Opinie o Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz w Ełk

Co jaki czas w Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz można ubiegać się o podwyżkę?

Anonimous

Praca po 12 godzin dziennie w sezonie i dłużej plus soboty po 11h. Bywa nie wypłacalny na czas. Transporty bywają przeładowane.

Tomasz
@Anonimous

Czy piszesz o warunkach w transporcie w Castorama Białystok?

Wojtex
@Anonimous

W Firmie obowiązuje nienormowany czas pracy ,ten kto ma pojęcie wykona swoje zadanie i jest wolny,to już twoja sprawa jak zorganizujesz sobie prace. Wiadomo budowlanka to sezonowa praca i oczywiście jest więcej wyjazdów ,ale poza sezonem jest mało. Jakiś nie wspominasz o premi sezonowej ,która nie była mała. Jakoś nie przypominam abym coś nie wypłacił komuś ,a okres rozliczeniowy to do 15 w każdym miesiącu . Co do sobót nie są przymusowe ,a skoro tak złe ci było to po co pracowałeś tyle lat??? Albo odchodziłes z pracy i wracałes.

Art Nowy wpis
@Wojtex

§ 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. § 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Nie znam ciebie koleżko ale sam ten przepis juz ciebie dyskfalifikuje jako pracodawcę, chyba że proponujesz jakieś lichwiarskie umowy pracodawca-pracownik, czytając komentarze twoich byłych czy też obecnych pracowników nie ma czego ludziom zazdrościć, szkoda tylko że jeszcze jakaś inspekcja nie siedzi tobie na plecach ale cóż....Polska.

Wiktor

Jeżeli ktoś szuka pracy to napewno nie w tej firmie. Praca według mnie polega na wykonaniu obowiązków za co MUSI DOSTAĆ WYNAGRODZENIE z czym w tej firmie jest problem. Jeżeli nie chcesz prosić o Swoje zarobione pieniądze trzymaj się z daleka. Prezes kłamie na kazdym kroku. Że na paliwo nie ma bo przelew nie przyszedł a sam chodzi obwieszony złotem. Jeżeli kogoś nie stać na paliwo to nie powinien prowadzić firmy transportowej. A na koniec i tak zostaniesz bez pieniędzy. POLECAM Omijać jak najdalej.

Teresa
@Wiktor

Ale finalnie ta pensja się pojawia, czy to proszenie ma jakikolwiek skutek ?

Wiktor Nowy wpis
@Teresa

Po troszeczku po troszeczku i wyjdzie że z obiecanych 150 pracujesz po 40zł dniówki.

Maja Nowy wpis
@Wiktor

Tak diametralna rozbieżność jest w ogóle możliwa?

Izabela

Pisaliście że poza sezonem jest tutaj mniej pracy... Czy to się przekłada na określenie godzin grafiku i na mniejsze zarobki? A może można zatrudnić się tutaj tylko na sezon, bo osobiście by to mojego brata interesowało :-)))

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz na stanowisko Sprzedawca w hurtowni płyt i akcesorii meblowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Maja

Widzę tutaj info o warunkach wynagradzania ludzi za transporty. Podobno niezależnie od ich ilości dostaje się za dniówkę 150 na rękę. Co myślicie o takim sposobie wynagradzania? Bo jak sobie pomyślę, że miałoby być faktycznie z 30 przejazdów to by chyba nie była dla mnie gra warta świeczki...

