Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

ele

a w którym to mieście? bo jak ja dowiadywałam się w swoim to cały etat

ola

a dlaczego tak uważasz @basia, Ty dawno u nich pracowałaś i w jakim konkretnie mieście? bo ja chciałam się u nich zatrudnić, jestem studentka, więc pomyślałam, że taka praca byłaby idealna dla mnie wręcz i szukam teraz opinii o nich konkretnie, więc będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam pracowników wszystkich.

tomek
@ola

miesiac to długo jeden dzien

basia

praca w salonie...o taaak, po miesiącu uciekniesz

zuza

dziewczyny czy warto podjąć prace w salonie kubenz, jak atmosfera pensja , jak właściciele czy dyrektorzy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
krzych

Narzekacie to po chu...!tam pracujecie!na łeb nic nie pada,ciepło macie itd. grunt ze płaci nie podoba się do PUKU LISCIE GRABIC ALBO W SNIEGU SIĘ TUŁAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@krzych

jestem baaardzo dumna ze mam pracę, na łeb nie pada a że za 600zł to pikuś

ele
@basia

rozumiem ze na 1/2 etatu. a pracodawcy fajni, dziewczyny na całym etacie chwalą?

@ele

nie ma całych etatów,1/4 lub 1/8 albo wcale przyjdż i sie przekonaj.

rekalam

no Zyzio jesteś chyba mistrzem reklamy! ;) na prawdę aż chce się kupić :D a tak serio to w końcu kto tutaj psize prawdę i kto ma racje na temat magnatu - w końcu to wazna spraw czy miesjce pracy jest dobre czy nie ;) dka mnie najwazniejszą sprawą jest działanie jużod razu i dostanie pracy i od razu najlepiej zaliczki jakiejś ';)

zyzio

Kupujcie nasze garnitury, są zajebiste! :D Dopracowane, dobrej jakości, starannie uszyte, eleganckie.

zyzio

To wszystko to bzdura, pracuję 20 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy i współpracy z brygadzistką( równa babka!). Osoba która wypisuje złe opinie o zakładzie jest nieźle szurnięta. Najlepiej niech założy swój zakład i spróbuje własnych sił.

Kammill

Stanowczo odradzam! Teraz sprzedają pod marką Kubenz a nie Magnat i dalej te same, fatalne warunki. Nie kupujcie tych garniturów! Trzymajcie się z daleka od tej firmy i jej produktów.

UPS

A WŁAŚCICIELE CO NA TO WSZYSTKO?

Pani

to wszystko prawda kazdy kto tam pracowal lub pracuje to potwierdzi warunki są okropne .Szefowa. wyzyskuje ludzi obcina stawki oczywiscie nie dla wszystkich bo jak pani brygadzistka kogos lubi to ta osoba na dobrze reszta jest traktowana jaj smiecie a ludzie so glupi albo sie bojo powinni sie wkoncu postawic zrobic strajk i powuedziec swoje warunki zeby dala wolne soboty i podniosla stawki .Co do drugiej brygadzistki to jest tak ordynarna wredna przeklina wyklina nie potrafi normalnie odpiwiadac a tak naprawde to nie zadna z niej brygadzistka ale pani od roznoszenia i podania pod nos krawcowym

bono

Chamstwo,pomiatanie,wyżywanie się lekceważenie,przekleństwa pań brygadzistek są na porządku dziennym. Brak normalnej szatni, toalet,kradzieże,żadnych praw.Mamy się cieszyć, że pracujemy a na jakich zasadach to nieważne.

Madzia

Dawno nikt nic nie napisał w tym wątku. Jestem ciekawy jakie teraz zasady panują w Magnacie. Jestem kobietą po szkole zawodowej, gdzie nauczyłam się sporo, ale niestety przez lata zapomniałam trochę. Chcę wrócić do zawodu, bo dosyć mam pracy w sklepie. Jak to teraz wygląda w Magnacie i w jaki sposób rozliczane są pracownice ? p[ozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

kolo

cześć, wiecie może czy będzie jakaś praca wakacyjna w Magnacie? interesuje mnie coś niewymagające doświadczenia i płacone za godziny lub za efekty pracy. jakby ktoś dysponował jakąś informacją, to napiszcie, pozdrawiam

co robić po maturze?

witam, czy jest mozliwosc zlapania u Was pracy na wakacje? widze co piszecie w komentarzach, ale ja w okolicy nic nie znajde poza Wami

jaska

wszystkim tym które życie miłe i zdrowie ważniejsze od pieniędzy daje dobroł rade omijać z daleka tych oszołomów brygadzistke któóra niema pojęcia o pracy w szwalni i właćicielce która kantuje pracownikow

FRANIA

komu przeszkadzaja bledy w pisaniu a jak kierowniczka zle postepuje z pracownikami to jest w porzadku to nie zwracacie uwagi na to to z waszej strony jest w porzadku to pracodawcy moga robic z ludzmi co im sie podoba i to jest ok co wykorzystuja jak moga jakie duze pieniadze zarabiaja na nas a dostajemy ochlapy ze na zycie nie starcza i to jest ok co

KSENIA

Proponuję wyłączyć Caps Locka i skorzystać ze słownika ortograficznego, to nie boli :)aDr

gucio

po co pisać takie głupoty? Nikt nie dał tylko wypłacono zaliczkę z naszej wypłaty. Fakt zarabiamy bardzo mało, pracujemy ciężko ale życzenia p.prezes bezcenne.

ERYK

Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA SKLADAMY WAM ZYCZENIA MILOSCI,SPOKOJU ,ZDROWKA ,WSZELKIEGO DOBRA .ABYSMY DLA SIEBIE NAWZAJEM BYLI PELNI ZYCZLIWOSCI I ZROZUMIENIA .A TAKZE ZYCZENIA WSZELKIEJ POMYSLNOSCI W NOWYM ROKU 2014 ZYCZYMY WSZYSTKIM LUDZIOM NA CALYM SWIECIE POZDRAWIAMY

Zostaw merytoryczną opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak - Ełk

1.7/5 Na podstawie 30 ocen.