Opinie o 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią w Ełk

Pracownica

Jak widać co niektórych bardzo boli NOWA NACZELNA. I nie mogą pogodzić się ,ze stratą "profitów" jakie mieli do tej pory. Naczelną się bywa ,a nie się jest i na wszystko przychodzi czas. Każdy wie ,kto pracuje w szpitalu ,że naczelne się zmieniają od zawsze. Szukacie kozłów ofiarnych ,za swoje niepowodzenie w pracy. Niech każdy spojrzy na siebie, jaki jest bystry, inteligentny i co sobą reprezentuje. Bo jak widać po waszych wpisach to za chwilę nie tylko kadrowa wam będzie przeszkadzać,a każdy kto źle spojrzy na Was,lub zrobi coś wbrew waszej woli. Zajmijcie się swoją pracą, rodziną....znajdzie hobby. A nie wypisujcie głupoty,kto jak wygloda i jakie ma przełożenie.

Jaga
@Pracownica

Racja.Niech każdy zacznie interesować się swoim życiem.Normalnie dziecinada wylewać jakieś żale publicznie i to anonimowo.Jako były pracownik nigdy nie miałam żadnego ale do całego zarządu ale jednak widzę, że niektórzy to nie mają ciekawego życia prywatnego i praca i jakieś żale to ich całe życie.

Na jakie wsparcie w 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Emila Nowy wpis

Dzisiejsza wizyta na sor to porażka . Potraktowali gorzej jak nie wiem kogo. Człowiek przychodzi z podejrzeniem zakrzepu w nodze ,a oni z pytaniem czemu nie ma skierowania na oddział . A wcześniej byłam na baranach gdzie dostałam skierowanie do poradni i zastrzyki przeciw zakrzepowe a w razie gdyby było gorzej zgłosić się wojskowego. Porażka .

Jakie są warunki zatrudnienia w 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią?

Pracownica

Jaga Nowy wpis
@Pracownica

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

Nikt nie traktuje szpitala jak prywatnego (usunięte przez administratora) a jeśli rzetelne wypełnianie obowiązków tak jest nazywane to czyjś problem.

Pracownik 2

@Ktoś najwięcej do powiedzenia ma osoba, która dodaje komentarz bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy oraz odwagi. A była naczelna jest osobą kompetentną tak jak cały zarząd Szpitala.

Obca

Oddzial Intensywnej Terapii - straszne chamstwo nie tylko wsrod pielegniarek ale i lekarzy. Moj brat trafil na ten oddzial po wypadku , byl nieubezpieczony . Uslyszlam od lekarza ze takich ludzi nie powinno sie leczyc bo to idzie z jego skladek. Nawet jak cala aparatura miga na czerwono , nikt tam nie reaguje. Oczywiscie moj brat zmarl. Zycze im wszystkim z calego serca zeby ich spotkalo takie traktowanie jak oni traktuja pacjentow. Ordynator nie reaguje.

Ewelina

widząc opinię od zniecierpliwionego pacjenta zaczęłam się zastanawiać jakie warunki pracy mogą mieć tu na rejestracji... ktoś pracuje / pracował i opowie? często się zdarzają jakieś nieprzyjemne sytuacje w trakcie pracy? i jak atmosfera w zespole teraz wygląda przy tym? stawka też by mnie ciekawiła, poda ktoś wprost?

Pacjent

Jakaś porażka z kolejkami do otolaryngologa ???? Nikt nie pilnuje umówionych godzin w nosie mają ,że ktoś do pracy się spieszy i ma konkretną godzinę umówioną Na drzwiach jest kartka honorowi dawcy krwi mają pierwszeństwo nikt na to nie zwraca uwagi !!!! Pierwszeństwo to mają znajomi !!!! Masakra jakaś któryż jaz z kolei wchodzę 2 h po umówionej godzinie Ludzie pracujący bierzcie to pod uwagę ????????????????????????

Beata

Cześć, ja w sprawie pracy zastępcy głównego księgowego. Słuchajcie, czy ktoś wie, jakie wynagrodzenie jest? I czy w ogóle ta oferta, którą wstawili, jest nadal aktualna? Proszę o info!

Ordynator interny jest bardzo nieuprzejmy,wręcz gburowaty.Niewiem dlaczego został lekarzem.

Cywil

Praca okulisty w przychodni to jakieś wielkie nieporozumienie gość jest bardzo ale to bardzo nieprzyjemny. To nie tylko moje zdanie Znam co najmniej osiem osób co tak myślą.

Olga

Czy dobrze się tu pracuje i dlatego nikt nie pisze?

you got

Hej, wiecie czy jest jakakolwiek szansa, żeby znaleźć teraz u nich zatrudnienie? Dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią - Ełk

• Jak się pracuje w 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią?

Zobacz opinie na temat firmy 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią?

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią