Opinie o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Murbet Gabrylewicz sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Murbet Gabrylewicz sp.j. w Ełk

Człowiek

Powiem tak! Pracowałem tam pare lat - ale rozmawiam z ludźmi i mówię wam ! szefowie to nie są dobrzy ludzie! Tak po prostu!!!!!! Dla nich pracownik nic nie znaczy- nie zdają sobie sprawy że bez pracownika nie byłoby ich! Co sami by naginali!? Kto????? Kto z nich???? Kasę łupią ze szok- a ludziom myślą jakby tu obciąć ! Jak ukrócić - jak zabrać ! Nie szanują nikogo w tej firmie! Ucinają premie , choćby 10zl ale zabrać zabrać! Czasy dla ludzi są ciężkie - a oni żadnych podwyżek - człowiekowi starcza na 3 tygodnie pieniędzy ale kogo to obchodzi ! Bo raczej nie szefów - oni grzeją się na urlopach i zawsze w najgorszych momentach ich nie ma :) ! A Ty radź sobie za te ochłapy ! Ktoś pomyśli ze w jest grudzień ! Ze mikołajki ze święta - ze ludzie maja dzieci ?! Ze moznaby dać chociaż po 100zl ludziom - w życiu ! Nawet wypłaty szybciej nie damy ! - hmmmmm a może coś zabierzemy !? Co by tu zabrać ! Niestety nic tu się nie zmieni!!!! Uciekajcie póki stracicie godności !!!! Pracy jest ! Wystarczy poszukać i nie bać się!!!!!

P
@Agata

Z czego to wynika? No właśnie z charakteru- jak ktoś nie szanuje ludzi to tak to wyglada!?jak ktoś za nic ma innych to tak jest:( Żadne argumenty i gadki tego nie zmienia!!! Takim człowiek się rodzi ! No i szybko się zapomina jak to jest kiedy nie masz kasy jak lodu! Dużo by gadać ale po co - nie zrozumieją tego nigdy bo nie potrafią być normalnymi ludźmi którzy myślą tez o innych !

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Spawacz w Murbet Gabrylewicz sp.j. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Jagna Nowy wpis

Witam, faktycznie nie będzie nigdy szans na umowę o pracę? ktoś pisał, że niektórzy po 15 lat tak pracują i właśnie pokazała mi się oferta dla sprzedawcy własne na umowę zlecenie. Akurat mam blisko a pracy potrzebuje i myślę czy by się nie zgłosić tam jednak. Mimo wszystko pracuje się stabilnie?

Administrator Nowy wpis

Firma Murbet Gabrylewicz sp.j. dodała ofertę pracy na stanowisko Dyrektor Produkcji. Warto składać swoje CV?

Jeszcze w listopadzie ktoś próbował dopytać o pracę dla kasjera a z tego co widzę teraz też jest dostępna oferta. mam już doświadczenie z pracy na stacji, więc czy możecie mi wprost określić jak się robi teraz na tej, na która szukają? Jaka atmosfera wychodzi w zespole?

Czy rekrutacja na stanowisko Dyrektor ds. produkcji i rozwoju w firmie Murbet Gabrylewicz sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Inżynier budowy
Ammega Poland Sp. z o.o.
Człowiek

Agata
@Człowiek

Z czego wynika takie podejście do pracowników? Były jakieś rozmowy na ten temat z szefostwem? Za co są te ucięcia? Możesz podać jakieś sytuacje?

P
@Agata

Podziękowałem

Czemu ta firma ma tylko negatywne recenzje? Bo to co tu piszą to wszystko prawda. Rżną pracowników na każdym kroku. Na cudzych plecach dorobili się nawet nagrody za uzyskanie świetnych wyników finansowych!

Lidia

Na stronie firmy jest zakładka oferty pracy, ale tam pusto. To jakiś błąd? Firma jest spora, chyba niemożliwe aby nikogo nie szukali? Co myślicie, jako pracownicy? Warto podejśc z cv osobiście do firmy, albo zadzwonić?

