Opinie o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Murbet Gabrylewicz sp.j., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

Uważaj

Polecam uważać na firmę. Najniższa krajowa, wymagania żeby robić za 2, ucinanie pensji "bo pandemia" (kryzys z rekordowymi przychodami). Ciągłe dokręcanie śruby dla pracowników, szukanie oszczędności na zwykłych ludziach , idąc do szefów z pytaniem o podwyżkę jedyne co to możesz usłyszeć chamski tekst typu " nie mam dla Pana czasu" " I tak dla Pana poświęciłam za dużo swojego cennego czasu" " A po co panu pieniądze, wyda pan na głupoty", no i Ciebie pogonią jak człowieka gorszego sortu. I przy tym w jak wielkim kryzysie jest firma. trzeba było zakupić na firmę dla całej rodziny nowe samochodziki, a dla ludzi co robią na ich konto kasy już nie ma bo kryzys. To jest dobra firma jak chcesz złapać szybko trochę praktyki jazdy samochodem, jazdy wózkiem, albo suwnicą, i szukać czego innego. I samo to że ciągle im brakuje pracowników, a ogłoszenia potrafią wisieć miesiącami wiele powinno wam mówić o firmie.

Ela

Jestem zadowolona bardzo z firmy inwestują w pracownika ja po 4 mies ma uprawnienia na suwnice a pracuje już prawie dwa lata zdecydowanie polecam a praca dla kobiet bardzo lekka

Czy pracownicy Murbet Gabrylewicz sp.j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były Pracownik Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam tam pracy. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

@Pytanie

Tak, formą integracji jest najniższa krajowa, i premia która jest jak Lotto, albo ją wylosujesz albo nie. A socjale, idą na imprezki klientów, i kierowników. Mam nadzieję że pomogłem.

@Były pracownik

Socjalne idą na meble dla wybranych a integracja to u Macieja na działce jakieś pomosty zrobić albo inne ogródki przy domu ogarnąć w godzinach pracy jak niewolnicy hehe

Ona
@Pytanie

Tam nie ma nawet integracji

@Pytanie

Mnie ostatnio doszły plotki, że formą integracji jest zrzutka na pensje dla córki i zięcia. A zięciu nie będzie zarabiał 3 tyś, tylko 10-15 tyś nie oszukujmy się. Z tego co pogadałem z ludźmi to tam już powoli nie ma komu robić, połowa klientów odeszła, a na 1 zwykłego pracownika przypada 1 dyrektor :]. Taka rodzinna firma, każdy z rodziny jest dyrektorem nie mając pojęcia jak zarządzać zasobami ludzkimi.

heh
@Pytanie

Integracja w tej firma to amba fatima, w ofercie pracy jest, a w rzeczywistości nima.

@heh

Tak samo jak premie i socjale, niby są ale tak naprawdę ich nie ma, tak zwana amba fatima, jest premia, i jej nie ma, bo samochodziki na firmę same się nie spłacą.

Ole Nowy wpis
@Pytanie

Jakiej integracji? Nie ma integracji, nie ma socjalu, nie ma szacunku.

Wiecie może, czy w Murbet Gabrylewicz sp.j. szukają chętnych na staż?

123 Nowy wpis

Tam szukają wszystkich.

pracownik123 Nowy wpis
@Pytanie

Biorą jak lecą. A najlepiej jak jeszcze będziesz miał papiery o niepełnosprawności. To jest firma gdzie brakuję multum pracowników, ale wyrobili sobie taką opinię już że mało kto chce tam iść. Dochodzi do tego że więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. A jak przyjdziesz na staż to licz się z tym że będziesz wykorzystany do ostatniej kropelki potu, i będziesz robił za 2, za stażowe pieniądze. Więc z dobrego serca polecam Ci poszukać gdzie indziej stażu, no chyba że nie będziesz Ci przeszkadzało to że będziesz wykorzystywany na każdym kroku.

Nazwę "Murbet" powinni przekształcić na nazwę (usunięte przez administratora) .

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kondzio

Byłem to przeżyłem nigdy więcej horror kierownictwo transportu jeden lepszy od drugiego dwa buce tylko dawać bez pojęcia magazynierzy tak samo jeden lata jak by mu ktoś na ogon położył rozrzarzony węgiel następny nic nie wie reszta udaje że coś wie ale nie do końca. Jakaś (usunięte przez administratora)odradzam

Ela

Jolanta
@Ela

A czy pracuje się również w weekendy? Jeśli tak to czy stawki są wyższe?

