Opinie o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. w Ełk

Pracowałam w firmie dopóki nie przejrzałam na oczy. Pro-Medica zatrudnia za najniższa pensje 700-900euro miesięcznie. Pensje nie są wypłacane na czas trzeba dzwonić kilkakrotnie i się dopominać kiedy otrzymamy pensje. Praca 24h/7 po uzgodnieniu wcześniejszej przerwy i wyjściu na godzinna przerwę dzwonią ze osoba starsza została bez opieki i wzywają policje. Koordynatorki koloryzują stan pacjentki natomiast po przyjeździe okazuje się ze osoba jest w ciężkim stanie. Podsumowując pensja niska, nie wypłacalność w terminie, brak czasu wolnego.

Pomyliła Pani firmy. „Pro-Medica” w Ełku Sp. zoo to szpital, a Pani ocenia zapewne Promedice która zatrudnia do opieki nad osobami starszymi

Ruda Nowy wpis

Czyli jak nie ma rekrutacji to można również próbować swoich sił podsyłając firmie swoje CV, parę razy już tak próbowałam i efekty były niezłe. Jestem zainteresowana stanowiskiem rejestratorki medycznej. Zakładając, że firma będzie chciała ze mną przeprowadzić rozmowę rekrutacyjnej to czego w tym temacie mogę się spodziewać? Ile jest etapów takiej rekrutacji oraz z racji tego, że jest to stresujące przeżycie to jaka atmosfera jej towarzyszy?

terri Nowy wpis

Serdecznie dziękuje pielęgniarkom ,a szczególnie dla doktora Pavel Revenok z oddziału chirurgii ogólnej PRO-MEDICA w Ełku. Pan doktor jest wspaniałym ,zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem.Serdecznie dziękuje za poświęcony czas i doskonałą opiekę medyczną. Jest Pan cudownym lekarzem z poświęceniem DZIĘKUJE!!! Dziękuje również pozostałym .lekarzom i całemu personelowi szpitala . Dziękuje serdecznie. Teresa Szczypiór

Elżbieta

W wątku wrze od wypowiedzi osób korzystających z usług szpitala. A co z pracownikami? Znajdzie się na forum ktoś z wiedzą z zakresu pracy salowych? Jest ktoś w stanie określić przynajmniej widełki zarobkowe tego stanowiska? Jak wyglądają zmiany tzn ile ich jest i w jakich godzinach?

Cześć, najniższa krajowa jest pensja na start? Czy to jest stała normalna pensja i trzeba czekać na podwyżki? A jak taki specjalista ma doświadczenie w tej pracy 5 lat, to też najniższa, czy już wtedy więcej płacą?

Czy w Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Wszystkie oferty pracy na ich stronie są z pierwszej połowy roku, od tego czasu nie było nowych rekrutacji? Zależałoby mi na stanowisku diagnosty laboratoryjnego, być może ktoś się przyjął ostatnio i zna aktualne warunki? Napisali w ofercie jedynie o korzystnych warunkach finansowych, a coś konkretniej? Benefity dodatkowe są jakieś, premie?

X

Można wysłać cv do kierownika laboratorium zukowska.j@szpital.elk.pl

Pacjent

Obsługa w poradni kardiologicznej haniebna... pielęgniarka wychodzi i krzyczy na pacjentów na środku korytarza... brak profesjonalizmu, podejścia do osób starszych oraz organizacji... wstyd....

Me

Wydaje mi się, że pomyliła Pani firmy. Pro-Medica w Ełku to szpital powiatowy, a to o czym Pani pisze wygląda mi na zakres oferowanych usług Promedica24

Kamka

Ta opinia nie dotyczy danej firmy o której powinna być. Dotyczy chyba firmy ProMedica24 a to zupełnie INNA firma.

Janina W.

Serdeczne podziękowania Pracownikom szpitala na Barankach w Ełku (oddział wewnętrzny) i przede wszystkim lekarzowi Panu Waldemarowi Szycikowi. Pan Doktor Waldemar Szycik jest wspaniałym, zaangażowanym i profesjonalnym lekarzem. Ponadto jest cudownym człowiekiem. Chciałabym serdecznie podziękować Panu za poświęcony czas i doskonałą opiekę medyczną. Jest Pan cudownym lekarzem jak i człowiekiem! Dziękuję! Poza tym chciałabym podziękować również pozostałym lekarzom jak całemu personelowi szpitala. Szanowni Państwo jesteście żywymi aniołami z nieskończonymi zasobami cierpliwości. Szczerze dziękuję Janina Wysocka

Pacjent

"Super szpital".Czas oczekiwania na mrozie na pobranie wymazu na koronowirusa jedynie trzy godziny. I to jest nie jedyna rzecz którą można im zarzucić. 34 miejsce w rankingu 100 najlepszych. Nie wiem skąd to się wzięło. Zarządzanie tą spółką zostawia bardzo wiele do życzenia.

Daga

Bylam w tym szpitalu po raz kolejny na oddziale pedriatri i co roku jest gorzej. Jeszcze do tamtego roku bylo tam pomieszczenie dla opiekunów tzw pokój socjalny gdzie można było zrobić se kawę - herbatę podgrzać jedzenie. A w tym roku zonk, totalne więzienie zakaz wychodzenia poza oddział. Rozumiem że jesteśmy w stanie pandemi ale przebywając z dzieckiem ponad 10 dni i podgrzewać jedzenie na kaloryferze to chyba przesada wiedząc że są 2 mikrofalówki na oddziale. W pokoju socjalnym pielęgniarek i pomieszczeniu przygotowywania posiłków małym dzieciom. Weźcie coś ogarnijcie bo to naprawdę jest żenada. Jedyne co na tym oddziale to bardzo przesympatyczne i mile Panie pielęgniarki.

Filipek

Fajna firma i dobra praca co widać po ciszy na forum, polecam!!

Ferdek

(usunięte przez administratora) panie Paździoch

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o. - Ełk

Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.
  • Baranki 24
    19-300 Ełk

Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.