@Lidia

do tego zakładu aby się dostać do pracy trzeba mieć dobre znajomości.tu pracuje elita

Aleksandra
@pracownik

jak liczna jest ta cała wspomniana elita? warunki są w miarę na tyle w porządku, że poważnie nie dochodzi do żadnych rotacji? kiedy więc w ostatnim czasie kogoś przyjęto? często zdarzają się awanse?

Klient

Zero zrozumienia klienta. Księgowa która siedzi na telefonie zero ogarnięcia. Księgowa ? Pseudo księgowa faktury źle wypisywane korekty...

X
@Klient

Faktur nie wystawia księgowa !!!!

X
@Klient

Wiadomo o kogo chodzi ???? Pani Kierownik działu sprzedaży ;)

Czy pracownicy Murbet Gabrylewicz sp.j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak, formą integracji jest najniższa krajowa, i premia która jest jak Lotto, albo ją wylosujesz albo nie. A socjale, idą na imprezki klientów, i kierowników. Mam nadzieję że pomogłem.

Socjalne idą na meble dla wybranych a integracja to u Macieja na działce jakieś pomosty zrobić albo inne ogródki przy domu ogarnąć w godzinach pracy jak niewolnicy hehe

Ona

Tam nie ma nawet integracji

Mnie ostatnio doszły plotki, że formą integracji jest zrzutka na pensje dla córki i zięcia. A zięciu nie będzie zarabiał 3 tyś, tylko 10-15 tyś nie oszukujmy się. Z tego co pogadałem z ludźmi to tam już powoli nie ma komu robić, połowa klientów odeszła, a na 1 zwykłego pracownika przypada 1 dyrektor :]. Taka rodzinna firma, każdy z rodziny jest dyrektorem nie mając pojęcia jak zarządzać zasobami ludzkimi.

heh

Integracja w tej firma to amba fatima, w ofercie pracy jest, a w rzeczywistości nima.

@heh

Tak samo jak premie i socjale, niby są ale tak naprawdę ich nie ma, tak zwana amba fatima, jest premia, i jej nie ma, bo samochodziki na firmę same się nie spłacą.

Ole

Jakiej integracji? Nie ma integracji, nie ma socjalu, nie ma szacunku.

Haha

Jakiej integracji???? Ludzie dobrze wspominają czasy kiedy rządzili starzy bo jak Maciuś przeją z resztą rodzinki to nic nie ma. Ludzie, którzy pracują tam po ponad 15 lat nie mają nawet umów na stałe. Premie zabrane. Zero świątecznych premii. Nic. Kiedyś były różne wypady, integracje było super. Teraz nawet mikołajkowego autobusu nie zapraszają. Sknerstwo i tyle.

Zuzanna
@Haha

Sądzisz że coś się jeszcze poprawi z tymi wszystkimi rzeczami? Może przywróca premie? Podstawa pensji chociaż porządna mimo tego wszystkiego?

@Zuzanna

Nie nic tam się nie poprawi. Ludzie którzy robią w bambuko swoich własnych klientów, tym bardziej będą robić pracowników w bambuko. Ci ludzie potrafili wysłać pracowników w wiosnę na działkę synka gdzie woda była lodowata, a oni mieli wybierać kamienie i głazy, bo dla szlachty zachciało się piaszczystej plaży, potrafili wysłać stażystę do teściów żeby w zimę przerzucał tonę węgla, nawet picia nie dali dla chłopaka. Idąc o podwyżkę albo o prośbę żeby nadgodziny zrobić bo było ciężko to takie teksty szefowa mówiła " nie może Pan robić nadgodzin bo Pan za dużo zarobi" " A po co Panu, pieniądze i tak wyda Pan na głupoty" a potem ta kobieta szła do kasy i brała 10 tyś zł z tekstem " Muszę mieć tyle pieniążków przy sobie bo źle się czuję" . Przy rekordowych zyskach podczas pandemii, żeby jeszcze dla ludzi jakoś pomóc, to uwalili wszystkim wypłaty, przy okazji kupując nowe samochodziki całej rodzinie. Jeden z pracowników który można powiedzieć budował firmę razem z szefami latami, nawet nie chcieli dać stałej umowy, a na zimę kazali mu iść na kuroniówkę, a na wiosnę może wrócić bo sezon budowlany się ruszy. I jest tego dużo dużo więcej, jedno co mnie dziwi że jeszcze żaden PIP się nie zainteresowało państwem G.

