Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek

NIP: 7710000177 REGON: 590015042

Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek

Opinie o Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek

Black

Proszę o informację o zadłużeniach Masarni - jak wygląda sytuacja? ktoś się tym tematem interesuje ???

Bolo

Czy firmie udaje się opanować trudności?

Masarnia na skraju bankructwa. Niewypłacalna. Ostrzegam!!!

Olaa
@pracownik 26.05.2017 08:17

A jak teraz wygląda sytuacja?? masarnia nie ogłosiła upadlości.

Maniek
@Olaa 11.04.2018 12:57

Sytuacja nie jest zbyt kolorowa ,bo firma chyba nie bez powodu została spółką komandytową Ciekawe czy skończy się sprawą o takim charakterze jak w przypadku Piotrkowskiej Fabryki Mebli z ul.Sulejowskiej czy gorzej. Dziwi mnie że lokalne media milczą.

Zostaw opinię o Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek - Piotrków Trybunalski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masarnia Bieniek Włodzimierz Bieniek