Opinie o KFC w Ełk Plac Miejski 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy KFC, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KFC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Ełk Plac Miejski 1

Dominika Nowy wpis

Skarga na Panią ekspedientkę(niższego wzrostu blondynka z tatuażem na ręku). Wraz ze znajomymi przyszliśmy ostatnio złożyć zamówienie 30 minut przed zamknieciem restauracji, musieliśmy długo czekać aby Pani kasjerka do nas podeszła, gdzie było widać, że chodzi po restauracji, w pewnym momencie spojrzała się na nas wzięła szmatkę i poszła. Podeszła po jakiś 8 minutach oczekiwania, była bardzo opryskliwa i z trudnością składało nam się zamówienie. W połowie składania zamówienia bez słowa odeszła i za chwilę wróciła. Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką nieuprzejmością w tej restauracji, ponieważ zazwyczaj wracaliśmy z niej zadowoleni. Jedzenie bardzo pyszne, dobrze zapakowane oraz cieplutkie.

Czekamy na nowe sprawozdania. Napiszcie co nowego słychać w firmie KFC w miejscowości Ełk, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.