Ela

Jestem zadowolona bardzo z firmy inwestują w pracownika ja po 4 mies ma uprawnienia na suwnice a pracuje już prawie dwa lata zdecydowanie polecam a praca dla kobiet bardzo lekka

Jolanta
@Ela

A czy pracuje się również w weekendy? Jeśli tak to czy stawki są wyższe?

Murbet ? proszę Cie litości...
@Jolanta

przymuszają do pracy w soboty pod pretekstem zabrania 10% premii, ponadto za przepracowaną sobotę nie dostaniesz wyższej stawki a jedyne co to każą Ci odebrać wolny dzień w tygodniu

Pytek
@Ela

Ty jesteś nienormalna osoba że tak chwalisz tą firmę chyba że ten liliput półtora wolta cię bieze w kiblu co wieczór

Ja roman
@Murbet ? proszę Cie litości...

Sobota jest płatna 100% I jest jedną sobota w miesiącu. W dobie koronavirusa był dzień do odebrania za sobotę.

@Ela

Oni nie robią żadnych szkoleń i nawet jeżeli przyjdzie inspekcja pracy to dają w kopertę i tyle z inspekcji. A tym bardziej nie zrobili szkoleń przed dłuższy okres na suwnice dla nowego pracownika czy też starszego, tam ludzie operują suwnicami bez szkoleń, kursów itd.

@Pytek

Uważaj co piszesz ja tam pracowałam przed macierzyńskim to wszystko było ok nie wiem jak jest teraz ale po powrocie porobilam nie cały mies I poszłam do innej firmy w której szanują ludzi przynajmniej jest co kolwiek na święta, mikołajki itp I wiem za co teraz pracuje . I zobacz z kiedy komentarz był akurat go pisałam jak jeszcze byłam na urlopie macierzyńskim. Mały to cb może bierze w kiblu skoro tam jeszcze robisz

@xD

Ja zaczęłam pracę w 2018 to wtedy po 4 mies na suwnice wysłali a teraz to lepiej omijać ta firme łamią wszystkie prawa pracownika ja przy dziecku 2 lata musiałam pracować na trzy zmiany gdzie nie mieli prawa mnie wrzucić na nocki po pracowałam mies po urlopie macierzyńskim I podziękowałam teraz przynajmniej pracuje w takiej firmie gdzie doceniają pracownika

Antoni
@Ela

Masz racje. Mając małe dziecko nie można pracować na noce. Zanim odeszłaś próbowałaś to zgłaszać do przełożonego? Nic nie można było z tym zrobić żeby poprawić ci warunki pracy?

Antoni
@Ja roman

To znaczy że w sobotę płacą setki i dzieli temu można dorobić do wypłaty? Ile teraz można dostać na początek jakbym się chciał przyjąć? Płacą powyżej 3 tysięcy na rękę?

@Antoni

Nie wiem jak na innych działach, ale moja wypłata w tym pięknej firmie jaką jest murbet, to nawet do 3 tyś się nie zbliżyło. A za soboty płacili normalnie, i o żadnych 100 nie słyszałem, no chyba że pod stołem, bo kto by pomyślał żeby płacić 100 w legalny sposób dla zwykłego pracownika.