Murbet ? proszę Cie litości...
@Jolanta

przymuszają do pracy w soboty pod pretekstem zabrania 10% premii, ponadto za przepracowaną sobotę nie dostaniesz wyższej stawki a jedyne co to każą Ci odebrać wolny dzień w tygodniu

Pytek
@Ela

Ty jesteś nienormalna osoba że tak chwalisz tą firmę chyba że ten liliput półtora wolta cię bieze w kiblu co wieczór

Ja roman
@Murbet ? proszę Cie litości...

Sobota jest płatna 100% I jest jedną sobota w miesiącu. W dobie koronavirusa był dzień do odebrania za sobotę.

xD
@Ela

Oni nie robią żadnych szkoleń i nawet jeżeli przyjdzie inspekcja pracy to dają w kopertę i tyle z inspekcji. A tym bardziej nie zrobili szkoleń przed dłuższy okres na suwnice dla nowego pracownika czy też starszego, tam ludzie operują suwnicami bez szkoleń, kursów itd.

Uważaj

@Uważaj

zgadza się, to nie jest dobre miejsce dla inteligentnych ludzi, tam rządzi ciemnota i tyle

???

Ale w jakim sensie Murbet uratował im życie, dał pracownikowi nerkę jak jej potrzebował, czy co? Jak przyjmują jakiegoś pracownika powiedzmy na suwnicę to ich obowiązkiem jest go wyszkolenie jak nie ma takich papierów. Dobrze że chłopie umiesz liczyć na Siebie, bo ja widzę twoją gramatykę i składnie, to oczywiście bez urazy, ale wydajesz się niezłym dzbanem.

???

A skąd ten wniosek czy tam pracuję?? Pracowałem tam, Nie dość że jesteś dzbanem, to rodzice nie nauczyli podstaw kultury. No cóż pewnie jesteś jednym z tych wielkich geniuszy którzy zrobili prawko jazdy C+E dzięki Murbetowi wyjechali za granicę i czują się panami życia bo zarabiają 3k funtów :]. Już nie zwracając uwagi, że dobrą firmę się poznaje po tym czy utrzymuję swoich pracowników, a ogłoszenia Murbetu wiszą już kawał czasu, i z tego co słyszałem pracownicy jak rękawiczki są wymieniani, ale taki biznesmen z zawodu powinien o takich rzeczach widzieć. Może w twoich komunistycznych czasach było ok, ale mamy 2021. Jedyne co się z tobą zgodzę, nikt nikogo tam nie trzyma na siłę. Pozdrawiam.

Ełczanin

(usunięte przez administratora) Szefowie przytulają wszystko sobie, płacąc najniższą krajową, kierowcy jak są traktowani to czysty wyzysk, pewnie państwo G uczyło się kierowaniem grupą ludzi od wujka Stalina. Już nie zważając że najmłodszy z rodu, potrafi ci się chwalić ile to nie wydał na nowe Subaru, a jak spytasz się o podwyżkę, to będzie ciebie unikał i ignorował, ale pochwalić się ile to wydał na nową Subaryne to pierwszy. Nie polecam firmy.

Nie polecam firmy, przyjmują każdego jak leci do firmy, ważne żebyś nie narzekał na najniższą krajową i pracował za 2 ( zaznaczając że niektórzy pracownicy nawet najniższej nie zarobili, chyba już podchodzi pod łamanie praw pracownika). Jesteś na każde zawołanie kierownika lub szefów, często zwykły pracownik załatwia prywatne sprawy szefów jak i kierowników, na zasadzie jesteś zatrudniony to jesteś naszą własnością. Możesz się spodziewać że często będziesz wyznaczony do obowiązków które nawet nie należą do ciebie, pan karze sługa robi. Pod pretekstem pandemii przy rekordowych zyskach zabiorę ci premię, przy okazji kupując nowe samochody dla siebie. O jakimś awansie, szkoleniach to można pomarzyć. Najlepsi pracownicy dla tej firmy to są stażyści.

były

jest to bardzo dobra firma dla osób z problemami alkoholowymi bo pokażcie mi firmę gdzie można jako kierowca pić od połowy tygodnia w pracy i nikt na to nie reaguje

Lis
@były

Kolego Tera chomik wziąć się za siebie i alkocholizuje się się w weekend do odciny i tylko w poniedziałek na kacu gigancie przylazi i raczy wszystkich oddechem. Ale co taki człowiek innego potrafi nawet z MZK go wywalili za picie a w murbecie takich potrzebują są najlepsi dobre trasy bo i dla kierownika coś zaniosą i w ręce go całuje i się potem wypiera że to nie on

Daniel

@były kierowca a może jednak spróbujesz opowiedzieć? Brzmi to dość intrygująco co piszesz..

