Ełk

Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak

byly pracownik

To jest prawda też pracowałem do dnia dzisiejszego. A czemu do dnia dzisiejszego bo od poniedzialku nie miałem pracy w zakładzie wiec bylem na wolnym ale od dnia wczorajszego zachorowałem na anginę i jestem na zastrzykach ale to p. Marzannę czyli szefową nic nie obchodzi dzwoniłem dziś do niej i dowiedziałem się że już nie pracuje i mam od dać kluczyk do szafki i dla niej rozmowa była zakończona. Jednym słowem świństwo z jej strony że tak podchodzi do ludzi. I jak teraz przeczytałem komentarze INNYCH osób to w sumie nic tam się nie zmieniło. Nawy podejście szefowej do pracowników

ok
użytkownik zarejestrowany

Oczywiste jest, że lepiej posiadać kilkuletnie doświadczenie, bo wtedy prościej dostać u nich odpowiednie wynagrodzenie. Ciekawe czy można dorzucić do tego jakieś benefity, wie ktoś? Dzięki za odpowiedź

23e
użytkownik zarejestrowany

@padłem no ale jednak umowy o prace to chyba sa tutaj

ZZZ
użytkownik zarejestrowany

No ja Ci też powiem Olmek że firma jest bardzo dobra, jedna z najlepszych w branży, od początku oferuje umowy o prace i jest naprawdę godna zaufania pod takimi względami jak benefity czy traktowanie pracowanika, mi się wydaje, że nie ma lepszej w okolicy

Olmek
użytkownik zarejestrowany

No nie wiem czy jest tak jak mówisz w 100% mój drogi, uważam, że firma jest naprawdę dobrym miejscem jeśli chodzi o możliwości rozwoju albo awansu na przykład

Dżasta Waś
@Olmek 07.03.2016, 13:50

ahahahaha dobre nie ma co pozdro dla żanetki

ryś

cycek1956 to współczuje lepiej znajdz cos innego 3 grosze? gorzej jak hinczycy

ok
użytkownik zarejestrowany

@Małgorzata to troche dziwne co piszesz, bo mi sie wydaje, że u ncih nie zarabia się marnych groszy, a ja już na pewno nie nazwałbym tak prace po 3000 zł na reke i wiecej. U nich jako sprzedawca tyle nie zarobisz, ale na produkcji już tak, na hali maja bardzo dobre stawki z tego co wiem własnie. pozdrawiam,

Małgorzata

Witam brak warunków do pracy w tym zakładzie to mało powiedziane, do tego na akord to wykańczalnia tyle powiem za marne grosze wyrabiać się he

praca

Witaj jakie opinie na temat pracy w Kubenz?

zainteresowana

Witam jestem zainteresowana praca w salonie z garniturami prosze o szxzera oponie

bizon
użytkownik zarejestrowany

widzę , że niektórzy czują się wyjatkowo frywolnie na tym forum jak @zdzich chociażby i nie pozwala innym mieć swojego własnego zdania na temat tego co dzieje się w Magnacie i ja tu się właściwie pracuje. Znam ludzi którym robota tutaj odpowiada i wykonują ją już od dobrych kilku lat, więc ogarnij się

stasiek

Jaka stawka od wyprasowania garnituru?

ele

a w którym to mieście? bo jak ja dowiadywałam się w swoim to cały etat

ola
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego tak uważasz @basia, Ty dawno u nich pracowałaś i w jakim konkretnie mieście? bo ja chciałam się u nich zatrudnić, jestem studentka, więc pomyślałam, że taka praca byłaby idealna dla mnie wręcz i szukam teraz opinii o nich konkretnie, więc będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam pracowników wszystkich.

tomek
@ola 25.11.2014, 14:27

miesiac to długo jeden dzien

basia

praca w salonie...o taaak, po miesiącu uciekniesz

zuza

dziewczyny czy warto podjąć prace w salonie kubenz, jak atmosfera pensja , jak właściciele czy dyrektorzy?

krzych

Narzekacie to po chu...!tam pracujecie!na łeb nic nie pada,ciepło macie itd. grunt ze płaci nie podoba się do PUKU LISCIE GRABIC ALBO W SNIEGU SIĘ TUŁAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ele
@basia 26.11.2014, 22:09
jestem baaardzo dumna ze mam pracę, na łeb nie pada a że za 600zł to pikuś

rozumiem ze na 1/2 etatu. a pracodawcy fajni, dziewczyny na całym etacie chwalą?