@Antoni

W (usunięte przez administratora) to mieli tłumaczenie że dziewczyny benda gadać itp

Józef

Tam pracują tylko tacy ludzie co do normalnej roboty się nie nadają bo im wszędzie będzie źle ci co sobie w życiu radzą to już ich tam niema. A zostali tylko nieudacznicy alkoholicy i tacy co wiecznie raczkami machaja aż loki się prostują ze złości. Dla kierowców awas kupili parę nowszych samochodów co ze skarpy spadły a Sławomir czarami je naprawił. Rodzinna atmosfera czyni cuda

kandydat
@Józef

panie Józefie a może PAWLE MYSLE ŻE TO PAN MUSIE SIĘ ZASTANOWIĆ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM BO KTO WRACA PONOWNIE SIĘ ZWALNIA I KRYTYKUJE KIEROWCÓW NAZYWAJĄC ICH NIEUDACZNIKAMI

Ełczanin

Powiem szczerze ze ta firma - może inaczej kadra zarządzająca zawsze była słaba ale teraz to już sięgnęła dna!!!! Firma Murbet to przykład wyzysku i nadaje się pod inspekcje pracy!!! Najniższa krajowa poszła w górę a tu reguluje się ludziom potrąceniami z premii uznaniowej! Człowiek zapracuje na wypłatę a jej w pełni nie dostaje, bo akurat szefostwo ma taki kaprys ze żałuje Tobie twojej kasy! Zero podwyżki - wręcz przeciwnie patrzą żeby komuś zabrać! Brak socjalu nikt nie szanuje pracownika! Jest beznadziejna atmosfera! Młoda kadra zarządzająca jest nastawiona na karanie i zabieranie! Ale szczęście ze ludzie już trochę zaczęli to dostrzegać i uciekać ! Jedyna nadzieja w ucieczce z tamtąd - jak najdalej !!!!!

@Ełczanin

Ale masz przynajmniej " rodzinną atmosferę w firmie" haha. Ale tam niestety tak jest, będą doić na każdy możliwy sposób zwykłego człowieka. Ja jedyne co liczę że Ci lepsi pracownicy odejdą, i znajdą lepszych pracodawców. Ale niestety jest tam wielu w firmie, którzy krzyczą jak to jest w tej firmie źle, jak to nie są przestrzegane prawa pracownicze ( bo nie (usunięte przez administratora)się w tej firmie nie są), ale po jednej rozmowie z szefostwem takiemu krzykaczowi nogi się uginają jak miękka klucha, i tak pracuje dalej w firmie Murbet przez kolejne 15 lat, i chodząc ciągle i narzeka jak to źle płacą i traktują ludzi. Chcecie ludzie coś zmienić w podejściu szefostwa do pracowników, to zacznijcie szukać innej pracy, lepszej pracy, jak ktoś się postara to znajdzie coś gdzie godnie płacą, i opuścić to miejsce, jak potracą większość ludzi to może się obudzą, ale w co wątpię, bo szefostwo zatrzymało się mentalnie w latach 90, i według nich dobrego pracownika nie trzeba szanować bo 20 już pod bramą czeka. Ja tylko czekam aż ktoś naprawdę pęknie w tej firmie, i powyciąga wszystkie brudy jakie się dzieją w niej ( od (usunięte przez administratora)klientów, do (usunięte przez administratora) na pracownikach , nepotyzmie w firmie, i można tak dalej ciągnąć).

Jaki jest wkład kierownictwa Murbet Gabrylewicz sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xD

Kierownictwo w tej firmie nie ma nic do gadania. Jedynie co to kierownik utnie Ci premię bez powodu, bo góra kazała. Praca nie jest zła, ale docenienie pracownika, szkolenia, jakiś socjal, nie istnieje w tej firmie. Chyba że formą szkolenia jest koszenie trawnika na działce szefa. Bym się nie zdziwił że połowa ludzi obsługujący maszyny, wózki itp. to nie mają nawet papierów na nie. Jedyne co się zgodzę to jak napisali w ogłoszeniu " rodzinna atmosfera" , jak każdy z rodziny jest dyrektorem to i panuje na pewno rodzinna atmosfera. Jak chcesz godnie zarobić, no to nie w tej firmie. No chyba że jesteś synem, teściem, kuzynem szefów to da się nieźle tam zarobić.

