syndyk będzie spłacał poszkodowane osoby - masarnie wycenili na kilka milionów , wiec powinno starczyć. Taki jest oficjalny przekaz - trochę mnie dziwi, że lokalne media nic nie piszą o sprawie, a chociażby wspomniana sprawa innej masarni Zbyszko jest opisywane nawet przez ogólnokrajowe media ...

Była Pracownica

Wie ktoś ile kosztuje nowe audi Q5 ?? Bo wydaje mi się, że widziałam kogoś powiązanego z firmą w takim aucie i to trochę się kłóci z kłopotami finansowymi i niewypłacalnością ...

Boczek

Jak to jest , że w analogicznej sprawie służby podejmują inne kroki wobec podejrzanych ?? A tutaj takie eldorado i nic nie słychać o areszcie czy innych czynnościach ?? https://dzienniklodzki.pl/policjanci-zatrzymali-wlasciciela-znanych-zakladow-miesnych-zbyszko-pod-lodzia-mial-oszukac-cztery-firmy-i-95-dostawcow-bydla/ar/c1-15503587 Znajomy z którym się widziałem, powiedział , że na przesłuchaniu dostał listę wszystkich pracowników za których przez 3 lata nie były płacone składki , a sam szef przyznał się do zarzutów ...

vwd43

Czy wszyscy pracownicy otrzymali zaległe pieniądze ?? Wiem, że były zaległości, ale może się udało odzyskać resztę pensji, która powinna być wypłacana w terminie ... Ciekawe czy przesłuchali już wszystkich pracowników, bo spotkałam znajomego, który już dawno nie pracował, a nawet jego wzywali ...

Wiecie czy Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wacia44

Wszystkie laptopy zajęte, ale dla chętnych telefon stacjonarny z faxem

W końcu ktoś się im dobrał do tyłka.Miejmy nadzieję że zostaną surowo ukarani .To zorganizowana grupa przestępcza działająca przez lata metodycznie i dotychczas bezkarnie.Caly klan wieśniaków pod Sąd i sprawiedliwość wymierzyć.A później na rynek i wychlostac dla przykładu.

Rolnik135

Aż miło popatrzeć na zamkniętą bramę zakładu. Ciekawe gdzie teraz będzie się zaopatrywał ksiądz proboszcz Pawełek ? Doczekać się nie mogę kiedy postawią im wszystkie zarzuty i ogłoszą to w mediach. Wtedy może zrozumieją, że nie warto było zaczynać z rolnikami. Jak ktoś ma informacje mogące pomóc służbom niech je przekaże, a Bozia mu w zdrowiu albo w dzieciach wynagrodzi.

Czesław
@Rolnik135

Zamkniętą bramę? Mam przez to rozumieć, że firma aktualnie jest zamknięta? Proszę o sprecyzowanie informacji w tym zakresie. Zaniepokoiły mnie one.

Karo321
@Czesław

Chyba już ktoś tam prowadzi działalność jako najemca, więc zakład jest czynny, ale nie wiem czy codziennie . Teraz tylko czekać aż się pochorują żeby się nie stawiać na sprawach .

Byly pracownik.

Tez jestem bym pracownokiem i nie rozumiem Cie,za czasów jak masarnia dobrze prosperowala to kazdy pracownik byl zadowolony,a teraz najlepiej wieszac psy.Wszyscy wiedza kto doprowadził do upadku.

Bodzio123

Jakby kogoś to interesowało to chyba, były "młody" szef pracuje w tej samej firmie co ja- a ja pracuje u badylarza :D

Byly pracownik.
@Bodzio123

A kogo to ma interesowac,chyba dobrze ze pracuje i próbuje utrzymac rodzine.

Rolnik

Masakra tak oszukiwać ludzi. Za taką masakra zrobić ludziom którzy uczciwe pracują

Czy Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Rolniczek123

Trzeba by dopytać o szczegóły szwa, ale wiadomo że w kupie raźniej

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek?

rolnikczka

Jeśli coś będzie, to może jakaś impreza pożegnalna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek?

Zobacz opinie na temat firmy Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek
  • Kostromska 39A