Dawid

Czy wynagrodzenie jest na wysokim poziomie?

marcin
@Dawid

150 zł dniówka bez względu na to czy masz 10 transportów dziennie czy 30, w tef firmie na godziny się nie pracuje, raz pracujesz 5 godz a raz 12 godzin, a kasę masz zawsze 150 zł na rękę

Xxx

(usunięte przez administratora) cwaniaczek problemy z płatnościami trzeba prosić żeby wypłacił nie odbiera telefonów itp

Urszula
@Xxx

Nigdy bym się nie spodziewała, że firma Fhu Wojtex ma aż tak duże problemu, jeśli chodzi o płatności. Skoro nikt z firmy nie odbiera od Ciebie telefonów, to chyba czas najwyższy po prostu udać się tam osobiście. Poinformujesz mnie, jak już uda Ci się to wyjaśnić?

marcin
@Xxx

pracowałem w tej firmie, słuchajcie jeśli chodzi o kase to jest 150 zł dniówka bez względu na to czy tych transportów jest 5 czy 15, jeden tydzień pracujesz w ten sposób że zabierasz rano wszystko z magazynu i jak rozwieziesz to masz wolne ,natomiast drugi tydzień to dyżur na tel do godz 19 plus towar z magazynu, są to tzw kursy szybkie. Drugi cwaniak który pracuje w tej firmie jeśli chodzi o Białystok, od początku zniechęca wszystkich nowych pracowników mówiąc jak w tej firmie jest chuj....a sam siedzi już tam 7 lat, jeśli dostaniesz do jazdy blaszaka to dostajesz do rozwiezienia tzw towar na wózkach a on sam bierze towar na paletach po czym palety zabiera od klientów i jeździ je sprzedawać na skup w Porosłach koło Orlenu, także jego dniówka wychodzi ponad 200 zł. Są również wniesienia za które klient płaci w sklepie i kierowca musi taki towar klientowi wnieść, problem w tym że cwaniak Paweł który jeździ w Białymstoku wybiera dla siebie towar na poziomie parteru max 1 go piętra bądź domków jednorodzinnych a dla Ciebie zostawia wszystko co wyżej i ciężej....oczywiście przypomnę że jazda z towarem odbywa się w pojedynkę. to tak z grubsza jeśli chodzi o towar ze sklepu . teraz trochę o tankowaniu, dodzwonieniu się do rzekomego prezesa , umowie i pieniazkach Jeśli chodzi o tankowanie samochodu za każdym razem trzeba do niego dzwonić i pytać się za ile można zalać,zazwyczaj pada odp za 100 zl,smiech na sali, srednio czas na dodzwonienie sie do całego prezesa wojtka zajmuje jakieś 15 minut zanim odbierze albo łaskawie oddzwoni,a teraz wielu z was zapyta dlaczego trzeba do niego dzwonić ?? po to żeby szanowny pan prezes podał kod BLIK aby zapłacic za tankowane paliwo..... i tak słuchajcie jest za każdym razem Jeśli chodzi o umowę to tylko i wyłącznie umowa zlecenie ,której ja np nigdy nie widziałem na oczy , tyle co na @, od razu powiem że niczego z nim nie podpisywałem bo nic mi nie dał, a i jeszcze jedno ,jeśli myślicie że jest to umowa zlecenie na kwotę dniówki 150 zł to jesteście w dużym błędzie,jest to najmniejsza kwota jaką się da wprowadzić na taka umowę. Jeśli chcecie więcej info odnośnie pracy w firmie FHU WOJTEX EŁK jako kierowca Castorama piszcie chętnie opowiem.

Pracuje kilka lat w Wojttex

Ja pracuje już kilka lat . Nie narzekam ,płaci Ok można zarobić dobre pieniądze .

Maciej
@Pracuje kilka lat w Wojttex

Mówisz że można tu nieźle zarobić, może podasz jakieś konkretne kwoty? Czy w Fhu Wojtex można liczyć na jakieś premie? Jeśli tak, to od czego zależy ich przyznanie? Liczę że podzielisz się swoją wiedzą na ten temat, pisz śmiało!

Tak spokojnie zrobiło się na forum, dlaczego? Warto starać się o pracę w firmie?

kris

sciemniacz ciezko dostac kase na czas malo placi

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz - Ełk

• Jak się pracuje w Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fhu Wojtex Ełk Wojciech Jarosław Zackiewicz
  • Juliana Tuwima 20 lok. 37