Artur

Nikt nikogo nie zmusza tam pracować. Ja już tam nie pracuje dwa lata. Dzięki tej firmie nauczyłem się bardzo dużo. Było jak było. Ciekawy jestem czy ci co tam wiecznie się zwalniają i buntują wszystkich dalej się zwalniają tak do końca życia. Jak jesteście takimi super pracownikami to wszystkie firmy was przyjmą z otwartymi ramionami a jak tylko chcecie odwalić 8h i wszystko w D to nie zabijecie majątku . Radzę spróbować swoich sił na lepiej płatnym stanowisku a nie tylko piszczeć po internetowych i ze swoim życiem nic nie robić. Ełk to nie cały świat. Trochę odwagi jak coś sobą reprezętujecie a jak nic to naucz się czegoś i się dobrze sprzedaj. POZDRAWIAM MAJSTRÓW ZE ZBROJARNI.

Gruy
@Artur

Masz racje. (usunięte przez administratora) i cwaniakom nie należy nabijać kasy. Należy pokazać, ze pracownik to tez człowiek. A jak nie potrafią jego oddania uszanować, to niech (usunięte przez administratora) sami.

Chudy
@Artur

Też popracowałem tam trochę. I robota nie jest zła, ale później co zaczęło się dziać w firmie to nie pojęte. Porobiło się więcej dyrektorów, vice dyrektorów, kierowników, vice kierowników niż zwykłych pracowników. Ale jak napisali w ogłoszeniu "miła rodzinna atmosfera" no jak każdy tam jest dyrektorem z rodziny obsadzony to napewno jest rodzinna atmosfera. Z rekordowymi przychodami jaka miała firmę, bez powodu cieli nam wypłaty, (usunięte przez administratora) to usłyszałeś nie raz chamski tekst typu " a po co Panu te pieniądze", kombinowanie w każdy możliwy sposób żeby jak najmniej zapłacić dla ludzi. Jedyne co szkoda to mi kilku ludzi tam, bo naprawdę pracują tam w porządku ludzie. A szefostwo, no cóż zatrzymało się mentalnie w latach 90, tam jest zerowe docenienie pracownika. Tam dalej jest myśl w głowie państwa G że za najniższą krajową już 10 czeka pod bramą za Ciebie. (usunięte przez administratora) ale na zasadzie to tam działa nikt im się nie postawił to będą dalej wykorzystywać szarych ludzi, którzy pewnie nawet nie znają swoich praw. Jedyny mądrą rzecz jaką usłyszałem od dyrekcji w tej firmie to "nikt tu Ciebie na siłę nie trzyma", i to jest cała wizytówka tej firmy.

Ona

Omijać firmę szerokim łukiem. Praca za najniższa krajowa , (usunięte przez administratora)mają lepsza premie od innych. Wypłaty nigdy nie ma na czas bo ciężko pani księgowej Agacie puścić przelewy np. 9 żeby wszyscy mieli na 10 już na kącie i ich nie obchodzi że masz opłaty do 10 . Firma bez przyszłości. Zero jakiego kolwiek socjalu na święta dostają tylko wybrani tj. Biuro, sklep, zarzadz i kierownictwo a pracownik musi na nich (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Ja.
@Ona

TO IDŹ DO PIP A NIE PISZESZ PO FORACH. JAK NIE MASZ ODWAGI TO PISANIE I NARZKANIE NIC NIE ZMIENI.

@Ja.

A co ci przeszkadza że pisze ostrzeżenie dla innych? A do Inspekcji pracy już zgłosiłam. Widać komuś chyba ostro (usunięte przez administratora) liżesz w tym murbecie.