basia
@ele 27.11.2014, 10:12

nie ma całych etatów,1/4 lub 1/8 albo wcale przyjdż i sie przekonaj.

rekalam
użytkownik zarejestrowany

no Zyzio jesteś chyba mistrzem reklamy! ;) na prawdę aż chce się kupić :D a tak serio to w końcu kto tutaj psize prawdę i kto ma racje na temat magnatu - w końcu to wazna spraw czy miesjce pracy jest dobre czy nie ;) dka mnie najwazniejszą sprawą jest działanie jużod razu i dostanie pracy i od razu najlepiej zaliczki jakiejś ';)

zyzio

Kupujcie nasze garnitury, są zajebiste! :D Dopracowane, dobrej jakości, starannie uszyte, eleganckie.

zyzio

To wszystko to bzdura, pracuję 20 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy i współpracy z brygadzistką( równa babka!). Osoba która wypisuje złe opinie o zakładzie jest nieźle szurnięta. Najlepiej niech założy swój zakład i spróbuje własnych sił.

Kammill

Stanowczo odradzam! Teraz sprzedają pod marką Kubenz a nie Magnat i dalej te same, fatalne warunki. Nie kupujcie tych garniturów! Trzymajcie się z daleka od tej firmy i jej produktów.

UPS

A WŁAŚCICIELE CO NA TO WSZYSTKO?

Pani

to wszystko prawda kazdy kto tam pracowal lub pracuje to potwierdzi warunki są okropne .Szefowa. wyzyskuje ludzi obcina stawki oczywiscie nie dla wszystkich bo jak pani brygadzistka kogos lubi to ta osoba na dobrze reszta jest traktowana jaj smiecie a ludzie so glupi albo sie bojo powinni sie wkoncu postawic zrobic strajk i powuedziec swoje warunki zeby dala wolne soboty i podniosla stawki .Co do drugiej brygadzistki to jest tak ordynarna wredna przeklina wyklina nie potrafi normalnie odpiwiadac a tak naprawde to nie zadna z niej brygadzistka ale pani od roznoszenia i podania pod nos krawcowym

bono

Chamstwo,pomiatanie,wyżywanie się lekceważenie,przekleństwa pań brygadzistek są na porządku dziennym. Brak normalnej szatni, toalet,kradzieże,żadnych praw.Mamy się cieszyć, że pracujemy a na jakich zasadach to nieważne.

gucio

Jak żyję takiej firmy nie widziałam.Wyzysk,praca na czarno, chamstwo i przekleństwa ze strony brygadzistek.Pani brygadzistka dba o swoją synową, usługuje,wyręcza albo za nią szyje i kryje przed szefostwem jej spóznienia, wcześniejsze wyjścia i nieróbstwo.Kamerki-proszę bardzo, wreszcie będzie widać kto pracuje a kto się dobrze ustawił.

Madzia
użytkownik zarejestrowany

Dawno nikt nic nie napisał w tym wątku. Jestem ciekawy jakie teraz zasady panują w Magnacie. Jestem kobietą po szkole zawodowej, gdzie nauczyłam się sporo, ale niestety przez lata zapomniałam trochę. Chcę wrócić do zawodu, bo dosyć mam pracy w sklepie. Jak to teraz wygląda w Magnacie i w jaki sposób rozliczane są pracownice ? p[ozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

kolo
użytkownik zarejestrowany

cześć, wiecie może czy będzie jakaś praca wakacyjna w Magnacie? interesuje mnie coś niewymagające doświadczenia i płacone za godziny lub za efekty pracy. jakby ktoś dysponował jakąś informacją, to napiszcie, pozdrawiam

co robić po maturze?
użytkownik zarejestrowany

witam, czy jest mozliwosc zlapania u Was pracy na wakacje? widze co piszecie w komentarzach, ale ja w okolicy nic nie znajde poza Wami

jaska

wszystkim tym które życie miłe i zdrowie ważniejsze od pieniędzy daje dobroł rade omijać z daleka tych oszołomów brygadzistke któóra niema pojęcia o pracy w szwalni i właćicielce która kantuje pracownikow