Leo
Kandydat

Witam widzę ze szukają kierowców do firmy, jakiś kierowca może sie wypowiedzieć jak robota wyglada i jakie zarobki ? Pozdrawiam

były kierowca
@Leo

to trzeba przeżyć tego się nie da opowiedziec bo byś i tak nie uwierzył

kierowca

praca jest bardzo lekka i firma preferuje wolne piątki i poniedziałki

Rom

W murbecie stanowisko kierowcy jest traktowane jako konserwator do obowiązków należy jazda sam ciężarowym 2 godziny reszta dnia upływa na miłych zajęciach układanie terlinki zamiatanie układanie siatki jazda na mopie polerowanie Mustanga

Ja roman
@Rom

Co ty tu głupoty wypisujesz.nie widziałem nigdy żeby kierowca układał w murbecie trylinke czy zamiatal. Kierowcy to ściemniacze dopisywali sobie po sto godzin i teraz płacz

były
@Ja roman

widzę że i mag. ze stalówki muszą dodać swoje.lepiej niech pilnują swojego puszystego ogona

Lis
@Ja roman

Poczekaj niedługo zobaczysz ja benda się płaszczyć przed prezesem ci ludzie nie mają honoru same niedobitki tu robią i ofiary pękniętej gumy lub zrobieni na próbę

Abc

Z tego co wiem to kierowcy się postawili Kazikowi zgasił ich zapał do strajkowanie w moment zeszmacił ich zrównał z błotem i tyle z tego ugrali. Widać kierowcy w murbecie lubią tak być traktowani na tyłu drajwerow tylko jeden (usunięte przez administratora) wypowiedzenie i jemu zato brawo a ścierki do podłogi niech dalej płaczą po parkingach i (usunięte przez administratora) liżą dla Tomasza

zawiedziony

PANOWIE widzę że zaczyna się wzajemne oskarżanie ale czy to jest konieczne? przecież każdy z nas komu coś nie pasuje może złożyć wypowiedzenie a po upływie oddać gumofilce i spodnie robocze i z głową podniesioną do góry wyjść nie oglądając się za siebie wierząc w to że nowy pracodawca zobaczy w nas doświadczonych kierowców a nie (usunięte przez administratora) (wszędzie pląby od zbiornika po przewody paliwowe).Jednak uszanujmy tych co chcą zostać i polerować MUSTANGA i pracować po 300godz.

Rip
@zawiedziony

Chwała tym co już znaleźli sobie drugą pracę. Teraz jest im łatwiej cwaniakować i hejtować innych! Kierowcy z murbetu dobrze wiedzą komu to wszystko się zawdzięcza. Dziękuję i pozdrawiam.

Nara
Klient
@Rip

Roman z CHOMIKIEM WIELKIE (usunięte przez administratora) DOPISYWALI PO 100- 150 GODZIN MIESIECZNIE I TERAZ AFERA. WSZYSCY POSZLI GADAC Z SZEFEM A ONI NA ZWOLNIENIE SIE UDALI...

Derek

Do Kazika g Gdzie są ci kierowcy te tłumy którymi w poniedziałek po świętach straszyłes cytuję jak się komuś nie podoba to niech się zwalnia a teraz na olx ogłoszenie. Ludzie omijajcie te miejsce chyba że lubicie się dać poniżać i pracować za 2500 jako kierowca bo tacy też się zdarzają ja Przemek (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Murbet Gabrylewicz sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ełk

Niestety nie!!!!

Xxxxx

Nie ma funduszu socjalnego ! Pracodawcy nie szanują pracowników. Są ławy na kase A pracownika najlepiej to by opłacało miska ryzu. Kiedys to były jeszcze jakieś bony na Święta A teraz to Maja nas wszystkich w (usunięte przez administratora) tylko chcą nam zabrać. Przykre jest to bo nie wszyscy pracownicy są źli. Naprawde dobrze pracują A nas się nie szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Murbet Gabrylewicz sp.j. - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Murbet Gabrylewicz sp.j.
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Towarowa 9