Ja.
@Ona

Już dawno tam nie pracuje ale śmieszą mnie takie wpisy płaczków podpisujesz umowę to wiesz ile zarobisz tak. W tej firmie pracują sami zwalniający się latami ludzie którzy nie mają pomysłu na siebie. A Ty kim jesteś z imienia i nazwiska pokaż jaka odważna jesteś? Na maszynach pracowałaś na pewno. Kto Tobie karierę obiecał Tomek? (usunięte przez administratora) pierwszego sortu . Jeden tam się tylko znalazł co mu wała wykręcił. Darek co wszystkich tam omotał i teraz w duuuu ma wszystkich? Czy któryś z Mistrzów hehe co dostali awanse za to tylko że się potrafili razem zbuntować i produkcja by stanęła? Zaczynając pracę w jakiejkolwiek firmie ogarnij najpierw zapisy w umowie a nie podpisujesz umowę a potem czytasz .

Gruy
@Ja.

Nikt do PIP nie pójdzie, tylko będzie pracował na odwalke a nie z sercem i firma się rozpadnie. Właściciele sami sobie dołek kopia lekceważąc oddanych pracowników.

Były Pracownik

Nie polecam tam pracy. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

Wiecie może, czy w Murbet Gabrylewicz sp.j. szukają chętnych na staż?

Tam szukają wszystkich.

pracownik123

Biorą jak lecą. A najlepiej jak jeszcze będziesz miał papiery o niepełnosprawności. To jest firma gdzie brakuję multum pracowników, ale wyrobili sobie taką opinię już że mało kto chce tam iść. Dochodzi do tego że więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. A jak przyjdziesz na staż to licz się z tym że będziesz wykorzystany do ostatniej kropelki potu, i będziesz robił za 2, za stażowe pieniądze. Więc z dobrego serca polecam Ci poszukać gdzie indziej stażu, no chyba że nie będziesz Ci przeszkadzało to że będziesz wykorzystywany na każdym kroku.

Nazwę "Murbet" powinni przekształcić na nazwę (usunięte przez administratora) .

Kondzio

Byłem to przeżyłem nigdy więcej horror kierownictwo transportu jeden lepszy od drugiego dwa buce tylko dawać bez pojęcia magazynierzy tak samo jeden lata jak by mu ktoś na ogon położył rozrzarzony węgiel następny nic nie wie reszta udaje że coś wie ale nie do końca. Jakaś (usunięte przez administratora)odradzam

Uważaj

Polecam uważać na firmę. Najniższa krajowa, wymagania żeby robić za 2, ucinanie pensji "bo pandemia" (kryzys z rekordowymi przychodami). Ciągłe dokręcanie śruby dla pracowników, szukanie oszczędności na zwykłych ludziach , idąc do szefów z pytaniem o podwyżkę jedyne co to możesz usłyszeć chamski tekst typu " nie mam dla Pana czasu" " I tak dla Pana poświęciłam za dużo swojego cennego czasu" " A po co panu pieniądze, wyda pan na głupoty", no i Ciebie pogonią jak człowieka gorszego sortu. I przy tym w jak wielkim kryzysie jest firma. trzeba było zakupić na firmę dla całej rodziny nowe samochodziki, a dla ludzi co robią na ich konto kasy już nie ma bo kryzys. To jest dobra firma jak chcesz złapać szybko trochę praktyki jazdy samochodem, jazdy wózkiem, albo suwnicą, i szukać czego innego. I samo to że ciągle im brakuje pracowników, a ogłoszenia potrafią wisieć miesiącami wiele powinno wam mówić o firmie.

@Uważaj

zgadza się, to nie jest dobre miejsce dla inteligentnych ludzi, tam rządzi ciemnota i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Murbet Gabrylewicz sp.j. - Ełk

• Jak się pracuje w Murbet Gabrylewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Murbet Gabrylewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Murbet Gabrylewicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Murbet Gabrylewicz sp.j.
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Towarowa 9
    19-300 Ełk