FRANIA

komu przeszkadzaja bledy w pisaniu a jak kierowniczka zle postepuje z pracownikami to jest w porzadku to nie zwracacie uwagi na to to z waszej strony jest w porzadku to pracodawcy moga robic z ludzmi co im sie podoba i to jest ok co wykorzystuja jak moga jakie duze pieniadze zarabiaja na nas a dostajemy ochlapy ze na zycie nie starcza i to jest ok co

KSENIA

Proponuję wyłączyć Caps Locka i skorzystać ze słownika ortograficznego, to nie boli :)aDr

gucio

po co pisać takie głupoty? Nikt nie dał tylko wypłacono zaliczkę z naszej wypłaty. Fakt zarabiamy bardzo mało, pracujemy ciężko ale życzenia p.prezes bezcenne.

ERTYK

witam co tak cicho nikt nie pisze he magnat pani dala wolne 2 stycznia do pracy dala na swieta jalmuzne po 100 zl i 200 zl i mysli ze ktos ma za te pieniadze przezyc chciwa na pieniadze a sama oblowila sie zakupami a nam dala jak bezdomnym po pare groszy chytra baba a nie pomysli o pracownikach ze nie maja za co zyc oblowila swoja rodzinke kasa i prezentami

ERYK

Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA SKLADAMY WAM ZYCZENIA MILOSCI,SPOKOJU ,ZDROWKA ,WSZELKIEGO DOBRA .ABYSMY DLA SIEBIE NAWZAJEM BYLI PELNI ZYCZLIWOSCI I ZROZUMIENIA .A TAKZE ZYCZENIA WSZELKIEJ POMYSLNOSCI W NOWYM ROKU 2014 ZYCZYMY WSZYSTKIM LUDZIOM NA CALYM SWIECIE POZDRAWIAMY

MARKO

owszem pracuja dlugo kobiety ale na jakich zasadach to nie wiesz to ci napisze bierze ludzi z urzedu pracy na rok czasu dostaje duze dofinansowanie i z tego ma duza kase roksie konczy i rejstruja sie i spowrotem bierze i tak w kolko pracuje tam i wiem co sie dzieje urlopow nie mamy na zwolnienie lekarskie nie mozemy isc bo nie ma po co juz wracac mowi wtedy praca albo choroba wybur do nas nalezy

były pracownik firmy Magnat
@MARKO 20.12.2013, 09:57

ERYK

Pani brygadzistka dalej pracuje i zadzi sie jak na swoim jezeli piszesz ze ona juz od 10 lat na emeryturze to co tam robi mam znajomych co pracujai mowia ze dalej pracuje i zadzi i wydziera sie na kobiety nie umie spokojnie sie zachowywac a mialem z nia do czynienia jest nieobliczalna taka nie powinna pracowac toniech idzie na emeryture i da innym spokuj odpocznna od niej i bedzie spokuj

KSENIA

Male sprostowanie: pani"brygadzistka" jest już od ponad 10 lat na emeryturze :)

KSENIA

Ojtam,ojtam, czepiacie się. Prawda jest taka że dla kilkudziesięciu osób daje pracę i całkiem niezłą kasę jeżeli ktoś chce pracować i się nie obija. Gdyby było naprawdę tak zle to co niektóre osoby nie pracowałyby po kilkanaście lat. Fakt p(usunięte przez administratora) powinna korzystać ze swojej emeryturki, a nie zajmować miejsce młodym, a co do p.(usunięte przez administratora) to już inna bajka, ta kobitka ma problem sama ze sobą i z całą resztą załogi. Wesołych Świąt!!!

Mirek

Potwierdzam opinie - nieuczciwa i nierzetelna firma!

ja

Pani prezes to [usunięte przez moderatora], bezwzględna [usunięte przez moderatora], która nie szanuje pracownika, jego potrzeb. PIP mógłby tam wreszcie porządek zaprowadzić, nie wiem jak można tyle czasu bezkarnie robić z ludzi [usunięte przez moderatora]........

kubenz

przy ich potencjale...................gospodarką niech się zajmą

eryk

Co masz olo do powiedzenia na temat tej firmy? chętnie wysłucham rad

olek

Co za bzdury! \"Jest nawet dobrą Firmą\" ?? Cały Ełk wie co to za firma a zwłaszcza właściciel. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak