Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

MARKO

owszem pracuja dlugo kobiety ale na jakich zasadach to nie wiesz to ci napisze bierze ludzi z urzedu pracy na rok czasu dostaje duze dofinansowanie i z tego ma duza kase roksie konczy i rejstruja sie i spowrotem bierze i tak w kolko pracuje tam i wiem co sie dzieje urlopow nie mamy na zwolnienie lekarskie nie mozemy isc bo nie ma po co juz wracac mowi wtedy praca albo choroba wybur do nas nalezy

były pracownik firmy Magnat
@MARKO

To jest prawda też pracowałem do dnia dzisiejszego. A czemu do dnia dzisiejszego bo od poniedzialku nie miałem pracy w zakładzie wiec bylem na wolnym ale od dnia wczorajszego zachorowałem na anginę i jestem na zastrzykach ale to p. Marzannę czyli szefową nic nie obchodzi dzwoniłem dziś do niej i dowiedziałem się że już nie pracuje i mam od dać kluczyk do szafki i dla niej rozmowa była zakończona. Jednym słowem świństwo z jej strony że tak podchodzi do ludzi

ERYK

Pani brygadzistka dalej pracuje i zadzi sie jak na swoim jezeli piszesz ze ona juz od 10 lat na emeryturze to co tam robi mam znajomych co pracujai mowia ze dalej pracuje i zadzi i wydziera sie na kobiety nie umie spokojnie sie zachowywac a mialem z nia do czynienia jest nieobliczalna taka nie powinna pracowac toniech idzie na emeryture i da innym spokuj odpocznna od niej i bedzie spokuj

KSENIA

Male sprostowanie: pani"brygadzistka" jest już od ponad 10 lat na emeryturze :)

KSENIA

Ojtam,ojtam, czepiacie się. Prawda jest taka że dla kilkudziesięciu osób daje pracę i całkiem niezłą kasę jeżeli ktoś chce pracować i się nie obija. Gdyby było naprawdę tak zle to co niektóre osoby nie pracowałyby po kilkanaście lat. Fakt p(usunięte przez administratora) powinna korzystać ze swojej emeryturki, a nie zajmować miejsce młodym, a co do p.(usunięte przez administratora) to już inna bajka, ta kobitka ma problem sama ze sobą i z całą resztą załogi. Wesołych Świąt!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mirek

Potwierdzam opinie - nieuczciwa i nierzetelna firma!

Pani prezes to [usunięte przez moderatora], bezwzględna [usunięte przez moderatora], która nie szanuje pracownika, jego potrzeb. PIP mógłby tam wreszcie porządek zaprowadzić, nie wiem jak można tyle czasu bezkarnie robić z ludzi [usunięte przez moderatora]........

kubenz

przy ich potencjale...................gospodarką niech się zajmą

eryk

Co masz olo do powiedzenia na temat tej firmy? chętnie wysłucham rad

olek

Co za bzdury! \"Jest nawet dobrą Firmą\" ?? Cały Ełk wie co to za firma a zwłaszcza właściciel. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak - Ełk

1.7/5 Na podstawie 30 ocen.